Сторінок:
Actions
  • #1 від Feral Cat 11 Nov 2022
  • Elise Stefanik
    @elisestefanik
    ·
    59m
    I am proud to endorse my friend Donald J. Trump for President in 2024.

    President Trump has always put America First, and I look forward to supporting him so we can save America.


    House Republican Conference Chair Elise Stefanik (R-NY) endorsed former President Donald Trump’s expected bid to run for president in 2024, saying “it’s very clear” Trump is the leader of the GOP.
    Stefanik released a statement as Trump said last week that he would very soon announce his candidacy for president in 2024. The New York Times initially broke Stefanik’s endorsement for Trump. Stefanik explained her reasoning in a statement to Breitbart News.

    https://www.breitbart.com/politics/2022/11/10/exclusive-stefanik-explains-trump-2024-endorsement-president-trump-is-leader-of-gop/
  • #2 від RG 11 Nov 2022
  • #3 від Ali(UA) 12 Nov 2022
  •  нашо ті вибори взагалі. тягнуть тижнями поки демсам не намалюють перемогу. одне й те саме в різних штатах...
  • #4 від Uki 12 Nov 2022
  • нашо ті вибори взагалі. тягнуть тижнями поки демсам не намалюють перемогу. одне й те саме в різних штатах...

    Їдь в москву
  • #5 від Feral Cat 12 Nov 2022
  • Їдь в москву

    Тут цікавіше. Тут Шапіто.
    Я собі уявляю який веселий рік буде.
    Єблан заявив що буде йти на другий термін.
  • #6 від Ali(UA) 12 Nov 2022
  • Їдь в москву
    нахєра. в мене все рахують моментально. мені тут добре.

    то може тобі в Африку пора? там всі вибори супер демократичні. завжди "наші" пацани перемагають. як в параші.
  • #7 від majesty 13 Nov 2022
  • а буда потужна заява быдлана после виборив? :laugh:
  • #8 від Бувалий 13 Nov 2022
  • а буда потужна заява быдлана после виборив? :laugh:
    Не треба заяв - залась в таксi й вперед у Капiтолiй...
     :smilie7:
  • #9 від Feral Cat 16 Nov 2022
  • За кілька годин 45-й президент США Дональд Трамп оголосить про початок своєї президентської кампанії 2024.

  • #10 від Бувалий 16 Nov 2022
  • За кілька годин 45-й президент США Дональд Трамп оголосить про початок своєї президентської кампанії 2024.
    Хуйло йому вже дав "зелене свiтло"?...
     :smilie7:
  • #11 від Uki 16 Nov 2022
  • Підарас довбанутий таки заявив що збирається знову йти в президенти  :fp2
  • #12 від Ali(UA) 16 Nov 2022
  • Підарас довбанутий таки заявив що збирається знову йти в президенти  :fp2
    та вам це просто свято! такий розкол в партії опонента. фактично гарантія другого срока бідона...
  • #13 від Uki 16 Nov 2022
  • та вам це просто свято! такий розкол в партії опонента. фактично гарантія другого срока бідона...

    Може комусь і свято, а мені це зовсім не свято...... Я сподівався що вже забуду про нього, та знову почнеться здорова боротьба між адекватними респами та демсами,...... Ні, ще два роки цирку  :weep:
  • #14 від Ali(UA) 16 Nov 2022
  • Може комусь і свято, а мені це зовсім не свято...... Я сподівався що вже забуду про нього, та знову почнеться здорова боротьба між адекватними респами та демсами,...... Ні, ще два роки цирку  :weep:
    зато гарантовано ваша перемога 2024. цирк не цирк яка різниця він все одно ні на шо не впливає...
  • #15 від Uki 16 Nov 2022
  • зато гарантовано ваша перемога 2024. цирк не цирк яка різниця він все одно ні на шо не впливає...

