Автор Тема: Першою справою нова ВР повинна внести зміни до кодексу законів про працю  (Прочитано 515 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Щоб більше всі ці підараси не могли відновлюватися на держслужбі по суду.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
І щоб можна було звільняти тих, хто побіг на лікарняний.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
І так всі ці срані норми не для простих людей існують - простим людям скористатися ними нереально. Лише всяка нечисть користується.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
І так всі ці срані норми не для простих людей існують - простим людям скористатися ними нереально. Лише всяка нечисть користується.

так так
і навіть після змін що ви пропонуєте нові права будуть використовуватися не простими людьми а нечистю.
тому що прости люди не обізнані у законах і навіть адвокатів собі найняти не можуть.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
так так
і навіть після змін що ви пропонуєте нові права будуть використовуватися не простими людьми а нечистю.
тому що прости люди не обізнані у законах і навіть адвокатів собі найняти не можуть.

Просто викинути всі норми, що дозволяють відновлюватися на держслужбі по суду. І про неможливість звільнення при перебуванні на лікарняному також.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4029

Просто викинути всі норми, що дозволяють відновлюватися на держслужбі по суду. І про неможливість звільнення при перебуванні на лікарняному також.


та это дибильные нормы априори

не нужны они .. ну как работник сможет работать и выполянть свой функционал если работодатель его уволили и не хочет его видеть на рабочем месте?? .. какой суд поможет? ..

да никакой.. это идиотизм .. невозможно работать там где тебя не хотят видеть..
поэтому норма ненужна нигде и никогда ..ею только чинуши и пользуются.

це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
так так
і навіть після змін що ви пропонуєте нові права будуть використовуватися не простими людьми а нечистю.
тому що прости люди не обізнані у законах і навіть адвокатів собі найняти не можуть.

Просто викинути всі норми, що дозволяють відновлюватися на держслужбі по суду. І про неможливість звільнення при перебуванні на лікарняному також.

ну таким чином ви пропонуєте надати більше прав начальнику
котрий зможе звільнити співробітника який на лікарняному щоб не платити йому за лікарняний
ну і в суд той співробітник піти не може
зрозумійте, закон може бути використаний у своїх інтересах як звичайними людьми так і нечистю.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4029
уволили некорректно? макси мум что должно тебе за такое причитаться - компенсация на основе ЗП .. например аж до годовой ЗП .. и все иди себе дальше с миром ..

рни один нормальный человек не полезет восстанавиваться на работе на которй его увольняют ..

только чинуша который так бабло свое с бюджета дерибанит
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
уволили некорректно? макси мум что должно тебе за такое причитаться - компенсация на основе ЗП .. например аж до годовой ЗП .. и все иди себе дальше с миром ..


ну от це вже прийнятна пропозиція
а то пропонується просто відмінити і усе

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
ну таким чином ви пропонуєте надати більше прав начальнику
котрий зможе звільнити співробітника який на лікарняному щоб не платити йому за лікарняний
ну і в суд той співробітник піти не може
зрозумійте, закон може бути використаний у своїх інтересах як звичайними людьми так і нечистю.

Працівник може неперевно купувати довідки про хворобу у знайомого лікаря, а працедавець змушений буде терпіти це все? Взагалі не треба придумувати велосипед, а ознайомитися з практикою розвинених країн. Не думаю, щоб там було таке блядство, як у нас.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
ну таким чином ви пропонуєте надати більше прав начальнику
котрий зможе звільнити співробітника який на лікарняному щоб не платити йому за лікарняний
ну і в суд той співробітник піти не може
зрозумійте, закон може бути використаний у своїх інтересах як звичайними людьми так і нечистю.

Працівник може неперевно купувати довідки про хворобу у знайомого лікаря, а працедавець змушений буде терпіти це все? Взагалі не треба придумувати велосипед, а ознайомитися з практикою розвинених країн. Не думаю, щоб там було таке блядство, як у нас.

я прав закордонних робітників не знаю (тут би місцеві хоч би знати)
але не маю сумнівів права там захищені надійніше ніж у нас
хоча б за допомогою реально працюючих профспілок

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Нахера давать права начальнику увольнять человека с больничного? Может лучше отнять лицензию у врача за фиктивный больничный? Критерии нетрудоспособности ведь определены. Собрали консилиум независимых докторов и порвали нахер дохтора с пациентом.
Ник зарезервирован

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26947
Давно про это говорю, поэтому 100%

Подобные нормы никак не могут распространятся на высших должностных лиц, это глупость.
Эти нормы по своему происхождению есть нормы защиты наемного рабочего, а высшие должностные лица это политические фигуры.
Про смысл применения их в таком виде к наемным тоже вопрос, но не настолько актуальный

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8658
  • Стать: Чоловіча
хунта то всьо, а вот трудовые книжки надо отменить.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…