Сторінок:
Actions
  • #1 від com 04 Aug 2018
  • Вважається небезпечним місяцем.

    Зазвичай спека, висока температура. Може призвести до зниження уваги, розладів здоров'я. А це призводить до аварій, травматизму та смертей.
  • #2 від аспирин 04 Aug 2018
  • Вважається небезпечним місяцем.

    Зазвичай спека, висока температура. Може призвести до зниження уваги, розладів здоров'я. А це призводить до аварій, травматизму та смертей.

    COM, стань фаталистом и жизнь станет легкой и спокойной ))
  • #3 від Capitain Cubs 04 Aug 2018
  • Я вам дам парабєлум (с)
    І можете імпровізувати :hot:

    Власне , яка різниця, або ти застрелишся, або порішиш підараса , що не сплачує комуну назло всьому ОВББ.
    Або ще вище - злого генія киян - Клячу.
    Байдуже. Я навіть тему наваяв з розлогою цитатоюз ТГШ. :shuffle:
  • #4 від Geo 04 Aug 2018
  •  :fp
  • #5 від Capitain Cubs 04 Aug 2018
  • Вважається небезпечним місяцем.

    Зазвичай спека, висока температура. Може призвести до зниження уваги, розладів здоров'я. А це призводить до аварій, травматизму та смертей.

    COM, стань фаталистом и жизнь станет легкой и спокойной ))

    Чувак вліз у свої юнацькі штани.
    А тут такі незлі поради.
    Засада. :bch:
  • #6 від bugaga 04 Aug 2018
  • У мене бабуся родом з тверської області. Вона дожила до 95 років. Здоров'я як у коняки. Але останні 8 років альцгеймер
  • #7 від аспирин 04 Aug 2018
  • У мене бабуся родом з тверської області. Вона дожила до 95 років. Здоров'я як у коняки. Але останні 8 років альцгеймер

    Лет в семьдесят пять нужно было начать курить
  • #8 від com 04 Aug 2018
  • У мене бабуся родом з тверської області. Вона дожила до 95 років. Здоров'я як у коняки. Але останні 8 років альцгеймер

    Лет в семьдесят пять нужно было начать курить
    Це міф. Куріння робить перебіг Альцгеймера ще важчим. Саме куріння і провокує Альцгеймера.
    http://afterstudy.com.ua/kurinnya-dopomozhe-vid-khvorobi-alcgey.html
  • #9 від Capitain Cubs 04 Aug 2018
  • У мене бабуся родом з тверської області. Вона дожила до 95 років. Здоров'я як у коняки. Але останні 8 років альцгеймер
    Коцап? :Vedy_sebe: :Vedy_sebe:
  • #10 від Capitain Cubs 04 Aug 2018
  • Ну от панове, я напився.
    І пішли дорікання.
    Від шоколадних побратимів :weep:
  • #11 від Бувалий 04 Aug 2018
  • Вважається небезпечним місяцем.
    Зазвичай спека, висока температура. Може призвести до зниження уваги, розладів здоров'я. А це призводить до аварій, травматизму та смертей.
    Не мiсяць, а суцiльне пекло.
    У мене в родинi в серпнi... сетричка й племяшка - народилися, померла бабуся, батько пiд колесами загинув...
    Як на мене... такий саме мicяць як i iншi - сонце смалить, аж на ногах ледь тримаюся - вчора двiчi голова болiла - ледь додому дiйшов.
    З iншоi сторони - серпень - це початок кiнця лiта, яким би спекотним воно не було...
     :smilie7:
Сторінок:
Actions