Автор Тема: махновщина погубила УНР в 20-х годах .. а теперь этим же путем идут тербаты  (Прочитано 3128 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
ПЛЯЦ.. МЕНТЫ НИКОГДА НЕ БЫЛИ ВОЕННОСЛУЖАЩИМИ

 Перечисленные вами батальоны "специального" назначения не в структуре вооруженных  сил

Та блін закон дав, де чітко написано, хто вважається військовослужбовцем, а Ви мені "херню несете". Важко мій пост уважно почитати?
Військовослужбовці є не тільки в ЗСУ. Та що говорити, якщо НацГвардія - це МВС і вони теж "мєнти"?

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Ледокоин Гетьмана ‏@YevhenS  33 хв.
Ни один командир, кроме Семена не выясняет отношение с руководством через ФБ.
Может кто то этого не заметил, но для меня это нонсенс...
Kremlin delenda est.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Ледокоин Гетьмана ‏@YevhenS  33 хв.
Ни один командир, кроме Семена не выясняет отношение с руководством через ФБ.
Может кто то этого не заметил, но для меня это нонсенс...


забаньте ледокоина он провокатор!!  :smilie5:
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Ледокоин Гетьмана ‏@YevhenS  33 хв.
Ни один командир, кроме Семена не выясняет отношение с руководством через ФБ.
Может кто то этого не заметил, но для меня это нонсенс...


забаньте ледокоина он провокатор!!  :smilie5:

Я не розумію, чому це Семенченко будучи штатним міліціонером в МВС кричить до генералів ЗСУ і висуває якісь претензії? Він що не може Авакову зателефонувати? ЗСУ і МВС - це зовсім інші відомства.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
семченко часто вообще за гранью логики .. ты ж блин вызвался военное дело делать ну так будь в логике того чем занимаешься .. а он такое ощущение что решил привнести элемент политики в военное дело ..

бредятина и даже где то работа на противника .. можно и так сказать ...
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26976
семченко часто вообще за гранью логики .. ты ж блин вызвался военное дело делать ну так будь в логике того чем занимаешься .. а он такое ощущение что решил привнести элемент политики в военное дело ..

Однозначно. Сам давно хочу это написать. Он явно занялся политикой.
Поэтому Донбас должен быть расформирован

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Однозначно. Сам давно хочу это написать. Он явно занялся политикой.
Поэтому Донбас должен быть расформирован

що в принципі неприпустимо
будь-який військовий повинен бути поза політикою

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
семченко часто вообще за гранью логики .. ты ж блин вызвался военное дело делать ну так будь в логике того чем занимаешься .. а он такое ощущение что решил привнести элемент политики в военное дело ..

Однозначно. Сам давно хочу это написать. Он явно занялся политикой.
Поэтому Донбас должен быть расформирован

Я теж про те. Айдар з політикою трохи притих і це радує. Але Донбас - це взагалі ....

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Я теж про те. Айдар з політикою трохи притих і це радує. Але Донбас - це взагалі ....

ну там не стільки донбас як сам семенченко

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17347
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Киевлянин, это отот шо грибами торгует??? Или я путаю?
По любому паникеров в бан нужно, до конца военных действий (на флоте за борт сбрасывают).
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
семченко часто вообще за гранью логики .. ты ж блин вызвался военное дело делать ну так будь в логике того чем занимаешься .. а он такое ощущение что решил привнести элемент политики в военное дело ..

Однозначно. Сам давно хочу это написать. Он явно занялся политикой.

А ведь мы (в смысле: граждане Украины) понятия не имеем, кто он, правда? Ох, чует мое сердце, сюрприз будет, когда он маску снимет! :smilie5:

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Вначале Сталин тоже воспринимал солдат как винтики.
Но все-таки вынужден был опереться на патриотизм, вернуть понятие Родина, вернуть воинскую честь и погоны (в 1943 г.).

http://inpress.ua/ru/politics/22927-khronoskop-kak-bolsheviki-vernuli-ofitseram-pogony
Цитувати
В 1943 году Сталин совершил резкий поворот от политики пролетарского интернационализма в сторону великодержавного шовинизма. Именно тогда в советском руководстве поняли, что армия выстояла в боях с Гитлером благодаря патриотическим чувствам, а вовсе не из-за чувства классовой борьбы. Одним из символов возвращения к теме русского патриотизма стало введение погон, которые раньше считались атрибутом белогвардейской контрреволюции. За полгода до этого в Красной Армии были введены воинские ордена, названные в честь русских полководцев Суворова, Кутузова и Александра Невского.
В этот день, 6 января 1943 года, в советских войсках в качестве воинских знаков различия были введены погоны.
...


