Автор Тема: Бляхи-мухи  (Прочитано 2740 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Бляхи-мухи
« : Липня 14, 2018, 04:01:16 16:01 »
Чогось у нас це не обговорюється.
Поки я був у армії зять взяв бляшанку.
Я його затролив до напівсмерті.
Але основним аргументов здихатися її став невідомий мені дальнобой, який в'їхав йому в зад, почухав потилицю і сказав : ну, хлопче, без реєстрації тут ти - ніхто. І поїхав далі. :weep:
Mocsia delenda est

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26976
Re: Бляхи-мухи
« Reply #1 : Липня 14, 2018, 04:20:17 16:20 »
Это обговаривание идет уже который год
Что там обговаривать, тягу хитрожопых к халяве?
Смысл чтото обговаривать с людьми которые тупо зарабатывают на этом, это ж рекламные боты

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Бляхи-мухи
« Reply #2 : Липня 14, 2018, 06:40:17 18:40 »
Это обговаривание идет уже который год
Что там обговаривать, тягу хитрожопых к халяве?
Смысл чтото обговаривать с людьми которые тупо зарабатывают на этом, это ж рекламные боты
ХЗ. Я противник обмежень.
Але є варіанти з Кіотським протоколом.
Якщо нема, то треба включати розмитнення нра повну.
Васадзе і Свинарчук нехай згорять у пеклі
Mocsia delenda est

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26976
Re: Бляхи-мухи
« Reply #3 : Липня 14, 2018, 06:57:09 18:57 »
Это обговаривание идет уже который год
Что там обговаривать, тягу хитрожопых к халяве?
Смысл чтото обговаривать с людьми которые тупо зарабатывают на этом, это ж рекламные боты
ХЗ. Я противник обмежень.
Але є варіанти з Кіотським протоколом.
Якщо нема, то треба включати розмитнення нра повну.
Васадзе і Свинарчук нехай згорять у пеклі

Вопрос бляхарей это не вопрос растаможки, они этим тупо прикрываются
На самом деле они хотят узаконить мошенническим путем завезенные автомобили, вплоть до того что бы не надо было выезжать для узаканивания за кордон. Тупо от, катается какойто типок по доверке на тачке польской конторы и что б он пришел в МРЭО и на него переписали машину. Нормально да?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Бляхи-мухи
« Reply #4 : Липня 14, 2018, 08:10:27 20:10 »
Не нормально. Ні.
Бляхарів лінчувати :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline lesi4ka

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 554
  • канешно, леса!
Re: Бляхи-мухи
« Reply #5 : Липня 14, 2018, 08:12:45 20:12 »
Тупо от, катается какойто типок по доверке на тачке польской конторы и что б он пришел в МРЭО и на него переписали машину.

многим, кто летает и нарушает правила, и так неплохо.
нафига им брать на себя отвецтвенность?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26976
Re: Бляхи-мухи
« Reply #6 : Липня 14, 2018, 08:16:45 20:16 »
Тупо от, катается какойто типок по доверке на тачке польской конторы и что б он пришел в МРЭО и на него переписали машину.

многим, кто летает и нарушает правила, и так неплохо.
нафига им брать на себя отвецтвенность?

Та хез
Когда чел хитро вертит жопой понять что ему реально надо часто практически невозможно

Думаю в это компашке есть две категории людей
Первые тупо хотят узаконить схему, вторые это "клиенты МММ" потратившие деньги и пытающиеся по факту узаконить свой проеб

Offline lesi4ka

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 554
  • канешно, леса!
Re: Бляхи-мухи
« Reply #7 : Липня 14, 2018, 08:25:32 20:25 »

Первые тупо хотят узаконить схему, вторые это "клиенты МММ" потратившие деньги и пытающиеся по факту узаконить свой проеб

если б ничего не пытались изменить, они бы все молчали, ибо, опять же -
их все устраивало.
просто когда начяли поджымать фаберже тем, што нужно будет узаконить
с соотвецтвующими оплатами - начялся кипешь.
а до того всё было норм, чо...

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26976
Re: Бляхи-мухи
« Reply #8 : Липня 14, 2018, 08:57:53 20:57 »
Может у меня конечно параноя
Но мне здаецо что эту бучу затеяли и профинансировали кадры которые хотели узаконить схему. И сидели они либо в ВР либо гдето в КМ
Косвенно это подтверждается какимито дебильными отмазками о том что полиция не может определять просроченная бляха или нет
В таможне все зафиксировано. Год прошел бляшанка подается таможней в розыск и привет - штрафстоянка, штраф, груда пиздюлей  отправляется в Польшу или Литву юридическому собственнику. Пусть тамошние менты разбираются.
Можно даже автоматом, даже не отлавливая тачку. Завез какойто Лешек машину и не вывез.  :bf По польскому паспорту на польское МВД отправляется запрос на розыск и наложение штрафа. Посмотрел бы я после первой тысячи запросов на действия польских ментов и насколько легко соглашались бы "Лешики" становится зицвладельцами

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Бляхи-мухи
« Reply #9 : Липня 15, 2018, 07:04:07 19:04 »
Вопрос бляхарей это не вопрос растаможки, они этим тупо прикрываются
На самом деле они хотят узаконить мошенническим путем завезенные автомобили, вплоть до того что бы не надо было выезжать для узаканивания за кордон. Тупо от, катается какойто типок по доверке на тачке польской конторы и что б он пришел в МРЭО и на него переписали машину. Нормально да?

