Автор Тема: А що там у Петра ?  (Прочитано 18737 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А що там у Петра ?
« Reply #90 : Червня 15, 2019, 10:20:01 22:20 »
Хто з електорату знає, хто така Федина?
Це ноу-нейм в політиці.

Чим екстраординармним вона заслужила місце в першій п'ятірці?

Ну це якраз і добре, що виходять на публічну сцену нові обличчя. Я давно вже писала і тут, і на фупі, що Україні потрібна нова політична еліта - не заїзджені та заяложені морди з 80-їх і 90-ї та на арєнє-всє-тє-же олігархічні обойми, а звичайні люди - справжні лідери. Адже це саме ці люди своїми руками кожного дня будують країну - на своїх робочих місцях, у армії, волонтерами і т.п.  Ці люди мають хороші організаторські здібності, розумні голови на плечах, досвід та бажання і - головне! - патріотизм.

Чому ж не дозволити цим людям вийти на інший рівень, де вони можуть прикласти свої зусилля у якісно іншій площині? це є типовий грасрутс процес, на якому стоять всі розвинуті партії у розвинутих країнах світу.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9319
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: А що там у Петра ?
« Reply #91 : Червня 15, 2019, 10:20:22 22:20 »
Ну, ясно. Це бот. Чіпляє деякі слова й меле казна-що.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А що там у Петра ?
« Reply #92 : Червня 15, 2019, 10:24:54 22:24 »
Ну це якраз і добре, що виходять на публічну сцену нові обличчя. Я давно вже писала і тут, і на фупі, що Україні потрібна нова політична еліта - не заїзджені та заяложені морди з 80-їх і 90-ї та на арєнє-всє-тє-же олігархічні обойми, а звичайні люди - справжні лідери. Адже це саме ці люди своїми руками кожного дня будують країну - на своїх робочих місцях, у армії, волонтерами і т.п.  Ці люди мають хороші організаторські здібності, розумні голови на плечах, досвід та бажання і - головне! - патріотизм.

Чому ж не дозволити цим людям вийти на інший рівень, де вони можуть прикласти свої зусилля у якісно іншій площині? це є типовий грасрутс процес, на якому стоять всі розвинуті партії у розвинутих країнах світу.

Я конкретно про Федину, а ви мені у відповідь - агітку про нові обличчя, яка підійде й партії зебілів.
Федина за що потрапила до першої п'ятірки?
Я прочитав її біографію, не знайшов нічого вартого цій ролі.
В якості оратора вона взагалі в мінус грає, бо нездатна слухати і тупо гне свою лінію, причому далеко не інтелектуально.
Це моя суб'єктивна думка, не більше.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: А що там у Петра ?
« Reply #93 : Червня 15, 2019, 10:26:44 22:26 »
Нафіга та Федина я геть не зрозумів. А Розенко з Луценчихою це взагалі дно. Але доведеться "твердо за Петра", хоча геть і не в захваті від списку, бо всі інші це просто вороги.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33135
  • Стать: Чоловіча
Re: А що там у Петра ?
« Reply #94 : Червня 15, 2019, 10:29:40 22:29 »
Нафіга та Федина я геть не зрозумів. А Розенко з Луценчихою це взагалі дно. Але доведеться "твердо за Петра", хоча геть і не в захваті від списку, бо всі інші це просто вороги.

А що з ними не тек ? По суті, якщо можна, без абандонщини   :smilie7:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А що там у Петра ?
« Reply #95 : Червня 15, 2019, 10:43:54 22:43 »
Я конкретно про Федину, а ви мені у відповідь - агітку про нові обличчя, яка підійде й партії зебілів.
Федина за що потрапила до першої п'ятірки?
Я прочитав її біографію, не знайшов нічого вартого цій ролі.
В якості оратора вона взагалі в мінус грає, бо нездатна слухати і тупо гне свою лінію, причому далеко не інтелектуально.
Це моя суб'єктивна думка, не більше.

