Автор Тема: безпідставні негативні висловлювання на адресу УП та журналістів редакції)  (Прочитано 21618 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
петра львовича выпустила барыня, а тот припав на коленки, да опершись на жирное брюшко
рассыпается в комплиментах, дескать, они все психопаты, зато мы с вами казлена йюрьевна...
ахахахахаха :lol:

Типичный психопат. Все его "загогуленные тексты" и игра воображения с резкими сменами речевых оборотов - признак шизофрении.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
просто вважайте , що фуп тут

а він тут насправді і є
Дик я на ФУП уже роки 2-3 практично не дописував. Максимум два десятки повідомленнь за весь цей час. І ті, лишень коли на ФУПі відбувались якісь адміністративні зміни, і я по наївності своїй думав що вони можуть бути на краще. А після того як зрозумів, що там намагається побудувати власниця після свого феєричного повернення, місяць тому я звідти пішов, без будь-якого бажання вертатись коли-небудь. І якби пан Бордер не написав в цій гілці, то я мабуть і досі не знав би що я там забанений.  :gigi:

А сумний смайл, це просто констатація факту, що я досить багато часу і якусь частину власної душі віддав форуму, який тепер перетворився незрозуміло на що. Де тепер відсутнє усяка логіка, де годі шукати правди і де одна людина вирішила що лише вона є носієм найвищої моралі на планеті, хоча геть на цю роль не заслуговує.

Забий. АЮП - хазяйка. ФУП - приватна власніть, я к і УП. Вона мала повне право його продати під вибори юлькашні, вона його і продала. Там торгівля, як на базарі ще з Лєща йде...з "Сина Бога".

Політика така у АЮП.

Умєр Максім, да і *уй с нім. (с)

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
просто вважайте , що фуп тут

а він тут насправді і є
Дик я на ФУП уже роки 2-3 практично не дописував. Максимум два десятки повідомленнь за весь цей час. І ті, лишень коли на ФУПі відбувались якісь адміністративні зміни, і я по наївності своїй думав що вони можуть бути на краще. А після того як зрозумів, що там намагається побудувати власниця після свого феєричного повернення, місяць тому я звідти пішов, без будь-якого бажання вертатись коли-небудь. І якби пан Бордер не написав в цій гілці, то я мабуть і досі не знав би що я там забанений.  :gigi:

А сумний смайл, це просто констатація факту, що я досить багато часу і якусь частину власної душі віддав форуму, який тепер перетворився незрозуміло на що. Де тепер відсутнє усяка логіка, де годі шукати правди і де одна людина вирішила що лише вона є носієм найвищої моралі на планеті, хоча геть на цю роль не заслуговує.

Так тебя, барыня закрыла за то, что здесь написал? :smilie10: :smilie10: :smilie10:
Читает СУП или кто настучал?? Там есть такие доброжелатели.. Один марег кошмарег, чего стоит. Какое ипанутое  :fp
скаче дид ишак лютуе

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
По цій гілці вона його забанила
Читає вона її
Качмар не думаю що стучав
Асмодей юльки або кацап отрижко

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
По цій гілці вона його забанила
Читає вона її
Качмар не думаю що стучав
Асмодей юльки або кацап отрижко

Читає, не читає - монопєнісуально. На результат це вже не впливає.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
мене не банить притула

починаю себе підозрювати  :gigi:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
мене не банить притула

починаю себе підозрювати  :gigi:

 :to_keep_order:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
петра львовича выпустила барыня, а тот припав на коленки, да опершись на жирное брюшко
рассыпается в комплиментах, дескать, они все психопаты, зато мы с вами казлена йюрьевна...
ахахахахаха :lol:

Типичный психопат. Все его "загогуленные тексты" и игра воображения с резкими сменами речевых оборотов - признак шизофрении.

Десь так.
Бо як він множив свої сутності на цугундірі - явні ознаки шизи.
Цей лисий опецькуватий кацап явно вийшов в тираж з появою "податкових майданчиків Клименка" і звідтіль хвороба прогресує :bch:
Mocsia delenda est

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
петра львовича выпустила барыня, а тот припав на коленки, да опершись на жирное брюшко
рассыпается в комплиментах, дескать, они все психопаты, зато мы с вами казлена йюрьевна...
ахахахахаха :lol:

Типичный психопат. Все его "загогуленные тексты" и игра воображения с резкими сменами речевых оборотов - признак шизофрении.

Десь так.
Бо як він множив свої сутності на цугундірі - явні ознаки шизи.
Цей лисий опецькуватий кацап явно вийшов в тираж з появою "податкових майданчиків Клименка" і звідтіль хвороба прогресує :bch:

По - моему тоже у этого жулика башню от страха быть посаженным за все его "рога и копыта" по обналичке... сорвало...

