Сторінок:
Actions
  • #31 від div 16 Feb 2019
  • Тоді чому ви не голосували за Янучару?

    По той же причине

    Просто представь что в бюллетене тебе прописали двух Януковичей и предлагают выбирать. Вопросы думаю сразу отпадут.
  • #32 від bugaga 16 Feb 2019
  •  :moskali:
    По той же причине

    Просто представь что в бюллетене тебе прописали двух Януковичей и предлагают выбирать. Вопросы думаю сразу отпадут.

    У мене не відпадає чомусь питання.
    Я не можу зрозуміти як ухилення від вибору. І делегування права вибору натомість іншим є вірною стратегією.

    Ця стратегія помилкова по суті і дає свої плоди на парламентських виборах.
  • #33 від Южанин 16 Feb 2019

  • Я не можу зрозуміти як ухилення від вибору.

    А ты считаешь , что бросив в урну  бумажку за одного из двух Януковичей ты проголосовал?
  • #34 від bugaga 16 Feb 2019
  • А ты считаешь , что бросив в урну  бумажку за одного из двух Януковичей ты проголосовал?
    Я не лише так вважаю а воно так і є по факту.
  • #35 від Южанин 16 Feb 2019
  • Ти навіть не можеш знати, які 'втрати' заплановано ляльководами по кожному з кандидатів.

    А сегодня я уже уверен , что Йулька была бы худшим  вариантом для страны , чем дАнецкое ЧМО. Случилось бы все тоже самое , только на смену Йульке пришел бы "крепкий хозяйственник", а не Порроошенко и страны бы сегодня уже не было.
  • #36 від bоrderlander 16 Feb 2019
  • Але і від Яника смерділо рускім міром.
    Сенс вибору мінімізувати можливі втрати.

    Але я повторю найбільша шкода від противсіхство на парламентських виборах. Саме противсіхи за нові обличчя мають тенденцію голосувати.
    Маю враження, що Ви в трьох соснах заблукали.
    Давайте Ви спробуєте пояснити більш докладно за кого Ви проголосували в 2010 році і чому Ви вважаєте, що Ваш вибір мінімізував би втрати?
  • #37 від Южанин 16 Feb 2019
  • Я не лише так вважаю а воно так і є по факту.

    По факту тебе дали в руки лопату и заставили самому себе рыть могилу. И ты с большим энтузиазмом копал. А противсихи не копли.
  • #38 від bugaga 16 Feb 2019
  • А сегодня я уже уверен , что Йулька была бы худшим  вариантом для страны , чем дАнецкое ЧМО. Случилось бы все тоже самое , только на смену Йульке пришел бы "крепкий хозяйственник", а не Порроошенко и страны бы сегодня уже не было.
    Я не буду сперечатися по тим виборам 2010 року
    Я кажу що ідея противсіхства шкідлива.
  • #39 від RG 16 Feb 2019
  • Я не буду сперечатися по тим виборам 2010 року
    Я кажу що ідея противсіхства шкідлива.

    Бюторасня теж так верещала, коли Макаку пхала на табуретку.

    Зараз це все до одного місця, розмови ні про що. Вибір є і на президентських і на парламентських теж буде.     
  • #40 від div 16 Feb 2019
  • :moskali:
    У мене не відпадає чомусь питання.
    Я не можу зрозуміти як ухилення від вибору. І делегування права вибору натомість іншим є вірною стратегією.

    Ця стратегія помилкова по суті і дає свої плоди на парламентських виборах.

    Какое ухилення?
    Невозможно уклониться от выбора если выбор отсутствует
  • #41 від bugaga 16 Feb 2019
  • Маю враження, що Ви в трьох соснах заблукали.
    Давайте Ви спробуєте пояснити більш докладно за кого Ви проголосували в 2010 році і чому Ви вважаєте, що Ваш вибір мінімізував би втрати?
    Я голосував за Тимошенко бо вважав оточення і електорат Януковича піздецом. Бо жив в Донецьку тоді.

    Я ще скажу я зараз схиляюсь до думки що треба було голосувати за Яника. Але це мій був вибір і моя помилка.

    Не важливий той кейс 2010 важливо що ідея противсіхства шкідлива.
  • #42 від bоrderlander 16 Feb 2019
  • Я голосував за Тимошенко бо вважав оточення і електорат Януковича піздецом. Бо жив в Донецьку тоді.

