Сторінок:
Actions
  • #5941 від Бандер1вець 14 Dec 2022
  • эту историю я знаю
    но месяца три как он исчез совсем

    на фупі так. а реально він звязок для 54 рішав питання до останнього часу. натіві знає то всьо.
  • #5942 від Uki 15 Dec 2022
  • Хлопчик Амід заспокоївся та хникаючи погодився випустити Хому за пару тижнів
  • #5943 від ЮАР 15 Dec 2022
  • ЦеDzip   Дискредитація влади   15.12.2022   15.12.2023 12:36

    На рік.
    Але що дивно!
    Дзипа взагалі то сепар і гавно.
    Але цього разу його забанили за правду. Але правду він казав про зелених:

    Цитувати
    США та Британія попереджали з січня  про війну, воно вивезло папу Сашу, маму Ріму в Їзоаїль, купило їм там терміново домік за офшорні грошенята,
    але українцям гундосило "війни не буде",
    19 лютого в Мюнхені пере лідерами 30 країн світу прогундосило "Ані нікагда нє нападут!",
    через 5 днів бомбили Київ, пішли кацапи на Херсон через розмінований Чонгар, звідки було виведено ЗСУ.
    Пішли на Суми. Продовжувати?
  • #5944 від Фома 15 Dec 2022
  • Хлопчик Амід заспокоївся та хникаючи погодився випустити Хому за пару тижнів
    Я даю гарантію що Амід юзера Хому забанить назавжди зовсім скоро. Готовий пару сотень поставити.  Деталі - у продовженні Холодної Мівіни.
  • #5945 від Uki 15 Dec 2022
  • Я даю гарантію що Амід юзера Хому забанить назавжди зовсім скоро. Готовий пару сотень поставити.  Деталі - у продовженні Холодної Мівіни.

    Ну так ти ж докладаєш зусилля для цього. написати пост, за який отримати довічний бан, то не є надскладною задачею... он навіть medved на таке здатен  :smilie5:
  • #5946 від Фома 15 Dec 2022
  • Ну так ти ж докладаєш зусилля для цього. написати пост, за який отримати довічний бан, то не є надскладною задачею... он навіть medved на таке здатен  :smilie5:
    Де я докладаю? Просто у Амідо хомофобія, от і все. Якщо я відповлюсь поцілувати святий зелений перст - забанить (а я відмовлюсь)
  • #5947 від Uki 15 Dec 2022
  • Де я докладаю? Просто у Амідо хомофобія, от і все. Якщо я відповлюсь поцілувати святий зелений перст - забанить (а я відмовлюсь)

    Ну вони ж сказали що за критику влади та модераторів банитимуть.....
  • #5948 від majesty 15 Dec 2022
  • Ну вони ж сказали що за критику влади та модераторів банитимуть.....

    я критиковал арестовича и просил разбанить ЮАР -  3 месяца бана
    такое могут делать только раша пидоры
  • #5949 від majesty 15 Dec 2022
  • а вообще я не понимаю  термина конструктивная критика в отношении  ковалева, богусоаева,  наумова,  демченко,  ,татарова, безуголой, верещук

    это все было влада
    и эти пидары стоили Украине десятки тысяч жизней
  • #5950 від Uki 15 Dec 2022
  • я критиковал арестовича и просил разбанить ЮАР -  3 месяца бана
    такое могут делать только раша пидоры

    або фанати арестовича  :smilie5:
  • #5951 від Фома 15 Dec 2022
  • Ну вони ж сказали що за критику влади та модераторів банитимуть.....
    Шо там написано на стіні підвалу???
  • #5952 від Фома 15 Dec 2022
  • а вообще я не понимаю  термина конструктивная критика в отношении  ковалева, богусоаева,  наумова,  демченко,  ,татарова, безуголой, верещук

    это все было влада
    и эти пидары стоили Украине десятки тысяч жизней
    Амідушка мене перед цим забанив на десятку за те що я покритикував Надала і Притулу
    1) Надал купив 3 мавіка за якісь скаженні гроші. Явно що було відмите бабло
    2) Притула і спартани. Я особисто знаю тих хто купує спартани. Але чомусь, звичайно, я зрадойоб і мене треба на підвал.
  • #5953 від majesty 15 Dec 2022
  • або фанати арестовича  :smilie5:

    або просто пидары
    более того
    этот пидар назвал меня штабным работником
    эта пидарасня которая живет на подачки типа лещенко называет меня штабным работником  :fp2
  • #5954 від majesty 15 Dec 2022
  • кстати там не заслужено забыли про Пиваса ( у него бан тоже длительный)

    Пивас пол года жил на фронте и имеет право на свои резкие слова
    не сцыкливой пидарасне из львовских котлов банить таких людей
  • #5955 від Uki 15 Dec 2022
  • Шо там написано на стіні підвалу???

