Автор Тема: Підсвідома ненависть до українців. Маленька історія з луганського села.  (Прочитано 2247 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Є відомий вислів Винниченка, що "там, де починається українське питання, зникає російський демократ".

Ніхто ніколи задавався питанням, а чому так?

Цікавий висновок з цього приводу я зробив після однієї розмови з хлопцем,  що їхав з АТО на побивку в Київ до дружини та малої дитини. Я підібрав його в Черкасах та відвіз до Києва.

Він мені розповів цікаву історію з одного села в Луганській області. Він ходив купувати молоко до однієї дуже старої жінки, якій було далеко за 80 років. Він ходив саме до неї навмисно, бо вона з люттю ставилась до наших військових, але гроші все ж таки для неї були не зайвими, тому продавала молоко тим, кого, насправді, щиро ненавиділа.

Сама ця бабка родом з Росії. Привезли її ще зовсім малою дитиною в це село батьки, яких туди цілеспрямовано переселила радянська влада. Переселяла в село, де під час Голодомору загинуло від голоду більше 90 відсотків селян. Селили росіян саме в ті хати, де жили та вмирали від голоду українські селяни цілими сім’ями. І ця стара жінка люто ненавиділа все українське, бо розуміла, що колись її батькам, віддали те, що належало українцям. Зробили, як мародери. Привласнили у вбитих ними ж.

Тому у цієї старої жінки виникала така підсвідома ненависть до тих, хто може вважатись нащадками загиблих українських селян. Це ненависть, що базується на страху викриття скоєного колись злочину.

Теж саме ми спостерігаємо на рівні підсвідомості у переважної більшості росіян. Вони розуміють, що їхніми прапрадідами колись в українців була вкрадена історія, назва народу – все, що є основою нації. А тому така ненависть до всього українського, заперечення українських традицій, мови, культурної спадщини.

Бо якщо визнати, що все це вкрадено, тоді стане зрозумілим, більшість з того, що росіяни оголошують "исконно русским", їм не належить. Це вони колись лише захопили з надзвичайною підступністю та жорстокістю у тих чи інших народів. Це ненависть лиходіїв, які бояться, що колись прийдуть та назвуть злочин – злочином, а вкрадене – вкраденим.

Недарма так часто можна почути від цілком інтелігентних росіян емоційну думку, що питання взагалі не в Україні та не в українцях, яких вони ніколи на підсвідомому рівні не визнавали окремою нацією. Питання зараз в самій Росії. Визнавши Україну та українців, доведеться визнавати, що саме вони є нащадками тих, хто жили в Київській Русі – Україні. А тоді вся концепція "руського світу" розвалюється в прах. Що нічого справді свого в них немає. Все було в когось з розбоєм забрано.

Тому зараз дійсно вирішується доля Російської імперії. Якщо українці збережуть свою державність, тоді остаточний розпад цієї тюрми народів, це лише питання часу. Причому, впевнений, що йдеться, навіть, не про десятиліття. Це питання лічених років.
Борис Кушнірук
http://obozrevatel.com/blogs/05634-pidsvidoma-nenavist-do-ukraintsiv--malenka-istoriya-z-luganskogo-sela.htm

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
І ця стара жінка люто ненавиділа все українське, бо розуміла, що колись її батькам, віддали те, що належало українцям.
http://obozrevatel.com/blogs/05634-pidsvidoma-nenavist-do-ukraintsiv--malenka-istoriya-z-luganskogo-sela.htm
:fp2
 Ни чего они ни когда не розумилы, уровень морали кацапов слишком низок что бы думать о таких вещах. Тут надо проводить паралели с животным миром: нашла собачка косточку-всё, она принадлежит ей и никто это уже не оспаривает, бо собачка начинает рычать и гавкать. Уровень приматов. Надеюсь им укажут свое место в ближайшее время, иначе умственно они никогда не разовьются.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26928
І ця стара жінка люто ненавиділа все українське, бо розуміла, що колись її батькам, віддали те, що належало українцям.
http://obozrevatel.com/blogs/05634-pidsvidoma-nenavist-do-ukraintsiv--malenka-istoriya-z-luganskogo-sela.htm
:fp2
 Ни чего они ни когда не розумилы, уровень морали кацапов слишком низок что бы думать о таких вещах. Тут надо проводить паралели с животным миром: нашла собачка косточку-всё, она принадлежит ей и никто это уже не оспаривает, бо собачка начинает рычать и гавкать. Уровень приматов. Надеюсь им укажут свое место в ближайшее время, иначе умственно они никогда не разовьются.

 :smiley24:

Непонимаю этого глубокого копания в психологии врага.
Для нас важно одно, враг должен быть нейтрализован, как неважно. Побуждения его и егоже "глубокий внутренний мир" должны интересовать только профессиональных психиатров

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46533
  • Never give in!
Мені ця стара протівную адєссітку чомусь нагадала... :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Мені ця стара протівную адєссітку чомусь нагадала... :smilie7:

,,Не оскорбил форумчанина - прожил день зря'' - Feral Cat.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Мені ця стара протівную адєссітку чомусь нагадала... :smilie7:

надо было еще про украинцев что-то добавить, а то фраза получилась незавершенной

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46533
  • Never give in!
Цитата: Feral Cat link=topic=26070.msg712954#msg712954 date=141615 :lol:6129
Мені ця стара протівную адєссітку чомусь нагадала... :smilie7:

,,Не оскорбил форумчанина - прожил день зря'' - Feral Cat.

Чи не мене часом дорогі землячки називають не інакше як "кот мєрзавєц"? . Ги...  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8650
  • Стать: Чоловіча
Мені ця стара протівную адєссітку чомусь нагадала... :smilie7:
:gigi:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8650
  • Стать: Чоловіча
Мені ця стара протівную адєссітку чомусь нагадала... :smilie7:

,,Не оскорбил форумчанина - прожил день зря'' - Feral Cat.
:Sho_za:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079

 Прочитал, в чем выражалась ненависть бабки?  :smilie11:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Цитата: Feral Cat link=topic=26070.msg712954#msg712954 date=141615 :lol:6129
Мені ця стара протівную адєссітку чомусь нагадала... :smilie7:

,,Не оскорбил форумчанина - прожил день зря'' - Feral Cat.

Чи не мене часом дорогі землячки називають не інакше як "кот мєрзавєц"? . Ги...  :lol:

Чикагский гаст испустил очередной мозговой миазм. Оно и понятно, осень-зима в Чикаго - пиздец полнейший.

Слышь, гаст, а возле городской управы ещё бутербродная иснуе, куда полиция и охранники есть ходят? Там бутерброды больше твоей пустой головы. Там ещё Ленка из Николаева работает? Если да, то ты ей сообчи, шо земляк, она тебе бекону бесплатно подкинет.