Автор Тема: Може Льошик?  (Прочитано 2372 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Може Льошик?
« Reply #30 : Березня 21, 2020, 09:57:31 21:57 »
і відразу будувати все з нуля.

Где предлагаете строить свой Израиль с нуля? И что делать с тем что уже нагородили за 1000 лет?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15869
Re: Може Льошик?
« Reply #31 : Березня 21, 2020, 10:01:55 22:01 »
Где предлагаете строить свой Израиль с нуля? И что делать с тем что уже нагородили за 1000 лет?
Тут

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Може Льошик?
« Reply #32 : Березня 21, 2020, 10:02:39 22:02 »
Для преза Гончаренко ще дуже сирий, досить ліпити горбатого.

Далі побачимо.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Може Льошик?
« Reply #33 : Березня 21, 2020, 10:04:18 22:04 »
Для преза Гончаренко ще дуже сирий, досить ліпити горбатого.
Далі побачимо.
Мало часу...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33318
  • Стать: Чоловіча
Re: Може Льошик?
« Reply #34 : Березня 21, 2020, 10:54:25 22:54 »
Як на мене, отого у нас нема і насправді не було. Треба привести систему до тями аби зараз якось жити і відразу будувати все з нуля.

Якась абстрактна фігня. Народ теж  нульовий завезти для такого будівництва ? 

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15869
Re: Може Льошик?
« Reply #35 : Березня 22, 2020, 07:00:40 07:00 »
Якась абстрактна фігня. Народ теж  нульовий завезти для такого будівництва ?
Так щось розумне саме з абстрактної фігні починається - з ідеї. А десь колись нульовий народ існував? Одночасно до народу пристосовуються і виховують.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Може Льошик?
« Reply #36 : Березня 22, 2020, 09:13:34 09:13 »
Тільки ПОРОХ.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33318
  • Стать: Чоловіча
Re: Може Льошик?
« Reply #37 : Березня 22, 2020, 09:15:34 09:15 »
Так щось розумне саме з абстрактної фігні починається - з ідеї. А десь колись нульовий народ існував? Одночасно до народу пристосовуються і виховують.

Це суперечить установці будувати все з нуля   :smilie7: :smilie7:

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Може Льошик?
« Reply #38 : Березня 22, 2020, 09:23:48 09:23 »
Є потреба в тіньовому уряді оппозиції.І Порох,і Гончаренко і Забродський повинні грати в ньому ключову роль.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Може Льошик?
« Reply #39 : Березня 22, 2020, 09:31:58 09:31 »
Є потреба в тіньовому уряді оппозиції.І Порох,і Гончаренко і Забродський повинні грати в ньому ключову роль.

Згоден.  :smiley24: Хоча...тіньові уряди в нас були...здається...при Януку....До дупи ті тіньові уряди в Україні. Хоча сама ідея правильна.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15869
Re: Може Льошик?
« Reply #40 : Березня 22, 2020, 09:42:26 09:42 »
Це суперечить установці будувати все з нуля   :smilie7: :smilie7:
Як? Чи по вашому з нуля:"І спочатку було слово?"А потім сім днів ліпити Землю, моря, океани? На мою думку, з нуля - це значить на інших принципах

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33318
  • Стать: Чоловіча
Re: Може Льошик?
« Reply #41 : Березня 22, 2020, 09:55:40 09:55 »
Як? Чи по вашому з нуля:"І спочатку було слово?"А потім сім днів ліпити Землю, моря, океани? На мою думку, з нуля - це значить на інших принципах

Ну так принципи втілюють люди. А вони ті самі будуть.

І державний устрій навряд чи можна змінити на монархічний чи там рабовласницький  :smilie7:

Насправді Южанін цілком правий - нєфіг видумувати велосипед. Взяти те, що працює ( вірніше, працювало рік тому) і займатись його вдосконаленням.

Так, це досить повільно. Але всілякі 'до основанья, а затєм...' - це взагалі шлях до розвалу. Зараз це особливо добре можна спостерігати.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15869
Re: Може Льошик?
« Reply #42 : Березня 22, 2020, 10:44:39 10:44 »
Ну так принципи втілюють люди. А вони ті самі будуть.

І державний устрій навряд чи можна змінити на монархічний чи там рабовласницький  :smilie7:

Насправді Южанін цілком правий - нєфіг видумувати велосипед. Взяти те, що працює ( вірніше, працювало рік тому) і займатись його вдосконаленням.

Так, це досить повільно. Але всілякі 'до основанья, а затєм...' - це взагалі шлях до розвалу. Зараз це особливо добре можна спостерігати.
Але якщо вони будуть втілювати інші принципи, то свою поведінку вони зможуть дещо змінити, а слідом прийдуть зовсім інші, для яких колись нові принципи стали невід'ємними.

 А навіщо нам державний устрій змінювати?
 