Ну це моя теж суб"єктивна думка. Чому Ви думаєте, що викладач універу (де-факто інтелектуальна еліта), волонтер та активіст Федина не достойна бути у 5-ці? кого б Ви особисто висунули для порівняння?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: А що там у Петра ?
« Reply #96 : Червня 15, 2019, 10:44:49 22:44 »
А що з ними не тек ? По суті, якщо можна, без абандонщини   :smilie7:
Розенко ще в НРУ був відомий як пустопорожній імбецил, здатний годинами нести йухню, від якої мліли різні дурники, при цьому якщо доручити йому якусь реальну справу хоча б мінімальної складності, можна бути впевненим - він провалить. Це людина яка реально в житті не збудувала навіть собачої будки. Для мене його наявність в списку - дуже сильний привід не підтримувати політсилу.
Луценчиха і Федина просто тупі істеричні баби, які ні користі в парламентській роботі не принесуть, ні емпатії у виборців не викличуть. Я б ще зрозумів якби їх взяли в список за пару лямів спонсорських, і наказали їм мовчати і не показуватись ніде. А брати їх як фронтменів партії?!
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33135
  • Стать: Чоловіча
Re: А що там у Петра ?
« Reply #97 : Червня 15, 2019, 10:45:49 22:45 »
Ну це моя теж суб"єктивна думка. Чому Ви думаєте, що викладач універу (де-факто інтелектуальна еліта), волонтер та активіст Федина не достойна бути у 5-ці? кого б Ви особисто висунули для порівняння?

Йому тут просто нити завдання поставлено  :weep:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А що там у Петра ?
« Reply #98 : Червня 15, 2019, 10:51:51 22:51 »
Ну це моя теж суб"єктивна думка. Чому Ви думаєте, що викладач універу (де-факто інтелектуальна еліта), волонтер та активіст Федина не достойна бути у 5-ці? кого б Ви особисто висунули для порівняння?

Та хоч би дівчину на візку, ото реальна героїня, причому зовсім без пафосу.

А Федину треба сховати і нікому більше не показувати, щоб вона не гробила рейтинг.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33135
  • Стать: Чоловіча
Re: А що там у Петра ?
« Reply #99 : Червня 15, 2019, 11:03:56 23:03 »
Розенко ще в НРУ був відомий як пустопорожній імбецил, здатний годинами нести йухню, від якої мліли різні дурники, при цьому якщо доручити йому якусь реальну справу хоча б мінімальної складності, можна бути впевненим - він провалить. Це людина яка реально в житті не збудувала навіть собачої будки. Для мене його наявність в списку - дуже сильний привід не підтримувати політсилу.
Луценчиха і Федина просто тупі істеричні баби, які ні користі в парламентській роботі не принесуть, ні емпатії у виборців не викличуть. Я б ще зрозумів якби їх взяли в список за пару лямів спонсорських, і наказали їм мовчати і не показуватись ніде. А брати їх як фронтменів партії?!

Розенко і Луценчиха були в команді, з якого хера їх раптом бортанути треба було ? Тому що галімим хіпстерам щось не подобається ?

Я Луценчиху сам недолюблюю за певну базарність, але вона там буде 100% потрібна, щоб зелену тлю чмирити.

Те саме і з Фединою - дівка ептажна, нехай жидву плющить.

Ось такі от неполіткоректні думки  :smilie5:
 

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9319
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: А що там у Петра ?
« Reply #100 : Червня 15, 2019, 11:06:27 23:06 »
Розенко ще в НРУ був відомий як пустопорожній імбецил, здатний годинами нести йухню, від якої мліли різні дурники, при цьому якщо доручити йому якусь реальну справу хоча б мінімальної складності, можна бути впевненим - він провалить. Це людина яка реально в житті не збудувала навіть собачої будки. Для мене його наявність в списку - дуже сильний привід не підтримувати політсилу.
Луценчиха і Федина просто тупі істеричні баби, які ні користі в парламентській роботі не принесуть, ні емпатії у виборців не викличуть. Я б ще зрозумів якби їх взяли в список за пару лямів спонсорських, і наказали їм мовчати і не показуватись ніде. А брати їх як фронтменів партії?!


