Автор Тема: ФУП переплутав мунтянівський центр "Відродження" із церквою "Відродження" ЄХБ,  (Прочитано 290 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
щоб звинуватити Пороха. Мовляв, сектанти-харизмати, заборонені у Львові, на чолі Мунтяном із кримінальним минулим, примушують людей голосувати за Порошенка. Хоча всі знають, що Мунтян пов'язаний із Зеленським. А за Порошенка агітують баптисти, які до криміналітету СНД жодного стосунку не мають- вони більше пов'язані з Турчиновим та Південною баптистською конвенцію ( баптисти США історично поділяються на 2 конвенції- Південна й Північна... Проте Південна є на порядок більш чисельною, і по факту розповсюджена скрізь у США, в тому числі в Чикаго... Кажу це через те, що полтавська церква Відродження побудована саме на їхні гроші ... можливо через те, що в Чикаго ще й найбільша українська діаспора в США)

Дивне невігластво. 

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1025508.0

Хтось поясніть цим довбням, що вони останні рамзи сплутали, бо мене особисто Притула забанила аж на місяць
« Останнє редагування: Січня 05, 2019, 09:34:13 09:34 від Sebastian Brant »

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Просто  слово "Відродження" само по собі є досить популярним- фонд Сороса, наприклад, має таку ж назву, але він взагалі не пов'язаний з християнським рухом...

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
щоб звинуватити Пороха. Мовляв, сектанти-харизмати, заборонені у Львові, на чолі Мунтяном із кримінальним минулим, примушують людей голосувати за Порошенка. Хоча всі знають, що Мунтян пов'язаний із Зеленським. А за Порошенка агітують баптисти, які до криміналітету СНД жодного стосунку не мають- вони більше пов'язані з Турчиновим та Південною баптистською конвенцію ( баптисти США історично поділяються на 2 конвенції- Південна й Північна... Проте Південна є на порядок більш чисельною, і по факту розповсюджена скрізь у США, в тому числі в Чикаго... Кажу це через те, що полтавська церква Відродження побудована саме на їхні гроші ... можливо через те, що в Чикаго ще й найбільша українська діаспора в США)

Дивне невігластво. 

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1025508.0

Хтось поясніть цим довбням, що вони останні рамзи сплутали, бо мене особисто Притула забанила аж на місяць
Пане Brant, там на ФУПі не невігластво, а свідомі брехня та маніпуляції. Улюблені прийомчики що бюторасів, що казльоноботів, що самої Казльони Юріївни.

Стосовно Вашого бану. Думаю не помилюсь, якщо скажу, що принаймні до виборів Вам на упячці Казльона більше писати не дасть. Ну хіба що Ви десь на електронну пошту їй пришлете покаянного листа з вибаченнями, та ще й при цьому триччі поклянетесь, що ненавидите Пороха та всю його шакаладную банду  :weep: Ну а швидше за все Вас тихенько забанять на довічне.
Брехлива Казльона зараз зовсім втратила рештки сорому й відкрито банить за проукраїнські погляди. Вас принаймні вона при бажанні могла підвести під статтю "суперечки з адміністрацією", а от разом з Вами забанила ще й Кієвляніна. Я для цікавості переглянув його останні пости, їх було зовсім небагато, бо Кієвлянін лише вийшов з попереднього бану. І за ці кілька днів не встиг написати абсолютно нічого крамольного, проте все одно отримав місячний бан.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Дивне невігластво пана професора, що на удмуртфорумі суцільне дивне невігластво.
 :weep:
Mocsia delenda est

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Просто  слово "Відродження" само по собі є досить популярним- фонд Сороса, наприклад, має таку ж назву, але він взагалі не пов'язаний з християнським рухом...
Лише Сорос?..
Багато рокiв в Киiвi працював Центр лiкування вiд алкогольноi та тютюнозалежностi з тим самим брендом.
Так що... хтось не випадково, а навмистно... переплутав назви та компанii.
 :smilie7:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Ги
Здається, на цій гілці така ситуація, коли всі праві