Автор Тема: Баксьор таки хоче знищити Труханів острів та гідропарк  (Прочитано 406 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8657
  • Стать: Чоловіча
Віталій Кличко: Забудови на Трухановому острові не з’являться

Труханів острів у Києві залишиться рекреаційною зоною та місцем для відпочинку киян і гостей міста, тож жодних капітальних забудов там не буде.

Про таке заявив мер Києва Віталій Кличко під час виїзної наради :moskali: щодо розвитку Труханового острова :Sho_za:: «Останнім часом дуже багато спекуляцій щодо долі Труханового острова. Але можу запевнити: Труханів острів був, є і залишатиметься рекреаційною зоною. Жодних забудов тут не буде. Якщо щось і будуватиметься, то це – спортивні майданчики, інфраструктура для активного відпочинку, але нових капітальних споруд тут не буде. На острові в майбутньому облаштують громадський простір зі спортивною та туристичною інфраструктурою. Вже підготовлено кілька інвестиційних проектів, які передбачають зведення там велосипедного хабу з кафе та зоною барбекю :Hochu_pyva:, дитячих та спортмайданчиків, прогулянкової зони, містків для рибальства. Втім, це плани на далеку перспективу.  Територія дуже велика і фінансів потрібно багато. Тому одночасно взяти і реконструювати все дуже складно. Цього року до Дня незалежності планують відремонтувати пішохідний міст, який з’єднує правий берег Києва і Труханів острів. Також цьогоріч розпочнуть роботи з будівництва інженерних мереж до вбиралень зони відпочинку «Центральна». А за два роки, за словами мера, тут з’явиться канатна дорога, перша черга якої пролягатиме перша від Поштової площі через Арку дружби народів до Труханового острова».
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8087
  • Стать: Чоловіча
Відновлять тарзанку з Арки до Труханового  :laugh:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Відновлять тарзанку з Арки до Труханового  :laugh:
Можливо.
Вони навiть  Фуникулер... не змогли до Рiчкого вокзалу протягнути (+ 100 м.).
А плани ж були "Догнать i перегнать Амерiку".
Не кажучi про те, що акваторiя Днiпра, на перевеликий жаль, з  роками стала забрудненою.
Кого тiльки вечорами немае - бомжи, рибалки-дикуни тощо.
А crкiльки смiття лишаеться на пляжах...
Свого часу я мандрував вiд Подольського пляжу через Труханiв Острiв аж до зони Гiдропарку.
Майже пiвтори-двi години пiшки.
На байках... було б непогано кататися.
Мо, Кличко, щось таки збудуе на Труханцi.
Чи не едина (остання) заповiдна Зона Вiдпочiнку в центрi Мегаполiсу.
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8087
  • Стать: Чоловіча
Не скажу за все це, але одне тільки будівництво Подільського мосту вже 14ий рік - це просто сміх і ганьба перед усім світом :fp2 :fp2 :fp2

В мене кличковській команді нема віри навіть на 1%, що вони щось зможуть для міста зробити
Думаю, що Труханів на 10% забудують чимось дешевим і малозначимим, яке вважатиметься чимось комунальним,а 90% під якимось соусом віддадуть під забудову особняками.
Я са люлю Труханів острів, іноді робив там пробіжки, від Довбички (туди човном з Долобецького) до Центрального пляжу. Долав цю відстань за 35 хвилин.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Не скажу за все це, але одне тільки будівництво Подільського мосту вже 14ий рік - це просто сміх і ганьба перед усім світом :fp2 :fp2 :fp2
В мене кличковській команді нема віри навіть на 1%, що вони щось зможуть для міста зробити
Думаю, що Труханів на 10% забудують чимось дешевим і малозначимим, яке вважатиметься чимось комунальним,а 90% під якимось соусом віддадуть під забудову особняками.
Я са люлю Труханів острів, іноді робив там пробіжки, від Довбички (туди човном з Долобецького) до Центрального пляжу. Долав цю відстань за 35 хвилин.
Будiвництво приватного сектору буде за Лен-Кузнею - колишне мiстечко морськоi розвiдки МО на Рибальському островi.
Територiю Центрального пляжу... наврядчи будуть продавати або "арендувати".
Там нема iнфрасктури для житла, водогону та дороги.
Не забувайте, що пiсля зими та мiсцевiсть пiдтопдюеться Великою водою (Киiвська ГЕС- само собою).
Та на випадок ЧП Киiвскього моря... пляжi знищаться першою хвилею Великоi Води.
Тому... зону Великого Гiдропарку - вiд Рiчкового Вокзалу до Метро... буде залишина для вiдпочiнку.
 :smilie7: