Автор Тема: прочитав в вікі  (Прочитано 11044 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Александр

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Re: прочитав в вікі
« Reply #150 : Травня 21, 2014, 03:25:11 15:25 »
Бесперспективно.
В этой ветке я отстаивал достоинство своей веры - православия, от нападок гонты, которому не по душе, что Порошенко посещает службы МП. Я ни разу не отстаивал ни позицию попов, ни справедливость учебников истории. Имеющий уши - услышит. Толпа шакалов пусть повоет.

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Re: прочитав в вікі
« Reply #151 : Травня 21, 2014, 03:33:02 15:33 »
Уважаемый demos,
 с 2004 по 2008 (начало) я проживал с девушкой из Трускавца, у которой есть многочисленная родня и друзья во Львове, Бориславе, Трускавце и пр. За это время мы несколько раз на машине ездили на Западную Украину. Общаясь не то, что толерантно, но и дружески, я имел возможность выслушать мнения новых знакомых, подискутировать с ними, задавать вопросы.
Какой к чертям собачим проект Кремля? Там свидомытство впитано от полу-польских родственников во втором колене как минимум. Оно получило за прошедшие годы и не без помощи пчеловода развитие, набрало силы.
Вам нравится? Вперёд, к победе. Над кем? Ну или над своими нэсвидомыми соотечественниками или над самими собой.
Кремль безоговорочно враг. Но к свидомым он отношения не имеет.

Ви мали унікальний шанс, щоб дещо зрозуміти. Але Ви продовжуєте розумувати з позиції типово шовіністичної, чому підтвердження Ваша агресивна риторика. Я і інші тут, не закликають до жодної «пабєди над кимось»  :Sho_za: це мабуть важко зрозуміти і в цьому велика наша ментальна відмінність. Не буду далі розвивати тему ментальної різниці між нами і торкатись теми трактування походження сучасних західних українців як «в другому поколінні - поляк», що є образою для кожного галичанина, волинянина чи поліщука, котрі попри всі історичні негаразди зуміли відстояти свою тотожність. На жаль просвітницька діяльність не є моєю працею, тому мушу відкланятись. Можу побажати Вам лише колись звільнитись з нашарувань пропаганди і побачити світ з позиції творіння, а не війни.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: прочитав в вікі
« Reply #152 : Травня 21, 2014, 03:46:44 15:46 »
Та деж на решті сянітар он "болезний" підкацапник вже третю гамівну сорочку рве
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Александр

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Re: прочитав в вікі
« Reply #153 : Травня 21, 2014, 04:18:15 16:18 »

[/quote]

Ви мали унікальний шанс, щоб дещо зрозуміти. Але Ви продовжуєте розумувати з позиції типово шовіністичної, чому підтвердження Ваша агресивна риторика. Я і інші тут, не закликають до жодної «пабєди над кимось»  :Sho_za: це мабуть важко зрозуміти і в цьому велика наша ментальна відмінність. Не буду далі розвивати тему ментальної різниці між нами і торкатись теми трактування походження сучасних західних українців як «в другому поколінні - поляк», що є образою для кожного галичанина, волинянина чи поліщука, котрі попри всі історичні негаразди зуміли відстояти свою тотожність. На жаль просвітницька діяльність не є моєю працею, тому мушу відкланятись. Можу побажати Вам лише колись звільнитись з нашарувань пропаганди і побачити світ з позиції творіння, а не війни.
[/quote]

Прошу Вас потратить пару минут на моё возможное перевоспитание. Объясните, пожалуйста, в чём заключается мой шовинизм? Чем я мог обидеть знакомых галичан, сказав, что у них есть (с их же слов) польские родственники? Прочитав ветку, в чьих допысах Вы видете больше позиции войны - в моих или ваших однодумцев? О какой пропаганде идёт речь? Я не смотрю телевизор (смотрю, но Дискавери, Евроспорт, ВиаСат Хистори). Интересующие меня новости о событиях в стране читаю на ФУПе и СУПе, УкрНете. Почитываю форумы Севастополя, Краматорска.

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: прочитав в вікі
« Reply #154 : Травня 21, 2014, 04:54:47 16:54 »
Александр,

Можливо тобі ніхто не говорив правди але у нас западенців зовсім немає польскої крові. Зовсім. А ті родички тобі просто лапшу вішали на вуха. Після війни Сталін провів абсолютну зачистку Польші від українців а України від поляків. У нас "переселенцями" називають людей яких виселили з Польщі.