О понятии "Родина".
Цитата из книги "Короленко в годы революции и гражданской войны. 1917-1921":
Цитувати
...
1 ноября. «Статья «Опять цензура» в связи с введением в Полтаве цензуры».
«Мне сообщили, что в Совете можно говорить все что угодно. Не советовали только упоминать слово «родина». Большевики уже так нашкодили эту темную массу на «интернациональный» лад, что слово «родина» действует на нее, как красное сукно на быков».


Потом даже Сталин кое-что понял:
http://maxpark.com/community/4375/content/1865267
Цитувати
Поворот в сталинской пропаганде именно потому и произошел, что со всей очевидностью выяснилось нежелание русского народа сражаться за красное «отечество», что Отечественной эта война не будет никогда, пока существует сталинская власть. Единственное, что оставалось Сталину, так это пустить в ход испытанные большевицкие средства – Террор и Пропаганду – и силой, ложью и обманом заставить людей сражаться и побеждать. Летом 41-го года после страшных поражений Красной армии возникла угроза самому существованию коммунистического режима, и стало ясно, что для спасения этого режима нужны чрезвычайные меры.
Сталин на эти меры пошёл, и включил патриотизм в арсенал средств коммунистической пропаганды.
Это был достойный Сталина ход – поставить себе на службу то, что потенциально представляет для тебя смертельную опасность (впоследствии он точно также решил и проблему с Церковью). С безпредельной циничностью и лицемерием коммунистическая пропаганда стала эксплуатировать патриотические чувства и внушать «братьям и сестрам», что война ведется не ради сохранения власти Сталина, а ради защиты многократно проклятых этой же пропагандой национальных святынь. Наряду с такими чисто внешними приемами, как введение погон, переименование Красной армии в Советскую, замена гимна, роспуск Коминтерна, ликвидация института комиссаров и создание лже-церкви «патриарха» Сергия, это дало свои плоды.


Сейчас тоже идут попытки отказаться от патриотизма и свести всё к пустым схемам, в которых от солдата требуется только соблюдать приказ.
Повторяем старые ошибки?

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Та блін закон дав, де чітко написано, хто вважається військовослужбовцем, а Ви мені "херню несете". Важко мій пост уважно почитати?
Військовослужбовці є не тільки в ЗСУ. Та що говорити, якщо НацГвардія - це МВС і вони теж "мєнти"?

Немного не так. Они приравнены к военнослужащим в рамках данного закона, но не являются ими в других случаях. К примеру, мента судил суд, военнослужащего - трибунал. Раньше. И т.д.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
З тербатами таки проблема. 5-й тербат Прикарпаття втік з поля бою. Зараз його зупинили в Запоріжжі і вимагають здати зброю. Ті хочуть їхати додому і зброю не здають. Капець.... Втекли з фронту бо стомились і хочуть додому.
------------------------------------------------------------------
Ми тут на Семенченка гнали, а виходить він - вершина айсбергу.
5-ий батальйон територіальної оборони «Прикарпаття» втік з полю бою. Зброю віддавати не хоче
http://www.blitz.if.ua/?q=news&id=19825
спокійно собі їде в Делятин.

Ось як хлопці описують ситуацію:
http://kurs.if.ua/news/pravda_z_peredovoi_5yy_batalyon_vidiyshov_zpid_vognyu_5259.html
Хлопчина трохи бреше про тільки стрілкову зброю, щоб їх пожаліли. У них були кулемети, гранатомети, ПТУРи і навіть міномети.

Офіцери на міл.ін.уа писали, що сенсу у цих територіальних батальйонах цілий нуль. Що навіть при його формуванні очікувався такий поворот. Так воно і сталося.
А ми тут мусолимо про Донбас та їх 10 дезертирів, які втекли з полю бою...

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
З тербатами таки проблема. 5-й тербат Прикарпаття втік з поля бою. Зараз його зупинили в Запоріжжі і вимагають здати зброю. Ті хочуть їхати додому і зброю не здають. Капець.... Втекли з фронту бо стомились і хочуть додому.

це взагалі бандитизм якийсь...