Та зробити адекватну вартість розмитнення і проблема вирішена. Скільки блях катається по країні? Чув цифру від 500 тис. до 1 млн. За розмитнення брати від 1000 до 2000 євро і бюджет дуже швидко наповниться на 1 млрд. євро, а то й більше.
Проблема в тому, що уряд хоче отримати з бляхарів суму порядку 7-10 млрд. євро, але стільки люди платити не будуть. Бо це нонсенс, коли розмитнення коштує в кілька раз дорожче, ніж ціна автівки.

Можна багато сперечатись про те, що бляхи - хлам на колесах, але принаймні воно в рази безпечніше, ніж залишки радянського автогівнопрому, якого ще досі багато катається на дорогах.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26976
Re: Бляхи-мухи
« Reply #10 : Липня 15, 2018, 07:12:26 19:12 »
Вопрос бляхарей это не вопрос растаможки, они этим тупо прикрываются
На самом деле они хотят узаконить мошенническим путем завезенные автомобили, вплоть до того что бы не надо было выезжать для узаканивания за кордон. Тупо от, катается какойто типок по доверке на тачке польской конторы и что б он пришел в МРЭО и на него переписали машину. Нормально да?

Та зробити адекватну вартість розмитнення і проблема вирішена. Скільки блях катається по країні? Чув цифру від 500 тис. до 1 млн. За розмитнення брати від 1000 до 2000 євро і бюджет дуже швидко наповниться на 1 млрд. євро, а то й більше.
Проблема в тому, що уряд хоче отримати з бляхарів суму порядку 7-10 млрд. євро, але стільки люди платити не будуть. Бо це нонсенс, коли розмитнення коштує в кілька раз дорожче, ніж ціна автівки.

Можна багато сперечатись про те, що бляхи - хлам на колесах, але принаймні воно в рази безпечніше, ніж залишки радянського автогівнопрому, якого ще досі багато катається на дорогах.

Первое, даже в худшие времена растаможка не превышала цены машины " в несколько раз". Насколько я помню это была или цена или полторы. Не надо усугублять
Второе. Проблема бляхарей не имеет к растаможке никакого отношения вообще! При Янук ктото проводил демонстрации и массово завозил машины? Нет. Растаможка ниже была чтоли? Нет. Нынешние власти ее подняли? Нет. Так откуда взялась эта масса железа на наших улицах?
Третье. Это обычная буза хитрожопых халявщиков и не более. Никакого отношения к понятиям законности, справедливости и права она не имеет. По этим понятиям все их бляхи должны быть конфискованы, а их водители оштрафованы.
Все

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26976
Re: Бляхи-мухи
« Reply #11 : Липня 15, 2018, 07:15:25 19:15 »
И наконец четвертое
Эти пидарасы доведут таки до того что пошлину снимут, а введут экологический налог. И изза этих уродов пострадает куча невиноватых людей

Offline ska

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 617
Re: Бляхи-мухи
« Reply #12 : Липня 15, 2018, 07:37:37 19:37 »
И наконец четвертое
Эти пидарасы доведут таки до того что пошлину снимут, а введут экологический налог. И изза этих уродов пострадает куча невиноватых людей
плюс автострахование поднимут на старые автомобили для всех

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Бляхи-мухи
« Reply #13 : Липня 15, 2018, 07:41:37 19:41 »
Растаможка ниже была чтоли? Нет. Нынешние власти ее подняли? Нет. Так откуда взялась эта масса железа на наших улицах?
Третье. Это обычная буза хитрожопых халявщиков и не более. Никакого отношения к понятиям законности, справедливости и права она не имеет. По этим понятиям все их бляхи должны быть конфискованы, а их водители оштрафованы.
Все

Бляхи масово появились, бо систему поставили на потік. Іноземець, який завіз, дав покататись українцю - що тут незаконного? Найбільша проблема - коли бляхарі залишають місце ДТП, бо їх "не знайдуть".
Краще не конфісковувати, але дати розмитнити за адекватну ціну і отримати мільярд в бюджет. На українських номерах автобидло не буде поводитись зухвало.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26976
Re: Бляхи-мухи
« Reply #14 : Липня 15, 2018, 07:47:13 19:47 »
И наконец четвертое
Эти пидарасы доведут таки до того что пошлину снимут, а введут экологический налог. И изза этих уродов пострадает куча невиноватых людей
плюс автострахование поднимут на старые автомобили для всех

Я про это на автофоруме говорю с начала этой "темы". Вы тут даже не представляете что за рекламная кампания там была развернута.


