Автор Тема: Тероборона  (Прочитано 526 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8266
Тероборона
« : Лютого 05, 2022, 04:21:37 16:21 »
Ось що пропонує Корчмнський

"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8266
Re: Тероборона
« Reply #1 : Лютого 14, 2022, 12:23:23 00:23 »
Куди бігти і що робити: інструкція для шкіл, дитсадків та батьків на випадок надзвичайної ситуації
Дата публікації
00:07, 14.02.22

Куди бігти і що робити: інструкція для шкіл, дитсадків та батьків на випадок надзвичайної ситуації
План дій на випадок небезпеки потрібно обговорити в родині вже сьогодні.

ТСН.Тиждень склав інструкцію для перевірки навчального закладу на випадок надзвичайної ситуації.

Школи і дитсадки
Соцмережі рясніють повідомленнями батьків про кардинально різну підготовку дитсадків і шкіл до можливої військової агресії:

- принести з дому ковдру, підписану на кожного учня;

- закупити свічки коштом батьків;

- купити по 10 батарейок АА на кожного учня.

Інші пишуть, що таких списків покупок у школах не давали. А в київській приватній школі взагалі закупили і ковдри, і воду, і сухпайки.

Де шукати своїх дітей у разі небезпеки – батьки мають запитати в дитсадку і школі. Адже не в кожному закладі є укриття чи підвал.

Завуч столичної школи Любомир Федорів зачитує перелік необхідного для дітей: проста їжа на чотири години, галети, вода питна, індивідуальна аптечка, ліхтарик з запасними батарейками, невеличка ковдра.

"З районо. Вони просять організувати, щоб у дітей було, щоб батьки дітям організували ці тривожні рюкзачки", - каже заступник директора з навчально-виховної роботи.

А бігти із цими рюкзачками доведеться до найближчої станції метро.

Адже в школі раніше було бомбосховище, а тепер тут будують церкву. Раніше був спортивний майданчик, а у 2000-х цю територію віджали. А в самій школі підвалу немає.

Невдовзі з учнями мають потренуватися швидко виходити зі школи і йти до станції метро.

В одному зі столичних дитчадків – ні підвалу, ні укриття. А розташований дитсадок узагалі між Генштабом та вокзалом. Директорка садочка пані Валентина хоче знати більше, ніж вказівки з районо, тому і запросила інструктора з фізичної безпеки Олексія Павлійчука. Директорка пояснює, що за інструкціями повинні дітей звести на перший поверх, де міцні стіни, подалі від вікон, щоб діти лягли на підлогу. Дітей цьому можна вчити у формі гри хоча б кожні 10 днів – щоб потім були готові в разі небезпеки.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Тероборона
« Reply #2 : Лютого 14, 2022, 08:20:48 08:20 »
Головне - аби був спокiй та... нiякоi панiки - бо саме це й треба Хуйлу...
 :smilie7:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8266
Re: Тероборона
« Reply #3 : Лютого 17, 2022, 11:33:12 23:33 »
Навички з надання першої медичної допомоги: як поводитися у тій чи іншій ситуації

"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8266
Re: Тероборона
« Reply #4 : Лютого 20, 2022, 02:57:48 14:57 »
Начальник штаба Сил теробороны Украины считает, что возраст для вступления в тероборону можно повысить до 70 лет

Сегодня 11.29

Собко рассказал о 65-летнем телеведущем с силой 30-летнего
Фото: radiosvoboda.org
Максимально предусмотренный возраст украинцев для вступления в Силы территориальной обороны (ТРО) можно было бы повысить, заявил в опубликованном 19 февраля интервью "Радіо Свобода" начальник штаба – заместитель командующего Сил ТРО, Герой Украины Сергей Собко.
Такое мнение он выразил, рассуждая о доукомплектовании подразделений резервистами и создании добровольческих формирований.

"Есть уже определенный запрос на их создание. В частности, из числа тех категорий людей, которые не могут по определенным ограничениям вступить в батальоны теробороны. Мы размышляем, как это исправить. Один из вариантов (возможно, и будем предлагать его) – увеличить возраст немного, от 60 до 65 или до 70 лет", – сказал Собко.

Он сообщил, что недавно общался с "одним известным телеведущим", который изъявил желание попасть в Силы теробороны.

"И я вижу, что он выглядит... у него силы, как у 30-летнего мужчины. И задаю себе вопрос: почему этого не разрешить, почему "не открыть ворота"? – отметил Собко.

Начальник штаба объяснил, что изменить связанные с этим законы и приказы намерены, готовя предложения и лоббируя изменения в законодательство.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Тероборона
« Reply #5 : Лютого 20, 2022, 05:34:52 17:34 »
Лучше... - до 100...
Нам до старости, лет до ста рости...
 :smilie7:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9350
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Тероборона
« Reply #6 : Лютого 21, 2022, 02:53:14 02:53 »
Лучше... - до 100...
Нам до старости, лет до ста рости...
 :smilie7:

І це непогано. Краще вже рухатись кудись після 60-ти, аніж сидіти на лавочках зі скорбним виглядом. Бо, коли я дивлюсь на жіночок, що зовсім не схожі на немічних стареньких, і що сидять під під"їздом з сумними обличчям, я чогось зовсім не хочу в їх компанію. Така нудьга...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15844
Re: Тероборона
« Reply #7 : Лютого 21, 2022, 04:18:15 04:18 »
І це непогано. Краще вже рухатись кудись після 60-ти, аніж сидіти на лавочках зі скорбним виглядом. Бо, коли я дивлюсь на жіночок, що зовсім не схожі на немічних стареньких, і що сидять під під"їздом з сумними обличчям, я чогось зовсім не хочу в їх компанію. Така нудьга...
+

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Тероборона
« Reply #8 : Лютого 21, 2022, 06:07:26 06:07 »
І це непогано. Краще вже рухатись кудись після 60-ти, аніж сидіти на лавочках зі скорбним виглядом.
Бо, коли я дивлюсь на жіночок, що зовсім не схожі на немічних стареньких, і що сидять під під"їздом з сумними обличчям, я чогось зовсім не хочу в їх компанію.
Така нудьга...
У багатьох з тих жiночок... багато хвороб - вiд дiабету до iшемii...
Не кажучi про зiр та слух...
Цiкаво було б подвитися... як тi баби на собi будуть АКМ тягти...
 :smilie7:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9350
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Тероборона
« Reply #9 : Лютого 21, 2022, 08:55:16 20:55 »
У багатьох з тих жiночок... багато хвороб - вiд дiабету до iшемii...
Не кажучi про зiр та слух...
Цiкаво було б подвитися... як тi баби на собi будуть АКМ тягти...
 :smilie7:

Тада більше розмов, аніж хвороб. Бо зараз люди і з діабетом живуть довго, якщо себе підтримують. А ішемія - це явна нестача руху. :smilie8: