Сторінок:
Actions
  • #1081 від bоrderlander 14 Mar 2019
  • это свободовская пизда точно не переживет второй срок Пороха
    оно же не работает
    а на кацапское бабло визжит

    истерика знатная
    Панове, я особисто Лівандовича вважаю ефесбешним провокатором ще десь з 2015 року, коли ця гнида постійно проштовхувала думку, що галиччанам Донбас захищати не треба, бо це мовляв не наша війна... Ну і нехай син Порошенка воює...

    Проте в список поки що включати не хочу, і не тому, що Лівандович цього не заслуговує. Причина інша. В нас на СУПі є чимало симпатиків "Свободи", яких я поважаю. І вирішальне слово в цьому питанні має належати їм. Якщо Ксеня та Старий скажуть, що Лівандовича треба в цей список занести, я відразу внесу. А поки що Лівандович нехай залишається кандидатом.
  • #1082 від invariant 14 Mar 2019
  • Лівандович малює гарні картини.
    А от навіщо займається на тому фупі антирекламою "Свободи" - цікаве питання. Саме так, антирекламою. Бо його дописи нічого, крім відрази, вже не викликають.
  • #1083 від RG 14 Mar 2019
  • Лівандовіч давно опідарасився, як і його кормілєц Алєжек Тягнипукс.

    Можна сміливо включати в список  :smilie7:
  • #1084 від WestNik 14 Mar 2019
  • #1085 від majesty 14 Mar 2019
  • Лівандович малює гарні картини.
    А от навіщо займається на тому фупі антирекламою "Свободи" - цікаве питання. Саме так, антирекламою. Бо його дописи нічого, крім відрази, вже не викликають.

    малюваты картины дорогое удовольствие
    если они не продаются
  • #1086 від arrow 14 Mar 2019
  • Лівандовіч давно опідарасився, як і його кормілєц Алєжек Тягнипукс.

    Можна сміливо включати в список  :smilie7:

    Тягніпукс  :laugh: зараз з величезною ностальгією згадує свої зоряні, проплачені ригами ефіри у Шустєра.
  • #1087 від medved 14 Mar 2019
  • Талстайоббік фсьо!!!


    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1033181.0
  • #1088 від Alison 14 Mar 2019
  • Талстайоббік фсьо!!!


    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1033181.0

    он уже давно все
    пропаганда даром не проходит
  • #1089 від RG 14 Mar 2019
  • Всі закладені кацапоконсерви поздувались і вибухають. Толстолобікі-дончянєни і прочіє профілактікі   :moskali:
  • #1090 від svit 14 Mar 2019
  • Але сумніваюсь що Толстолобік проголосує за вазєліна або макаку.
    То так, для красного словца він пізданув, ну тіпа я тоже нєдоволєн, а шо ви хотелі.

    А от Донч той да, потьок.
  • #1091 від RG 14 Mar 2019
  • Тягніпукс  :laugh: зараз з величезною ностальгією згадує свої зоряні, проплачені ригами ефіри у Шустєра.

    Сьогодні в фейсбуку Тягнипукс виліз з криками про зубожіння і злочинну владу, бачив посилання  :smilie7:
  • #1092 від WestNik 14 Mar 2019
  • Сьогодні в фейсбуку Тягнипукс виліз з криками про зубожіння і злочинну владу, бачив посилання  :smilie7:

    в тягнибакса істерика- перестали платити за "правильний" націоналізм

    хіба кацапські недоїдки після мокаки і зелупи підбирати  :gigi:
  • #1093 від ska 14 Mar 2019
  • Тягнибок как по мне создание донецких, страшилка про украинский национализм, в которую клюевы вдохнули жизнь
  • #1094 від Джон Чандос 14 Mar 2019
  • Тягнибок как по мне создание донецких, страшилка про украинский национализм, в которую клюевы вдохнули жизнь
    да нет, больше похоже на работу кремля.
  • #1095 від ska 14 Mar 2019
  • да нет, больше похоже на работу кремля.
    может финансирование и оттуда, но тягнибок с ливандовичем чудесно бы смотрелись на фоне терриконов , а не Карпат, что-то такое есть в них
  • #1096 від Sturmer44 14 Mar 2019
  •   підори побанили чесних людей
  • #1097 від RG 14 Mar 2019
  • Там хрунь гонта укріплює легенду багатого 'ґазди' з Польщі, про якесь корито лохам тулить. Хорвати різні запопадливо підгавкують   :weep:   
  • #1098 від arrow 14 Mar 2019
  • Сьогодні в фейсбуку Тягнипукс виліз з криками про зубожіння і злочинну владу, бачив посилання  :smilie7:

