Сторінок:
Actions
  • #61 від Morcheeba 06 Jul 2018
  • Сороку тут з'їдять з гімном це не удмурткакафорум.
    Бігімоту РіГу на один зуб того пиздуна-мракобіса :lol:
    Я вірю в Сороку)) Він зможе.
  • #62 від bоrderlander 06 Jul 2018
  • Написав Лєсі.
    До речі, якщо хтось має пропозиції, кого ще б було непогано запросити, то кидайте сюди. Я запрошую доволі безсистемно, побачу когось, кого було колись приємно читати, то й запрошую.
    Он Бяка пише шо їй ФУП остогид і вона там пише по інерції, але інерція закінчується.
    Микроба, дмхз, Моллі П, шуша, натіві, Асті  :shuffle:
    О Птаха Сороку запроси.
    Ну я з Сорокою дуже сильно срався, так що комусь іншому його запрошувати.
    Можу дати список людей, до яких я звертався персонально в приваті. Це Blokh, андрій_харківець, Засіб, LSD, Листоk, Simpson, Джонни Юз, KenGuru, Rambler, myshka naruzhka, Tatus, modem, Foxic, Щек, Vyacheslav, Raha, Tyras, komarik2008, Ivan Botik, Ламер, likemovie, alexUP.
  • #63 від bоrderlander 06 Jul 2018
  • Ага, ще Лєсу забув вписати.
  • #64 від bоrderlander 06 Jul 2018
  • Написав Лєсі.
    До речі, якщо хтось має пропозиції, кого ще б було непогано запросити, то кидайте сюди. Я запрошую доволі безсистемно, побачу когось, кого було колись приємно читати, то й запрошую.
    Он Бяка пише шо їй ФУП остогид і вона там пише по інерції, але інерція закінчується.
    Микроба, дмхз, Моллі П, шуша, натіві, Асті  :shuffle:
    О Птаха Сороку запроси.
    Стосовно Мікроби, дмхз та шуші. В мене з ними теж були доволі різкі суперечки, може я й тут не найкращий кандидат для переговорів.
  • #65 від ксeня 06 Jul 2018
  • зараз шуші на вайбер напишу
  • #66 від ксeня 06 Jul 2018
  • О, Дєду Вові тре написати
  • #67 від Йожин з бажин 06 Jul 2018
  • Ламера ще хтось попросіть зареєструватися. То мій ідеологічний близнюк :)
    Зроблено!

    Если есть возможность пригласите ещё ушедших с ПУФика адекватных людей, после того как Фома превратил его в ватно-зрадоёбский загон. Хотелось бы видеть DA, "бобрдобр", Донецких комашек, Кость, Надин, Аквариса, Аборигена.
  • #68 від ксeня 06 Jul 2018
  • Абориген ніби недавно на фупі писав.
    А Комашки хіба хтось з атовців має координати.
  • #69 від Morcheeba 06 Jul 2018
  • І вопше... Рацпропозиція))

    Сюди потрібно перетягнути максимальну кількість фупівців (за виключенням звичайно кацапів, підкацапників і безнадійно втрачених юльків.

    ФУП має перетворитися на гетто для вати.
  • #70 від bоrderlander 06 Jul 2018
  • Ламера ще хтось попросіть зареєструватися. То мій ідеологічний близнюк :)
    Зроблено!

    Если есть возможность пригласите ещё ушедших с ПУФика адекватных людей, после того как Фома превратил его в ватно-зрадоёбский загон. Хотелось бы видеть DA, "бобрдобр", Донецких комашек, Кость, Надин, Аквариса, Аборигена.
    Надін та Аборигена я ще з часів Дурдому та проукраїнського Цугу поважаю, інших теж на пуфіку читав з задоволенням. Але свій аккаунт на пуфіку вже напевно не відновлю. Тому лише Аборигена напевно зможу знайти.
  • #71 від ксeня 06 Jul 2018
  • Дєд Вова відписав, ввечері зайде :)
  • #72 від ксeня 06 Jul 2018
  • Ламера ще хтось попросіть зареєструватися. То мій ідеологічний близнюк :)
    Зроблено!

    Если есть возможность пригласите ещё ушедших с ПУФика адекватных людей, после того как Фома превратил его в ватно-зрадоёбский загон. Хотелось бы видеть DA, "бобрдобр", Донецких комашек, Кость, Надин, Аквариса, Аборигена.