Луценчиха, звичайно, оригінальна персона. Але про Федину я би так не говорила. Наведи приклади її істерик.
А от найбільш істеричні баби це звичайно у зебілів. Що Мосейчучка, що прес секретар у Зе - одне одного варті.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15820
Re: А що там у Петра ?
« Reply #101 : Червня 16, 2019, 05:01:21 05:01 »
Розенко ще в НРУ був відомий як пустопорожній імбецил, здатний годинами нести йухню, від якої мліли різні дурники, при цьому якщо доручити йому якусь реальну справу хоча б мінімальної складності, можна бути впевненим - він провалить. Це людина яка реально в житті не збудувала навіть собачої будки. Для мене його наявність в списку - дуже сильний привід не підтримувати політсилу.
Луценчиха і Федина просто тупі істеричні баби, які ні користі в парламентській роботі не принесуть, ні емпатії у виборців не викличуть. Я б ще зрозумів якби їх взяли в список за пару лямів спонсорських, і наказали їм мовчати і не показуватись ніде. А брати їх як фронтменів партії?!
Можливо, вони елементарно не зрадять? І як Зебілам так і іншим пох не тупі і не істеричні?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: А що там у Петра ?
« Reply #102 : Червня 16, 2019, 08:11:14 08:11 »
Розенко і Луценчиха були в команді, з якого хера їх раптом бортанути треба було ? Тому що галімим хіпстерам щось не подобається ?

Я Луценчиху сам недолюблюю за певну базарність, але вона там буде 100% потрібна, щоб зелену тлю чмирити.

Те саме і з Фединою - дівка ептажна, нехай жидву плющить.

Ось такі от неполіткоректні думки  :smilie5:
 
Хотів би помилятись, але Луценчиха - це потенційна зрадниця. Проте тут не вгадаєш, історія показує, що зрадити можуть і найнадійніші на перший погляд.
Стосовно Федини. Я би ще зрозумів закиди стосовно того, що вона ноунейм, якби:
- інші партіїї щось пристойне пропонували,
- серед неноунеймів не було такої кількості лайна.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А що там у Петра ?
« Reply #103 : Червня 16, 2019, 02:16:49 14:16 »
.

"Агенти медведчука" почали вскриватися.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33135
  • Стать: Чоловіча
Re: А що там у Петра ?
« Reply #104 : Червня 16, 2019, 02:23:06 14:23 »
...

"Агенти медведчука" почали вскриватися.

Ти вже на зміну вилізло ?  :smilie7:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А що там у Петра ?
« Reply #105 : Червня 16, 2019, 02:35:50 14:35 »
Ти вже на зміну вилізло ?  :smilie7:
arrow- свой в доску среди чужих порохоботов.
 :smilie1:


Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: А що там у Петра ?
« Reply #106 : Червня 16, 2019, 03:11:42 15:11 »
.

"Агенти медведчука" почали вскриватися.
І хто ж то такий принциповий?  І до речі, чим незадоволений, що дверима грюкнув? Місце в списку занизьке, а в праймеріз було високе? так відразу повторюю - до сраки ці праймеріз.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А що там у Петра ?
« Reply #107 : Червня 16, 2019, 03:21:29 15:21 »
І хто ж то такий принциповий?  І до речі, чим незадоволений, що дверима грюкнув? Місце в списку занизьке, а в праймеріз було високе? так відразу повторюю - до сраки ці праймеріз.

Тоді можна забути про голоси та підтримку тих, кому не "до сраки".
Логічно?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33135
  • Стать: Чоловіча
Re: А що там у Петра ?
« Reply #108 : Червня 16, 2019, 05:12:29 17:12 »
Тоді можна забути про голоси та підтримку тих, кому не "до сраки".
Логічно?

Ти ще тут скиглиш ?   :smilie7:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А що там у Петра ?
« Reply #109 : Червня 16, 2019, 05:57:53 17:57 »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А що там у Петра ?
« Reply #110 : Червня 16, 2019, 06:07:18 18:07 »
Ну в принципі арроу має рацію, що треба вигравати вибори і результат - головне. Але це питання стратегії. Робити із себе клона партії зебілів і обіцяти всім все? чи мати якусь автентичність та чітко відстоювати свої цінності та приорітети, навіть якщо це на даний момент не є "ходовим" товаром?

Мені подобається у Федині саме її автентичність. У нас її стиль називається словами "passionate" and "outgoing", що зовсім не те саме, що "пафосний" чи "істеричний".  У неї чітко розставлені акценти на українськість, патріотизм і неприйняття колабораціонізму та капітулянства, тоді як інші - ні риба, ні м"ясо.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А що там у Петра ?
« Reply #111 : Червня 16, 2019, 06:08:19 18:08 »
І хто ж то такий принциповий?  І до речі, чим незадоволений, що дверима грюкнув? Місце в списку занизьке, а в праймеріз було високе? так відразу повторюю - до сраки ці праймеріз.

Сам автор - Мартін Брест.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А що там у Петра ?
« Reply #112 : Червня 16, 2019, 07:15:00 19:15 »
Ну в принципі арроу має рацію, що треба вигравати вибори і результат - головне. Але це питання стратегії. Робити із себе клона партії зебілів і обіцяти всім все? чи мати якусь автентичність та чітко відстоювати свої цінності та приорітети, навіть якщо це на даний момент не є "ходовим" товаром?

Мені подобається у Федині саме її автентичність. У нас її стиль називається словами "passionate" and "outgoing", що зовсім не те саме, що "пафосний" чи "істеричний".  У неї чітко розставлені акценти на українськість, патріотизм і неприйняття колабораціонізму та капітулянства, тоді як інші - ні риба, ні м"ясо.

Справа в тім, що ЄС і є клоном партії зебілів та всіх інших проектів - в сенсі абсолютно непрозорого та зверхнього формування списків. Я дуже тішився, що ЄС була унікальною, приставши на механізм принаймні часткогових праймеріз, але тут мене та інших тупо кинули. Перевага праймеріз колосальна - вони знімають всі питання щодо того, хто й чому опинився у списку.
Не питання, що повинна бути лідерська квота Петра - але вона повинна бути чітко прописана по частці та ранжуванню в загальному списку.

Якщо вони зараз прогнуть лінію "Олексійович все вірно робить, ви лише кивайте", то ЄС настане каюк як і президентству Петра раніше. Повинні бути жорсткі внутрішньо демократичні запобіжники від маразму лідера, а його рецидиви будуть завжди - помилятися є природою людей.
« Останнє редагування: Червня 16, 2019, 07:18:22 19:18 від arrow »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А що там у Петра ?
« Reply #113 : Червня 16, 2019, 07:31:24 19:31 »
Справа в тім, що ЄС і є клоном партії зебілів та всіх інших проектів - в сенсі абсолютно непрозорого та зверхнього формування списків. Я дуже тішився, що ЄС була унікальною, приставши на механізм принаймні часткогових праймеріз, але тут мене та інших тупо кинули. Перевага праймеріз колосальна - вони знімають всі питання щодо того, хто й чому опинився у списку.
Не питання, що повинна бути лідерська квота Петра - але вона повинна бути чітко прописана по частці та ранжуванню в загальному списку.

Якщо вони зараз прогнуть лінію "Олексійович все вірно робить, ви лише кивайте", то ЄС настане каюк як і президентству Петра раніше. Повинні бути жорсткі внутрішньо демократичні запобіжники від маразму лідера, а його рецидиви будуть завжди - помилятися є природою людей.

Ну, такі речі зразу ідеально не робляться. Це, напевно, були перші праймаріз взагалі в українській політичній історії. Це процес.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1444
  • Стать: Чоловіча
Re: А що там у Петра ?
« Reply #114 : Червня 16, 2019, 07:32:31 19:32 »
Справа в тім, що ЄС і є клоном партії зебілів та всіх інших проектів - в сенсі абсолютно непрозорого та зверхнього формування списків. Я дуже тішився, що ЄС була унікальною, приставши на механізм принаймні часткогових праймеріз, але тут мене та інших тупо кинули. Перевага праймеріз колосальна - вони знімають всі питання щодо того, хто й чому опинився у списку.
Не питання, що повинна бути лідерська квота Петра - але вона повинна бути чітко прописана по частці та ранжуванню в загальному списку.

