Автор Тема: Мы имеем дело с внешн агрессией.Российски войска вторглись в Украину- Порошенко  (Прочитано 1250 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8659
  • Стать: Чоловіча
Сказав "А", слєдуєт сказать і "Б"?
сколько лєт свєтіт гаранту за нєгарантірованіє і прєступноє самоусунення?



Президент Украины Петр Порошенко высказался за соблюдение Минских соглашений по урегулированию конфликта на Донбассе.


Об этом он заявил, отвечая на вопросы журналистов о перспективах урегулирования конфликта на Донбассе в четверг в Кишиневе,
При этом Порошенко заявил, что речь идет не о внутреннем конфликте.
"Мы имеем дело с внешней агрессией со стороны России. Российские войска вторглись на территорию Украины. Мы благодарим за поддержку мировое сообщество и отдельные страны, которые оказывают нам поддержку в противостоянии этой агрессии", - сказал П.Порошенко.
По его словам, есть разные способы и форматы для стабилизации ситуации на востоке Украины.
Читайте также: Россия не выполняет минские соглашения, делая все с точностью наоборот, - Пайетт
"Одной из основ могут служить и Минские соглашения. Для этого необходимо четко выполнять договоренности: остановить военные действия, закрыть границы, освободить пленных, прекратить поставки вооружений террористам, начать политические переговоры, а также провести свободные выборы в Донецкой и Луганской областях", - заявил П.Порошенко.
"Я оптимист, я верю, что мы сможем найти компромисс, начать политические переговоры и решить эту проблему", - сказал П.Порошенко
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
він не раз казав, що це війна. як і яценюк. але убютки з медведчуківцями цього "не чули" :smilie5:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
думаю, нова ВР прийме відповідний документ і потрібні міжнародні юридичні механізми також запрацюють
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8659
  • Стать: Чоловіча
він не раз казав, що це війна. як і яценюк. але убютки з медведчуківцями цього "не чули" :smilie5:

насчод мудачука ни в курсі, насчод ВОНОЇ  - ВОНА ж нібито перед виборами верещала на всіх кутках, шо в краіні війна, насчод  пецЯ - вперше чую вд нього на такому рівні заяву, але й тут не сказано прямим текстом що війна, а просто агресія і вторглись.
По ідеї після "вторглись" має бути відповідні дії, яких немає.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Convers.n

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 92
  • Стать: Чоловіча
Є оптимізм  "Я оптимист, я верю, что мы сможем найти компромисс, начать политические переговоры и решить эту проблему", - сказал П.Порошенко

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8659
  • Стать: Чоловіча
Є оптимізм  "Я оптимист, я верю, что мы сможем найти компромисс, начать политические переговоры и решить эту проблему", - сказал П.Порошенко
:fp
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Чупс

  • Гість
насчод мудачука ни в курсі, насчод ВОНОЇ  - ВОНА ж нібито перед виборами верещала на всіх кутках, шо в краіні війна, насчод  пецЯ - вперше чую вд нього на такому рівні заяву, але й тут не сказано прямим текстом що війна, а просто агресія і вторглись.

Ну піздося в такому статусі, що може казати що завгодно і коли завгодно, бо вона ні за що не відповідає, вона ніхто, вона клоун як Ляшко. Вона просто ВОНА - від слова "воняти".

А кожне слово Президента вартує недешево, тому ляпати язиком на такій посаді дуже дорого і треба думати, що й коли і кому можна сказати, а що ні.

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
А кожне слово Президента вартує недешево, тому ляпати язиком на такій посаді дуже дорого і треба думати, що й коли і кому можна сказати, а що ні.
А кожна передвиборча обіцянка президента взагалі нічого не варта, чи ляпати язиком перед виборами - то  номально?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
він не раз казав, що це війна. як і яценюк. але убютки з медведчуківцями цього "не чули" :smilie5:

насчод мудачука ни в курсі, насчод ВОНОЇ  - ВОНА ж нібито перед виборами верещала на всіх кутках, шо в краіні війна, насчод  пецЯ - вперше чую вд нього на такому рівні заяву, але й тут не сказано прямим текстом що війна, а просто агресія і вторглись.
По ідеї після "вторглись" має бути відповідні дії, яких немає.
ВІЙНА - це в сенсі ОГОЛОШЕНА
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Чупс

  • Гість
А кожна передвиборча обіцянка президента взагалі нічого не варта, чи ляпати язиком перед виборами - то  номально?

А що він тобі обіцяв?

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556

Чупс

  • Гість
Гугл в поміч.

Гугл тобі обіцяв у поміч? І що, не виконав?!! Ох він такий-сякий  :bt

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
не війна, а просто агресія і вторглись.

ти шо підйобуєш??

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
ляпати язиком перед виборами - то  номально?

нормально

зі форум блядь глючіть через раз...

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
ляпати язиком перед виборами - то  номально?
нормально
Тому народ України й має те, що має. Тобто (матюк).

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
ляпати язиком перед виборами - то  номально?
нормально
Тому народ України й має те, що має. Тобто (матюк).
"Я єсть народ, якого правди сила...," - VikS

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Та все просто хлопці. На війну нема грошей. З цього і треба виходити.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8659
  • Стать: Чоловіча
Та все просто хлопці. На війну нема грошей. З цього і треба виходити.

нуда, замотацця в одіяло й отползать
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Є оптимізм  "Я оптимист, я верю, что мы сможем найти компромисс, начать политические переговоры и решить эту проблему", - сказал П.Порошенко

Я теж оптиміст :shuffle:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46593
  • Never give in!
Та все просто хлопці. На війну нема грошей. З цього і треба виходити.

Грошей є дуже багато.
Тіко вони всі спижжені олігархами, митниками, прокурорами, суддями, мусорами, і сотнями тисяч чиновних щурів по всій країні.
Саме ті, хто спиздив гроші, кричать, що грошей немає. Ну не можуть вони ж сказати, що гроші є, але вони спижжені нами і ми їх заховали на Кіпрі чи деінде.

Подивіться скільки дорогих тачок в Києві, Одесі, Дніпропетровську... А ви кажете - нема грошей.
If you are going through hell, keep going.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8659
  • Стать: Чоловіча
Та все просто хлопці. На війну нема грошей. З цього і треба виходити.

Грошей є дуже багато.
Тіко вони всі спижжені олігархами, митниками, прокурорами, суддями, мусорами, і сотнями тисяч чиновних щурів по всій країні.
Саме ті, хто спиздив гроші, кричать, що грошей немає. Ну не можуть вони ж сказати, що гроші є, але вони спижжені нами і ми їх заховали на Кіпрі чи деінде.

Подивіться скільки дорогих тачок в Києві, Одесі, Дніпропетровську... А ви кажете - нема грошей.

Ну Кот, каг всєгда, в точку
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…