Сторінок:
Actions
  • #2821 від Yuras Yuras 24 Jul 2019
  •  Зазвичай людина не аналізує, а шукає підтвердження своїх думок, до того ж там же брати
  • #2822 від bоrderlander 24 Jul 2019
  • Вся отборнейшая мразь упячки собралась в теме

    Порошенко в бешенстве
    (tom_cat)

    Мало того, что УПОРОТЫЙ текст с самого первого слова круче "распятых мальчиков", "залитых пеной изнасилованных эпилептичных старушек" и "съеденных снегирей"....так этот текст принадлежит ресурсу ua24ua.net.

    И ни одна упячная, тупорылая б*ядь не умеет пользоваться сервисами "who is". А оттуда видно...что:

    Whois Record for uA24uA.net

    Registrant   Vasya Patriot

    Registrant Org   Vasya Patriot

    Created on 2016-10-19

    Tech Contact   Vasya Patriot
    Znamenka 5,
    Moskva, 119019, ru

    И что?
    Семь !!! страниц уже накатали, ублюдки кацапские. Вся шушера юльковско-зелено-сепарско-ольгинская там трудится. Весь цвет помоев нации.
    Ця дочь ахвіцера Том-Кет дуже ймовірно була модером в часи Свєти Бикової, може й зараз є.
  • #2823 від Добродій 24 Jul 2019
  • Я Порохобот що працював на перемогу Зе кандидата.
    DiOd
    cьогодні в 17:45
    IP/Host: ---.te.net.ua
    Ось така бля історія.  ;)

    ....

    Працював у штабі Зе кандидата в Одеській обл. _Я.

    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1051017.msg22981949#msg22981949

    Повертаємо старі схеми, на дорогах
    DiOd
    9 липня 2019 20:02:04
    IP/Host: ---.te.net.ua
    Приїхав з уборки врожаїв.
    Знову возять по 45 -50 тон.


    Зе- Слуга народу.

    Гондон. штопаний.

    Ось такі враження.

    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1049025.msg22912387#msg22912387
  • #2824 від ЮАР 25 Jul 2019
  • Мова про Однокласники. Просто документую.

  • #2825 від majesty 25 Jul 2019
  • констатирую что на фупе порохоботов становится больше
    и только ой вечный бан спасет зеленых опарышей от полной истерики :laugh:
  • #2826 від Sturmer44 25 Jul 2019
  • На упячці є  особлива секта найгниліших мерзотників,  це штабні жулькомразі

    саусблуд
    діддус
    мирослава
    ішаков
    ввв ввв
    та інш.

    ось підарас АК73    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1050960.0

    що про нього відомо ?
  • #2827 від Бандер1вець 25 Jul 2019
  • хай вам братва...
    вже місяць вас почитую і  думаю мо взагалі на фуп забити. банять нізащо. коли бачу "кнур свиноферма  абирвалг взять і падєліть" - то хочеться розбити чийсь монітор :)))
  • #2828 від Sturmer44 25 Jul 2019
  • хай вам братва...
    вже місяць вас почитую і  думаю мо взагалі на фуп забити. банять нізащо. коли бачу "кнур свиноферма  абирвалг взять і падєліть" - то хочеться розбити чийсь монітор :)))

    вітаю  :Prapor2:

    фуп Давно став антиукраїнським зоопарком з Прямого керування Олени - Заголени
  • #2829 від Бандер1вець 25 Jul 2019
  • але здавати його штабним не вартує. він нібито віддзеркалює суспільну думку.
    тому тусуюсьтам трохи.
  • #2830 від bоrderlander 25 Jul 2019
  • але здавати його штабним не вартує. він нібито віддзеркалює суспільну думку.
    тому тусуюсьтам трохи.
    Казльоноправда не віддзеркалює суспільну думку, вона її спотворює.
    Я особисто не бачу жодного сенсу там тусуватись, хіба що в пана залізні нерви і йому цікаво гавкатись зі штабними тупаками в постійному очікуванні бану від Казльони (якщо штабні казльоноботи почнуть яано програвати)
  • #2831 від Бандер1вець 25 Jul 2019
  • та. люблю зебілів і юльків ганяти.
    зараз я в бані на місяць вроді :)
    вони казяться і стукають постійно...
  • #2832 від irpin 25 Jul 2019
  • хай вам братва...
    вже місяць вас почитую і  думаю мо взагалі на фуп забити. банять нізащо. коли бачу "кнур свиноферма  абирвалг взять і падєліть" - то хочеться розбити чийсь монітор :)))
    привіт.
    ящо немає залежності рівня мед. показників, то перейдеш легко.  :gigi:
    гранд-аналітиків на супі теж не густо, але атмосфера, вцілому, привітна і обмін думками повільний.
    якщо маєш чим поділитися - велкам.   :smilie5:  хоча, з мого боку це привітання дещо нахабне, бо я й сам новенький.
  • #2833 від Geo 25 Jul 2019
  • хай вам братва...
    вже місяць вас почитую і  думаю мо взагалі на фуп забити. банять нізащо. коли бачу "кнур свиноферма  абирвалг взять і падєліть" - то хочеться розбити чийсь монітор :)))

    ЗдоровО! Заходь!
  • #2834 від Yuras Yuras 25 Jul 2019
  • хай вам братва...
    вже місяць вас почитую і  думаю мо взагалі на фуп забити. банять нізащо. коли бачу "кнур свиноферма  абирвалг взять і падєліть" - то хочеться розбити чийсь монітор :)))
    Добривечір
  • #2835 від Sturmer44 25 Jul 2019
  • та. люблю зебілів і юльків ганяти.
    зараз я в бані на місяць вроді :)
    вони казяться і стукають постійно...

    як ти можеш їх ганяти коли в бані на місяць,

    я з банів не вилажу. Вийду на день і знову від тижня до місяця.

    так вже майже рік часу. А раніше міг попасти раз в рік на три дні.

    Це конкретна політика Самої Олени-Заголени.

    Але штабну мерзоту  жулькомразі майже  Не Банить
  • #2836 від bоrderlander 25 Jul 2019
  • але атмосфера, вцілому, привітна і обмін думками повільний.

    Ну в нас тут є свій Асмєрдєй - зєбілко РіГ. Так що й срачів не бракує.
  • #2837 від RG 25 Jul 2019
  • Ну в нас тут є свій Асмєрдєй - зєбілко РіГ. Так що й срачів не бракує.

    Хе-хе, мудачуківець сере по всіх кутках.

    Але що з потомствєнного стрєбка взяти, їх на те кацапи й  воспітивалі   :smilie7: 
  • #2838 від bоrderlander 25 Jul 2019
  • Хе-хе, мудачуківець сере по всіх кутках.

    Але що з потомствєнного стрєбка взяти, їх на те кацапи й  воспітивалі   :smilie7:
    Підорко зєбільний, в цій темі ти почало срати, брехло недолуге.
  • #2839 від majesty 25 Jul 2019
  • свадебный фотграф пишет :weep:

    Amid, cьогодні в 17:17
    Розгорнути попередні цитати...
    Чув, вчора наніч багато читав і думав про ППО, все погано, треба об'являти негайно війну НАТО і здаватися.

    кстати на фупе появился какой то интересный профи sunnyy

    не хватает фупа именно из-за подобных ников реальных профи
    а не медиа-нацжон-зебил писдоты
  • #2840 від Бандер1вець 26 Jul 2019
  • ЗдоровО! Заходь!

    слухай а чому писало шо мою реєстріцію мають підтвердити на емейл а на емейл нічого не прийшло ?
    я так зайшов.
  • #2841 від Бандер1вець 26 Jul 2019
  • більшої гидоти ніж ашмодей соорс блуд "опариш" юлькін фан я не бачив на просторах інтернету взагалі.
    це повністю унікальний виродорок який пише тільки негатив і повне лайно усюди...це якесь дно...
  • #2842 від medved 26 Jul 2019
  • Бражник Сергій Васильович     1958 р.н.,  фізична особа -підприємець, депутат Зміївської районної ради від  Бабківщини. Профєссіональний слєпой член та голова  пєрєбєжчік виборчих комісій  на протязі останніх 20 років - від НУНС, Бабківщини, а на останніх виборах в Раду відкрито топив за висуванців від Зепєздола.
    Отаке воно гамно, що висасує бюджетні кошти вже декілька десятків років. На упячці відоме як "людина"
  • #2843 від Ad Astra 26 Jul 2019
  • Бражник Сергій Васильович     1958 р.н.,  фізична особа -підприємець, депутат Зміївської районної ради від  Бабківщини. Профєссіональний слєпой член та голова  пєрєбєжчік виборчих комісій  на протязі останніх 20 років - від НУНС, Бабківщини, а на останніх виборах в Раду відкрито топив за висуванців від Зепєздола.
    Отаке воно гамно, що висасує бюджетні кошти вже декілька десятків років. На упячці відоме як "людина"

    Людина був в АТО, хіба ні?
  • #2844 від Yuras Yuras 26 Jul 2019
  • Бражник Сергій Васильович     1958 р.н.,  фізична особа -підприємець, депутат Зміївської районної ради від  Бабківщини. Профєссіональний слєпой член та голова  пєрєбєжчік виборчих комісій  на протязі останніх 20 років - від НУНС, Бабківщини, а на останніх виборах в Раду відкрито топив за висуванців від Зепєздола.
    Отаке воно гамно, що висасує бюджетні кошти вже декілька десятків років. На упячці відоме як "людина"
    А як особисті дані з'ясували?
  • #2845 від Alison 26 Jul 2019
  • хай вам братва...
    вже місяць вас почитую і  думаю мо взагалі на фуп забити. банять нізащо. коли бачу "кнур свиноферма  абирвалг взять і падєліть" - то хочеться розбити чийсь монітор :)))

    здоров, Мар'яне
    рада бачити тебе й тут  :Prapor2:
  • #2846 від Geo 26 Jul 2019
  • слухай а чому писало шо мою реєстріцію мають підтвердити на емейл а на емейл нічого не прийшло ?
    я так зайшов.

    Ну і добре. Я не вмикаю опцію "підтвердження на є-мейл "для реєстрації ніколи.

    Люди знають, що на СУП часто легко потрапити і дуже легко вилетіти. Я по факту дивлюсь за діяльністю людини вже потім.
  • #2847 від medved 26 Jul 2019
  • Людина був в АТО, хіба ні?


    срака "людини" не пролізе в жоден окоп - чисто з технічних причин.
    А так - да, багато дупутанів місцевих рівнів  "побували" в АТО
  • #2848 від pin2 26 Jul 2019
  • Цікаво, а є фото? )
    Бо я там колись допитувався у нього ( тоді ще калірованого юльдука), і він якось так непереконливо розказував про свою службу
  • #2849 від Stanton 26 Jul 2019
  • Цікаво, а є фото? )
    Бо я там колись допитувався у нього ( тоді ще калірованого юльдука), і він якось так непереконливо розказував про свою службу

    хз
    вот видео с Бражником ...
    скрин облом делать ))

  • #2850 від Бандер1вець 26 Jul 2019
  • Ну і добре. Я не вмикаю опцію "підтвердження на є-мейл "для реєстрації ніколи.

    Люди знають, що на СУП часто легко потрапити і дуже легко вилетіти. Я по факту дивлюсь за діяльністю людини вже потім.

    а я кілька днів емейл переглядав поки не спробував просто увійти :)
Сторінок:
Actions