Сторінок:
Actions
  • #151 від RG 29 Oct 2020
  • Пльонкі на лаптоп записали ? Шах і мат, кляті деми   :moskali:

    А що з китайцями ? Заплатив їм 200 штук, як Трампуша ?
  • #152 від Бувалий 29 Oct 2020
  • Пльонкі на лаптоп записали ?
    Шах і мат, кляті деми   :moskali:
    А що з китайцями ? Заплатив їм 200 штук, як Трампуша ?
    Файли...
  • #153 від RG 30 Oct 2020
  • Файли...

    Пльонкі, плавно пєрєходящіє в файли  :weep:
  • #154 від majesty 30 Oct 2020
  • чесна говоря выборы в штатах под руковдством кацапов и с учатсием агента трампа превратились в полнейший балаган
  • #155 від RG 30 Oct 2020
  • чесна говоря выборы в штатах под руковдством кацапов и с учатсием агента трампа превратились в полнейший балаган

    Думаю, кацапська заготовка вилізе на самих виборах, при підрахунку результатів.

    Я навіть тему наперед відкрив  :gigi:

    Трамп насправді переміг ...
  • #156 від Feral Cat 30 Oct 2020
  • #157 від RG 30 Oct 2020
  •  :fp2

    ...the alliance of the Neo-Cons, the CIA, the Deep State, Silicon Valley, Wall Street & MSM

    А що таке  MSM ?  Знайшов Военно-морская (офицерская) школа Мюрвик (Marineschule Mürwik (MSM)) (Фленсбург). Вони будуть з моря атакувати ?  :weep:
     
  • #158 від coolzak 30 Oct 2020
  • Вчи англійську то не будеш таким зацофаним
    https://www.urbandictionary.com/define.php?term=MSM
  • #159 від RG 30 Oct 2020
  • Я по фєні не балакаю, навіть по англійській  :smilie7:
  • #160 від Ali(UA) 30 Oct 2020
  • обьясните мне почему демократы называют себя "прогрессивами". что такого нового в идеях марксизма... вроде ссср уже был давно... как бы говно старое. я смотрю на этого вашего Барни сандерса - этого комми старикашку все МСМ называют радикально прогрессивное звено демо партии. что там прогрессивного?
  • #161 від Feral Cat 30 Oct 2020
  • обьясните мне почему демократы называют себя "прогрессивами". что такого нового в идеях марксизма... вроде ссср уже был давно... как бы говно старое. я смотрю на этого вашего Барни сандерса - этого комми старикашку все МСМ называют радикально прогрессивное звено демо партии. что там прогрессивного?

    Вони намагаються уникати слів соціалізм і комунізм, тому і вживають це слово.
  • #162 від Комашки 30 Oct 2020
  • обьясните мне почему демократы называют себя "прогрессивами". что такого нового в идеях марксизма... вроде ссср уже был давно... как бы говно старое. я смотрю на этого вашего Барни сандерса - этого комми старикашку все МСМ называют радикально прогрессивное звено демо партии. что там прогрессивного?
    Ви б ще спитали, чому антіфа себе так називають :)
  • #163 від Ali(UA) 30 Oct 2020
  • я читал прессу и честно говоря... барни сандерс прогрессив. как? байден это старик с деменцией прогрессив. АОС прогрессив? это юля популистка в чистом виде с комми окрасом...
  • #164 від Ali(UA) 30 Oct 2020
  • Вони намагаються уникати слів соціалізм і комунізм, тому і вживають це слово.
    ну я так понмиаю прогресмивные идеи это там в космос полететь.. не знаю там какие то новые технологии... но что блин нового в идее отобрать у богатых и отдать бедным.
  • #165 від Uki 30 Oct 2020
  • я читал прессу и честно говоря... барни сандерс прогрессив. как? байден это старик с деменцией прогрессив. АОС прогрессив? это юля популистка в чистом виде с комми окрасом...

    В чому спільність АОС та Юлі?...... . Юлю мотивувала на завзятість перспектива сісти у в'язницю за крадійництво......  У АОС зовсім інші мотивації......
  • #166 від Ali(UA) 30 Oct 2020
  • В чому спільність АОС та Юлі?...... . Юлю мотивувала на завзятість перспектива сісти у в'язницю за крадійництво......  У АОС зовсім інші мотивації......
    що спільного - популізм.
  • #167 від Uki 30 Oct 2020
  • що спільного - популізм.

    Ну так Трамп теж популіст..... У респів навіть термін є positive populism
  • #168 від Ali(UA) 30 Oct 2020
  • Ну так Трамп теж популіст..... У респів навіть термін є positive populism
    вони ліві популістки. за нездійснені мріі. все що каже трамп більш менш прив'язно до реальності.
  • #169 від Комашки 30 Oct 2020
  • вони ліві популістки. за нездійснені мріі. все що каже трамп більш менш прив'язно до реальності.
    Стіни з Мексикою десь так само прив'язані до реальності, як БЛМ та білий фошизм  :shuffle:
  • #170 від Ali(UA) 30 Oct 2020
  • Стіни з Мексикою десь так само прив'язані до реальності, як БЛМ та білий фошизм  :shuffle:
    стену с мексикой построили. подняли барьер для H1B виз. в 2020 полностью убрали иммиграцию. нелегалов не узаканивали. в чем отрыв? продвинулись сильно в этом вопросе.
  • #171 від Адам Жоржович 30 Oct 2020
  • Стіни з Мексикою десь так само прив'язані до реальності, як БЛМ та білий фошизм  :shuffle:

    Стіну з Мексикою почали будувати ще за Клінтона і тоді для демпартії вона була абсолютно реальна і необхідна.  :smilie8: А не хотіли стіни як раз респи, бо дешева безправна рабсила вигідна для бізнесів, котрі не вимагають освіченого персоналу. Аж потім до демів дійшло, що вся ця латиноамериканська публіка є хорошими потенційними виборцями, якщо їх спочатку впустити побільше, а потім амністувати і роздати громадянство..... І раптом деми захотіли відкритих кордонів, "міст-притулків" і подібної паєбєні.  :hot:
  • #172 від Feral Cat 30 Oct 2020
  • Цензура на користь Байдена прсто зашкалює.

  • #173 від RG 30 Oct 2020
  • В того Такера голос якийсь свинячий. Як його на ТБ взагалі випустили віщати перед публікою ?  :fp2
  • #174 від Комашки 02 Nov 2020
  • стену с мексикой построили.
    Й вона працює? Я не особливо в курсі просто :)
  • #175 від coolzak 02 Nov 2020
  • Й вона працює? Я не особливо в курсі просто :)
    400 миль
  • #176 від majesty 02 Nov 2020
  • 400 миль

    америка снова великая? :weep:
  • #177 від Комашки 02 Nov 2020
  • америка снова великая? :weep:
    Ну, контроль кордону то взагалі-то важлива річ.
  • #178 від majesty 02 Nov 2020
  • Ну, контроль кордону то взагалі-то важлива річ.

    и что?  великая? :weep:
  • #179 від Бувалий 02 Nov 2020
  • америка снова великая? :weep:
    Сеня-Кролик им рабицу продал...
    Там такой забор... два амбала толкнут и валяй себе в Америку...
  • #180 від majesty 02 Nov 2020
  • Байден убил своего брата!
Сторінок:
Actions