Автор Тема: Шукаю місце, де можна замовити табак для самокруток  (Прочитано 2401 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline nogon

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 192
  • Стать: Жіноча
    • rez.net.ua
Чи знає хтось, де можна замовити якісний табак для самокруток не за всі гроші світу? Просто там, де купували раніше, то ціна вже більше чим 400 грн, а мені це дорого, от чому і шукаю альтернативу. Єдина умова - це аби швидка доставка була і гарна міцність, є пропозиції?
"Everybody lies." - Dr. Gregory House

Offline Натуся24

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 295
Я раніше купувала бля брата табак на базарі, потім зрозуміла, що переплачую, адже там стакан, а якщо купувати відразу кг, то вийде набагато вигідніше. Поки маю один магазин, но вартість там трохи більше чим 300 грн, вас влаштує?

Offline nogon

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 192
  • Стать: Жіноча
    • rez.net.ua
Гарна ціна, думаю можна переглянути асортимент, якщо буде те, що мені потрібно, то звичайно буду замовляти. Просто купувати готові цигарки виходить реально набагато дорожче, та і якість, ну ви ж самі розумієте, велика різниця однозначно.
"Everybody lies." - Dr. Gregory House

Offline Натуся24

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 295
Ну раз така справа, то значить поглянь на інтернет-магазин Табачок, тут можна знайти реально якісний, гарно просушений табак для самокруток https://tabachok.com.ua/ . Велика перевага цього магазину ще і в тому, що вони допоможуть обрати кращі варіанти за вашим смаком, та і післяплата в них є, тому можна не хвилюватися, що замовлення буде точно відправлено. Я ще не всі варіанти спробувала, но можу сказати, що поки все влаштовує з того, що замовляла.