Автор Тема: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...  (Прочитано 4150 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #30 : Вересня 12, 2015, 01:16:00 01:16 »
Цитувати
Для чого налаштовувати проти себе ще більше націоналістично налаштованих громадян?

Не бачу резону націоналістично налаштованим громадянам вписуватися за ВО Свобода.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #31 : Вересня 12, 2015, 01:20:14 01:20 »
Цитувати
Для чого налаштовувати проти себе ще більше націоналістично налаштованих громадян?

Не бачу резону націоналістично налаштованим громадянам вписуватися за ВО Свобода.

Ми бачимо резони. А тобі воно не треба, не переймайся.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #32 : Вересня 12, 2015, 01:24:29 01:24 »
Ми бачимо резони. А тобі воно не треба, не переймайся.

Ми це хто?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #33 : Вересня 12, 2015, 01:35:17 01:35 »
Націоналісти.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #34 : Вересня 12, 2015, 01:37:58 01:37 »

Щодо арешту Сиротюка - це просто повний ідіотизм. Для чого налаштовувати проти себе ще більше націоналістично налаштованих громадян? З метою залякати? Це марна справа. Хто-хто, а вони не злякаються. Що виграють Порошенко і Аваков цим арештом? Нічого. Програти можуть багато. Вже програли.

+100500!  :smiley24:

"Влада Майдану" сцить, але бикує. Показати залежність від власних громадян для системи - "смєрті подобно". Тепер для них головне - чуйка, чи ще можна давити, чи пора шурувати до літачка, що завжди чекає в Борисполі.

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #35 : Вересня 12, 2015, 01:43:58 01:43 »
Не бачу резону націоналістично налаштованим громадянам вписуватися за ВО Свобода.

народ у нас набагато кмітливейший і мудріший, аніж багато-хто в провладних кабінетах собі уявляють.. (включаючи – САМОГО)

 по-перше – на нав'язливі мантри про "ФСБ" і іншу нісенітницю – ведуться лише перши пару годин... а потім все просікають.

 А по-друге українці традиційно ДУЖЕ не люблять, коли влада намагається ними маніпулювати, задурювати та ще й когось незаслужено гнобить... :smilie7: 

при цьому дозволяючи залишатися на волі – тим хто дійсно заслуговує покарання.
(доведено Януковичем)

я вже казав. Біда пороха – що він танцює точнісенько тіміж граблямі що й попередник.

Це їого і погубить. :smilie7:

как у вас говорітся – "запоміте єтот твіт"  :lol:

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #36 : Вересня 12, 2015, 02:02:16 02:02 »
А по-друге українці традиційно ДУЖЕ не люблять, коли влада намагається ними маніпулювати, задурювати та ще й когось незаслужено гнобить... :smilie7: 

 Что значит не любят? Откуда им знать манипулируют или нет? Манипуляторы приличные деньги осваивают, не зря хлеб едят.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #37 : Вересня 12, 2015, 02:16:31 02:16 »
А по-друге українці традиційно ДУЖЕ не люблять, коли влада намагається ними маніпулювати, задурювати та ще й когось незаслужено гнобить... :smilie7: 

 Что значит не любят? Откуда им знать манипулируют или нет? Манипуляторы приличные деньги осваивают, не зря хлеб едят.
(доведено Януковичем)

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #38 : Вересня 12, 2015, 03:30:09 03:30 »
Націоналісти.
Ну це занадто голосно виступати від імені націоналістів
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #39 : Вересня 12, 2015, 12:40:13 12:40 »

 Что значит не любят? Откуда им знать манипулируют или нет? Манипуляторы приличные деньги осваивают, не зря хлеб едят.

Знати не знають але " жопой чують " . Рома , Ви в якій країні живете , чи Ви - " русскій " ?  :smilie11: .Самий зачуханий сільській дід просікає в момент де його " найобують " . Може не по всіх н'юансах , але " взагалі "  це - вроджена властивість .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #40 : Вересня 12, 2015, 01:03:48 13:03 »
Його заарештували за події біля Ради?

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #41 : Вересня 12, 2015, 01:09:51 13:09 »
Юрко СИРОТЮК - автор законопроекту "Про ЗБРОЮ...", котрий прорежимна вр "не може" прийняти вже півтора роки.
Сподіваюсь, розумієте, що КОЖЕН з Вас - наступний...

