Автор Тема: Порошенко оприлюднив 14 пунктів свого мирного плану (?)  (Прочитано 1056 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
Президент гарантував суверенітет України, пообіцяв, що на Донбасі спілкуватимуться російською мовою, а також аміністію, передає кореспондент Еспресо.TV з Ньюпорту, де триває Саміт НАТО.

Зазначимо, мирний план Порошенка має 14 пунктів, в яких зазначено наступне:

1. Гарантії безпеки для всіх учасників переговорів.

2. Звільнення від кримінальної відповідальності тих, хто склав зброю і не вчинив тяжких злочинів.

3. Звільнення заручників.

4. Створення 10 км буферної зони на українсько-російському державному кордоні. Відведення незаконних збройних формувань.

5. Гарантований коридор для виходу російських і українських найманців.

6. Роззброєння.

7. Створення в структурі МВС підрозділів для здійснення спільного патрулювання.

8. Звільнення незаконно утримуваних адміністративних будівель в Донецькій і Луганській областях.

9. Поновлення діяльності місцевих органів влади.

10. Поновлення центрального теле-і радіомовлення у Донецькій і Луганській областях.

11. Децентралізація влади (шляхом обрання виконкомів, захист російської мови - проект змін до Конституції).

12. Узгодження губернаторів до виборів з представниками Донбасу (за умови погодження єдиної кандидатури, при розбіжностях - рішення ухвалює Президент).

13. Дострокові місцеві та парламентські вибори.

14. Програма створення робочих місць в регіоні.

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
Заметил, что espreso троллит Пороха в последнее время. Пока не ясно, приняли ли боевики этот план и были ли правки. Пока ставлю знак вопроса в названии темы.
« Останнє редагування: Вересня 05, 2014, 05:38:56 17:38 від анабиоз »

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
а як він організує зміни до Конституції?
Kremlin delenda est.

Offline Megan

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
не вистачає:

 15. Адміністративна реформа. Відокремлення Лугандону від Донецької і Луганської областей
       і створення  Лугандонської області.

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Ну, на слив это совершенно не похоже.
...скорее просто... филькина грамота

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Порошенко оголосив про умови перемир'я. Повний текст заяви
П'ятниця, 05 вересня 2014, 17:59
додано фото
Версія для друку
Коментарі15

Президент Петро Порошенко в Ньюпорті (Уельс, Велика Британія) заявив про досягнення домовленостей про перемир’я та навів умови цих домовленостей.

"Європейська правда" наводить повний текст заяви глави держави в перекладі українською (Порошенко звертався до присутніх англійською).


Панове, як ви знаєте, в Мінську (на засіданні тристоронньої групи з регулювання конфлікту) було підписано протокол з імлементації мого мирного плану.

В цьому протоколі передбачені конкретні кроки зі встановлення миру та стабільності в частині Донецької та Луганської областей.

Базуючись на цьому протоколі, я дав вказівку керівнику моєї армії оголосити перемир’я починаючи з 18.00 за київським часом, тобто за півгодини.

Дуже важливо, щоби це перемир’я тривало довго, це дасть нам можливість продовжити політичний діалог, який принесе мир та стабільність у Донбас.

Я хочу також надати вам інформацію, що це включає дорожню карту, де мають бути прописані практичні кроки по кожному пункту з протоколу.

Ми очікуємо, що найближчим часом будуть звільнені заручники. Найбільш можливо, що це відбудеться завтра. Ми готові забезпечити значні кроки, які включатимуть децентралізацію влади, особливий статус окремих регіонів Донецької та Луганської областей щодо їхньої економічної свободи, гарантію вільного використання будь-яких мов на цій території, а також культурних традицій.

Також це включатиме амністію - тобто все, що є в моєму мирному плані.

Я можу сказати, що сьогодні я дуже задоволений результатами саміту і дуже задоволений, що (домовленість про) перемир’я досягнуто саме під час саміту.

Я можу також підтвердити, що це перемир’я ґрунтується на домовленостях, які було досягнуто під час моєї телефонної розмови з президентом Путіним, і це є важливим з огляду (гарантій) того, що це перемир’я триватиме довго. Тепер це – наша спільна (з Путіним) відповідальність.

Я може запевнити, що з українського боку ми зробимо все можливе, щоби зберегти мир та стабільність у східній частині України.

Також хочу запевнити, що це перемир'я досягнуто на засадах мого мирного плану, тобто на засадах поваги до суверенітету та цілісності України.

Заяву було зроблено в присутності декількох десятків журналістів з України та закордонних ЗМІ, підхід президента до преси не передбачав запитань.

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
чтой-то я не верю, что сепаратисты это план подписали

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
це старий план, який ще два місяці тому пропонувався як "мирний" і про який вже довго увесь світ торочить. це не воно.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Ну, на слив это совершенно не похоже.
...скорее просто... филькина грамота
Саме так.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
.. врядли это оно, если только Хуйло не настроен был заранее его не соблюдать и ставил целью оттянуть санкции, перегруппировка, подкрепление

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
.. врядли это оно, если только Хуйло не настроен был заранее его не соблюдать и ставил целью оттянуть санкции, перегруппировка, подкрепление

Камерон сказав , що санкціі будуть незалежно від мирного плану .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
А у меня традиционный уже вопрос - где про Крым? У него какой статус? Оттуда войска когда выведут?

И кстати о выводе - когда чужие войска должны начать, когда закончить отход с территории Украины?
Если уж это"дорожная карта"...
Sapere aude

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19212
И кстати о выводе - когда чужие войска должны начать, когда закончить отход с территории Украины?
Если уж это"дорожная карта"...

Цей пункт буде вважатися вже виконаним, бо "там нєту россійскіх войск"(с) Хуйло.