Автор Тема: Докази що Правий Сектор це штатнi агенти-провокатори  (Прочитано 8834 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
картінку убрав, щоб було зрозуміло, що моя відповідь стосується саме твого вислова, а не фотки.
не будь параноіком і не шукай всюди ворогів.
ти що, в тій картинці вся справа, слова - то фігня... для експресії  :smiley15:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Markuze

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228


может тебе рассказать, как у нас малолетние вьетнамцы харьковских школьников самодельными копьями протыкают?

Ну та. Воїни бiлої раси стають на захист арiїв вiд посягань рiзної нечистоти...

А по Харкiв я дiйсно небагато знаю, але пресу почитую i висновки роблю. Цi "герої" засвiтилися в багатьох епiзодах.

Offline Markuze

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228

 там всего пару человек имеют статьи за ношение холодного оружия и за хулиганку - по фанатовским футбольным делам.

ты если такое пишешь, то приводи доказуху. вот я тебе могу дать инфу по всем 32 задержанным на Рымарской в Харькове.

а что можешь ты?

Зовсiм не "пару". Я прочитав про кожного затриманого на офiцiйному сайтi. Сидiли за кримiнал по рiзним статтям.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147


Мало ли что было 70 лет назад...
Сейчас это повод для Киселева поспекулировать, и Украину с такими символами никто не возьмет!

Тобто ви вважаєте то є нормальним що цi дибiли-пiдлiтки розгулюються з нео-нациськими символами (а цей знак використовують усi європейськi нео-нацисти) вiдтверджуючи цим росiйську пропаганду про "засилля фашистiв" i залякуючи Схiд України, та i не тiльки Схiд.

Я считаю, это позор Украины перeд всем миром.
И источноик многих сегодняших проблем...
« Останнє редагування: Березня 28, 2014, 02:18:34 02:18 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Щодо нациських символiв, то їх в минулому активно використовував Патрiот України, i особливо Соцiал-Нацiональна Асамблея:

http://vk.com/club1611359

яка входить в Правий Сектор. Вони є iдейними нео-нацистами. Цей символ який вони використовують то була емблема дивiзiї SS Dass Reich

хватит перевирать факты.

символика Патриота Украины - означает две буквы составляющие словосочетание - iдея нацiї

а теперь сравни этот символ с древнегерманской руной, используемой дивизией СС Дас Рейх. да, похоже, но говорить, что это одно и то же, извините...



кроме того, кто ты такой, чтобы вонять тут на людей, которые первыми начали протесты против власти Януковича и беспредела силовых органов.

лидер "Патриота Украины" Андрей Билецкий еще летом 2011 года провел пикет возле Харьковского областного управления СБУ, бросив вызов всей системе, и лично Хорошковскому.



никто у нас в Украине до этого не пикетировал СБУ и не бросал вызов гэбне.

после этой акции на Билецкого было совершено покушение, он был ранен, а потом арестован в декабре 2011 года и просидел в СИЗО до февраля 2014 года.

а где все это время был ты? что делал ты в это время, чтобы называть кого-то провокаторами и выставлять себя большим патриотом чем другие?
« Останнє редагування: Березня 28, 2014, 02:25:10 02:25 від Darth Vader »
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police


может тебе рассказать, как у нас малолетние вьетнамцы харьковских школьников самодельными копьями протыкают?

Ну та. Воїни бiлої раси стають на захист арiїв вiд посягань рiзної нечистоти...

А по Харкiв я дiйсно небагато знаю, але пресу почитую i висновки роблю. Цi "герої" засвiтилися в багатьох епiзодах.
ну так давай свои эпизоды. валяй. я, коренной харьковчанин, хочу тебя почитать
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Цитувати


кто ты такой, чтобы вонять тут на людей, которые первыми начали протесты против власти Януковича и беспредела силовых органов.



Будут продолжать в том же духе - президентом будет Путин, а страной - СССР.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Будут продолжать в том же духе - президентом будет Путин, а страной - СССР.
хватит пугать этим недомерком Путиным.

ты ссышься армии ватников? ну так прямо и скажи - не готов защищать Украину.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Будут продолжать в том же духе - президентом будет Путин, а страной - СССР.
хватит пугать этим недомерком Путиным.
работа такая у человека  :smilie1:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Markuze

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228


хватит перевирать факты.


Ти зовсiм не орiєнтуєшся в темi. це є "вовчий крюк". I його можна повернути i так i так. SS Dass Reich i SS Viking використовували рiзнi конфiгурацiї. Те ж саме стосується i європейських нео-нацистiв. В Українi цей нео-нациський символ вперше почала використовувати СНПУ, тобто соцiал-нацiоналiстична партiя. Назва партiї була навмисно спiвзвучна з гiтлерiвською партiєю. Я особисто знав лiдерiв СНПУ Криворучка та Андрушкiва. Це були справжнi iдейнi нео-нацисти.

Соцiал-нацiональна Асамблея вважає себе продовжувачем СНПУ. Тому у них також назва спiвзвучна з гiтлерiвською партiєю, та i якщо похoдити по їхнiм сайтам то можна багато знайти елементiв спiвзручних з європейським нео-нацизмом. Цитати з теоретикiв гiтлеризму та iталiйського фашизму, сучасних нео-нацистiв i т.д. Тепер доведи менi що все це випадковiсть.
« Останнє редагування: Березня 28, 2014, 02:47:17 02:47 від Markuze »

Offline Markuze

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228

а где все это время был ты? что делал ты в это время, чтобы называть кого-то провокаторами и выставлять себя большим патриотом чем другие?

Я ще в жовтнi 1989 з ОМОНОМ у Львовi в сутички встявав. Добре знаю що то таке. А ти тодi мабуть що соплi жував. Так що не треба тут "хто ти такий"...

Offline Дідусь

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66
"Докази що Правий Сектор це штатнi агенти-провокатори".Це все повна фігня написана...Але я не про це.Те що Путін зараз в Украіні почуває себе дуже добре,то це факт.Сьогодні 27 березня Генпрокуратура Украіни видала Росіі чеченського бійця Мухаммеда Мігаєва.От тепер постає питання,по чиій інструкціі було убито С.Білого,без суда і слідства?Чому це зробили знаючи ,що буде така реакція ПС?Чому затримують патріотів а не дійсно тих,хто на Сході робить провокаціі?Кому це вигідно...Я думаю багато розуму непотрібно,щоб дати відповіді.По друге для тих -"что бы не провоцировать Расею".Давайте заборонемо Шевченка,Франка,Л.Украінку і не тільки,"чтобы не правацировать".Давайте видамо Росіі ПС,чого мелочитися,зразу всіх...Введемо російську другою,недай боже переклад фільмів на Украінську,а можна зовсім заборонити-"что бы не правоцировать"...Читаю такі "неправацирующие"коменти аж тошнить,ви блін народ чи раби?Та плювати хотіла росія на той мітинг 1500 чоловік сьогодні під ВР,на всі ваші приниження.Вони діють по плану і якщо мають ввести війска то введуть ви тут хоч раком станьте "чтоб неправацировать".Доказ вам Крим "не до правацировались",що весь флот здали а не знищили,всю техніку здали.Солдат деморалізували.Як йолопи повелися,на расейськом Львов разгаваривал и журналисті і т.д.Помогло?Запомніть толерасти у цьому світі таких ніхто не поважав і поважати не буде.Якщо ви раби то і далі "не праваціруйте",звинувачуйте у всьому патріотів,а коли прийде час "Ч",то небуде кому захищати Украіну...Гидко на це все дивитися.ФУ!Аж рабом смердить.Навчіться себе поважати тоді і вас будуть поважати,ато самі хочете щоб за вас Європа,Америка захистилася а ви будете "неправацировать",та кому ви такі потрібні...

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Ти зовсiм не орiєнтуєшся в темi. це є "вовчий крюк". I його можна повернути i так i так. SS Dass Reich i SS Viking використовували рiзнi конфiгурацiї.
это древнегерманские руны. в чем там еще нужно разбираться?

Цитувати
В Українi цей нео-нациський символ вперше почала використовувати СНПУ, тобто соцiал-нацiоналiстична партiя. Назва партiї була навмисно спiвзвучна з гiтлерiвською партiєю. Я особисто знав лiдерiв СНПУ Криворучка та Андрушкiва. Це були справжнi iдейнi нео-нацисти.

Соцiал-нацiональна Асамблея вважає себе продовжувачем СНПУ. Тому у них також назва спiвзвучна з гiтлерiвською партiєю, та i якщо похидити по їхнiм сайтам то можна багато знайти елементiв спiвзручних з європейським нео-нацизмом. Цитати з теоретикiв гiтлеризму та iталiйського фашизму, сучасних нео-нацистiв i т.д. Тепер доведи менi що все це випадковiсть.
я тебе не собираюсь ничего доказывать.
я знаю этих ребят. и провокацией на Рымарской они реально сбили волну сепаратизма.

именно в те дни в Харькове планировался так называемый референдум. но после того, как ребята зажмурили двух ватников в той перестрелке в пятницу, на выходных на площадь перед Бланком вылезло всего около 500-700 ватников, которые судя по всему, были гастролерами-заводилами толпы. только вот местные гоп-ватники после отправки в ад парочки ватников просто побоялись выходить на площадь и сидели перепуганные дома. одно дело выйти покричать и потолкаться с мусарами, которые их не трогали. а другое дело получить заряд картечи в пузо  :laugh:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Те ж саме стосується i європейських нео-нацистiв.
то есть в Европах есть нео-нацисты? я не ослышался?  :smilie10: прямо в ЕС, куда идет Украина?  :smilie10: и как много их там? больше чем у нас? а чем на кацапии, которая является абсолютным мировым лидером по поголовью нацистов, фашистов и рашистов? :smilie10:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Я ще в жовтнi 1989 з ОМОНОМ у Львовi в сутички встявав. Добре знаю що то таке. А ти тодi мабуть що соплi жував. Так що не треба тут "хто ти такий"...
я очень за тебя рад, герой. только не надо мне чесать про лютых мусаров образца 1989 года.

в 1989 году даже у нас в Харькове на проукраинские митинги ходили как на праздники. так что сливай эту фуйню кому-нибудь другому, борец  :smiley14:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33239
  • Стать: Чоловіча
"Докази що Правий Сектор це штатнi агенти-провокатори".Це все повна фігня написана...Але я не про це.Те що Путін зараз в Украіні почуває себе дуже добре,то це факт.Сьогодні 27 березня Генпрокуратура Украіни видала Росіі чеченського бійця Мухаммеда Мігаєва.От тепер постає питання,по чиій інструкціі було убито С.Білого,без суда і слідства?Чому це зробили знаючи ,що буде така реакція ПС?Чому затримують патріотів а не дійсно тих,хто на Сході робить провокаціі?Кому це вигідно...Я думаю багато розуму непотрібно,щоб дати відповіді.По друге для тих -"что бы не провоцировать Расею".Давайте заборонемо Шевченка,Франка,Л.Украінку і не тільки,"чтобы не правацировать".Давайте видамо Росіі ПС,чого мелочитися,зразу всіх...Введемо російську другою,недай боже переклад фільмів на Украінську,а можна зовсім заборонити-"что бы не правоцировать"...Читаю такі "неправацирующие"коменти аж тошнить,ви блін народ чи раби?Та плювати хотіла росія на той мітинг 1500 чоловік сьогодні під ВР,на всі ваші приниження.Вони діють по плану і якщо мають ввести війска то введуть ви тут хоч раком станьте "чтоб неправацировать".Доказ вам Крим "не до правацировались",що весь флот здали а не знищили,всю техніку здали.Солдат деморалізували.Як йолопи повелися,на расейськом Львов разгаваривал и журналисті і т.д.Помогло?Запомніть толерасти у цьому світі таких ніхто не поважав і поважати не буде.Якщо ви раби то і далі "не праваціруйте",звинувачуйте у всьому патріотів,а коли прийде час "Ч",то небуде кому захищати Украіну...Гидко на це все дивитися.ФУ!Аж рабом смердить.Навчіться себе поважати тоді і вас будуть поважати,ато самі хочете щоб за вас Європа,Америка захистилася а ви будете "неправацировать",та кому ви такі потрібні...

 :smiley24: Все правильно.

Offline Markuze

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228

в 1989 году даже у нас в Харькове на проукраинские митинги ходили как на праздники. так что сливай эту фуйню кому-нибудь другому, борец  :smiley14:

не в темi ти. Почитай про жорстокий розгiн демонстрацiї у Львовi 1 жовтня 1989 роцi. I не вигадуй про Харкiв.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police

в 1989 году даже у нас в Харькове на проукраинские митинги ходили как на праздники. так что сливай эту фуйню кому-нибудь другому, борец  :smiley14:

не в темi ти. Почитай про жорстокий розгiн демонстрацiї у Львовi 1 жовтня 1989 роцi. I не вигадуй про Харкiв.
что значит "не вигадуй про Харкiв"?

ты коренному харьковчанину тут будешь рассказывать историю родного города?

ты пока там галушки жрал, я на проукраинские митинги школьником ходил и пиздил пионеров в галстуках на улице.