    Я ще скажу я зараз схиляюсь до думки що треба було голосувати за Яника. Але це мій був вибір і моя помилка.

    Не важливий той кейс 2010 важливо що ідея противсіхства шкідлива.
    Ну і як би інший вибір мінімізував би втрати?
    Помилку зробив "мудрий" народ, вивівши двох кремлівських кандидатів в другий тур. А вже від вибору Юля/Янук нічого не мінялось, кремлівські речники тоді щиро раділи.
  • #43 від bugaga 16 Feb 2019
  • Какое ухилення?
    Невозможно уклониться от выбора если выбор отсутствует
    тоді не було два клона януковича.
    у тимохи були свої риси особистості.
    у януковича свої.
    і Україна йшла би різними шляхами. схожими, але різними
  • #44 від bugaga 16 Feb 2019
  • Ну і як би інший вибір мінімізував би втрати?
    Помилку зробив "мудрий" народ, вивівши двох кремлівських кандидатів в другий тур. А вже від вибору Юля/Янук нічого не мінялось, кремлівські речники тоді щиро раділи.

    щось таки змінювалось,  але ще раз повторю реальний деструктивний ефект противсіхів проявляється на парламентських
  • #45 від div 16 Feb 2019
  • тоді не було два клона януковича.
    у тимохи були свої риси особистості.
    у януковича свої.
    і україна йшла би різними шляхами. схожими, але різними

    Угу, в одно место.

    Хотя относясь в то время достаточно нейтрально к твоему выбору, сейчас я пожалуй его осудил бы.

    В окружении Тимошенко пиздеца не меньше, поверь. Именно этим и объясняется практически свободное перетекание депов между этими двумя фракциями. Один падлюка Яворивський чего стоит который во времена Кучмы приезжал в Крым продаваться Партии экономического возрождения Крыма.
  • #46 від div 16 Feb 2019
  • щось таки змінювалось,  але ще раз повторю реальний деструктивний ефект противсіхів проявляється на парламентських

    Парламентские и президентские в этом отношении никак не пересекаются.
  • #47 від bugaga 16 Feb 2019
  • Парламентские и президентские в этом отношении никак не пересекаются.

    Як жеж не пересікаються.
    На парламентських та сама ідея противсіхства спрацьовує. От коли голосують "за нові обличчя" це і є форма противсіхства.
    Або за коли за непрохідних голосують. І тоді їх голос взагалі згорає.
  • #48 від bugaga 16 Feb 2019
  • Цитувати
    Хотя относясь в то время достаточно нейтрально к твоему выбору, сейчас я пожалуй его осудил бы.

    Так а що засуджувати. Ви мені делегували право вирішувати замість вас.
    Я за вас прийняв рішення.
  • #49 від Sebastian Brant 16 Feb 2019
  • в принципі багато чого правильного. Крім противсіхів, звісно.
    Лесь Подерв'янський одну розумну річ сказав: "Якби наш "мудрий" народ не обрав зека- ми б досі були під ряшею"
    Саме тому я й зайняв тоді фаталістичну позицію "проти всіх". "Однією лівою", як Гіпа, не обіцяв,- але стверджував, що янека ми скинемо. А от жулю...
  • #50 від bugaga 16 Feb 2019
  • в принципі багато чого правильного. Крім противсіхів, звісно.
    Лесь Подерв'янський одну розумну річ сказав: "Якби наш "мудрий" народ не обрав зека- ми б досі були під ряшею"
    Саме тому я й зайняв тоді фаталістичну позицію "проти всіх". "Однією лівою", як Гіпа, не обіцяв,- але стверджував, що янека ми скинемо. А от жулю...

    А якби Росія не підігрувала в 2013. Скинули б?
    Якби Росія хотіла мати нас в митному союзі Україна б вже там була б.

    Пуштун би тримав би язика у сраці. І розгони би студентів в ефір би в праймтайм не потрапили б.

    Росія на меті мала деконструкцію України як держави.
    А Україна в складі МС це так чи інакше для них міна уповільненої дії на майбутнє

  • #51 від div 16 Feb 2019
  • Як жеж не пересікаються.
    На парламентських та сама ідея противсіхства спрацьовує. От коли голосують "за нові обличчя" це і є форма противсіхства.
    Або за коли за непрохідних голосують. І тоді їх голос взагалі згорає.