Якщо вони зараз прогнуть лінію "Олексійович все вірно робить, ви лише кивайте", то ЄС настане каюк як і президентству Петра раніше. Повинні бути жорсткі внутрішньо демократичні запобіжники від маразму лідера, а його рецидиви будуть завжди - помилятися є природою людей.

видите ли , Юрий (c)

первая проблема,
что свои хотелки вы выдаете сразу за закон природы
и начиная с терминологии:

primaries, мн. — первичные ← англ. primary elections

A primary election is the process by which voters, either the general public (open primary) or members of a political party (closed primary), can indicate their preference for a candidate in an upcoming general election or by-election, thus narrowing the field of candidates.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А що там у Петра ?
« Reply #115 : Червня 16, 2019, 07:38:14 19:38 »
видите ли , Юрий (c)

первая проблема,
что свои хотелки вы выдаете сразу за закон природы
и начиная с терминологии:

primaries, мн. — первичные ← англ. primary elections

A primary election is the process by which voters, either the general public (open primary) or members of a political party (closed primary), can indicate their preference for a candidate in an upcoming general election or by-election, thus narrowing the field of candidates.

Тут немає моїх хотєлок.
Механізм праймеріз був запущений ГО Справ Громад, як частина формування списку ЄС - це вже історичний факт.
Але результат цього дійства був повністю спотворений на виході.
Тому твої теоретизування ні до чого, я говорю про конкретні процеси, які мали місце бути.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33135
  • Стать: Чоловіча
Re: А що там у Петра ?
« Reply #116 : Червня 16, 2019, 07:41:53 19:41 »
Знову гондон абандонить  :fp2

Пистуй вже в свою 'слугу народу' і не іпи тут нікому мізки. Демократ, йбмать, потомствєнний  :weep:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А що там у Петра ?
« Reply #117 : Червня 16, 2019, 07:43:01 19:43 »
Тут немає моїх хотєлок.
Механізм праймеріз був запущений ГО Справ Громад, як частина формування списку ЄС - це вже історичний факт.
Але результат цього дійства був повністю спотворений на виході.
Тому твої теоретизування ні до чого, я говорю про конкретні процеси, які мали місце бути.

В даному випадку це якісь гібридні праймаріз, бо невідомо, як взагалі у список для голосувань потрапили люди.

Ось у нас недавно в Альберті відбулися провінційні вибори. До того об"єдналися дві партії консервативні і утворили нову - Об"єднану Консервативну Партію Альберти. Після того будь-які члени цієї партії могли висунути себе і брати участь у праймаріз, коли із усіх цих осіб члени партії вибирали одного, який і потім представляв цю партію на конкретному окрузі на виборах. Звичайно ж, партія контролювала, хто висувався, і знімала тих, які з різних причин спозорили себе і т.п.

Цього ж в Україні не було? то про справжні праймаріз мова не йде. Але перші кроки зроблено і це позитив.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1444
  • Стать: Чоловіча
Re: А що там у Петра ?
« Reply #118 : Червня 16, 2019, 07:44:56 19:44 »
Тут немає моїх хотєлок.
Механізм праймеріз був запущений ГО Справ Громад, як частина формування списку ЄС - це вже історичний факт.
Але результат цього дійства був повністю спотворений на виході.
Тому твої теоретизування ні до чого, я говорю про конкретні процеси, які мали місце бути.

ну читаем

Деякі віддані прихильники експрезидента залишились ображені

Перейменована партія експрезидента Петра Порошенка «Європейська солідарність» завершила праймеріз. Ця передвиборча процедура була анонсована на першому з’їзді «ЄС» минулого тижня. Лідери запевняли: партія взяла курс на оновлення, тож очікується великий приплив свіжої крові. Щоправда, реалізація гучно заявленої ідеї залишила бажати кращого і поки незрозуміло, на що вона взагалі вплине.