    Ну так сьогодні Кашулінскій співатиме хором з усіма зрадо-кандидатами у Бєні на вечорниці.
    І буде пряме включення по скайпу іншого клована - Міхуіла  :smilie5:
  • #1099 від majesty 14 Mar 2019
  • надеюсь Кошулинский не скурвится под зеенского с косатой
  • #1100 від Бувалий 14 Mar 2019
  • Ну так сьогодні Кашулінскій співатиме хором з усіма зрадо-кандидатами у Бєні на вечорниці.
    І буде пряме включення по скайпу іншого клована - Міхуіла  :smilie5:
    Карлсон повертаеться?...
    Я вам спою еще на бис...
     :smilie1:
  • #1101 від RG 14 Mar 2019
  • надеюсь Кошулинский не скурвится под зеенского с косатой

    Ну, прямо може й ні, але буде робити морду ящиком та нести таку ж херню про олігархів і зубАжіння, як і його фюрер Алєжек    :smilie7:
  • #1102 від ксeня 14 Mar 2019
  • Панове, я особисто Лівандовича вважаю ефесбешним провокатором ще десь з 2015 року, коли ця гнида постійно проштовхувала думку, що галиччанам Донбас захищати не треба, бо це мовляв не наша війна... Ну і нехай син Порошенка воює...

    Проте в список поки що включати не хочу, і не тому, що Лівандович цього не заслуговує. Причина інша. В нас на СУПі є чимало симпатиків "Свободи", яких я поважаю. І вирішальне слово в цьому питанні має належати їм. Якщо Ксеня та Старий скажуть, що Лівандовича треба в цей список занести, я відразу внесу. А поки що Лівандович нехай залишається кандидатом.

    Та де, яке там фсб. Він просто свободівець, майже рядовий. Вони всі такі трохи повернуті, всі однакові. Корпоративна порука один за одного. Здатні пожертвувати життям в бою, але нездатні поступитися амбіціями заради України. Парадокс.
  • #1103 від Комашки 14 Mar 2019
  • Тягнибок как по мне создание донецких, страшилка про украинский национализм, в которую клюевы вдохнули жизнь
    Ви дуже переоцінюєте донецьких керманичів. Можу сказати, що б там куди вони один одному могли "вдохнуть", але мені до іміджу не пасує  :gigi:
  • #1104 від svit 14 Mar 2019
  • І от що я вам скажу... вата прозріла  :laugh:
    а може просто дурня клеїли.

    Цитувати
    Сегодня согласовал Порошенко на второй срок
    Profilaktik
    cьогодні в 20:57
    IP/Host: ---.130.176-229.soho.net.ua
    Уж простите. кто недоволен.

    Другого варианта нет, как ни крути.


    Цитувати
    Re: Сегодня согласовал Порошенко на второй срок
    dimec
    cьогодні в 21:09
    IP/Host: ---.te.net.ua
    пох
    не хотелось бы конечно,но по большому счету пофиг

    І так далі.
  • #1105 від arrow 14 Mar 2019
  • Та де, яке там фсб. Він просто свободівець, майже рядовий. Вони всі такі трохи повернуті, всі однакові. Корпоративна порука один за одного. Здатні пожертвувати життям в бою, але нездатні поступитися амбіціями заради України. Парадокс.

    Типові довбойоби, що проср.ли визвольні змагання 100 років тому.
    Саме через хахляцьку пихатість та зарозумілість.
  • #1106 від RG 14 Mar 2019
  • Ви дуже переоцінюєте донецьких керманичів. Можу сказати, що б там куди вони один одному могли "вдохнуть", але мені до іміджу не пасує  :gigi:

    100%. Кацапські смотрящі їм дали це 'іздєліє' і сказали утримувати. А інструкції (як мінімум, якась їх частина) продовжували йти від них напряму через алєжеків  :smilie7: 
  • #1107 від arrow 14 Mar 2019
  • 100%. Кацапські смотрящі їм дали це 'іздєліє' і сказали утримувати. А інструкції (як мінімум, якась їх частина) продовжували йти від них напряму через алєжеків  :smilie7:

     :smiley14:  :laugh:

    Ти в ударі, сьогодні.
  • #1108 від arrow 14 Mar 2019


  • Легендарна промова.
    Початок "бальшова путі".
  • #1109 від ксeня 14 Mar 2019
  • Типові довбойоби, що проср.ли визвольні змагання 100 років тому.
    Саме через хахляцьку пихатість та зарозумілість.

    Це від керівництва залежить. В мене нема претензій до рядових свободівців. Я маю претензії до Тягнибока, бо він є головою партії. До Фаріон в мене теж нема претензій, бо до придурочної навіженої баби які можуть бути претензії.. От на рахунок неї і фсб - зовсім може бути.
  • #1110 від arrow 14 Mar 2019
  • Це від керівництва залежить. В мене нема претензій до рядових свободівців. Я маю претензії до Тягнибока, бо він є головою партії. До Фаріон в мене теж нема претензій, бо до придурочної навіженої баби які можуть бути претензії.. От на рахунок неї і фсб - зовсім може бути.

    Претензії є.
    Не можна бути настільки тупими і водночас зверхніми.
Сторінок:
Actions