Автор Тема: Столкновение в США  (Прочитано 136113 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Столкновение в США
« Reply #360 : Червня 08, 2020, 03:51:17 15:51 »
?

До чого тут фондовий ринок і звільнення за криворукість? Мова йде про геніальні, потрясні, універсальні 10 заповідей ДЛЯ ВСЬОГО ЛЮДСТВА.... і "що з цього вийшло".....

Сатана в білому расизмі, в чорному расизмі, в комунізмі, соціалізмі, феменізмі і взагалі в САТАНИНСЬКОМУ формулюванні "ВИ МНЄ ВСЄ ДОЛЖНИ" бо я-ми-мої прадєдушкі ПОТЕРПАЛИ.

Відповідай за СЕБЕ і ЗАРАЗ. Звертаюсь до світової думки: Господи...невже так тяжко НЕ БУТИ ПРИМІТИВНИМИ ДЕБІЛАМИ? А?

В тєлєвізарє - безкінечна драма, нон-стоп.
Шо таке "Сатана"? Пихаті дурні з букетами психо-паталогій. Це і є людство.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Столкновение в США
« Reply #361 : Червня 08, 2020, 03:51:23 15:51 »
в мене також відраза до цих відео з миттям ніг, але якщо припустити, що це стояння на колінах рятує Америку від громадянського конфлікту ?

здається, простим дотриманням закону зараз ситуацію розрядити неможливо

А якщо припустити, що згвалтування в тебе на очах твоєї матері/сестри/доньки/сина рятує Україну від громадянського конфлікту, ти не проти?

Це ж, сцуко, яку рабську лакейську натуру треба мати.... :fp :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1750
Re: Столкновение в США
« Reply #362 : Червня 08, 2020, 05:27:47 17:27 »
?

До чого тут фондовий ринок і звільнення за криворукість? Мова йде про геніальні, потрясні, універсальні 10 заповідей ДЛЯ ВСЬОГО ЛЮДСТВА.... і "що з цього вийшло".....

Сатана в білому расизмі, в чорному расизмі, в комунізмі, соціалізмі, феменізмі і взагалі в САТАНИНСЬКОМУ формулюванні "ВИ МНЄ ВСЄ ДОЛЖНИ" бо я-ми-мої прадєдушкі ПОТЕРПАЛИ.

Відповідай за СЕБЕ і ЗАРАЗ. Звертаюсь до світової думки: Господи...невже так тяжко НЕ БУТИ ПРИМІТИВНИМИ ДЕБІЛАМИ? А?
Один в один звинувачення українців в антисемітизмі.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Столкновение в США
« Reply #363 : Червня 08, 2020, 05:32:59 17:32 »
A black American is a thousand times more likely to be killed by another black American than by a police officer, as the estimable Heather MacDonald explained last week in The Wall Street Journal.

To be precise, American police (white or black) killed exactly nine unarmed black Americans in 2019. Whether these shootings were justified is a different issue. That is about one one-thousandth of the 7,407 blacks murdered in 2018 (last year for which data are available), about 90% of whom were killed by other black Americans.

As MacDonald observed, “The police fatally shot nine unarmed blacks and 19 unarmed whites in 2019, according to a Washington Post database, down from 38 and 32, respectively, in 2015. The Post defines ‘unarmed’ broadly to include such cases as a suspect in Newark, New Jersey, who had a loaded handgun in his car during a police chase.

“In 2018 there were 7,407 black homicide victims. Assuming a comparable number of victims last year, those nine unarmed black victims of police shootings represent 0.1% of all African-Americans killed in 2019. By contrast, a police officer is 18½ times more likely to be killed by a black male than an unarmed black male is to be killed by a police officer.”

---------------------------------------------------------------
Among all the identities that modern liberalism has constructed, black identity is the first and most practiced: In place of the Christian culture that made black churches the bearers of the civil rights movement, black identity politics has constructed a culture of rage and rejection.

In 1993 the Reverend Calvin Butts, pastor of Harlem’s Abyssinian Baptist Church and the most distinguished black pastor in New York, drove a bulldozer up to the headquarters of Sony Music and crushed a pile of rap CD’s to protest their effect on black youth. More recently, the first black president hosted an obscenity-spewing rapper at the White House.

That, I believe, explains the dire position of young black men in America. The humiliation of black men and their enraged, self-destructive response horrifies white liberals, for whom the sorrows of black America are not merely a social problem, but an identity crisis.


https://asiatimes.com/2020/06/the-humiliation-and-rage-of-black-america/
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Столкновение в США
« Reply #364 : Червня 08, 2020, 05:45:11 17:45 »
Я вірю Котярі, коли він сказав, що Америка ЙШЛА ДО ЦЬОГО ЗВИЗДЕЦЯ наполегливо 20 років. 20 років толерувався соціалізм, комунізм і "чорний расизм". ТОЛЕРУВАВСЯ. ПЕРЕДБАЧУВАНО ДОГРАЛИСЬ.