а в декабре 1991 года ночью листовки за референдум о независимости и за Черновола расклеивал по остановкам и подъездам, раскидывал их по почтовым ящикам. и я был школьником, и не ссал этого этого делать даже в кацапском Харькове.

очень сомневаюсь, что таким было безопасней заниматься в украинском Львове, чем в кацапском Харькове.

и не тебе встречать армию оккупантов в скором времени. а ребятам из "Патриота Украины".

и когда они тут будут мочить ватников и сами гибнуть, ты в это время будешь клацать кнопками пульта ТВ и за этим наблюдать в своем Львове.

так что сиди и молчи, "патриот вышиваночный"  :smiley14:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Markuze

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228


Я зараз не у Львовi i вже застарий щоб воювати. А про Харкiв я пишу тому що добре памятаю що у 1989 кагебiсти пресували по ВСIЙ Українi. Навiть у Львовi тодi багато хто боявся.

З Патрiота України нiкудишнi бiйцi. Замочити негра чи вєтнамця, то вони можуть. А проти регулярної армiї? Так вони себе i на Майданi майже нiчим не проявили.

Роль Правого Сектору в iншому - залякувати населення на Сходi та мобiлiзовувати його пiд росiйськими знаменами. Вони з цим справляються. Досить лише росiйську пропаганду подивитися.

Оборону треба органiзовувати дисциплiновано без усякої махновщини з боку напiв-кримiнального елементу.
« Останнє редагування: Березня 28, 2014, 03:26:53 03:26 від Markuze »

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Я зараз не у Львовi i вже застарий щоб воювати. А про Харкiв я пишу тому що добре памятаю що у 1989 кагебiсти пресувати по ВСIЙ Українi. Навiть у Львовi тодi багато хто боявся.
потому что ты бздун, наверное. я с 1989 года в школе на пиджаке уже носил сине-желтый флажок, который мне купил отец на концерте победителей "Червоной руты". там пела Мария Бурмака, которая, между прочим, стажировалась в моей школе и проводила у меня несколько уроков укр.мовы. в том же 1989 году, уже будучи победительницей первой "Червоной руты".

так что у тебя или память заплесневела, или ты спецом пестишь про прессование национальных движух по всей Украине в 1989 году. фигня это полная.

Цитувати
З Патрiота України нiкудишнi бiйцi. Замочити негра чи вєтнамця, то вони можуть. А проти регулярної армiї?
а ты не спеши. и ты мало что знаешь про ПУ, их подготовку и тренировки.

как минимум двух ватников они замочили недавно. при чем не напрягаясь.

Цитувати
Так вони себе i на Майданi майже нiчим не проявили.
потому что их лидеры Андрей Билецкий и Однороженко сидели в СИЗО в это время. члены организации принимали решение об участие в майдане в частном порядке.

Цитувати
Роль Правого Сектору в iншому - залякувати населення на Сходi та мобiлiзовувати його пiд росiйськими знаменами. Вони з цим справляються. Досить лише росiйську пропаганду подивитися.
хватит гнать. я житель Востока Украины. меня Правый сектор не пугает ни разу. ролики с Музычко всегда смотрел с улыбкой и быд доволен тем, что он делает. а боялись его только мусара и казнокрады, которых пугала перспектива встретиться лицом к лицу с возмездием за свои грехи.

Цитувати
Оборону треба органiзовувати дисциплiновано без усякої махновщини з боку напiв-кримiнального елементу.
я видел вашу "организованную и дисциплинированную оборону" в Крыму. пошли вы в жопу с такой "обороной"
« Останнє редагування: Березня 28, 2014, 03:40:18 03:40 від Darth Vader »
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Щодо нациських символiв, то їх в минулому активно використовував Патрiот України, i особливо Соцiал-Нацiональна Асамблея:

http://vk.com/club1611359

яка входить в Правий Сектор. Вони є iдейними нео-нацистами. Цей символ який вони використовують то була емблема дивiзiї SS Dass Reich

хватит перевирать факты.

символика Патриота Украины - означает две буквы составляющие словосочетание - iдея нацiї

а теперь сравни этот символ с древнегерманской руной, используемой дивизией СС Дас Рейх. да, похоже, но говорить, что это одно и то же, извините...





От этого очень страдает имидж Украины.

Свастику (и все остальное случайно похожее) НУЖНО ЗАПРЕТИТЬ, иначе о вступлении Украины в ЕС можно забыть сразу!!!

Prosperity is based on people and ideas