    А можете мені ті ніки написати, як вони в оригіналі звучать? Nadin я вже написала, бо я цей нік пам"ятаю. Аборигену теж напишу, якщо він там є. Решту не знаю, як вони звучать, бо я на пуфіку була лише зареєстрована, але не читала, не писала, нікого там не знаю. Спробую в привати порозсилати.
  • #73 від ксeня 06 Jul 2018
  • bоrderlander, зможете знайти Аборигена? Він мабуть тільки на фупі є. Я на пуфіку за пошуком його не знайшла.
  • #74 від bоrderlander 06 Jul 2018
  • bоrderlander, зможете знайти Аборигена? Він мабуть тільки на фупі є. Я на пуфіку за пошуком його не знайшла.
    Гаразд, я йому напишу в приват на ФУПі.
  • #75 від WestNik 06 Jul 2018
  • Леся2014 -  :smiley24:

    Здається, я був надто лаконічним- Леся2014 змістовна і весела

    було б добре і її запросити 
  • #76 від Стиви Джи 06 Jul 2018
  • "Гаврюша Обізянов. Надо двері якось закрутить – це ж не богадельня, шо вони все лізуть і лізуть!"(с)
  • #77 від ксeня 06 Jul 2018
  • "Гаврюша Обізянов. Надо двері якось закрутить – це ж не богадельня, шо вони все лізуть і лізуть!"(с)

    Тут треба про інше подумати, шоби макаки не хакнули суп.
  • #78 від bоrderlander 06 Jul 2018
  • Аборигену та Лесі написав, проте вони сьогодні ще на форумі не були.
  • #79 від Бувалий 06 Jul 2018
  • "Гаврюша Обізянов. Надо двері якось закрутить – це ж не богадельня, шо вони все лізуть і лізуть!"(с)
    Тут треба про інше подумати, шоби макаки не хакнули суп.
    Яким чiном вони його хакнуть - хiба що на Турiвську посилочку iз бiмобою принесуть - Вiдкрити особисто ЮВТ.
    Хай спробують - подивимось на реакцiю.
     :smilie7:
  • #80 від ксeня 06 Jul 2018
  • "Гаврюша Обізянов. Надо двері якось закрутить – це ж не богадельня, шо вони все лізуть і лізуть!"(с)
    Тут треба про інше подумати, шоби макаки не хакнули суп.
    Яким чiном вони його хакнуть - хiба що на Турiвську посилочку iз бiмобою принесуть - Вiдкрити особисто ЮВТ.
    Хай спробують - подивимось на реакцiю.
     :smilie7:

    Та не знаю. Надіюся Чупс поставив протиугонку.
  • #81 від Бувалий 06 Jul 2018
  • Та не знаю.
    Надіюся Чупс поставив протиугонку.
    Нащо воно нам?...
     :smilie7:
  • #82 від ксeня 06 Jul 2018
  • Друже Гео, Надін не може зареєструватися. Глянь там, може зможеш щось зробити.
  • #83 від ксeня 06 Jul 2018
  • Та не знаю.
    Надіюся Чупс поставив протиугонку.
    Нащо воно нам?...
     :smilie7:

    Та не нам, а шоби макаки тут не завелися і не поваляли нам хату.
  • #84 від Бувалий 06 Jul 2018
  • Та не нам, а шоби макаки тут не завелися і не поваляли нам хату.
    Для цього е 
    Дрейк - Адм.
    Geo - Модератор.
    Так працюють майже всi Форуми - десь декiлька модераторiв, у нас... одного висточае.
     :smilie7:
  • #85 від com 06 Jul 2018
  • Чим тут краще ніж там (фуп)?
    Чим може бути краще?
    А може гірше? Чим?
    Яка мета форуму, задачі?
  • #86 від ксeня 06 Jul 2018
  • Та не нам, а шоби макаки тут не завелися і не поваляли нам хату.
    Для цього е 
    Дрейк - Адм.
    Geo - Модератор.
    Так працюють майже всi Форуми - десь декiлька модераторiв, у нас... одного висточае.
     :smilie7:

    Ну ок, не буду хвилюватися)
  • #87 від bоrderlander 06 Jul 2018
  • Чим тут краще ніж там (фуп)?
    Чим може бути краще?
    А може гірше? Чим?
    Яка мета форуму, задачі?
    Аргумент на користь СУПу мабуть один: Притула прямо заявляє, що так званим порохоботам не місце на її ресурсі. Там зараз потрібні симпатики Кацапії. Ну а все решта випливає з цього постулату. Квартірооптимістам та бюторасам місце на ФУПі, тому я, наприклад, ніколи не буду запрошувати сюди Потейто та Білого Хорвата.
  • #88 від bоrderlander 06 Jul 2018
  • Користуючись тим, що Фома на форум завітав, давайте попросимо його передати наше запрошення Донецьким Комашкам, ДА та іншим!
  • #89 від RG 06 Jul 2018
  • Користуючись тим, що Фома на форум завітав, давайте попросимо його передати наше запрошення Донецьким Комашкам, ДА та іншим!

    Це нібито не той Фома, що ліпєцкій бюторас. Я колись питав в нього.  :smilie7:
  • #90 від RG 06 Jul 2018
  • На форумі ліпєцкого взагалі пиздець, там зрадойоб на зрадойобі сидить  :fp2

    Там в авторитетах ходять Юрєг (той, для якого Хуйло царь), ольгінський американець Сілентій, ну і купа всякої іншої підкацапної поєбені, типу ельгідерів, хозяїнів та інших вхаврів.

    Таку помийку якщо прикрити, то однозначно світ суттєво очиститься. Так що ліпєцкій мудак має шанс хоч раз в житті зробити добру справу  :weep:
Сторінок:
Actions