Сторінок:
Actions
  • #2611 від Ad Astra 15 Jun 2019
  • Miki Mastiffo  - в ніколи   :smilie10:

    За що його??

    Там якийсь суперпокіс - навіть Люкса забанили, хехе  :smilie5:

    А щодо німецьких дописувачів, то там якесь одне фсбешне лайно - Старік.де, який постійно топив за лузера-гриця, поїхавша головою на грунті політкоректності та комуняцьких цінностей Малєнькая Вєра (ну й страшне, Уляна Супрун реально симпатичніша за цю ягу) і ще якась токсична дама (нік не пригадаю). Ну і дурбецало номерний Сергій має власну класифікацію  :smilie5:
  • #2612 від Ad Astra 15 Jun 2019
  • У Відні відсотків 20-25 фірм так чи інакше зв'язані з Кацапією, половина з них просто тупо кацапські за власністю. Там по коридорах бухі гебісти лазять, які в них типу 'работают'  :weep:

    Років 10 тому бував в Австрії часто, думаю зараз з цим мало що змінилось.

    Верачька, швидше всього, працює в такого типу конторі сєкрєтуткою якогось смотрящєго від гебні. Відповідно і відпрацьовує як ентузіастка (замість дєжурного мінета пости на форумах херачить  :weep:) ).   

    Який мінет?? ви її фізію бачили? На місці чоловіків я б ну дуже замислилась, чи варто довіряти свій дорогоцінний орган ТАКОМУ  :smilie10:
  • #2613 від bоrderlander 15 Jun 2019
  • і ще якась токсична дама (нік не пригадаю).
    Може Цєлюлітніца алєнєй  :laugh:?
  • #2614 від Yuras Yuras 15 Jun 2019
  • Miki Mastiffo  - в ніколи   :smilie10:
    Він нібито адекватний був
  • #2615 від RG 15 Jun 2019
  • Який мінет?? ви її фізію бачили? На місці чоловіків я б ну дуже замислилась, чи варто довіряти свій дорогоцінний орган ТАКОМУ  :smilie10:

    Не бачив я її заточки. А що, страшильда ?  :smilie7:
  • #2616 від medved 15 Jun 2019
  • Не бачив я її заточки. А що, страшильда ?  :smilie7:

  • #2617 від Утренняя палка 15 Jun 2019
  • сварливая старушка :gigi: :fp2
  • #2618 від RG 15 Jun 2019
  •  :at

    Ще й сраку обвислу показує  :fp2

    Хоча для бухого кацапа зійде   :moskali:
  • #2619 від medved 15 Jun 2019
  • :at

    Ще й сраку обвислу показує  :fp2

    Хоча для бухого кацапа зійде   :moskali:

    там талії нема, та й круп костлявий як  у витяганої клячі.
    ПС - їбало , до речі, типової мокшанки 
  • #2620 від RG 15 Jun 2019
  • На упячці поцрєарха чмирять і вимагають забанити   :weep:

    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046620.0

    На арені все ті ж топи-дімці-ішакови та вудкокради з арторіусами    :at 

    А що це за хуй такий дрім, чиїх холоп буде ? Воно навіть нібито зі Львова пише, але чмо гірше кацапа  :moskali:
  • #2621 від bоrderlander 15 Jun 2019
  • На упячці поцрєарха чмирять і вимагають забанити   :weep:

    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046620.0

    На арені все ті ж топи-дімці-ішакови та вудкокради з арторіусами    :at 

    А що це за хуй такий дрім, чиїх холоп буде ? Воно навіть нібито зі Львова пише, але чмо гірше кацапа  :moskali:
    Так Дрім же є в нашому списку підарасів  :laugh:
    Він навіть на СУПі колись дописував, якщо не помиляюсь. Дрейк його банила, а Аскольдушка відмазував.
  • #2622 від RG 15 Jun 2019
  • Так Дрім же є в нашому списку підарасів  :laugh:
    Він навіть на СУПі колись дописував, якщо не помиляюсь. Дрейк його банила, а Аскольдушка відмазував.