    Никак
    Выборы президента это выбор в прямом смысле, между двумя альтернативами
    Выборы в парламент это по сути определение долей электората.
    В общем то протывсихство это действительно неправильное определение рождающее непонимание. Более отвечающим реальности является обанахство. По той причине что подавляющее большинство "протывсихов" таки в первом туре за когото голосовали. Те они не были против всех


    Так а що засуджувати. Ви мені делегували право вирішувати замість вас.
    Я за вас прийняв рішення.

    Нет, я ничего никому не делегировал потому что мой голос остался неиспользованным. Так можно договорится вообще до безальтернативных "выборов" потому как те кто голосовал не за того кто в итоге прошел "делегировали свое право" тем кто за него голосовал.

    Ты принял решение не за меня, а за себя, как и я за себя
  • #52 від Бувалий 16 Feb 2019
  • Гарний ролик -  :smiley24:
  • #53 від LSD 16 Feb 2019
  • Дітей від моніторів приберіть бо там дійсно (18+)  :)


    :smiley24:Гарно і популярно...
  • #54 від finli 16 Feb 2019
  • Противсіхство - зло.Це - чистоплюйство. Скидання з себе неприємного морального тягаря.

    З приводу Зек vs Косата...скажу так,  бекграундом зека була расія у чистому вигляді, бекграунд косатої - кучмізм (вже проходили) . Причому в очах Світу.
    Косата курва мала помаранчовий ,хоч і фальшивий колір, і купу довбонутих, але патріотичних проукраїнських прихільників.
    Що мав за собою Зек?А?



  • #55 від finli 16 Feb 2019
  • bugaga  правий
  • #56 від div 16 Feb 2019
  • Противсіхство - зло.Це - чистоплюйство. Скидання з себе неприємного морального тягаря.

    З приводу Зек vs Косата...скажу так,  бекграундом зека була расія у чистому вигляді, бекграунд косатої - кучмізм (вже проходили) . Причому в очах Світу.
    Косата курва мала помаранчовий ,хоч і фальшивий колір, і купу довбонутих, але патріотичних проукраїнських прихільників.
    Що мав за собою Зек?А?

    Помаранчевый колир был бекграундом Юльки только в глазах абсолютно близоруких людей.
    Для меня ее бекграундом были развал коалиции в 2004ом, подписание газового договора, противодействие НАТО и противодействие поддержки Грузии в 2008.
    И не надо мне рассказывать про ее большую проукраинскость по сравнению с Януком. Вы бля так договоритесь что за нее и сейчас голосовать можно
  • #57 від bоrderlander 16 Feb 2019
  • Помаранчевый колир был бекграундом Юльки только в глазах абсолютно близоруких людей.
    Для меня ее бекграундом были развал коалиции в 2004ом, подписание газового договора, противодействие НАТО и противодействие поддержки Грузии в 2008.
    И не надо мне рассказывать про ее большую проукраинскость по сравнению с Януком. Вы бля так договоритесь что за нее и сейчас голосовать можно
    :smiley24:
  • #58 від finli 16 Feb 2019
  • Цитувати
    Помаранчевый колир был бекграундом Юльки только в глазах абсолютно близоруких людей.


    При хуйовому  виборі це було  плюсом.
    Ти, я, він,  10  1000  100 000 це  знали, а от мільярд у світі, був якраз у лавах блізоруких людєй, які вірили у перемогу в Україні помаранчевих, а не синіх.
  • #59 від div 16 Feb 2019

  • При хуйовому  виборі це було  плюсом.
    Ти, я, він,  10  1000  100 000 це  знали, а от мільярд у світі, був якраз у лавах блізоруких людєй, які вірили у перемогу в Україні помаранчевих, а не синіх.

    Это было минусом
    Враг явный всегда предпочтительней мимикрирующего
  • #60 від finli 16 Feb 2019
  • Коли вбивця приставить до голови старшого сина і молодшого  дуло. І дасть Вам вибір..кого.

    Зробите? Чи  Ви не робите поганих виборів?
Сторінок:
Actions