Сторінок:
Actions
  • #31 від Гонсалес 02 Apr 2014
  • Перелякані хахли вже дали спокій свободі і переключилися на ПС... всі забувають що якби не ПС то вони б зараз співали оди Януковичу  за те  що недопустив кровопролиття і зберіг стабільність
  • #32 від DFMB 02 Apr 2014
  • Перелякані хахли вже дали спокій свободі і переключилися на ПС... всі забувають що якби не ПС то вони б зараз співали оди Януковичу  за те  що недопустив кровопролиття і зберіг стабільність

    йшов 1365 день мирного наступу...
  • #33 від кноп 02 Apr 2014
  • Портников на эспресо рулит...так что всё логично
  • #34 від Єгорій 02 Apr 2014
  • портніков сцуко голова, але убюток - це таки вирок :smilie2:
  • #35 від ArsKA 02 Apr 2014
  • Короче, в связи с многочисленными вопросами. Я не знаю, какая связь между ПС и Порошенко, и есть ли вообще такая связь. Но Юлька будет муссировать именно эту связь. По-крайней мере, всё к тому идёт.

    Я підскажу як БЮТ буде їх пов"язувати.

    Ярош колишний помічник нардепа Наливайченка(СБУ) = Наливайченко має зв"язки з групою Фіраташ-Льовочкін(РУЕ) = Фірташ підтримав Пороха на през. виборах.

     ;)
    Не буде Вонь чіпати Наливайченко.
  • #36 від ofenrohr 02 Apr 2014
  • Короче, в связи с многочисленными вопросами. Я не знаю, какая связь между ПС и Порошенко, и есть ли вообще такая связь. Но Юлька будет муссировать именно эту связь. По-крайней мере, всё к тому идёт.

    Я підскажу як БЮТ буде їх пов"язувати.

    Ярош колишний помічник нардепа Наливайченка(СБУ) = Наливайченко має зв"язки з групою Фіраташ-Льовочкін(РУЕ) = Фірташ підтримав Пороха на през. виборах.

     ;)
    Не буде Вонь чіпати Наливайченко.

    Буде. В хід пойде все! Це тільки початок  :smilie1:
  • #37 від Darth Vader 02 Apr 2014
  • Буде. В хід пойде все! Це тільки початок  :smilie1:
    аватара многоговорящая. ты из Харькова?  :smilie7:
  • #38 від elko 02 Apr 2014
  • Это Вы идете в Президенты?
  • #39 від elko 02 Apr 2014
  • Перелякані хахли вже дали спокій свободі і переключилися на ПС... всі забувають що якби не ПС то вони б зараз співали оди Януковичу  за те  що недопустив кровопролиття і зберіг стабільність

    Конечно, это Моветон , но перечитайте Данко Горького. Это об этом. Уже все забыли. Есди бы Порошенко и Кличко не влезли, то 2 декабря все закончилось и не было бы таких жертв.
  • #40 від Darth Vader 02 Apr 2014
  • Это Вы идете в Президенты?
    не. это мой двойник-самозванец  :gigi:
  • #41 від Єгорій 02 Apr 2014
  • Перелякані хахли вже дали спокій свободі і переключилися на ПС... всі забувають що якби не ПС то вони б зараз співали оди Януковичу  за те  що недопустив кровопролиття і зберіг стабільність

    Конечно, это Моветон , но перечитайте Данко Горького. Это об этом. Уже все забыли. Есди бы Порошенко и Кличко не влезли, то 2 декабря все закончилось и не было бы таких жертв.


    і зараз би мали

  • #42 від Блакитний Апельсин 02 Apr 2014

  • Конечно, это Моветон , но перечитайте Данко Горького. Это об этом. Уже все забыли. Есди бы Порошенко и Кличко не влезли, то 2 декабря все закончилось и не было бы таких жертв.


    1 грудня народ був ще не готовий до бойових дій. абсолютна більшість ще наївно гадала, що вийде, як у 2004. так, можливо б жертв і не було б стільки (хоча я в цьому сумніваюся), але нічого не поробиш - суспільство мало дозріти до думки, що без крові яник не піде.
  • #43 від гипофиз 02 Apr 2014
  • Перелякані хахли вже дали спокій свободі і переключилися на ПС... всі забувають що якби не ПС то вони б зараз співали оди Януковичу  за те  що недопустив кровопролиття і зберіг стабільність

      :smiley24: :smiley24:
  • #44 від jein 02 Apr 2014


  • Я підскажу як БЮТ буде їх пов"язувати.

    Ярош колишний помічник нардепа Наливайченка(СБУ) = Наливайченко має зв"язки з групою Фіраташ-Льовочкін(РУЕ) = Фірташ підтримав Пороха на през. виборах.

    Ваша схема вже описана Мустафою Наємом на головній сторінці УП. І навіть стаття розміщена на УП раніше ніж ваш допис на форумі. Правда в схему ще додали Кличко.
  • #45 від ofenrohr 02 Apr 2014


  • Я підскажу як БЮТ буде їх пов"язувати.

    Ярош колишний помічник нардепа Наливайченка(СБУ) = Наливайченко має зв"язки з групою Фіраташ-Льовочкін(РУЕ) = Фірташ підтримав Пороха на през. виборах.

    Ваша схема вже описана Мустафою Наємом на головній сторінці УП. І навіть стаття розміщена на УП раніше ніж ваш допис на форумі. Правда в схему ще додали Кличко.

    Можливо й так, я читав таку схему прив"язки на фейсбуці.
  • #46 від elko 02 Apr 2014
  • ОчевиднО. Яроша оплатил Ющенко, чтоб не прошла Тимошенко.
  • #47 від Darth Vader 02 Apr 2014
  • ОчевиднО. Яроша оплатил Ющенко, чтоб не прошла Тимошенко.
    ксерокопии платежек будут, не? :smiley16:
Сторінок:
Actions