Автор Тема: Акунін - та ж вата, тільки збоку  (Прочитано 666 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~
Акунін - та ж вата, тільки збоку
« : Листопада 20, 2014, 09:52:57 21:52 »
Тут всі бачу пісають кіпятком в колготки, мовляв Акунін, о голова, о молодчага. Та що він шарить?

Цитувати
О Крыме
 
Вот, я на один день сделан императором Российского государства (отдал ли бы Акунин Крым — один из первых вопросов зрителей, — ред.). Я бы провёл референдум с длительной подготовкой и под строгим международным наблюдением. И пусть сами крымчане решают, куда им двигаться - туда, сюда или самим по себе.
 
Я был в Крыму до всей этой истории. И у меня сложилось впечатление, что многие люди не хотят жить в Украине. Но, во-первых, это же воровство среди бела дня. А во-вторых, получается, мы живем в то время, когда главная проблема не украсть что-то, а легализовать украденное.

Референдум він би провів. А в Сибіру не хочеш спочатку? А в Чечні? Многіє не хотят. А ти задумувався, матері твоїй ковіньку (с), чому така ситуація склалася в Криму? Чого там Лужков шастав 20 років, Дом Маскви чого там розводив антиукраїнські настрої? ЧФ ваш смердючий? Референдум. Х-й тє в рот, а не референдум, вата пісатєльска. Я все сказав. Коментим.  :gigi:

http://obozrevatel.com/abroad/21368-boris-akunin-rezhim-v-rossii-smenit-revolyutsiya-a-kryim-eto-vorovstvo.htm

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19212
Re: Акунін - та ж вата, тільки збоку
« Reply #1 : Листопада 20, 2014, 09:54:43 21:54 »
Казали ж неодноразово: нісатварі сібє кацапскага куміра.  :smilie8:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46600
  • Never give in!
Re: Акунін - та ж вата, тільки збоку
« Reply #2 : Листопада 20, 2014, 09:59:09 21:59 »
Акунін - звичайний заробітчанин від белетристики. Типовий нацмєн на службє гасударства рассійскаго. І навіть після побиття горшків із тим гасударством нічого не зрозумів.
If you are going through hell, keep going.

Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~
Re: Акунін - та ж вата, тільки збоку
« Reply #3 : Листопада 20, 2014, 10:01:36 22:01 »
Крім Нємцова поки що не бачив жодного впливового расіяніна, який би твердо і неоднозначно сказав - Крим - Україна. Крапка.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8663
  • Стать: Чоловіча
Re: Акунін - та ж вата, тільки збоку
« Reply #4 : Листопада 20, 2014, 10:04:20 22:04 »
Крім Нємцова поки що не бачив жодного впливового расіяніна, який би твердо і неоднозначно сказав - Крим - Україна. Крапка.

коротка в тебе память, згадай як нємцов на майдан гнав в 2004.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33318
  • Стать: Чоловіча
Re: Акунін - та ж вата, тільки збоку
« Reply #5 : Листопада 20, 2014, 10:06:21 22:06 »
Та і Нємцов так каже, поки ні за що не відповідає. А як раптом буде при кориті, то концепція зміниться швидко, до ворожки не ходи.  :smilie7:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Re: Акунін - та ж вата, тільки збоку
« Reply #6 : Листопада 20, 2014, 10:07:59 22:07 »
Крім Нємцова поки що не бачив жодного впливового расіяніна, який би твердо і неоднозначно сказав - Крим - Україна. Крапка.

коротка в тебе память, згадай як нємцов на майдан гнав в 2004.

напомни .. немцова на майдане-2004 я помню .. он там был ... а чтобы гнал .. не помню.. видимо у тебя память лучше .. давай вреж фактажем.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~
Re: Акунін - та ж вата, тільки збоку
« Reply #7 : Листопада 20, 2014, 10:08:47 22:08 »
Крім Нємцова поки що не бачив жодного впливового расіяніна, який би твердо і неоднозначно сказав - Крим - Україна. Крапка.

коротка в тебе память, згадай як нємцов на майдан гнав в 2004.

Пам'ятаю, що на Тимошенко гнав, а Ющенка підтримував. Ще до їх чвар.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Акунін - та ж вата, тільки збоку
« Reply #8 : Листопада 20, 2014, 10:13:20 22:13 »
Камрады, искать сегодня вмеряемого россиянина без признаков ватности - пустой труд, сродни сизифову. Все вата, некоторые сверху чуть притрушены пылью интеллигентности. Исключений почти нет, таких, как Валерия Ильинична, не поле сеяно.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8663
  • Стать: Чоловіча
Re: Акунін - та ж вата, тільки збоку
« Reply #9 : Листопада 20, 2014, 10:17:05 22:17 »
Камрады, искать сегодня вмеряемого россиянина без признаков ватности - пустой труд, сродни сизифову. Все вата, некоторые сверху чуть притрушены пылью интеллигентности. Исключений почти нет, таких, как Валерия Ильинична, не поле сеяно.

она одна, наверное, и была исключение.

еще немного шендерович, но после истории с матрасом он  всерьез не воспринимается. ну никак.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…