з.і. плакати 2007-го року...



Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #42 : Вересня 12, 2015, 01:14:17 13:14 »
Його заарештували за події біля Ради?

ага! і за оці також...  :smilie9:

На фото: Мохник, Міщенко, Кошулинкький, СИРОТЮК, Кайда...

Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #43 : Вересня 12, 2015, 01:19:59 13:19 »
livandovy4, ти не гони і не треба тут... ти ще Корчинського пригадай.

конкретно, за що його зараз пресують?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #44 : Вересня 12, 2015, 01:30:00 13:30 »
livandovy4, ти не гони і не треба тут... ти ще Корчинського пригадай.

конкретно, за що його зараз пресують?

За присутність під ВР 31 серпня - це нині злочин. Арештовано більше 30 людей, і процес триває, всі пять тисяч присутніх можуть арештувати так само :(
У вівторок йду в Апеляційний суд в якості свідка по справі одного з затриманих, то я там в три секунди можу перетворитися у обвинувачуваного також  :(

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #45 : Вересня 12, 2015, 01:35:41 13:35 »
livandovy4, ти не гони і не треба тут... ти ще Корчинського пригадай.

конкретно, за що його зараз пресують?

За присутність під ВР 31 серпня - це нині злочин. Арештовано більше 30 людей, і процес триває, всі пять тисяч присутніх можуть арештувати так само :(
У вівторок йду в Апеляційний суд в якості свідка по справі одного з затриманих, то я там в три секунди можу перетворитися у обвинувачуваного також  :(

Я завжди голосував за ВО Свобода, і у даному випадку я звісно проти арешту.

Але.

У мирному Києві коли якісь отморозки кидають у наших - вже НАШИХ - ментів гранати - ну тут я дуже проти.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #46 : Вересня 12, 2015, 01:46:30 13:46 »
Я також проти відморозків. Якщо хтось кине гранату в метро, то також арештують всіх пасажирів метрополітену чи лише пасажирів одного вагону, як думаєш?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #47 : Вересня 12, 2015, 01:50:23 13:50 »
Я також проти відморозків. Якщо хтось кине гранату в метро, то також арештують всіх пасажирів метрополітену чи лише пасажирів одного вагону, як думаєш?

я думаю якщо в США хтось кине грантату  - то там заарештують всіх.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #48 : Вересня 12, 2015, 01:53:38 13:53 »
Я також проти відморозків. Якщо хтось кине гранату в метро, то також арештують всіх пасажирів метрополітену чи лише пасажирів одного вагону, як думаєш?

я думаю якщо в США хтось кине грантату  - то там заарештують всіх.

Приклад навести можеш? Щось я дужжжже сумніваюся.
І окремо - там слідчі також катують затриманих?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #49 : Вересня 12, 2015, 01:58:54 13:58 »
Приклад навести можеш? Щось я дужжжже сумніваюся.
І окремо - там слідчі також катують затриманих?

Прикладів не можу, тому що там такі вбиваються ще до вчинення таких дій.

А вашого Сиротюка катували?

Це Свобода посилається на минуле. Легко в нашому суспільстві зараз посилатися на минуле, на тих ментів що катували. Майже всі можуть повірити.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #50 : Вересня 12, 2015, 02:27:25 14:27 »
майже в тему
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #51 : Вересня 12, 2015, 02:28:54 14:28 »
Катують дітвору, яку нахапали після мітингу увечері біля станцій метро. Чіпати Сиротюка і інших нардепів, навіть бувших, остерігаються.
Я не посилаюся у минуле, а веду мову про сьогодення - мусарні залишилися катівнями.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #52 : Вересня 12, 2015, 03:08:00 15:08 »

"
То есть всех, кто тыцяет власти в лицо обвинения будете обвинять в броске гранаты?
Ну чего, до поры до времени будет работать.

Я даже расскажу что будет дальше. А дальше они свыкнуться с мыслью, что их всё равно считают террористами. И начнут гордиться этим. А потом бахнет вторая граната, только цель будет иная. И обществу тогдашнему очень даже понравится эта цель. Новоявленные "террористы" сделают выводы и гранат будет всё больше и больше. И начнется массовый забег к аэропортам. Если у "террористов" хватит ума ( скорее всего к сожалению не хватит ) небо закроют и буду херачить всё летающее под ликующее улюлюкание публики.

Так что если думаете, что та граната дала карт-бланш для власти ложить *уй на всех несогласных и дальше неистово совокупляться с жопоблоком, уясните, что этим только приближаете вышеописанный сценарий.
Хунта должна быть хунтой для тех, кто называет ее хунтой."


Підпишусь під кожним словом . Часу стає все меньше . Пєдроти , годинничок не зупиняється і робить  " тік - так "
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #53 : Вересня 12, 2015, 03:32:53 15:32 »
У мирному Києві коли якісь отморозки кидають у наших - вже НАШИХ - ментів гранати - ну тут я дуже проти.

З якого часу вони стали нашими (чи вашими)? З тих пір, як зіц-прєдсєдатєлєм у них педераст Аваков?

П.С. Я взагалі проти кидання в живих людей займистих сумішей, гранат, градів, буків і проч. птурсів.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #54 : Вересня 12, 2015, 07:30:13 19:30 »
У мирному Києві коли якісь отморозки кидають у наших - вже НАШИХ - ментів гранати - ну тут я дуже проти.

З якого часу вони стали нашими (чи вашими)? З тих пір, як зіц-прєдсєдатєлєм у них педераст Аваков?

П.С. Я взагалі проти кидання в живих людей займистих сумішей, гранат, градів, буків і проч. птурсів.

Всегда были ихними.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #55 : Вересня 12, 2015, 07:54:54 19:54 »
майже в тему


Я ох..єваю. Мабуть, раніше цей Гомер Сімпсон млів від ідей українського націоналізму, а тепер розчарувався  :lol: Переживає за ПС і Свободу, бидляк.

Насправді кацапйо радіє, бо помилково гадає, що маятник почав повертатись в їх бік. Авотхуй  :moskali:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #56 : Вересня 13, 2015, 12:52:45 00:52 »

Щодо арешту Сиротюка - це просто повний ідіотизм. Для чого налаштовувати проти себе ще більше націоналістично налаштованих громадян? З метою залякати? Це марна справа. Хто-хто, а вони не злякаються. Що виграють Порошенко і Аваков цим арештом? Нічого. Програти можуть багато. Вже програли.

+100500!  :smiley24:
100500 уже є думки про адекватну асиметричну відповідь...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #57 : Вересня 13, 2015, 12:55:14 00:55 »
livandovy4, ти не гони і не треба тут... ти ще Корчинського пригадай.

конкретно, за що його зараз пресують?

За присутність під ВР 31 серпня - це нині злочин. Арештовано більше 30 людей, і процес триває, всі пять тисяч присутніх можуть арештувати так само :(
У вівторок йду в Апеляційний суд в якості свідка по справі одного з затриманих, то я там в три секунди можу перетворитися у обвинувачуваного також  :(
ну і мені це грозить і навіть моїй дружині, яка за компанію поїхала в київ, до цих подій була аполітична, зараз...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #58 : Вересня 13, 2015, 12:56:54 00:56 »

"
То есть всех, кто тыцяет власти в лицо обвинения будете обвинять в броске гранаты?
Ну чего, до поры до времени будет работать.

Я даже расскажу что будет дальше. А дальше они свыкнуться с мыслью, что их всё равно считают террористами. И начнут гордиться этим. А потом бахнет вторая граната, только цель будет иная. И обществу тогдашнему очень даже понравится эта цель. Новоявленные "террористы" сделают выводы и гранат будет всё больше и больше. И начнется массовый забег к аэропортам. Если у "террористов" хватит ума ( скорее всего к сожалению не хватит ) небо закроют и буду херачить всё летающее под ликующее улюлюкание публики.

Так что если думаете, что та граната дала карт-бланш для власти ложить *уй на всех несогласных и дальше неистово совокупляться с жопоблоком, уясните, что этим только приближаете вышеописанный сценарий.
Хунта должна быть хунтой для тех, кто называет ее хунтой."


Підпишусь під кожним словом . Часу стає все меньше . Пєдроти , годинничок не зупиняється і робить  " тік - так "
саме так відлік почався...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Юрко СИРОТЮК. Арешт на 60 днів...
« Reply #59 : Вересня 13, 2015, 08:49:05 08:49 »
Quo Vadis