Голосувати за кандидатів можна було, попередньо зареєструвавшись, на сайті громадської організації «Справа громад», яка була створена після президентських виборів, аби залучати до політики прихильників Порошенка та його курсу. Організація уклала з партією відповідний меморандум щодо проведення праймеріз. За ідеєю, з переможців цього конкурсу на з’їзді «Європейської солідарності», який відбудеться найближчими днями, мали б формуватись списки за пропорційною та мажоритарною складовими.
Перейменована партія експрезидента Петра Порошенка «Європейська солідарність» завершила праймеріз
Перейменована партія Порошенка «Європейська солідарність» завершила праймеріз. Чи побачать в її списку виборці нові обличчя?

Та, власне, до модного на Заході політичного процесу те, що відбувалося у партії Порошенка, мало дуже слабке відношення. Праймеріз – це внутрішньопартійні заміри популярності. А на «праймеріз» від Порошенка міг голосувати будь-хто охочий. Технологія виглядала так: ті, хто бажав балотуватись від партії, мали відіслати свій профайл на поштову скриньку «Справи громад», а там вже всіх зібрали до купи і влаштували голосування серед користувачів інтернету, яке тривало добу. «Накрутки» організатори праймеріз виключають, бо аби проголосувати, треба було пройти ретельну процедуру верифікації. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/publications/bez-skandaliv-ne-obiyshlos-yak-onovlena-partiya-poroshenka-praymeriz-provodila-599599.html

-------------------------------------------------------

врет небось ?
но все наоборот по технологии от описанного тобой

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А що там у Петра ?
« Reply #119 : Червня 16, 2019, 07:50:42 19:50 »
ну читаем

Деякі віддані прихильники експрезидента залишились ображені

Перейменована партія експрезидента Петра Порошенка «Європейська солідарність» завершила праймеріз. Ця передвиборча процедура була анонсована на першому з’їзді «ЄС» минулого тижня. Лідери запевняли: партія взяла курс на оновлення, тож очікується великий приплив свіжої крові. Щоправда, реалізація гучно заявленої ідеї залишила бажати кращого і поки незрозуміло, на що вона взагалі вплине.

Голосувати за кандидатів можна було, попередньо зареєструвавшись, на сайті громадської організації «Справа громад», яка була створена після президентських виборів, аби залучати до політики прихильників Порошенка та його курсу. Організація уклала з партією відповідний меморандум щодо проведення праймеріз. За ідеєю, з переможців цього конкурсу на з’їзді «Європейської солідарності», який відбудеться найближчими днями, мали б формуватись списки за пропорційною та мажоритарною складовими.
Перейменована партія експрезидента Петра Порошенка «Європейська солідарність» завершила праймеріз
Перейменована партія Порошенка «Європейська солідарність» завершила праймеріз. Чи побачать в її списку виборці нові обличчя?

Та, власне, до модного на Заході політичного процесу те, що відбувалося у партії Порошенка, мало дуже слабке відношення. Праймеріз – це внутрішньопартійні заміри популярності. А на «праймеріз» від Порошенка міг голосувати будь-хто охочий. Технологія виглядала так: ті, хто бажав балотуватись від партії, мали відіслати свій профайл на поштову скриньку «Справи громад», а там вже всіх зібрали до купи і влаштували голосування серед користувачів інтернету, яке тривало добу. «Накрутки» організатори праймеріз виключають, бо аби проголосувати, треба було пройти ретельну процедуру верифікації. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/publications/bez-skandaliv-ne-obiyshlos-yak-onovlena-partiya-poroshenka-praymeriz-provodila-599599.html

-------------------------------------------------------

врет небось ?
но все наоборот по технологии от описанного тобой

Яку техгнологію я описав, пардон?
Факт в тому, що праймеріз таки відбулися, з технічними проблемами і за не дуже прозорою процедурою, але тим не менш.
А от на результати формування списку вони ніяк не вплинули, список набирався вручну.
Ось тут і виникло запитання - а що це взагалі було й навіщо?