Автор Тема: Местечковый патриотизм  (Прочитано 1972 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Местечковый патриотизм
« : Серпня 20, 2014, 02:37:49 14:37 »
Давно обратила внимание, ещё до всех этих событий в последние пол-года, что на Донбассе очень сильный местечковый патриотизм. Часто слышала от них: "Я патриот Донбасса" или "Я патриот своего края", в т.ч. и от Ахметки. Ну и конечно эти их дебильные поговорки: "Донбасс порожняк не гонит", "Донбасс никто не поставит на колени", "Донбасс кормит всю Украину". 
В Одессе тоже силён местечковый патриотизм. От многих одесситов слышала такое: "Одесса это не Россия, но и не Украина, Одесса это особенный город, она сама по себе". Насчёт Харькова не знаю, кто из Харькова, просветите, пожалуйста, есть ли у вас подобное явление.
Встречались ли вы с этим явлением в своих регионах, и есть ли оно на Западной Украине?
И есть ли прямая связь между местечковым патриотизмом и сепаратизмом?
На первый взгляд как-будто бы есть.

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #1 : Серпня 20, 2014, 02:44:12 14:44 »
"Местечковым" патриотизм бывает, когда государственный никто не развивает. А душа просит высоких идей!  Сейчас ситуация другая. Больше 90% украинцев (по опросу) считают себя патриотами Украины. :Prapor2:
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #2 : Серпня 20, 2014, 02:44:41 14:44 »
вони свій містечковий патріотизм якраз зараз лопають величезними ложками. а Одеса ще в травні довела, що все ж таки патрітоизм там більш загальноукраїнський.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #3 : Серпня 20, 2014, 02:47:10 14:47 »
"Местечковым" патриотизм бывает, когда государственный никто не развивает. А душа просит высоких идей!  Сейчас ситуация другая. Больше 90% украинцев (по опросу) считают себя патриотами Украины. :Prapor2:

На Западной Украине тоже никто не развивал гос.патриотизм, но он всегда там был, и есть, и очень сильный.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #4 : Серпня 20, 2014, 02:49:45 14:49 »
містечковий патріотизм найяскравіший прояв провінціалізму
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #5 : Серпня 20, 2014, 02:49:57 14:49 »
"Местечковым" патриотизм бывает, когда государственный никто не развивает. А душа просит высоких идей!  Сейчас ситуация другая. Больше 90% украинцев (по опросу) считают себя патриотами Украины. :Prapor2:
+1
На СУПе оказалось почти 90% украинцев или тех ,кто себя так идентифицирует.(где-то затерялся опрос((
хотя вопрос так хитро был об "этносе" :smilie5:

 :Prapor2:
ігнор Квант

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #6 : Серпня 20, 2014, 02:50:55 14:50 »
доречі, сказати, що я патріот Донбаса/Харкова/Львова - це розписатися у своєму сепаратизмі. бо саме поняття "патріот" має на увазі відношення до держави або народу. а це означає, що Ахмєтка, наприклад, коли каже, що він патріот Донбасу, вважає Донбас окремою країною.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #7 : Серпня 20, 2014, 02:52:50 14:52 »
Это все нормально, когда не мешает быть патриотом своей страны.

И не употребляйте слов "государственный патриотизм", мы тут что, патриоты государства "Украина", что ли, или Украины???

Я понимаю, в РФ население плохо различает эти понятия.

А вообще, Д"артаньян вполне гордился, что он - гасконец :) 
Contra Spem Spero

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #8 : Серпня 20, 2014, 02:53:02 14:53 »
"Местечковым" патриотизм бывает, когда государственный никто не развивает. А душа просит высоких идей!  Сейчас ситуация другая. Больше 90% украинцев (по опросу) считают себя патриотами Украины. :Prapor2:
+1
На СУПе оказалось почти 90% украинцев или тех ,кто себя так идентифицирует.(где-то затерялся опрос((
хотя вопрос так хитро был об "этносе" :smilie5:

 :Prapor2:

В том опросе вариантов ответов было АЖ три - украинец, русский и еврей  :gigi:
Кроме того на СУПе такой опрос не показательный. Тут же собрались патриоты Украины  :Prapor2:

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #9 : Серпня 20, 2014, 02:58:25 14:58 »
Это все нормально, когда не мешает быть патриотом своей страны.

И не употребляйте слов "государственный патриотизм", мы тут что, патриоты государства "Украина", что ли, или Украины???

Я понимаю, в РФ население плохо различает эти понятия.

А вообще, Д"артаньян вполне гордился, что он - гасконец :)

при цьому він був патріотом Франції, а не Гасконі. гордитися тим, що ти вихідець з якоїсь частини своєї країни, яку ти вважаєш найкращою - це нормально, а от бути "патріотом" тільки цієї частини - це чистий сепаратизм.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Luche

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 75
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #10 : Серпня 20, 2014, 02:58:58 14:58 »
це не патріотизм
патріотизм - це любов до батьківщини, великої або маленької, бажання робити її кращою
а те, про що ви розповідаєте - це пиха та самоствердження
патріотизму, хоча б донбасського, хоч якогось, у мешканців Донбассу дуже мало
вони з великою легкістю тікають хоч в Росію, хоч до Києва
і зовсім не люблять ані свою землю, ані своїх сусідів
є, звісно, виключення
від патріотизму, будь-якого, на мою думку, сама лише користь
бажання зробити краще своєму регіону швидко наводить на думку, що покращувати треба усю державу
від пихи, звісно, користі жодної

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #11 : Серпня 20, 2014, 03:04:54 15:04 »
Це не так містечковий патріотизм як відрижка совка. Одеса, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ управлялися напряму з Москви. Влада Києва була чисто формальна. Коли влада Києва стала реальною ця публіка дуже болісно сприйняла "зниження в статусі". Типа доповідати Москві це почесно а Києву - ганебно. Москва залишилася центром світу. Ну і почали шукати прийнятні для себе варіанти. Від Харкова який "нє втарой" до Одеси у якої "Україна вакруг".

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #12 : Серпня 20, 2014, 03:28:19 15:28 »
Не буду говорити за інші міста, скажу про ЗУ, бо мешкаютам.Так, багато є людей патрвотично налаштованих, які готові йти на рішучі дії, тобто на фронт і воювати, а ймовірно віддати життя за Україну.Але повірте, є і немалий відсоток тих, хто дуже голосно заявляє про свої патріотичні настрої, а насправді, коли діло доходить до справи, шукають будь-які причини щоб відкосити, особливо це стосується різних депутатів, про всіляку прокурорсько-мусорско-податківську шваль мовчу, вони при хряку добре жили і зараз тільки і мріють про повернення тих часів.Так що не все однозначно.Не знаю, може комусь і не сподобається, те що написав, але це особисто моє враження.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #13 : Серпня 20, 2014, 03:39:39 15:39 »
тада
Украине просто повезло, что Николаев не страдал местечковым патриотизмом
и первый на "юга-востоке" дал пиздюлей сепарам  :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46561
  • Never give in!
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #14 : Серпня 20, 2014, 03:44:46 15:44 »
Не дуже тіштеся - ви ще побачите яке лайно узкомірноє буде в новій ВР від тієї ж таки Одеси.
Бо головне, штоб бандєравци нє прашлі - для 90% мешканців.
If you are going through hell, keep going.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #15 : Серпня 20, 2014, 03:52:39 15:52 »
тада
Украине просто повезло, что Николаев не страдал местечковым патриотизмом
и первый на "юга-востоке" дал пиздюлей сепарам  :smilie7:

 :smiley15:
Если в Николаеве нет этой х..ни, то и правда Украине повезло. :Prapor2:
А то что-то слишком много развелось всяких "особенных", со своей "культурой", своими героями, и всех их надо услышать  :smiley14:

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #16 : Серпня 20, 2014, 03:53:43 15:53 »
тада
Украине просто повезло, что Николаев не страдал местечковым патриотизмом
и первый на "юга-востоке" дал пиздюлей сепарам  :smilie7:

Кеп, коли починались ті всі історії, найбільше переживав за Миколаїв, Запоріжжя і Херсон, про Харків і Одесу майже впевнений був, що сепо-колоради захоплять, привселюдно каюсь і ще раз повторюю, Ви всі молодці!Це у Львові, ІФ можна було майже безпечно мітингувати, а от в ваших містах, це могло мати плачевні наслідки і мало неодноразово, тим не менше, ви вистояли і погнали ту гопоту, а це свідчення того, що національний патріотизм у ваших містах на високому рівні!
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #17 : Серпня 20, 2014, 04:00:17 16:00 »
да легко быть патриотом в комфортной среде ЗУ... и тем не менее - работают у меня ребята с Городенки (ИФ) - говорят 4\5 призывного возраста разъехались кто куда, мужиков нет - с чего бы это?
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #18 : Серпня 20, 2014, 04:26:30 16:26 »
да легко быть патриотом в комфортной среде ЗУ... и тем не менее - работают у меня ребята с Городенки (ИФ) - говорят 4\5 призывного возраста разъехались кто куда, мужиков нет - с чего бы это?
Ліна, з того, що я написав вище.Говорити язиком то одне, а коли до діла доходить, то моя хата скраю.Те, що немає мужиків, тим більше 4/5 -неправда, але дійсно, багато хто на заробітках, так склалось, і виїхали вони не зараз, а раніше, роками сидять за кордоном, так і я, але сижу, бо в такій країні, що просто фізично зараз немає як виїхати.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #19 : Серпня 20, 2014, 04:32:05 16:32 »
да легко быть патриотом в комфортной среде ЗУ... и тем не менее - работают у меня ребята с Городенки (ИФ) - говорят 4\5 призывного возраста разъехались кто куда, мужиков нет - с чего бы это?
Ліна, з того, що я написав вище.Говорити язиком то одне, а коли до діла доходить, то моя хата скраю.Те, що немає мужиків, тим більше 4/5 -неправда, але дійсно, багато хто на заробітках, так склалось, і виїхали вони не зараз, а раніше, роками сидять за кордоном, так і я, але сижу, бо в такій країні, що просто фізично зараз немає як виїхати.

За що купив - за то продав :smilie3: Я до того, що основна частина народу по суті інертна і середовище відіграє важливу роль на свідомість, народ жує кимось переварені постулати як догму. Але більш цінні патріоти, яки доходять до цих ідей самостійно, через аналіз подій, через страх і  кров.
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #20 : Серпня 20, 2014, 04:35:38 16:35 »
Есть еще патриоты своего района. :)

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #21 : Серпня 20, 2014, 04:45:55 16:45 »
да легко быть патриотом в комфортной среде ЗУ... и тем не менее - работают у меня ребята с Городенки (ИФ) - говорят 4\5 призывного возраста разъехались кто куда, мужиков нет - с чего бы это?
Ліна, з того, що я написав вище.Говорити язиком то одне, а коли до діла доходить, то моя хата скраю.Те, що немає мужиків, тим більше 4/5 -неправда, але дійсно, багато хто на заробітках, так склалось, і виїхали вони не зараз, а раніше, роками сидять за кордоном, так і я, але сижу, бо в такій країні, що просто фізично зараз немає як виїхати.

За що купив - за то продав :smilie3: Я до того, що основна частина народу по суті інертна і середовище відіграє важливу роль на свідомість, народ жує кимось переварені постулати як догму. Але більш цінні патріоти, яки доходять до цих ідей самостійно, через аналіз подій, через страх і  кров.

Саме так, але достатньо 10 відсотків активних людей і спава піде.Патріотичні настрої в Україні зараз на досить високому рівні і вони будуть ще підвищуватись саме із за страху , як ви написали, за свої родини, за своїх рідних, бо якщо не ми їх захистимо, то хто?
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #22 : Серпня 20, 2014, 04:50:50 16:50 »
Так, інстинкт самозбереження повинен бути закладенний на генному рівні - і фундамент цьго патріотизм. І кто кому доктор, якщо у нього генні мутації? :gigi:
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #23 : Серпня 20, 2014, 04:55:14 16:55 »
дамбасс вже на колінах давно, тіко з одного боку їх єпуть, а з другого уже смокче, такі вони кармільци местечькові

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Местечковый патриотизм
« Reply #24 : Серпня 21, 2014, 02:05:42 14:05 »
дамбасс вже на колінах давно, тіко з одного боку їх єпуть, а з другого уже смокче, такі вони кармільци местечькові

Ницшеанство очень удобно как раз тем, что рабы сами придумывают себе с охотой - почему они все равно сверхчеловеки. Ведь в любом положении можно вывернуть реальность так, что ты как-будто сверху, нужно только научиться хорошо врать. А тем, кто не хочет ломать свою реальность, ницшеанство помогает понять почему с их рабством ничего нельзя поделать (только смириться).