Сторінок:
Actions
  • #1 від MariArti 04 Feb 2020
  • Всем привет! Я очень люблю читать, мне кажется, что нет ничего лучше, чем книга в бумажном переплете... Можете посоветовать хорошие магазины в Киеве?
  • #2 від VladlenaSlim 04 Feb 2020
  • Здравствуйте! Я тоже люблю почитать книгу по вечерам, мне это помогает отвлечься и отдохнуть. Часто покупаю книги на сайте Книжный магазин «Е» https://book-ye.com.ua/ В Киеве они есть на Спасской, Лысенко, Воздухофлотском, Льва Толстого, Васильковской, Крещатике и др.
  • #3 від Kattie456 16 Jan 2021
  • В больших городах нет недостатка в книжных. А нам в маленьких приходится потрудиться, чтобы найти нужную книжку. И то, стоит она у нас обычно дороже.
  • #4 від vitalina 16 Jan 2021
  • Много хороших.
  • #5 від kIRIev 16 Jan 2021
  • Я хоч і живу в великому місті, але вже давно нічого не купую в книжкових магазинах. Якось мені трапився на очі сервіс, коли я шукав книги трилери в електронному форматі. Так на сайті https://pocketbook.ua/ua_ua/elektronni-knigi/hudozhnja-literatura/triler чого тільки не було в цьому розділі - і поезія, і проза, і бестселери, і навіть комікси та ще на різних мовах. До речі, в них і бескоштовна література є. Гадаю, вам варто переглянути.
  • #6 від Фрида 29 Mar 2024
  • В больших городах нет недостатка в книжных. А нам в маленьких приходится потрудиться, чтобы найти нужную книжку. И то, стоит она у нас обычно дороже.
    Замовляйте в онлайн книгарнях. Можу порекомендувати вам платформу Sens.in.ua Нещодавно я випадково натрапила на Sens.in.ua, шукаючи певну книгу, і, мушу сказати, була вражена! Цей онлайн-книжковий магазин не тільки може похвалитися широким вибором книг різних жанрів, але й обслуговуванням на найвищому рівні. Навігація їхнім веб-сайтом була простою справою завдяки зручному інтерфейсу. Я легко знайшов книгу, яку шукав, і був приємно здивований конкурентоспроможною ціною. Замовлення було простим процесом, і моя книга прийшла швидко, добре запакована та в ідеальному стані.
Сторінок:
Actions