І навіть до того існувала така сегрегація, що було рідкістю зустріти змішані сім'ї. Існували окремо німецькі, польські, чеські і українські села. Трагедія 1943 року тому і сталася, що українців нічого не стримувало вирізати поляків - не було жодних кровних зв'язків.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33232
  • Стать: Чоловіча
Re: прочитав в вікі
« Reply #155 : Травня 21, 2014, 05:12:29 17:12 »
Ещё один строитель моей страны вильной вид маскалив. Где ты видел у меня хоть каплю чего-то гундяевского? Вылазит всюду твоя правда "свидомивска" в неприличном виде вот и кривит тебя от зеркала. Выбери себе форум для свидомых и лобзайте друг друга в ненависти ко всему не вашему.

Щось ти, чоловіче, не по християнськи відносишся до людей, навіть якщо вважаєш їх неправими. Оце і є гундяєвщина в чистому вигляді.  :smilie7:

Offline gonta

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
Re: прочитав в вікі
« Reply #156 : Травня 21, 2014, 05:14:30 17:14 »
Ветка мракобесия. Еще 2 страницы и будет - "евреи нашего бога убили". Бля...ть, притом что в ветке -я не покупаю кацапские товары те же персонажи сдержано и толерантно просто отказались от московских товаров и при этом никто не предлагал сжечь универсам где их продают. Неужели верующим (хоть немного) нужно объяснять что Бог и Церковь это не поп и домик с крестом на крыше. С каких пор вера асоциируется с попами, приходами, патриархатами и прочей лабудой, которую же сами попы и придумали. Вы же , я надеюсь, идете к Богу а не к попам, о чем вы спорите? Притом чем больше эту тему развиваете тем больше становитесь похожи на кацапов.
яке нахуй мракобєсіє?
я агностик,хоч час від часу ходжу до угкц бо то частина української культури і традиції
ввійду без проблем в дім молитви баптистів чи єговістів,зайду до римокатоликів чи українських православних але моя нога блять не переступить поріг того кацапського зборища

Offline gonta

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
Re: прочитав в вікі
« Reply #157 : Травня 21, 2014, 05:31:55 17:31 »
Ещё один строитель моей страны вильной вид маскалив. Где ты видел у меня хоть каплю чего-то гундяевского? Вылазит всюду твоя правда "свидомивска" в неприличном виде вот и кривит тебя от зеркала. Выбери себе форум для свидомых и лобзайте друг друга в ненависти ко всему не вашему.
кокая твоя страна,піздото вологодська? :weep:

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Re: прочитав в вікі
« Reply #158 : Травня 21, 2014, 05:41:25 17:41 »
Так Александр і не сказав, кого він називає "свідомітами', "свідомими". Я всю гілку перечитала і чесно - не змогла визначити, що А. вкладає в це поняття. Чи то всіх западенців, чи то націоналістів? Чула як лайку "ах ти бандера свідомая" на форумах, а коли спитаєш, чому погано бути прихильником Бандери - мелять якусь абрукадабру, радянські лозунги й штампи, ізвергають лють і ненависть замість дефініцій.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: прочитав в вікі
« Reply #159 : Травня 21, 2014, 05:53:18 17:53 »
Так Александр і не сказав, кого він називає "свідомітами', "свідомими". Я всю гілку перечитала і чесно - не змогла визначити, що А. вкладає в це поняття. Чи то всіх западенців, чи то націоналістів? Чула як лайку "ах ти бандера свідомая" на форумах, а коли спитаєш, чому погано бути прихильником Бандери - мелять якусь абрукадабру, радянські лозунги й штампи, ізвергають лють і ненависть замість дефініцій.

Так він взагалі цікаво сказав, що треба бути "сознательным", але дуже погано бути "свідомим". Перекладач Google це перекладає, як одне й те ж. Якщо мова йде про саме визначення стану світосприйняття індивіда, то його
сентенція є самозапереченням або дурисвітством. Якщо ж він використовує в дискусії шаблони пропаганди,
то з такою людиною  взагалі немає про що говорити.
« Останнє редагування: Травня 21, 2014, 05:54:54 17:54 від OlegSky »