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
З тербатами таки проблема. 5-й тербат Прикарпаття втік з поля бою. Зараз його зупинили в Запоріжжі і вимагають здати зброю. Ті хочуть їхати додому і зброю не здають. Капець.... Втекли з фронту бо стомились і хочуть додому.

це взагалі бандитизм якийсь...

Посмійтеся:

Сьогодні 5-ий батальйон зупинили на блокпості біля міста Знам’янка Кіровоградської області з вимогою здати зброю. Переконувати бійців приїхали командувач Сухопутних військ ЗСУ Анатолій Пушняков, новопризначений головний військовий прокурор Анатолій Матіос та керівництво обласного військового комісаріату.

http://kurs.if.ua/news/5yy_batalyon_zdav_ruchni_granaty_ta_protytankovi_granatomety_5343.html

Ось що ці бандити кричать:

"А ми вже нікому не віримо. Нас достатньо обманювали вже... Зброю ми віддавати відмовилися, і 99,9% - що не віддамо, поки не доберемося до бази в Делятині, де і повинні її здати згідно зі Статутом ЗСУ. Ми пропонуємо, якщо в командування є таке бажання, супроводити нас аж бази, щоб переконатися: ми їдемо спокійно, ні для кого загрози не становимо. Просто хочемо добратися додому і кілька днів відпочити у відпустці", - сказав Остап Рудий.
Назустріч бійціям з Прикарпаття вирушила група матерів бійців з юристами, оскільки бійці остерігаються, що їм можуть спробувати "пришити" дезертирство з зони бойових дій.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Посмійтеся:

це не смішно
вся армія побудована на виконанні наказів
будь-яка відмова виконати наказ є найтяжчій злочин

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Kvant, пожалуйста прочитайте мои цитаты выше. Можете даже не отвечать, просто прочитайте.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Kvant, пожалуйста прочитайте мои цитаты выше. Можете даже не отвечать, просто прочитайте.

Де Ви бачили патріотизм у зрадниках, які втекли з лінії фронту та зони бойових дій? Поясніть?

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
З тербатами таки проблема. 5-й тербат Прикарпаття втік з поля бою. Зараз його зупинили в Запоріжжі і вимагають здати зброю. Ті хочуть їхати додому і зброю не здають. Капець.... Втекли з фронту бо стомились і хочуть додому.

це взагалі бандитизм якийсь...

Посмійтеся:

Сьогодні 5-ий батальйон зупинили на блокпості біля міста Знам’янка Кіровоградської області з вимогою здати зброю. Переконувати бійців приїхали командувач Сухопутних військ ЗСУ Анатолій Пушняков, новопризначений головний військовий прокурор Анатолій Матіос та керівництво обласного військового комісаріату.

http://kurs.if.ua/news/5yy_batalyon_zdav_ruchni_granaty_ta_protytankovi_granatomety_5343.html

Ось що ці бандити кричать:

"А ми вже нікому не віримо. Нас достатньо обманювали вже... Зброю ми віддавати відмовилися, і 99,9% - що не віддамо, поки не доберемося до бази в Делятині, де і повинні її здати згідно зі Статутом ЗСУ. Ми пропонуємо, якщо в командування є таке бажання, супроводити нас аж бази, щоб переконатися: ми їдемо спокійно, ні для кого загрози не становимо. Просто хочемо добратися додому і кілька днів відпочити у відпустці", - сказав Остап Рудий.
Назустріч бійціям з Прикарпаття вирушила група матерів бійців з юристами, оскільки бійці остерігаються, що їм можуть спробувати "пришити" дезертирство з зони бойових дій.
Якщо цих покидьків зараз не покарають, Українській державі залишиться жити кілька місяців  :Sho_za:

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Kvant, пожалуйста прочитайте мои цитаты выше. Можете даже не отвечать, просто прочитайте.

Де Ви бачили патріотизм у зрадниках, які втекли з лінії фронту та зони бойових дій? Поясніть?

Kvant, Вы за малыми целями теряете большие.
Наша цель - победить. А это можно сделать только опираясь на народ (какими бы не справедливыми не казались его настроения).