    Він нищитиме респівську партію - мене таке невлаштовує. Я за здорову конкуренцію та баланс, а не за руйнування, яке він несе за собою
  • #16 від Ali(UA) 16 Nov 2022
  • Він нищитиме респівську партію - мене таке невлаштовує. Я за здорову конкуренцію та баланс, а не за руйнування, яке він несе за собою
    ти може й проти але демсісвський естеблішмент то влаштовує. тому мнєніє манюпаса нікого не цікавить
  • #17 від Uki 16 Nov 2022
  • ти може й проти але демсісвський естеблішмент то влаштовує. тому мнєніє манюпаса нікого не цікавить

    Якщо вони це робитимуть - то можуть переграти самі себе та в результаті привести його до влади знову....
  • #18 від Ali(UA) 16 Nov 2022
  • Якщо вони це робитимуть - то можуть переграти самі себе та в результаті привести його до влади знову....
    це буде досить смішно. але їм достатньо прокачувати два полюси у респів для виграшу.

    розділяй і володарюй!
  • #19 від Feral Cat 16 Nov 2022
  • Трамп має чисельну електоральну базу. Тому цілком логічно що іде на вибори.
    Це буде дуже цікавий політичний сезон.
  • #20 від Uki 16 Nov 2022
  • Трамп має чисельну електоральну базу. Тому цілком логічно що іде на вибори.
    Це буде дуже цікавий політичний сезон.

    заїбала ця клоунада
  • #21 від Feral Cat 16 Nov 2022
  • заїбала ця клоунада

    Ні, заїбала клоунада єблана і компанії..
  • #22 від Uki 16 Nov 2022
  • Ні, заїбала клоунада єблана і компанії..

    Можеш корчити дурня скільки завгодно, всі прекрасно знають, що цей україноненависницький клоун - то є твій кумир
  • #23 від Ali(UA) 16 Nov 2022
  • Трамп має чисельну електоральну базу. Тому цілком логічно що іде на вибори.
    Це буде дуже цікавий політичний сезон.
    що буде як він програє праймаріз?
  • #24 від Feral Cat 16 Nov 2022
  • що буде як він програє праймаріз?
    Буде інший номінант.
    Але Трамп скоріш за все виграє праймеріз.
  • #25 від Feral Cat 16 Nov 2022
  • Можеш корчити дурня скільки завгодно, всі прекрасно знають, що цей україноненависницький клоун - то є твій кумир
    У мене немає кумирів.
    Але ти так і не відповів на моє питання від 2020 року:
    Що поганого Трамп зробив для України?  :gigi:
  • #26 від RG 16 Nov 2022
  • То що, Іудушка тут знову 2 роки на гівно сходитиме ?   :smilie8:
  • #27 від Бувалий 16 Nov 2022
  • То що, Іудушка тут знову 2 роки на гівно сходитиме ?   :smilie8:
    Трамп грошей пiдкинув...
     :smilie7:
  • #28 від Мазепа Київ 16 Nov 2022
  • З'явилася реакція Байдена на рішення Трампа брати участь у виборах у 2024 році
    16.11.2022,

    Лідер США Джо Байден відреагував на намір Дональда Трампа брати участь у наступних президентських виборах у 2024 році.

    У своєму Twitter Байден опублікував короткий відеоролик, в якому пригадав "досягнення" свого попередника.

    Серед перерахованих "досягнень" Трампа – орієнтування економіки на багатих, рекордне безробіття, атака на систему охорони здоров'я, загравання з екстремістами, атака на права жінок і так далі.

    "Дональд Трамп підвів Америку", – підписав ролик Байден.
    Donald Trump failed America. pic.twitter.com/fylyocYcse

    — Joe Biden (@JoeBiden) November 16, 2022
  • #29 від Feral Cat 16 Nov 2022
  • Джо як завжди - бреше.   :weep:
  • #30 від majesty 16 Nov 2022
  • То що, Іудушка тут знову 2 роки на гівно сходитиме ?   :smilie8:

    шпарит по  етодичкам
    кучв заго овленных ссылок
    тут либо он йопнулся
    либо хуйлобот

    мжет 2 in 1
Сторінок:
Actions