Автор Тема: Привіт пану Квіту  (Прочитано 3062 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Привіт пану Квіту
« Reply #30 : Серпня 09, 2014, 10:26:59 22:26 »
Хі-Хі, так дівчата краща і розумніша половина людства.

Та я по собі знаю, що це правда, але що поробиш, якщо у мене хлопець  :smiley25:

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Привіт пану Квіту
« Reply #31 : Серпня 09, 2014, 10:32:57 22:32 »
Цитувати
На журналістиці бали рахуються інакше - там враховуються лише 2 ЗНО, а третій - оцінка за творчий конкурс, який є дуже суб'єктивним. 610 - це його бали за три ЗНО+атестат.
Ну, так у вас насправді не 610 балів, бо там прохідний 605 за першою хвилею. А в інші вузи, думаю ще менше.
Треба було подавати відразу в кілька вишів, це не забороняється.
Взагалі, щодо предмету суперечки, то все-таки реформа Вакарчука суттєво зменшила корупцію в вузах, хоч, звичайно, вона на знищена абсолютно.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Re: Привіт пану Квіту
« Reply #32 : Серпня 09, 2014, 10:37:14 22:37 »
Що то поросята розкувікались ? Що вам не подобаєцця ? Забули як за хабарі дітей до вузів пропихали ? Хочете ту систему назад повернути ? Ніфіга , назад не вийде . Зараз діти поСтупають по чесному . Так, я платив . Але я платив репетиторам , щоб дитину НАВЧИЛИ  , а не тупо давав хабар за вступ . І дитина вступила на державне БЕЗ КОПІЙКИ ХАБАРЯ  . А зараз пройшла на магістра . ТЕЖ БЕЗ КОПІЙКИ ХАБАРЯЯ  . І це зробила вами ненависна Юлька . А в наступному році у мене поступатиме друга дитина . І не дай бог порося щось змінить , і мені прийдеться давати на лапу . Буде там , де зараз табачник .

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Привіт пану Квіту
« Reply #33 : Серпня 09, 2014, 10:37:39 22:37 »
Цитувати
На журналістиці бали рахуються інакше - там враховуються лише 2 ЗНО, а третій - оцінка за творчий конкурс, який є дуже суб'єктивним. 610 - це його бали за три ЗНО+атестат.
Ну, так у вас насправді не 610 балів, бо там прохідний 605 за першою хвилею. А в інші вузи, думаю ще менше.
Треба було подавати відразу в кілька вишів, це не забороняється.
Взагалі, щодо предмету суперечки, то все-таки реформа Вакарчука суттєво зменшила корупцію в вузах, хоч, звичайно, вона на знищена абсолютно.
Боже, як легко давати поради, коли це не стосується твоєї дитини.
ЗНО - це правильно, але без пільг, і всяких дірок, через які  лізуть блатні

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Привіт пану Квіту
« Reply #34 : Серпня 09, 2014, 10:38:59 22:38 »
Що то поросята розкувікались ? Що вам не подобаєцця ? Забули як за хабарі дітей до вузів пропихали ? Хочете ту систему назад повернути ? Ніфіга , назад не вийде . Зараз діти поСтупають по чесному . Так, я платив . Але я платив репетиторам , щоб дитину НАВЧИЛИ  , а не тупо давав хабар за вступ . І дитина вступила на державне БЕЗ КОПІЙКИ ХАБАРЯ  . А зараз пройшла на магістра . ТЕЖ БЕЗ КОПІЙКИ ХАБАРЯЯ  . І це зробила вами ненависна Юлька . А в наступному році у мене поступатиме друга дитина . І не дай бог порося щось змінить , і мені прийдеться давати на лапу . Буде там , де зараз табачник .
Читай те перший пост.
Я за ЗНО. Я проти пільг,

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Привіт пану Квіту
« Reply #35 : Серпня 09, 2014, 10:41:19 22:41 »
У сина товариші цього року вступали.
Правда, на технічні спеціальності, здавали ЗНО по математикі і фізики.
Діти з небагатих сімей вступили у ВНЗ Києва, Львова і Одеси.
Не думаю, що там якісь хабарі були.
Можливо,через те, що зараз технічні спеціальності не популярні...

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Привіт пану Квіту
« Reply #36 : Серпня 09, 2014, 10:43:32 22:43 »
Цитувати
На журналістиці бали рахуються інакше - там враховуються лише 2 ЗНО, а третій - оцінка за творчий конкурс, який є дуже суб'єктивним. 610 - це його бали за три ЗНО+атестат.
Ну, так у вас насправді не 610 балів, бо там прохідний 605 за першою хвилею. А в інші вузи, думаю ще менше.
Треба було подавати відразу в кілька вишів, це не забороняється.
Взагалі, щодо предмету суперечки, то все-таки реформа Вакарчука суттєво зменшила корупцію в вузах, хоч, звичайно, вона на знищена абсолютно.

Я була такої ж думки, поки не дійшла справа до вступу власної дитини - всім з піною на губах доказувала, що корупцію подолано. На жаль, це ще далеко не так. Звичайно ми подавали не в один вуз, і на контракт нас точно скрізь готові приймати, справа в тому, що на бюджет вступили зі значно нижчими ЗНО ніж у нас. Я не особливо переживаю, бо є запасний варіант. Але вищу освіту треба реформувати і реформувати...

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8658
  • Стать: Чоловіча
Re: Привіт пану Квіту
« Reply #37 : Серпня 09, 2014, 10:48:07 22:48 »
Пільги при вступі у ВНЗ - абсолютне зло.
Теж зажди не розуміла, чому дитина-пільговик повинна забирати місце навчання у розумнішої дитини?
Тим більше практично всі пільги в Україні купуться.



будь-які пільги  -  абсолютне зло
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Привіт пану Квіту
« Reply #38 : Серпня 09, 2014, 10:49:02 22:49 »
Що то поросята розкувікались ? Що вам не подобаєцця ? Забули як за хабарі дітей до вузів пропихали ? Хочете ту систему назад повернути ? Ніфіга , назад не вийде . Зараз діти поСтупають по чесному . Так, я платив . Але я платив репетиторам , щоб дитину НАВЧИЛИ  , а не тупо давав хабар за вступ . І дитина вступила на державне БЕЗ КОПІЙКИ ХАБАРЯ  . А зараз пройшла на магістра . ТЕЖ БЕЗ КОПІЙКИ ХАБАРЯЯ  . І це зробила вами ненависна Юлька . А в наступному році у мене поступатиме друга дитина . І не дай бог порося щось змінить , і мені прийдеться давати на лапу . Буде там , де зараз табачник .

ЗНО це одноосібна заслуга Вакарчука. НЕ примазуйте до цього Юльку. Їй було не до вищої освіти, вона хі-хі займалася.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Привіт пану Квіту
« Reply #39 : Серпня 09, 2014, 10:50:34 22:50 »
Цитувати
Боже, як легко давати поради, коли це не стосується твоєї дитини.
ЗНО - це правильно, але без пільг, і всяких дірок, через які  лізуть блатні
А ніхто і не стверджує, що зовсім нема дірок. Просто є діти і батьки, які хочуть саме в цей виш і саме на цю спеціальність. А зараз є можливість одночасно подавати доки в 5-ть вишів і в кожному на три спеціальності! В мій час про таке можна було тільки мріяти! І потім вибираєш куди проходиш і де будеш вчитись. І якщо в дитини нормальні бали то буде вчитись, було б бажання.
А щодо пильговиків, то на них теж квоти, по-різному, але в основному не більше 10%.

Тут скоріше треба говорити про подальшу корупцію, вже під час навчання, коли за здачу екзаменів треба платити викладачам. От це проблема. Бо потім виходять такі "спеціалісти", які закінчили виші не навчившись нічому.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Привіт пану Квіту
« Reply #40 : Серпня 09, 2014, 10:56:20 22:56 »
Цитувати
На журналістиці бали рахуються інакше - там враховуються лише 2 ЗНО, а третій - оцінка за творчий конкурс, який є дуже суб'єктивним. 610 - це його бали за три ЗНО+атестат.
Ну, так у вас насправді не 610 балів, бо там прохідний 605 за першою хвилею. А в інші вузи, думаю ще менше.
Треба було подавати відразу в кілька вишів, це не забороняється.
Взагалі, щодо предмету суперечки, то все-таки реформа Вакарчука суттєво зменшила корупцію в вузах, хоч, звичайно, вона на знищена абсолютно.
Боже, як легко давати поради, коли це не стосується твоєї дитини.
ЗНО - це правильно, але без пільг, і всяких дірок, через які  лізуть блатні