Реальная ситуация такая, что народ армии не доверял. Потом был подъем доверия, а сейчас опять спад.
А всё потому, что нельзя вытирать ноги об патриотов и добровольцев (какими бы не справедливыми Вам не казались их заслуги).
Выигрывая в малом, Вы проигрываете в большом. Глядя на то, как поливают помоями добровольцев, как не слышат солдат, как не несет никакого наказания руководство армии, недоверие только усиливается. И это приводит к панике (что Вы реально предлагаете делать с выступлениями матерей и жен солдат на ЗУ?). А призывы "всем заткнуться и не паниковать" вместо реальных шагов по исправлению ситуации только усиливают эту панику и недоверие.

Посмотрите на ситуацию трезво - нельзя играть в опасные игры с теми кто для народа уже стал символом (даже если это кажется несправедливым).
Это в конечном итоге всем вредит.
« Останнє редагування: Серпня 27, 2014, 04:24:26 16:24 від Декодер »

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Декодер, я щось не зрозумів, що це таке "добровольці"? А в МВС працюють "по прінуждєнію"? А армії контрактники - це не добровольці? Їх насильно загнали на роботу? Є поняття мобілізовані і контрактники.
Ці хлопці, що з 5-го батальйону - контрактники, які нічим не гірші за інших хлопців, які прийшли служити раніше. Вони також приймали присягу і також отримують заробітну плату і також підпорядковуються МО. В чому різниця? Чому військові тієї ж 24 Львівської "залізної" бригади залишаються на полі бою і воюють, а хлопці з 5-го батальйону втекли, їх навіть не вбили нікого. Поясніть?

Offline Lot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1367
  • 7,62
    • The Alex Times FACTS, PEOPLE, EVENTS
ПЛЯЦ.. МЕНТЫ НИКОГДА НЕ БЫЛИ ВОЕННОСЛУЖАЩИМИ

 Перечисленные вами батальоны "специального" назначения не в структуре вооруженных  сил

Та блін закон дав, де чітко написано, хто вважається військовослужбовцем, а Ви мені "херню несете". Важко мій пост уважно почитати?
Військовослужбовці є не тільки в ЗСУ. Та що говорити, якщо НацГвардія - це МВС і вони теж "мєнти"?

 Розуйте очі і читайте уважно.. Слово поширюється то не означає, що вони військові і навіть прирівняні.. вчитайтеся
И треснул мир напополам, дымит разлом,
И льётся кровь, идёт война добра со злом...

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Реальная ситуация такая, что народ армии не доверял. Потом был подъем доверия, а сейчас опять спад.
А всё потому, что нельзя вытирать ноги об патриотов и добровольцев (какими бы не справедливыми Вам не казались их заслуги).


Більше того, робили рекламу добровольців, де не так "напряжно" як в армії, де не треба статутів, виконувати накази і т.д. І що? Багато з такою системою управління навоювали? Уже батальйонами тікають з поля бою. Чи Ви думаєте просто так така ситуація в армії? Статути написані кров'ю!!!
А як виявити патріота і взяти в армію? Он в 5-й батальйон Західної України набрали тьолок, як ні патріоти, а просто боягузи. А в проросійських регіонах: Дніпропетровськ, Миколаїв, Херсон і т.д. ніхто чомусь з поля бою не тікає. Та навіть батальйон Вінниця воює, а "круті патріоти" обісрались.
Хлопців з цього 5-го батальйону треба садити, позорити і привселюдно принижувати. Щоб знали шакали своє місце. Якщо лохи, то навіщо зайняли робочі місця патріотів, яких у Франківську повно? А їх ще 2 місяці навчали, вартість тільки їх підготовки коштує біля 100 млн. грн. Хто поверне ці гроші? Навіщо на лохів держава витратила свій час?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
ПЛЯЦ.. МЕНТЫ НИКОГДА НЕ БЫЛИ ВОЕННОСЛУЖАЩИМИ

 Перечисленные вами батальоны "специального" назначения не в структуре вооруженных  сил

Та блін закон дав, де чітко написано, хто вважається військовослужбовцем, а Ви мені "херню несете". Важко мій пост уважно почитати?
Військовослужбовці є не тільки в ЗСУ. Та що говорити, якщо НацГвардія - це МВС і вони теж "мєнти"?

 Розуйте очі і читайте уважно.. Слово поширюється то не означає, що вони військові і навіть прирівняні.. вчитайтеся

Дибілоїд, якщо не правий, то просто визнай. Чого бикуєш? Ти мене хочеш повчити?
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/876-18

Національна гвардія України є військовим формуванням з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України і призначено для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки


Загальна чисельність Національної гвардії України не перевищує 60 тисяч військовослужбовців. У разі необхідності чисельність Національної гвардії України може бути збільшена відповідним законом.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26976
Декодер, я щось не зрозумів, що це таке "добровольці"? А в МВС працюють "по прінуждєнію"? А армії контрактники - це не добровольці? Їх насильно загнали на роботу? Є поняття мобілізовані і контрактники.
Ці хлопці, що з 5-го батальйону - контрактники, які нічим не гірші за інших хлопців, які прийшли служити раніше. Вони також приймали присягу і також отримують заробітну плату і також підпорядковуються МО. В чому різниця? Чому військові тієї ж 24 Львівської "залізної" бригади залишаються на полі бою і воюють, а хлопці з 5-го батальйону втекли, їх навіть не вбили нікого. Поясніть?

Я там давал выше по 5й ссылку.
Так понял что их можно сказать даже отводили. Причем осмотрительно, те во всремя отхода они рыли блиндажи, рассредотачивались и пр Командиры постоянно держали связь со штабом
И еще гдето проскакивала инфа что эпопея с ними началась еще в субботу.
Вполне возможно их готовили типа патрулировать города, на квалифицированую оборону у них просто нет сил и умений

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Я там давал выше по 5й ссылку.
Так понял что их можно сказать даже отводили. Причем осмотрительно, те во всремя отхода они рыли блиндажи, рассредотачивались и пр Командиры постоянно держали связь со штабом
И еще гдето проскакивала инфа что эпопея с ними началась еще в субботу.
Вполне возможно их готовили типа патрулировать города, на квалифицированую оборону у них просто нет сил и умений

Возможно чи точно? Навіщо тоді вони підпорядковані МО, а не МВС? http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%B9%D0%BE%D0%BD%D0%B8_%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8
Вони є підрозділом ЗСУ по усім документам. Мають в наявності РПГ-7, міномети, кулемети. І готували їх нормально. І окопи уміють рити, і стріляти по танкам і т.д. Подивіться відео про них в Інеті.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26976
Почитал про них

Цитувати
Склад і завдання
Основне завдання на даний час — надання допомоги Державній прикордонній службі у забезпеченні охорони Державного кордону України на території Донецької області.
Діяльність
Батальйон дислокується поблизу міста Амвросіївка в Донецькій області.

Я так понял что это отмобилизованые. По крайней мере большинство. Ндас.
Там еще траблы были с его формированием насколько я помню. Великий плач о том что они голые и босые поедут на восток. Итог закономерен короче

Offline Lot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1367
  • 7,62
    • The Alex Times FACTS, PEOPLE, EVENTS
ПЛЯЦ.. МЕНТЫ НИКОГДА НЕ БЫЛИ ВОЕННОСЛУЖАЩИМИ

 Перечисленные вами батальоны "специального" назначения не в структуре вооруженных  сил

Та блін закон дав, де чітко написано, хто вважається військовослужбовцем, а Ви мені "херню несете". Важко мій пост уважно почитати?
Військовослужбовці є не тільки в ЗСУ. Та що говорити, якщо НацГвардія - це МВС і вони теж "мєнти"?

 Розуйте очі і читайте уважно.. Слово поширюється то не означає, що вони військові і навіть прирівняні.. вчитайтеся

Дибілоїд, якщо не правий, то просто визнай. Чого бикуєш? Ти мене хочеш повчити?
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/876-18

Національна гвардія України є військовим формуванням з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України і призначено для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки


Загальна чисельність Національної гвардії України не перевищує 60 тисяч військовослужбовців. У разі необхідності чисельність Національної гвардії України може бути збільшена відповідним законом.

 Читай уважно текст законц МВС то МВС , ЗСУ то ЗСУ.. Менти ніколи не були у ЗСУ. Слово "поширюється", то далеко не те, що вони є  НЕ вмієш орієнтуватится у законах, дебіле
И треснул мир напополам, дымит разлом,
И льётся кровь, идёт война добра со злом...

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Читай уважно текст законц МВС то МВС , ЗСУ то ЗСУ.. Менти ніколи не були у ЗСУ. Слово "поширюється", то далеко не те, що вони є  НЕ вмієш орієнтуватится у законах, дебіле

Йому говори, а воно сцить догори! Я тобі про те тохмачу, що військовослужбовці - це не тільки ЗСУ, а у МВС - не тільки мєнти! Ну що ще не ясно!