 У міркуваннях Южаніна є невеличка але суттева хиба: нам тільки здається, що працює, а коли розбереш, то власним очам і вухам не віриш  наскільки все погано. Не пам'ятаю чи приводив такий приклад: колись давно мені сказали, що розслідування кримінальних справ у нас насправді не проводиться, я не повірив, перевірив, підтвердили і всеодно не міг повірити; пару років назад мені розповідали про одну резонансну справу: заслуховування  обласним керівництвомі  кожен тиждень, справа на контролі у Києва, вже як півроку йде слідство і слідчий каже що там зроблено одне велике нікуя і якщо з Києва приїде перевірка, дупа буде усім.  В це важко повірити, тим не менш це факт : робочого у нас нема практично нічого, вдосконалювати нема чого , тільки оперативне управління якось допомагає.
 Я не кажу кажу основанья, я за поступове але на інших принципах.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Може Льошик?
« Reply #43 : Березня 22, 2020, 11:26:02 11:26 »
Балачки про те, що можна щось там зварганити своє, з нуля - повністю порожні.
До речі, зебіли саме так себе й позиціонували, повністю "новиєліцца", що засіють країну новими зернами.

То все хуйня. Біоматеріал залишається той самий, країна затиснута в лещата глобалізації з мінімальними ступенями свободи рухів.

Є лише один шлях - еволюційно-спадкоємний.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15869
Re: Може Льошик?
« Reply #44 : Березня 22, 2020, 11:29:08 11:29 »
Балачки про те, що можна щось там зварганити своє, з нуля - повністю порожні.
До речі, зебіли саме так себе й позиціонували, повністю "новиєліцца", що засіють країну новими зернами.

То все хуйня. Біоматеріал залишається той самий, країна затиснута в лещата глобалізації з мінімальними ступенями свободи рухів.

Є лише один шлях - еволюційно-спадкоємний.
Узяти працюючу схему і на її основі будувати державу. І це не буде з нуля, бо ми вже скільки років пристосовуємося до умовного Заходу.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33318
  • Стать: Чоловіча
Re: Може Льошик?
« Reply #45 : Березня 22, 2020, 11:36:00 11:36 »
Але якщо вони будуть втілювати інші принципи, то свою поведінку вони зможуть дещо змінити, а слідом прийдуть зовсім інші, для яких колись нові принципи стали невід'ємними.
...

З якого дива вони почнуть це робити ?


Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Може Льошик?
« Reply #46 : Березня 22, 2020, 11:40:30 11:40 »
Узяти працюючу схему і на її основі будувати державу. І це не буде з нуля, бо ми вже скільки років пристосовуємося до умовного Заходу.

Не знаю, що таке "працююча схема".

Соціум - це не писанина в законах та правилах, а надскладна система в стані постійної трансформації.

Будь-яка запозичена модель зазнає краху, якщо не буде прив'язана до цілепокладання, яке сприймається більшістю.

Так от проблема України полягає саме у відсутності ідеологічного консенсусу, що ми взагалі хочемо.

Навіть серед порохоботів! Ми об'єднані лише антипатією до зебілів та кацапів, а далі - безліч протиріч з базових питань.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26977
Re: Може Льошик?
« Reply #47 : Березня 22, 2020, 11:50:31 11:50 »
Не знаю, що таке "працююча схема".

Соціум - це не писанина в законах та правилах, а надскладна система в стані постійної трансформації.

Будь-яка запозичена модель зазнає краху, якщо не буде прив'язана до цілепокладання, яке сприймається більшістю.

Так от проблема України полягає саме у відсутності ідеологічного консенсусу, що ми взагалі хочемо.

Навіть серед порохоботів! Ми об'єднані лише антипатією до зебілів та кацапів, а далі - безліч протиріч з базових питань.

Какие это?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Може Льошик?
« Reply #48 : Березня 22, 2020, 12:10:29 12:10 »
Какие это?

Ну для початку, економічна модель.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26977
Re: Може Льошик?
« Reply #49 : Березня 22, 2020, 12:26:03 12:26 »
Ну для початку, економічна модель.

Этот слишком общно
Конкретнее плиз

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15869
Re: Може Льошик?
« Reply #50 : Березня 22, 2020, 12:39:24 12:39 »
З якого дива вони почнуть це робити ?
А з якого дива ми воюємо вже шість років? Бо мусимо. А когось і змусили.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Може Льошик?
« Reply #51 : Березня 22, 2020, 12:43:13 12:43 »
Этот слишком общно
Конкретнее плиз

Добре, функція та розмір держави в економіці.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15869
Re: Може Льошик?
« Reply #52 : Березня 22, 2020, 12:53:48 12:53 »
Не знаю, що таке "працююча схема".

Соціум - це не писанина в законах та правилах, а надскладна система в стані постійної трансформації.

Будь-яка запозичена модель зазнає краху, якщо не буде прив'язана до цілепокладання, яке сприймається більшістю.