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Вітаю!
що за падло-стукач  на фупі fexmail?
який його минулий нік?

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
Вітаю!
що за падло-стукач  на фупі fexmail?
який його минулий нік?

отрижко
кацап з ольгіно

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Такое время интересное.
Каждый волей-неволей, вынужден определиться: на чьей он стороне.
Настоящее переломное время.

правда, мне сейчас всё интересно.
Даже странно.
Всё ,что в книжках читала, происходит наяву.
 :smilie1:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
петра львовича выпустила барыня, а тот припав на коленки, да опершись на жирное брюшко
рассыпается в комплиментах, дескать, они все психопаты, зато мы с вами казлена йюрьевна...
ахахахахаха :lol:

Типичный психопат. Все его "загогуленные тексты" и игра воображения с резкими сменами речевых оборотов - признак шизофрении.

Десь так.
Бо як він множив свої сутності на цугундірі - явні ознаки шизи.
Цей лисий опецькуватий кацап явно вийшов в тираж з появою "податкових майданчиків Клименка" і звідтіль хвороба прогресує :bch:

По - моему тоже у этого жулика башню от страха быть посаженным за все его "рога и копыта" по обналичке... сорвало...

Там всі терміни вийшли.
Обнал - це накота, дуже сильна наркота.
Це я не з чужих слів знаю :lol:
Mocsia delenda est

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Вітаю!
що за падло-стукач  на фупі fexmail?
який його минулий нік?

dronma
dfsddds sasadf
strouser

Явно ольгинец, причем мелкого пошиба.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Вітаю!
що за падло-стукач  на фупі fexmail?
який його минулий нік?

dronma
dfsddds sasadf
strouser

Явно ольгинец, причем мелкого пошиба.

Заметно, что устроила карусель, гибридная войнушка на форуме.. Мелких банит, а особо активных, типа цуговского петуха вовика, старается сохранить. Защищает его от нападок. Валяет дурака, врет в глаза. А ее просят - падают "уважаемая правда". Ужос!!!
скаче дид ишак лютуе

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Финикс опять херней страдает. Он неисправимый. В своей слепой ненависти к Пороху он собрал вокруг себя КОНЧЕННУЮ УКРАИНОФОБСКУЮ МЕРЗОТУ. Те ему апплодируют, а он и РАД СТАРАТЬСЯ.

Как ему объяснить, что он ПОРЕТ ДАЛЕКО ИДУЩУЮ ХЕРНЮ..я не знаю...Это только с человеком надо часа три глубоко на все эти политические темы поговорить. Он не понимает, что он вытворяет.

він все розуміє

В такому випадку все дуже хрєново.

Це так звані 'йопані правосєки' по моїй класифікації - 90%+ малолітніх долбойлбів та інфантильних переростків, ну і декілька відсотків кацапської консервації типу ташбаєвих та скоропадських-бичкових.

Сподіваємось, що і правильної агентури там достатньо  :smilie7:

зашел, чтобы плюсонуть)
Маладца, дядьку RiG

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Здорово Беньяміне!
Де пропадаєш ховраше? Удмуртам контентент генериш? :weep:
Mocsia delenda est

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Вітаю!
що за падло-стукач  на фупі fexmail?
який його минулий нік?

dronma
dfsddds sasadf
strouser

Явно ольгинец, причем мелкого пошиба.

Заметно, что устроила карусель, гибридная войнушка на форуме.. Мелких банит, а особо активных, типа цуговского петуха вовика, старается сохранить. Защищает его от нападок. Валяет дурака, врет в глаза. А ее просят - падают "уважаемая правда". Ужос!!!

та ніякого вона дурака не валяє,
відпрацьовує завдання ефесбешних кураторів.
Банальна воровка,
спочатку вкрала УПравду у вдови та сиріт,
потім  продала ФУп, відновлений за чужий кошт.
Зараз намагається вкрасти майбутнє України своєю редакційною та модераторською політикою.
Падаль вульгаріс.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Вітаю!
що за падло-стукач  на фупі fexmail?
який його минулий нік?

отрижко
кацап з ольгіно

Хто такий "отрижко"?

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Вітаю!
що за падло-стукач  на фупі fexmail?
який його минулий нік?

dronma
dfsddds sasadf
strouser

Явно ольгинец, причем мелкого пошиба.

Заметно, что устроила карусель, гибридная войнушка на форуме.. Мелких банит, а особо активных, типа цуговского петуха вовика, старается сохранить. Защищает его от нападок. Валяет дурака, врет в глаза. А ее просят - падают "уважаемая правда". Ужос!!!

та ніякого вона дурака не валяє,
відпрацьовує завдання ефесбешних кураторів.
Банальна воровка,
спочатку вкрала УПравду у вдови та сиріт,
потім  продала ФУп, відновлений за чужий кошт.
Зараз намагається вкрасти майбутнє України своєю редакційною та модераторською політикою.
Падаль вульгаріс.

так
я до останнього намагаюсь думати про людей краще, думаю, може щось не зрозумів, але де там..
взагалі зараз вата щось активізувалась кругом, і в фб теж. може то на них томос так діє?

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Вітаю!
що за падло-стукач  на фупі fexmail?
який його минулий нік?

отрижко
кацап з ольгіно
рожко ))
був такий ольгінець

Хто такий "отрижко"?

Рожко? Хм...не знаю такого.
« Останнє редагування: Липня 30, 2018, 01:27:39 13:27 від Geo »

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
Вітаю!
що за падло-стукач  на фупі fexmail?
який його минулий нік?

отрижко
кацап з ольгіно

Хто такий "отрижко"?

Дрона фредерік рожко і т.д
Пара сотень нікі тут теж є

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Вітаю!
що за падло-стукач  на фупі fexmail?
який його минулий нік?

отрижко
кацап з ольгіно

Хто такий "отрижко"?

Дрона фредерік рожко і т.д
Пара сотень нікі тут теж є

Не в курсе новых веяний в мэйнстриме УПячки. Извини...

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Вітаю!
що за падло-стукач  на фупі fexmail?
який його минулий нік?

dronma
dfsddds sasadf
strouser

Явно ольгинец, причем мелкого пошиба.

Заметно, что устроила карусель, гибридная войнушка на форуме.. Мелких банит, а особо активных, типа цуговского петуха вовика, старается сохранить. Защищает его от нападок. Валяет дурака, врет в глаза. А ее просят - падают "уважаемая правда". Ужос!!!

та ніякого вона дурака не валяє,
відпрацьовує завдання ефесбешних кураторів.
Банальна воровка,
спочатку вкрала УПравду у вдови та сиріт,
потім  продала ФУп, відновлений за чужий кошт.
Зараз намагається вкрасти майбутнє України своєю редакційною та модераторською політикою.
Падаль вульгаріс.

так
я до останнього намагаюсь думати про людей краще, думаю, може щось не зрозумів, але де там..
взагалі зараз вата щось активізувалась кругом, і в фб теж. може то на них томос так діє?

реваншу хотять

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Ахаха она мониторит эту ветку! :lol: Сегодня глянул в список. У меня был бан на месяц. Уже в николы. Кстати,  Ксюше вечный бан тоже поставила. :Razom:
скаче дид ишак лютуе

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
Ахаха она мониторит эту ветку! :lol: Сегодня глянул в список. У меня был бан на месяц. Уже в николы. Кстати,  Ксюше вечный бан тоже поставила. :Razom:

я ж казав що вона читає цю гілку

Offline Naza

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 9
Та  що ви хочите від Фінікса? Він або долбойоб, або провокатор. Сподіваюсь перше, бо лише долбойоб сьогодні може віруваи у нацика Білецького та розповідати, як фронт держиться на правосєках, яких за його ж словами звідти вже давно вигнали разом із Азовом.к
Тут ше ньюанс, "нєзгораємий" полюбляє накинути про контрактників в ЗСУ, як про заробітчан, але... коли мова зайшла про підвищення зарплатні...

Хз. Мені  там не вбачався негативний контекст від нього.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
А ви його знаєте з ФУПу?Ви хто?

Offline Naza

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 9
Я пробував вияснити про фенікса ,
Він починав з роти шторм
Брав попасну і лесечанськ з його слів
В роті шторм було багато моїх знайомих які покинули роту після лесичанська
Фенікса вони не пам'ятають

Правда люкснмбург гордо заявив що знає фенікса особисто , але потім виявилось що він тільки а друзях з ним на фб, сторінка фенікса на фб виглядає правдоподібно
І думаю що аеліт бреше , ну то таке


Ось що я знаю

А ще ніби десантник мав з ним якихось спільних знайомих
Але я вже не вникав в це

Скоріше за все це реальний чоловік атошник
Якого використовують в темну

Я так думаю

Десантника би почути, бо люкс ще не таке розкаже.
Десантник,  з Феніксом воював разом. Він в темі про взяття  Лисичанська про це писав. Наскільки я памятаю Фенікс за його БМп никався,  з рпг по бмп стрельнюли, невлучили але піхоту накрили. Фенікска жостко осколком ранило.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Хуясє, казльонушка абіччівая :weep:
Mocsia delenda est