Толерантність - СТРАШНА річ. Толерантність - поняття МЕРЗОТНИКІВ. Бо для всіх притомних людей, не покидьків...є "ЗАКОН ДЛЯ ВСІХ. ЗАКОН ДЛЯ КОЖНОГО". Як казав Господь..."тепер нема ні елліна, ні іудея".

це було в 1963 році- не минуло ще і 60 років

«Я мрію, що четверо моїх дітей, колись житимуть у країні, де їх судитимуть не за кольором шкіри, а за їх особистими якостями. Така у мене мрія».

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Столкновение в США
« Reply #365 : Червня 08, 2020, 05:55:29 17:55 »
Донька мера Нью Йорка Де Блазіо під час арешту за участь в погромах.

If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19195
Re: Столкновение в США
« Reply #366 : Червня 08, 2020, 07:44:44 19:44 »
Якби мені сказали, що чистокровного білого українського гопника, з судимістю за збройне пограбування у складі групи, і під 4ма видами наркоти, десь на Троєщині під час затримання за спробу впарити у кіоск фальшиву 20ку випадково придушили менти, я б сказав "туди йому і дорога". І порадів б, що мені більш не світить приємна перспектива зустрітися з ним йдучи з парковки додому о 2й ночі, бо довелося затриматися на роботі.  :smilie8:

От і весь расовий хуй до копійки. :bg

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19195
Re: Столкновение в США
« Reply #367 : Червня 08, 2020, 07:47:50 19:47 »
це було в 1963 році- не минуло ще і 60 років

«Я мрію, що четверо моїх дітей, колись житимуть у країні, де їх судитимуть не за кольором шкіри, а за їх особистими якостями. Така у мене мрія».

Ну от того флойда так і оцінили: урка, наркоман і перед поліцією бикував, замість спокійно до відділку проїхати. Все за якостями і нічого за шкіру. Двоє других чорненьких, котрі були з ним в машині, живі-здорові і все у них чудово.


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26956
Re: Столкновение в США
« Reply #368 : Червня 08, 2020, 08:34:57 20:34 »
А між тим міськрада Мінеаполіса проголосувала за те, щоб розпустити міську поліцію. :alen Причому такою кількістю голосів, що накласти на це рішення вето буде неможливо. :bg

Не шефа поліції звільнити, не ментів всіх поміняти на інших, а просто розпустити нахуй і "вкласти гроші у програму суспільної безпеки на базі громади" (хуй знає, що це повинно означати). Причому кумекати, як все це організувати вони збираються цілий рік. А поліцію, наскільки я розумію, вони розганяють прямо зараз. 

"Інтєрєсна дєвкі пляшут"(с)

Я всеж-таки сподіваюсь, що це журнашлюхи щось не так передали, бо через рік без поліції в тому Мінеаполісі вже можна буде не організовувати ніяких "програм суспільної безпеки" - простіше буде нюкнути сомалі, що там утвориться, з орбіти, і побудувати на його місці щось нове. :smilie10:

Тю
Чем не вариант?

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1602
Re: Столкновение в США
« Reply #369 : Червня 08, 2020, 08:40:26 20:40 »
Відповідай за СЕБЕ і ЗАРАЗ. Звертаюсь до світової думки: Господи...невже так тяжко НЕ БУТИ ПРИМІТИВНИМИ ДЕБІЛАМИ? А?

This is a big question!
спробую відповісти бо спілкувався з іноземними колегами на цю тему. Їх змалку виховували бути толерастами, та й система так побудована що особисто це все їх не зачепає якщо БУТИ УСПІШНИМИ (з неграми стикатися не будеш). Поки це працює то можна і на коліна стати, дехто навіть і відсмокче... але це все до певної межі, і де ця межа я не знаю.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #370 : Червня 08, 2020, 08:42:35 20:42 »
Донька мера Нью Йорка Де Блазіо під час арешту за участь в погромах.


Интеллект.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Столкновение в США
« Reply #371 : Червня 08, 2020, 08:56:00 20:56 »
?

До чого тут фондовий ринок і звільнення за криворукість? Мова йде про геніальні, потрясні, універсальні 10 заповідей ДЛЯ ВСЬОГО ЛЮДСТВА.... і "що з цього вийшло".....

Сатана в білому расизмі, в чорному расизмі, в комунізмі, соціалізмі, феменізмі і взагалі в САТАНИНСЬКОМУ формулюванні "ВИ МНЄ ВСЄ ДОЛЖНИ" бо я-ми-мої прадєдушкі ПОТЕРПАЛИ.

Відповідай за СЕБЕ і ЗАРАЗ. Звертаюсь до світової думки: Господи...невже так тяжко НЕ БУТИ ПРИМІТИВНИМИ ДЕБІЛАМИ? А?

Гео, а ще Бог велів заробляти собі на життя у поті чола свого. А не сидіти цілими роками на соціальній допомозі й вимагати чогось від інших. Типу "наші дєди воєвалі". А  ці - "наші прадєди вкаливалі".
Ніхто не бачить подібність?

