Автор Тема: не знаю, не первіряв, кажуть фашика зняли  (Прочитано 393 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Уряд Польщі змінився, і міністр Ващиковский піщов накуй.

Уряд Польщі пішов у відставку

Церемонія вручення акта про прийняття відставки прем'єра і кабінету міністрів пройшла в Президентському палаці у Варшаві.
 
Уряд Польщі, який очолювала прем'єр-міністр Беата Шидло, офіційно пішов у відставку після того, як вона подала відповідне прохання в політичний комітет правлячої партії Право і справедливість. Про це в п'ятницю, 8 грудня, повідомляє РІА Новости.
 
Відзначається, що церемонія вручення акта про прийняття відставки прем'єра і кабінету міністрів пройшла 8 грудня в Президентському палаці у Варшаві. Вручивши Шидло акт, президент республіки Анджей Дуда доручив їй керувати урядом до формування нового кабміну.
 
В якості альтернативи на місце Шидло був висунутий віце-прем'єр, міністр фінансів і розвитку Матеуш Моравецький, який повинен буде сформувати новий кабінет міністрів, після чого його разом з урядом має схвалити польський парламент. Голосування в сеймі з питання довіри уряду Моравецького заплановане на 12 грудня.
 
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло подала у відставку.
« Останнє редагування: Грудня 09, 2017, 03:32:44 15:32 від svit »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: не знаю, не первіряв, кажуть фашика зняли
« Reply #1 : Грудня 09, 2017, 09:04:41 21:04 »
Уряд Польщі змінився, і міністр Ващиковский піщов накуй.
:smiley24:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: не знаю, не первіряв, кажуть фашика зняли
« Reply #2 : Грудня 09, 2017, 10:09:40 22:09 »
Там, здається, не менші підараси прийшли до руля   :fp2

Новий прем’єр Польщі Матеуш Моравєцький у перший же день затвердження на посаді голови кабінету міністрів заявив, що стосунки з Україною необхідно будувати на історичній правді, а такі події як "геноцид на Волині" забувати не можна.

Новий прем’єр Польщі вже розповів про українських "біженців" та "геноцид" на Волині

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: не знаю, не первіряв, кажуть фашика зняли
« Reply #3 : Грудня 09, 2017, 10:35:08 22:35 »
Там, здається, не менші підараси прийшли до руля   :fp2

Новий прем’єр Польщі Матеуш Моравєцький у перший же день затвердження на посаді голови кабінету міністрів заявив, що стосунки з Україною необхідно будувати на історичній правді, а такі події як "геноцид на Волині" забувати не можна.

Новий прем’єр Польщі вже розповів про українських "біженців" та "геноцид" на Волині

Наконец на придурошных полонофилов коих в последнее время развелось просто немеряно проливается холодный душ.
Это кстати касается и не менее дурноватых приверженцев перехода на латиницу