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26976
Re: Бляхи-мухи
« Reply #15 : Липня 15, 2018, 07:57:15 19:57 »
Растаможка ниже была чтоли? Нет. Нынешние власти ее подняли? Нет. Так откуда взялась эта масса железа на наших улицах?
Третье. Это обычная буза хитрожопых халявщиков и не более. Никакого отношения к понятиям законности, справедливости и права она не имеет. По этим понятиям все их бляхи должны быть конфискованы, а их водители оштрафованы.
Все

Бляхи масово появились, бо систему поставили на потік.
Іноземець, який завіз, дав покататись українцю - що тут незаконного? Найбільша проблема - коли бляхарі залишають місце ДТП, бо їх "не знайдуть".
Краще не конфісковувати, але дати розмитнити за адекватну ціну і отримати мільярд в бюджет. На українських номерах автобидло не буде поводитись зухвало.

Вово, правильно мыслишь, и сделал это ктото вверхах. И организовует "протесты" тоже ктото непростой. Так же как и с незаконной рубкой и добычей янтаря.
Поэтому никаких "узаканиваний" быть не может. Даже если приймут новые тарифы. Будь ласка - выезжай, плати штраф, и завози по новому татифу. Не хочешь штраф - не вопрос, плати по старому тарифу, завез же ты тогда, с каких херов закон обратную силу обрел?
У нас что, блокировка магистралей уже не является общественно опасным деянием? Меня честно говоря до этих их "блокировок" "проблема блях" както особо не волновала. Таких хитрожопых у нас всегда полно было, вспомним хотябы повальные покупки по доверке. Понятно что в таких схемах всегда есть какието риски. Да, ты выигрываешь в цене вопроса, но находишся под риском штрафа и под необходимостью ежегодного вояжа на границу. Собственно это вопрос личного выбора.
Но когда эти мудаки занялись банальным шантажем, а блокировка магистралей это банальный шантаж, причем фактически используя заложников. Ведь водители которые не могут проехать фактически находятся в заложниках у группы блокирующей проезд. Вот тогда я стал сторонником самых жестких мер по отношению этим борцунам

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Бляхи-мухи
« Reply #16 : Липня 15, 2018, 07:59:54 19:59 »
Я по цій темі повністю врозріз з більшістю тут, і є однодумцем БлекКота.  Більше того, я за екологічний податок і за високу страховку на старі машини.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26976
Re: Бляхи-мухи
« Reply #17 : Липня 15, 2018, 08:01:32 20:01 »
Я по цій темі повністю врозріз з більшістю тут, і є однодумцем БлекКота.  Більше того, я за екологічний податок і за високу страховку на старі машини.

А я за высокий налог на недвигу на старые дома

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Бляхи-мухи
« Reply #18 : Липня 15, 2018, 08:10:48 20:10 »
Я по цій темі повністю врозріз з більшістю тут, і є однодумцем БлекКота.  Більше того, я за екологічний податок і за високу страховку на старі машини.
БлекКіт взагалі то закликає змінити закон заднім числом під тиском хитрожопих аферистів.
Тут основа біда в тому, що фіг ви потім введете екологічний податок та страховку на старі машини. Шантаж ніколи не зупиниться, вірніше зупиниться з черговою смертю Української держави. А потім все одно заплатите найвищі податки, але вже не Україні, а Ху№лу.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26976
Re: Бляхи-мухи
« Reply #19 : Липня 15, 2018, 08:29:16 20:29 »
Я по цій темі повністю врозріз з більшістю тут, і є однодумцем БлекКота.  Більше того, я за екологічний податок і за високу страховку на старі машини.
БлекКіт взагалі то закликає змінити закон заднім числом під тиском хитрожопих аферистів.
Тут основа біда в тому, що фіг ви потім введете екологічний податок та страховку на старі машини. Шантаж ніколи не зупиниться, вірніше зупиниться з черговою смертю Української держави. А потім все одно заплатите найвищі податки, але вже не Україні, а Ху№лу.