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Столкновение в США
« Reply #372 : Червня 08, 2020, 08:58:30 20:58 »
Як не дивно, але паразитаризм - породжує не відчуття вдячності до тих, хто годує - а агресію.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Столкновение в США
« Reply #373 : Червня 08, 2020, 09:13:23 21:13 »
Демосрати в Сенаті теж присіли (чи то всралися...)

https://twitter.com/i/status/1270053126368907266
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #374 : Червня 08, 2020, 09:16:37 21:16 »
 :an

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Столкновение в США
« Reply #375 : Червня 08, 2020, 09:18:51 21:18 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Столкновение в США
« Reply #376 : Червня 08, 2020, 09:27:26 21:27 »
Мдась - схоже, що в Штатах починається інше ПАР. З чорним расизмом. Процес буде довгим і болісним, але закінчиться повним розвалом системи.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #377 : Червня 08, 2020, 09:34:13 21:34 »
Процесс буде коротким але болісним,після Штати стануть дуже білою і набожною країною
Комуно здохни

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19195
Re: Столкновение в США
« Reply #378 : Червня 08, 2020, 11:52:08 23:52 »
Цитувати
Мені одному ось це: "Чорні побудували цю країну, будучи рабами, тому в них більше прав!" один в один схоже на: "Донбасс кормит всю Украину, а его не сльішат"? Автори сценарію, очевидно, одні й ті ж.

 :smiley16:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #379 : Червня 09, 2020, 12:23:27 00:23 »
І це не Трамп, і це не Байден. Це просто звиздець, "как все запущено"....Ані білі не повинні мити ноги африканцям за чорного Флойда, ані чорні не повинні мити ноги білим за іншого будь-якого білого Флойда. Це не толерантність. Це - ганьба, маразм і шизофренія. Оце і є расизм в чистому вигляді. Повинен працювати Закон. Для всіх один. Ні чорних, ні білих. Людина. Винуватий? Понесеш відповідальність.

 :smiley24:

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 993
Re: Столкновение в США
« Reply #380 : Червня 09, 2020, 03:05:16 03:05 »
в мене також відраза до цих відео з миттям ніг, але якщо припустити, що це стояння на колінах рятує Америку від громадянського конфлікту ?

здається, простим дотриманням закону зараз ситуацію розрядити неможливо

Зважаючи на різні фактори
схильний вважати що громадянський конфлікт в Америці вже давно
А активну (гарячу) фазу оминути не вдасться. Якщо не цього то наступного разу

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19195
Re: Столкновение в США
« Reply #381 : Червня 09, 2020, 03:35:26 03:35 »
Зважаючи на різні фактори
схильний вважати що громадянський конфлікт в Америці вже давно
А активну (гарячу) фазу оминути не вдасться. Якщо не цього то наступного разу

Хуйня.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #382 : Червня 09, 2020, 04:57:43 04:57 »
Один з позитивних наслідків цього бардака розмови про обмеження 2 поправки вмерли.Ліберали купують зброю  .2  млн нових власників зброї за останні півтора місяці
Комуно здохни

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #383 : Червня 09, 2020, 06:45:23 06:45 »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15854
Re: Столкновение в США
« Reply #384 : Червня 09, 2020, 07:34:37 07:34 »

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Столкновение в США
« Reply #385 : Червня 09, 2020, 07:40:19 07:40 »
Хуйня.

Поки що так.
Але в соціальній системі забагато токсичності, процеси вкрай нездорові.
І пов'язано це із втратою монополії на встановлення параметрів білою більшістю.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Столкновение в США
« Reply #386 : Червня 09, 2020, 07:41:56 07:41 »
Про що там?

Система трахнула нас сильніше, ніж ми трахнули ваших дочок.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15854
Re: Столкновение в США
« Reply #387 : Червня 09, 2020, 08:55:50 08:55 »
Поки що так.
Але в соціальній системі забагато токсичності, процеси вкрай нездорові.
І пов'язано це із втратою монополії на встановлення параметрів білою більшістю.
Я читав, що у США був вже період, коли вони вкрай турбувалися про права усілякого кримінального зброду, а потім з'ясувалося, що посадити злочинця майже нереально і тепер вже законослухняний громадянин ставав беззахисним. Довелося дещо повертати все в зад . Тому крики, що усьо пропало - куйня, як тільки усвідомлять наслідки стрибка криміналу, почнуть тихцем повертати оглоблі назад. Тут буде цікавий досвід Міннеаполіса.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Столкновение в США
« Reply #388 : Червня 09, 2020, 11:14:13 11:14 »
Интеллект.

а от і міряльник черепів нагодився

все визначає по фотографії  :lol:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20488
Re: Столкновение в США
« Reply #389 : Червня 09, 2020, 12:00:15 12:00 »
При каком еще презе в штатах был такой п-здец?