    просто взагалі там не торкатись цих тем....
  • #5956 від Фома 15 Dec 2022
  • просто взагалі там не торкатись цих тем....
    А то путін нападьот!
  • #5957 від Uki 15 Dec 2022
  • А то путін нападьот!

    просто немає сенсу
  • #5958 від Фома 15 Dec 2022
  • просто немає сенсу
    Я совість не продаю на відміну від хвотографа. Чорне білим я називати не буду.
  • #5959 від Uki 15 Dec 2022
  • Я совість не продаю на відміну від хвотографа. Чорне білим я називати не буду.

    так поки що вроді ніхто і не вимушує...... НАЗИВАТИ
  • #5960 від Фома 15 Dec 2022
  • так поки що вроді ніхто і не вимушує...... НАЗИВАТИ
    Дивись, там вже чітко визначено шо є секта а є не секта. Скоро будуть таврувати!
  • #5961 від Uki 15 Dec 2022
  • Дивись, там вже чітко визначено шо є секта а є не секта. Скоро будуть таврувати!

    Та нехай собі сектантствують скільки влізе.... не похуй?
  • #5962 від Фома 15 Dec 2022
  • Та нехай собі сектантствують скільки влізе.... не похуй?
    Ти не зрозумів - сєкта то ми.
  • #5963 від Uki 15 Dec 2022
  • Ти не зрозумів - сєкта то ми.

    Ну так записувати всих незгодних у секту - це перша ознака секти  :smilie5:

  • #5964 від majesty 15 Dec 2022
  • вернусь на фуп и постаалю вопрос
    явояется ли хуйловской агеетурой юзеры ко орые носили в клювике деркача , шария и дубинского на фуп и почему они до сих пор хороводят
  • #5965 від Geo 15 Dec 2022
  • Я приводив вже колись на упячкє цитати Шеремета-малороса. Притула мене вже банила за це. Від цих цитат Шеремета не відкрутишся. Я ще раз приведу на упячкє цю підбору по Шеремету. Притула мене знову забанить. Я це знаю. Як і зараз саме вона мене забанила, я впевнений. Я дам цю підбірку ще раз. І стільки, скільки буде потрібно.
  • #5966 від Uki 15 Dec 2022
  • Я приводив вже колись на упячкє цитати Шеремета-малороса. Притула мене вже банила за це. Від цих цитат Шеремета не відкрутишся. Я ще раз приведу на упячкє цю підбору по Шеремету. Притула мене знову забанить. Я це знаю. Як і зараз саме вона мене забанила, я впевнений. Я дам цю підбірку ще раз. І стільки, скільки буде потрібно.

    Тут давай. Якраз гілка на цю тему.
  • #5967 від majesty 15 Dec 2022
  • я лично считаю что фуп не является притулятником и тд
    начиная с 2004 года он лелался нашими руками
    нельзя же группу в фб назвать детищем цукера
    удивояет что после покупки фиалой  фуп стал работать еще больще по ватному
  • #5968 від majesty 15 Dec 2022
  • я лично считаю что фуп не является притулятником и тд
    начиная с 2004 года он лелался нашими руками
    нельзя же группу в фб назвать детищем цукера
    удивояет что после покупки фиалой  фуп стал работать еще больще по ватному
  • #5969 від Geo 15 Dec 2022
  • Юкі. Я дам цю підбірку на упячку. Вдруге. Втретє і вчетверте, якщо тупити будуть. Це мій бан і моя тема з цими ФСБшниками з Поволж'я. Про це я теж прямо писав і був забанений на 999 днів  Ок?
  • #5970 від Фома 15 Dec 2022
  • Я приводив вже колись на упячкє цитати Шеремета-малороса. Притула мене вже банила за це. Від цих цитат Шеремета не відкрутишся. Я ще раз приведу на упячкє цю підбору по Шеремету. Притула мене знову забанить. Я це знаю. Як і зараз саме вона мене забанила, я впевнений. Я дам цю підбірку ще раз. І стільки, скільки буде потрібно.
    То був Амід, а не Притула. їй вже пофігу.
Сторінок:
Actions