    Я тут не пам'ятаю його, бо ще тоді не писав на СУПі.

    На упячці кілька разів бачив якусь куйню від кадра, але не дуже пригадую, якої воно орієнтації було ( ну крім того, що підарас звичайний :smilie5:
  • #2623 від bоrderlander 15 Jun 2019
  • Я тут не пам'ятаю його, бо ще тоді не писав на СУПі.

    На упячці кілька разів бачив якусь куйню від кадра, але не дуже пригадую, якої воно орієнтації було ( ну крім того, що підарас звичайний :smilie5:)
    Той підарас доволі типовий. Тіпа радикальний націоналіст, який і за Сволоту, і за Макаку, і за Міхо, і за нацжон.
    Стандарьний набір пропагандонських штамів: Порох зливає патріотів в котлах, дайош третій Мойдан, ворог у Києві, а не в Москві...
  • #2624 від RG 15 Jun 2019
  • Той підарас доволі типовий. Тіпа радикальний націоналіст, який і за Сволоту, і за Макаку, і за Міхо, і за нацжон.
    Стандарьний набір пропагандонських штамів: Порох зливає патріотів в котлах, дайош третій Мойдан, ворог у Києві, а не в Москві...

    Тягнипуксівський патрійота ?

    Зараз воно за опариша завзято рве сраку  :weep:
  • #2625 від bоrderlander 15 Jun 2019
  • Тягнипуксівський патрійота ?

    Зараз воно за опариша завзято рве сраку  :weep:
    Воно типу Білого Гнидота.
  • #2626 від Ad Astra 15 Jun 2019
  • Може Цєлюлітніца алєнєй  :laugh:?

    Так, нібито вона.

    Там токсичних багато: томкет, ценітєльніца альон, елка, мирослава, ночне біде (теж ватне). Але кароффка і малєнькая вєра взагалі в окремих вагових категоріях - там отруту можна цистернами добувати  :smilie10:.
  • #2627 від nativi 16 Jun 2019
  • ЗадармаПродавши, це ви?

    Шота ви,  обсмокчуючі тему про 45, на бабок на лавці,схожи. Ну зайдить туди та смачно плюньте.А тояк у замочну скважину підглядаете)))
    Негарно це))
  • #2628 від Утренняя палка 16 Jun 2019
  • ЗадармаПродавши, це ви?

    Шота ви,  обсмокчуючі тему про 45, на бабок на лавці,схожи. Ну зайдить туди та смачно плюньте.А тояк у замочну скважину підглядаете)))
    Негарно це))

    99% забанены навечно упырятиной притулятиной. Так что неудачно шутите, даже как то неудобно за вас...
  • #2629 від Ad Astra 16 Jun 2019
  • ЗадармаПродавши, це ви?

    Шота ви,  обсмокчуючі тему про 45, на бабок на лавці,схожи. Ну зайдить туди та смачно плюньте.А тояк у замочну скважину підглядаете)))
    Негарно це))

    Натіві, не займайтесі моральним релятивізмом шуш та їм подібних. Адже Ви не зробили зауваження гонті ось за це:

     гонта
       cьогодні в 15:48
    IP/Host: ---.play-internet.pl

    інтєрєсно
    так добре виглядають а рипають тебе :(

    або Сергію за це:

           
    Re: Как выглядеть в 45 лет
    sergey1974007
       cьогодні в 14:53
    IP/Host: 194.146.139.---

    Ви унилі і скучні бабці під під"іздом(((
    ( і це ще бабці в Теслі з вами немає—— вона в сусідній гілці Вовчика повчає)))
    Як вам не хамити?))
    Одна—дві були норм—— фотки виставляли, усміхалися—— а прийшли пенсіонери і занапастили все(((

    або Кароффці та Вєрі за жорстокий і абсолютно немотивований булінг Асті, який розтягнувся на декілька днів і десятки сторінок  :smilie9:

    Адже справа не у зовнішності, а у поведінці цих осіб. Ніхто б не коментував віркіну зовнішність, якби вона так огидно себе не поводила  :smilie9:

    А щодо "підглядування у щілину", то ця тема уже на 88 сторінок про обговорення подій та персоналій на форумі Української Правди. Не кажучи, що упяшники ходять сюди теж "підглядувати у щілину" (rst-туйок, хеллоу!  :love:).

    Мене особисто тема зовнішності не хвилює взагалі і зовнішність для успішності в житті та коханні має опосередковане значення.

    Наприклад, моя попа не настільки худенька, як у Асті, і взагалі у мене навіть є зараз надлишкова вага. Що не завадило декому на роботі запасти на мене, причому він у набагато кращій фізичній формі, ніж я (спортсмен, грає у хокей, займається сноубордингом і бігає марафони) і молодший за мене рочків на 5. Це при тому, що я ношу тільки діловий одяг і з голої шкіри, яку видно публіці, у мене лише обличчя, шия та руки. Звичайно ж, у нас не може нічого бути в принципі, бо я у щасливому шлюбі вже 15-й рік, а у нього, думаю, є подружка.  І хоча він поводить себе професійно, я бачу і відчуваю, як він на мене дивиться. Як спостерігає, у якому напрямку я рухаюсь. Як завжди підходить саме до мене поговорити у груповій обстановці. Як почав вдягатися у більш формальний одяг, коли я проводжу з ним ділові зустрічі. Так шта ...

    ПС.  До задармапродавши не маю відношення. Мої ніки всім відомі :). УП написав вірно, що багатьох на УП забанили і вони не можуть прийти і написати. Я можу, але не хочу, бо не бажаю перебувати з токсичними кобрами Віркою і Кароффкою не те що в одній темі, а і на одному форумі  :smilie9:
  • #2630 від Bund 16 Jun 2019
  • Сцуко, зайшов на притулятник і побачив тему про новопризначеного керівника Прикордонної служби. Пост з фб Руслана Карімова. Йобані зеботи поливають лайном Руслана. Перший раз пошкодував, що забанений втемну там. Нагнув би матюків від душі. Руслана знаю особисто. Він-кіборг, обороняв ДАП, отримав контузію, нагороджений Богданом. Ця йобана підорасня на чолі з модерами і адмінами-сепарами гірше за орків...
  • #2631 від medved 16 Jun 2019



  • бляха :lol:
  • #2632 від Ad Astra 16 Jun 2019


  • бляха :lol:

    А хто це справа??

    ПС. Хто-небудь фотку Короффки бачив? вона на секунду вивісила і я не встигла побачити. Кажуть, що гарна. Це добре, але якби вона ще й душею гарна була, то б ціни не було  :jg:
  • #2633 від RG 16 Jun 2019
  •  :weep:

  • #2634 від medved 17 Jun 2019
  • А хто це справа??

    ПС. Хто-небудь фотку Короффки бачив? вона на секунду вивісила і я не встигла побачити. Кажуть, що гарна. Це добре, але якби вона ще й душею гарна була, то б ціни не було  :jg:

    їм там всі гарні. На бикувату теж казали гарна, а по факту :fp

    так що КАЛовка теж крокодайл стайл
  • #2635 від nativi 17 Jun 2019
  • Комарик, извините, не впизнала та переплутала вас. Не нудить и не тошнить. Прошу дуже.
    Натіві, не займайтесі моральним релятивізмом шуш та їм подібних. Адже Ви не зробили зауваження гонті ось за це:

     гонта
       cьогодні в 15:48
    IP/Host: ---.play-internet.pl

    інтєрєсно
    так добре виглядають а рипають тебе :(

    або Сергію за це:

           
    Re: Как выглядеть в 45 лет
    sergey1974007
       cьогодні в 14:53
    IP/Host: 194.146.139.---

    Ви унилі і скучні бабці під під"іздом(((
    ( і це ще бабці в Теслі з вами немає—— вона в сусідній гілці Вовчика повчає)))
    Як вам не хамити?))
    Одна—дві були норм—— фотки виставляли, усміхалися—— а прийшли пенсіонери і занапастили все(((

    або Кароффці та Вєрі за жорстокий і абсолютно немотивований булінг Асті, який розтягнувся на декілька днів і десятки сторінок  :smilie9:

    Адже справа не у зовнішності, а у поведінці цих осіб. Ніхто б не коментував віркіну зовнішність, якби вона так огидно себе не поводила  :smilie9:

    А щодо "підглядування у щілину", то ця тема уже на 88 сторінок про обговорення подій та персоналій на форумі Української Правди. Не кажучи, що упяшники ходять сюди теж "підглядувати у щілину" (rst-туйок, хеллоу!  :love:).

    Мене особисто тема зовнішності не хвилює взагалі і зовнішність для успішності в житті та коханні має опосередковане значення.

    Наприклад, моя попа не настільки худенька, як у Асті, і взагалі у мене навіть є зараз надлишкова вага. Що не завадило декому на роботі запасти на мене, причому він у набагато кращій фізичній формі, ніж я (спортсмен, грає у хокей, займається сноубордингом і бігає марафони) і молодший за мене рочків на 5. Це при тому, що я ношу тільки діловий одяг і з голої шкіри, яку видно публіці, у мене лише обличчя, шия та руки. Звичайно ж, у нас не може нічого бути в принципі, бо я у щасливому шлюбі вже 15-й рік, а у нього, думаю, є подружка.  І хоча він поводить себе професійно, я бачу і відчуваю, як він на мене дивиться. Як спостерігає, у якому напрямку я рухаюсь. Як завжди підходить саме до мене поговорити у груповій обстановці. Як почав вдягатися у більш формальний одяг, коли я проводжу з ним ділові зустрічі. Так шта ...

    ПС.  До задармапродавши не маю відношення. Мої ніки всім відомі :). УП написав вірно, що багатьох на УП забанили і вони не можуть прийти і написати. Я можу, але не хочу, бо не бажаю перебувати з токсичними кобрами Віркою і Кароффкою не те що в одній темі, а і на одному форумі  :smilie9:
  • #2636 від nativi 17 Jun 2019
  • Хотите, я натыкаю заместо вас?
    Сцуко, зайшов на притулятник і побачив тему про новопризначеного керівника Прикордонної служби. Пост з фб Руслана Карімова. Йобані зеботи поливають лайном Руслана. Перший раз пошкодував, що забанений втемну там. Нагнув би матюків від душі. Руслана знаю особисто. Він-кіборг, обороняв ДАП, отримав контузію, нагороджений Богданом. Ця йобана підорасня на чолі з модерами і адмінами-сепарами гірше за орків...
  • #2637 від nativi 17 Jun 2019
  • Всмысле неудобно за меня? А мне неудобно за вас, что вы еще и откровенный фуповский чес языком и руками всерьез обсуждаете.
    99% забанены навечно упырятиной притулятиной. Так что неудачно шутите, даже как то неудобно за вас...
  • #2638 від Ad Astra 17 Jun 2019
  • Комарик, извините, не впизнала та переплутала вас. Не нудить и не тошнить. Прошу дуже.

    Ну Ви даєте, Натіві! Ну який з мене комарик  :fp2 Ви хоча б мій останній пост прочитали б, не кажучи вже декілька постів вище чи детально тему "кому 45"  :smilie5:

    Не нудить і не тошнить це кого - Вас? бо якби Ви це написали мені, то виглядало б граматично по-іншому  :smilie10:
  • #2639 від Утренняя палка 17 Jun 2019
  • Всмысле неудобно за меня? А мне неудобно за вас, что вы еще и откровенный фуповский чес языком и руками всерьез обсуждаете.

    Думал вы умнее. Жаль...
  • #2640 від Bund 17 Jun 2019
  • Хотите, я натыкаю заместо вас?
    Можете навіть процитувати моє повідомлення.
Сторінок:
Actions