Сторінок:
Actions
  • #841 від Feral Cat 26 Dec 2022
  • уки  ты понимаешь,, что легимитизируешь этого кацапского пидара своец толлерантностью,?

    накуя ты с ним ведешь диалог? ты выступаешь в роли перегноя для этих бурьянов

    Бродяча кацапська шавка скиглить...
    Блядіна українською мовою гидує, але український хліб жере, стерво кацапське.
    Укі, що воно тут робить? Воно тебе ж за людину не вважає як і решту українців.
    Ви для нього рагулі, калбаснікі, та пєрєгной. На біса ви терпите це смердюче антиукраїнське падло?
    Невже вам мало Єрмаків із каломойскімі....?
    Невже вам мало того о що вони і хуйло роблять з Україною завдяки таким аватаркам з портретом Черчиля?
    Не розумію я такого самоприниження в толерантності до україноненависників.
     :smilie2:
  • #842 від Ali(UA) 09 Jan 2023
  • Tatus тебе ж на фупі не забанено що ти тут забув? іди там серись
  • #843 від Tatus 09 Jan 2023
  • Tatus тебе ж на фупі не забанено що ти тут забув? іди там серись

    Не кажи мені що робити і я не буду казати куди тобі йти.  :smiley14:
    А те що ти довбойоб і весь час рвеш дупу за ворогів України, то це однозначно.
  • #844 від Feral Cat 09 Jan 2023
  • а вот пидару метоличку прислали

    Гей, Uki ( Каліфорнійський ти куколде😂) забань маленьку Машеньку. Вона дуже нервова. :lol:
  • #845 від Ali(UA) 09 Jan 2023
  • Тебе тут раніше не було не видно й не чутно.
  • #846 від Ali(UA) 09 Jan 2023
  • Лише алі та ферал тут завзяті трампісти
    брехло завали...
  • #847 від Ali(UA) 09 Jan 2023
  • до речі навіть на фупі модер не ріже окремі пости що муляють око. цей модер пробив дно...
  • #848 від Ali(UA) 09 Jan 2023
  • Пояснюю. Повідомлення які провокують особисті срачі, які ніяким чином не стосуються теми гілки не ріжуться, а переносяться у відповідну гілку для срачів...
    знову порізав... ок козел блін . шоб ти був здоровий блін цензуратор хрєнов
  • #849 від majesty 09 Jan 2023
  • знову порізав... ок козел блін . шоб ти був здоровий блін цензуратор хрєнов


    компания у тебя на форуме кацапская
    думай почему
  • #850 від Ali(UA) 09 Jan 2023

  • компания у тебя на форуме кацапская
    думай почему
    маджі я останній час більше  читаю ніж дописую. мене здивував лише юзер Татусь що пригоцав з фупу по мою душу бо там з ним уже ніхто не розмовляє а я іноді слово скажу.
    а людині ж треба опонент для спілкування? отак люди страждають.
  • #851 від majesty 09 Jan 2023
  • Звідки у вас така тяга до якихось міфічних методичок і якась дика ненависть до тих, хто послідовно критикує головну проросійську партію США - Демократів?
    Дивні люди....


    чо гандон стал таким шолковым?
    расскажи про свою маманьку .блядину
  • #852 від majesty 09 Jan 2023
  • маджі я останній час більше  читаю ніж дописую. мене здивував лише юзер Татусь що пригоцав з фупу по мою душу бо там з ним уже ніхто не розмовляє а я іноді слово скажу.
    а людині ж треба опонент для спілкування? отак люди страждають.


    тут даже дело в том что ты реальный человек оказался в компании Виртуальных кацапских ботов
    то что в штатах никчемные колбасники особенно хыилологи на подсосе у фсб  абсолютно не секрет

    вот смотри
    хвилолог феравл 30 лет назад нелегалом сдрыснул в штаты

    за 30 лет он в лучшем случае стал дальнобойщиком ибо образование хвилолога в штатах и накуй не нужно

    но тут приходит предложение пописывать на форумах (украинскийб русский и уже английский свободно)  а если надо сходи на митинг ( и даже не за хуйла а за людей хуйла в штатах тип атрмап) 
    а если еще и организует пописывать 5 подобных клоунов...   20 k от пригожина (через прокладки типа фонд культуры)  гарантировано

  • #853 від ЮАР 09 Jan 2023
  • Ахуєть! :smilie10:
  • #854 від medved 26 May 2023
  • як тому ватному підарасу з нікнеймом former prime-minister, з яким ти в дьосна в Ландонє,  вдалося здриснути зі Львова в Ландон?
  • #855 від medved 26 May 2023
  • случайная картінка із інторнєда. Чісто для прівлєчєнія вніманія.

    <видалено>
  • #856 від RG 27 May 2023
  • Кто еті люді ?
  • #857 від ЮАР 27 May 2023
  • случайная картінка із інторнєда. Чісто для прівлєчєнія вніманія.


    <видалено>

    Ото відгодували!
    Фермери заздрять!
Сторінок:
Actions