Так от проблема України полягає саме у відсутності ідеологічного консенсусу, що ми взагалі хочемо.

Навіть серед порохоботів! Ми об'єднані лише антипатією до зебілів та кацапів, а далі - безліч протиріч з базових питань.
Наприклад, демократія. Ми ж її прийняли? Прийняли але не цілком. От суть працюючої схеми в тому, аби прийняти всі елементи , а не вибірково. І вона досить гнучка.
 Соціум - це у т.ч. і писанина, ми давно вже виросли з традиційного суспільства аби послуговуватися тільки звичаями. І соціум надконсервативний, еволюційні зміни практично надповільні, а швидкі стаються під тиском надзвичайних обставин, як зараз.
 Ідеологічний консенсус зазвичай досягається штиками.
 Я не порохобот, а свідомий прихильник Пороха.
 А можна перелік цих базових протиріч?
 

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Може Льошик?
« Reply #53 : Березня 22, 2020, 01:08:16 13:08 »
Наприклад, демократія. Ми ж її прийняли? Прийняли але не цілком. От суть працюючої схеми в тому, аби прийняти всі елементи , а не вибірково. І вона досить гнучка.
 Соціум - це у т.ч. і писанина, ми давно вже виросли з традиційного суспільства аби послуговуватися тільки звичаями. І соціум надконсервативний, еволюційні зміни практично надповільні, а швидкі стаються під тиском надзвичайних обставин, як зараз.
 Ідеологічний консенсус зазвичай досягається штиками.
 Я не порохобот, а свідомий прихильник Пороха.
 А можна перелік цих базових протиріч?

Ні, не прийняли.
У нас згори в стилі культу карго було спущно механізм загального виборчого права, який біомаса використовує аби обрати собі царя.
В Україні немає демократі, бо громадяни тут складають абсолютну меншість.

Щодо базових протиріч: економічна модель, геополітичний вибір, форма інтреграції у світовий розподіл праці, форма державного устрою.... тощо тощо тощо. Але, як вже вказав, за умови абсолютної більшості, що голосує лише за персону та банальні словєса цієї персони, про ці фундаментальні речі взагалі не йдеться в суспільному дискурсі. Суспільство грається в царя гори, намагаючись затягнути ставленика своєї "фракції", а по суті секти на найвищу посаду, і на тому горизонт устремлінь закінчується.

Це рецепт перманентної кризи в режимі нон-стоп.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15869
Re: Може Льошик?
« Reply #54 : Березня 22, 2020, 01:28:49 13:28 »
 У СРСР, кажуть, протиріч не було, забуваючи скільки це коштувало трупів. Протиріччя є у кожному суспільстві, а тим більш у нашому, скаліченому комуністами але ми всеодно рухаємося вперед.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Може Льошик?
« Reply #55 : Березня 22, 2020, 01:38:52 13:38 »
У СРСР, кажуть, протиріч не було, забуваючи скільки це коштувало трупів. Протиріччя є у кожному суспільстві, а тим більш у нашому, скаліченому комуністами але ми всеодно рухаємося вперед.

СССР вирішило проблему протиріч у тоталітариний спосіб.

Це не опція зараз для України. Хоча може нею стати при поглибленні кризових явищ.

Я особисто - за зачистку вати та встановлення право-ліберального курсу в економіці. Але це лише мої погляди. І я не уявляю як їх можна втілити.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26977
Re: Може Льошик?
« Reply #56 : Березня 22, 2020, 01:52:35 13:52 »
Добре, функція та розмір держави в економіці.

Что то не припомню противоречий в этой сфере

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15869
Re: Може Льошик?
« Reply #57 : Березня 22, 2020, 02:05:52 14:05 »
СССР вирішило проблему протиріч у тоталітариний спосіб.

Це не опція зараз для України
. Хоча може нею стати при поглибленні кризових явищ.

Я особисто - за зачистку вати
та встановлення право-ліберального курсу в економіці. Але це лише мої погляди. І я не уявляю як їх можна втілити.
Ви знаєте, що таке зачистка? Розстріли, депортації, конц.табори.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Може Льошик?
« Reply #58 : Березня 22, 2020, 02:49:55 14:49 »
Не знаю. Льоша свого часу так у лайні перемазався, що у моїх очах досі не відмився. Хоча те що не позеленів у перших рядах це велетенський + йому.  Я за Льошика проголосую у тому разі як що Петро сам не піде і підморгне мені однім оком і дасть зрозуміти що Льоша то повністю його гра. А судячи з того що Льошу запустили на 5-й канал з особистою програмою "Гончаренко рулить" то так воно і може бути.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Може Льошик?
« Reply #59 : Березня 22, 2020, 07:45:10 19:45 »
Тільки ПОРОХ.
Льошик... робить добру справу, але вiн молодий та емоцiйний...
Порох мiг би собi повернути повноваження...
 :vinsent: