Автор Тема: ЮжМаш  (Прочитано 164 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 989
ЮжМаш
« : Квітня 22, 2024, 01:31:13 01:31 »
Є така фірма. Усі знають.
Фірма державна. Фірма з серйозним потенціалом. Світового рівня. Була точно ще не так давно. Ракета Сатана.
30 років споживає кошти в серйозних вимірах.
Директора хуєктора персонал витрати секретарки, праівзвоцтвенниє мащьнастя, енергія, зарплати пенсії... І т.д.
Мільярди щороку.
В мене скромне питання

А де блять продукція ??
Сьогодні, вчора, десять років тому, п'ятнадцять... Де вона хто знає ?

Я особисто не знаю і не бачив Нічого.
КБ Луч набагато скромніша контора в порівнянні, але є хоч щось.

Я вже не питаю де наші розробки хоч за останні два роки.

Навколо цієї фірми підозріла тишина Була Завжди

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 989
Re: ЮжМаш
« Reply #1 : Квітня 22, 2024, 01:35:08 01:35 »
Ось це Вікіпедія,
Ну це просто ПЦ....


Станом на 2011 рік, в складі «Південмашу» перебувало 86 цехів та 82 відділів, де працювало близько 6300 осіб. За шість місяців 2011 року було вироблено промислової продукції на суму понад 135 мільйонів гривень, що становило понад 128 відсотків до відповідного періоду минулого року.

На той час діяльність «Південмашу» було зосереджено на виконанні наступних завдань:

серійне виробництво супутників та космічних систем «Зеніт» — ракетно-космічний комплекс для виводу на орбіту корисного вантажу масою до 12 т;
реалізація міжнародної програми «Морський старт», у рамках якої було здійснено 28 успішних запусків ракети-носія «Зеніт-3SL» із закордонними комерційними супутниками;
виготовлення тракторів з маркою ЮМЗ, які були відомі в 11 країнах світу;
виготовлення тролейбусів розробки КБ «Південне» для внутрішнього і зовнішнього ринків;
виготовлення трамваїв за конструкторсько-технічною документацією СП «Татра-Юг»;
виготовлення автоматизованих ліній для виробництва маргарину, майонезу, обладнання для м'ясопереробної продукції та інше;
виготовлення вітротурбіни за ліцензією фірми «Windpower» з горизонтальним ротором USM 56 100 потужністю 110 кВт;
початок виготовлення ґрунтооброблювальної машини за ліцензією німецької фірми «Dutzi», що агрегується з трактором потужністю 220 — 250 к.с.;
виготовлення 120-метрової сівалки з централізованим дозуванням;
розробка та виготовлення шасі для літаків розробки АНТК імені Олега Антонова: Ан-140, Ан-148 та Ан-178.
Таким чином, окрім ракет, завод випускав тролейбуси ЮМЗ-Т1, ЮМЗ-Т2 та ЮМЗ Е186; автобус А186; трактори ЮМЗ-6, ЮМЗ 8040.2, ЮМЗ 8244.2, ЮМЗ 8080 та іншу техніку.

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 989
Re: ЮжМаш
« Reply #2 : Квітня 22, 2024, 01:47:28 01:47 »
Тролейбуси юмз-т1 блять....

Зауважте цікаву ситуацію,
В суспільстві Ніхто не піднімає питання Южмаша і продукції яка треба як повітря вже роки
Ніхто Про Це Не Говорить.
Ні парії ні опозиції ні депутати ні громадськість ні блять лідери суспільної думки
Ні припиздент

Клянчимо АТАКМС які або не дають або дають в мізерних кількостях ще й ставлять Умови куди цілити.
20 штук, 30 штук... Ну це ж просто треш

Це ж питання на Поверхні, одне з Основних
Діставати кацапів хоча б на 500-1000 км, не дронами з 3 кг, а хоча б 500 кг
А якщо діставати на 2000 км і хуярити по уралвагонєбанах
То це Міняє Всю Картину

Ось я й питаю що це за така загадкова тишина з Южмашем

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 989
Re: ЮжМаш
« Reply #3 : Квітня 22, 2024, 01:49:15 01:49 »
Порошенко опозиція.
Він мовчить.

І мовчав всі 5 років свого терміну також.
Про уєбана Яценюка навіть не згадую.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17257
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: ЮжМаш
« Reply #4 : Квітня 22, 2024, 05:59:58 05:59 »
Уєбан Яценюк в порівнянні з теперішньою зеленою сволотою, янголятко небесне.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Re: ЮжМаш
« Reply #5 : Квітня 22, 2024, 09:21:07 09:21 »
Там такая тонкость что существует две конторы. Собственно Южмаш и КБ Южное. Одна из них по факту давно мертва, вроде Южмаш, но я не уверен
А чем занимается та что еще дрыгается я знаю по собственному опыту кучмовских времен
Если помните была тогда мода собственные спутники запускать
Так вот, приехала к нам в институт тогда делегация из Днепра, собрали посиделки, выдвинули предложение подкупающее своей простотой - мы запускаем спутник, а вы делаете туда некую приблуду что будет производить нужные вам эксперименты. Бабки будут!
Ну все порадовались, похлопали, в том числе и я, и разошлись. Типа как они уедут так будем проводить совещания, сделаем план, благо задел есть, уже нечто подобное летало еще в советское время.
Жду я совещания месяц, жду второй, третий.... а Германа все нет. Ну я подхожу к коллеге постарше, говорю - Коллега, я уже устал ждать, когдаже коллоквиумы, совещания, симпозиумы, план работ, освоение средств и наконец полет в космос?
А он мне - Ты чо, дурак? Уже все провели, слетали и месяц назад отослали отчет!