 :smiley15:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Бляхи-мухи
« Reply #20 : Липня 15, 2018, 08:31:47 20:31 »
Екоподаток поки що нема чим впроваджувати, нема таких можливостей і ресурсів, але до цього треба прийти. Поки що питання треба вирішити з розмитненням машин. Не за 300 євро, звичайно. Наскільки я розумію, бляхарі прописали 20% пдв, 10% мито і 3% воєнний збір. Я вважаю, що це нормально. Закон має бути для всіх, на ввезення свіжих машин теж. Старим бляхам дати два місяці часу і потім грати і конфісковувати. Це треба впорядкувати швидко, щоб припинити спекуляції на цьому питанні і повністю його закрити.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Бляхи-мухи
« Reply #21 : Липня 15, 2018, 08:33:38 20:33 »
Ну і бляхи в мене нема, всі машини на наших номерах, в сина форд з салону. Так що я не є зацікавленою особою.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26976
Re: Бляхи-мухи
« Reply #22 : Липня 15, 2018, 08:49:31 20:49 »
Екоподаток поки що нема чим впроваджувати, нема таких можливостей і ресурсів, але до цього треба прийти.

Зачем? У нас есть автопром чтобы стимулировать потребление новых авто?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Бляхи-мухи
« Reply #23 : Липня 15, 2018, 09:05:12 21:05 »
Поки що питання треба вирішити з розмитненням машин. Не за 300 євро, звичайно. Наскільки я розумію, бляхарі прописали 20% пдв, 10% мито і 3% воєнний збір. Я вважаю, що це нормально.
Якщо в нас бляхарі пишуть закони, то й референдуми про відділення Донбасу треба визнавати. Там приблизно така сама легітимність, а може навіть і вища.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Бляхи-мухи
« Reply #24 : Липня 15, 2018, 09:09:50 21:09 »
Я давно писав питання до симпатиків бляхарів. От в Україні препарат Плавікс для інфарктиників був в 10 разів дорожчий, ніж в Польщі. Тому що в нас високі податки ну й накрутки бізнесюків також. І жоден інфарктник траси не перекривав, хоча для них це питання більш важливе, ніж бляхи для бляхарів.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Бляхи-мухи
« Reply #25 : Липня 15, 2018, 09:26:34 21:26 »
Екоподаток поки що нема чим впроваджувати, нема таких можливостей і ресурсів, але до цього треба прийти.

Зачем? У нас есть автопром чтобы стимулировать потребление новых авто?

Не всі європейські країни мають власний автопром, більшість з них створюють добрі умови для розміщення заводів. Але екологічний податок платять всі. Автоподаток 20-25 % від всіх екологічних податків становить. Так буде і в нас.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Бляхи-мухи
« Reply #26 : Липня 15, 2018, 09:27:44 21:27 »
Я давно писав питання до симпатиків бляхарів. От в Україні препарат Плавікс для інфарктиників був в 10 разів дорожчий, ніж в Польщі. Тому що в нас високі податки ну й накрутки бізнесюків також. І жоден інфарктник траси не перекривав, хоча для них це питання більш важливе, ніж бляхи для бляхарів.

Я не є прихильником перекриття трас.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Бляхи-мухи
« Reply #27 : Липня 15, 2018, 09:31:55 21:31 »
Поки що питання треба вирішити з розмитненням машин. Не за 300 євро, звичайно. Наскільки я розумію, бляхарі прописали 20% пдв, 10% мито і 3% воєнний збір. Я вважаю, що це нормально.
Якщо в нас бляхарі пишуть закони, то й референдуми про відділення Донбасу треба визнавати. Там приблизно така сама легітимність, а може навіть і вища.

Є проблема, є обговорення, є пропозиції. Можливий консенсус. Це економічне питання, не будемо його прирівнювати до питання територіальної цілісності.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Бляхи-мухи
« Reply #28 : Липня 15, 2018, 09:34:12 21:34 »

Бляхи масово появились, бо систему поставили на потік.
Іноземець, який завіз, дав покататись українцю - що тут незаконного? Найбільша проблема - коли бляхарі залишають місце ДТП, бо їх "не знайдуть".
Краще не конфісковувати, але дати розмитнити за адекватну ціну і отримати мільярд в бюджет. На українських номерах автобидло не буде поводитись зухвало.

Вово, правильно мыслишь, и сделал это ктото вверхах. И организовует "протесты" тоже ктото непростой. Так же как и с незаконной рубкой и добычей янтаря.

Маєте на увазі, що бляхи поставив на потік хтось наближений до БПП/НФ? Ну в такому разі в парламенті мають між собою домовитись.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Бляхи-мухи
« Reply #29 : Липня 15, 2018, 09:36:31 21:36 »
Я по цій темі повністю врозріз з більшістю тут, і є однодумцем БлекКота.  Більше того, я за екологічний податок і за високу страховку на старі машини.

Якщо наша країна хоче заборонити все що нижче Євро-5, то в першу чергу треба прибрати весь радянський автопром, який навіть не відповідає Євро-1. А вже потім братись за бляхи 90-х і 2000-х років випуску.