Я ж теж про це.  Якщо вже сперечались за університет Шевченка - з 70 бюджетних місць 7 йде пільговикам. Хто у нас пільговики - інваліди, сироти, чорнобильці, діти шахтарів... Ще є додаткові бали за перемогу в олімпіадах. Ми якось пройшли мимо них у цьому році, але в класі була дівчинка, яка ніколи нічим особливим не відзначалась (крім крутих батьків) - і раптом в 11 класі переможець малої академії наук! Бо додаткові бали при вступі.

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Привіт пану Квіту
« Reply #41 : Серпня 09, 2014, 11:02:56 23:02 »
Творческие конкурсы это конечно удар ниже пояса  :smilie9: Чудеса которые там происходят просто убивают.
Дочка поступала в этом году на архитектуру. Там два творческих конкурса. После оглашения результатов первого
хотелось лезть на стену от злости и обиды за ребенка.Но дите сумело собраться и на втором нам поставили просто
средние баллы. За счет имеющихся 632 баллов ЗНО и золотой медали все-таки прошли на бюджет.
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Привіт пану Квіту
« Reply #42 : Серпня 09, 2014, 11:08:10 23:08 »
Творческие конкурсы это конечно удар ниже пояса  :smilie9: Чудеса которые там происходят просто убивают.
Дочка поступала в этом году на архитектуру. Там два творческих конкурса. После оглашения результатов первого
хотелось лезть на стену от злости и обиды за ребенка.Но дите сумело собраться и на втором нам поставили просто
средние баллы. За счет имеющихся 632 баллов ЗНО и золотой медали все-таки прошли на бюджет.

Вітаю зі вступом! Нам трохи не так пощастило - просто кричати хочеться, коли неозброєним оком видно, кому натягували бали на творчому конкурсі. Просто поки я з цим не зіштовхнулась, то не вірила, що це аж так серйозно.

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Привіт пану Квіту
« Reply #43 : Серпня 09, 2014, 11:29:20 23:29 »
...Просто поки я з цим не зіштовхнулась, то не вірила, що це аж так серйозно.
При нашей академии были специальные курсы, естественно платные, для подготовки к творческому конкурсу.
У нас не было просто физической возможности их посещать (живем в другом городе за 350 км). Мы полгода
занимались по подобной программе в художественной школе, с преподавателями из этой же академии.
На первом конкурсе (композиция), все кто не посещал курсы получили просто убийственные баллы. У нас - 135,
соответствует человеку первый раз взявшему в руки карандаш. И это еще очень много.
Мы подавали документы в четыре вуза на 12 специальностей. Творческого конкурса больше нигде не было. Везде
ребенок шел вторым-третьим после льготников. Никаких проблем, везде на бюджете, просто выбирай. Но хотела именно на архитектуру.
Пришлось всей семье перенервничать.
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33232
  • Стать: Чоловіча
Re: Привіт пану Квіту
« Reply #44 : Серпня 10, 2014, 02:32:48 02:32 »
У мене малий вступає - 610 балів, здається немало, але бюджет не світить ніде. Пільговики скрізь, а тут ще дитині стукнуло вступати на журналістику, ідеаліст він у мене.

Тепер у нього повна зневіра і стрес - він не може зрозуміти, як можна так необ'єктивно проводити творчий конкурс. Там спершу писали тест на "загальну ерудицію", каже народ почав здавати роботи вже через 15 хвилин - явно знали відповіді. Сам творчий етап - писало 400 чоловік, результати вивісила за кілька годин - як так швидко перевірили?

А ще до вступу (ще і балів ЗНО не було), мені пропонували все залагодити зі 100% ймовірністю. За 20 штук зелених  :smilie9:

А Квіту писала - відбувся відпискою... Ще й зробив вигляд, що зі мною  не знайомий...

20 штук баксів за таке гівно, як журналістика.  :smilie10: :smilie10: :smilie10:

Якщо є такі гроші, відправляти спокійно на науку в Польщі-Чехії і не парити собі мозок.

Журналістика, бля. Це ж взагалі не професія.  :weep: