Автор Тема: в чем сила Порошенко?  (Прочитано 149 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20392
в чем сила Порошенко?
« : Квітня 26, 2024, 09:49:28 21:49 »
в том , что он на голову умнее и хитрее хуйла
кацапам прокинуть его невозможно
это не зеленое лошье
слабость Пороха...  излишний гуманизм , излишняя вера в наш глупый нарид


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46542
  • Never give in!
Re: в чем сила Порошенко?
« Reply #1 : Квітня 26, 2024, 10:02:50 22:02 »

 Feral Cat
Ветеран форума
******

Повідомлень: 46467

Re: #Година_поруч_з_Президентом
« Reply #1 : Березня 10, 2018, 12:48:58 00:48 »

Цитувати
Занадто пафосно написано.
Але головне я теж можу підтвердити, спостерігаючи за Порошенком із-за океану - він найкращий український президент. Тому всі нормальні люди в Україні мають гуртуватися навколо нього. Йому подібна пітримка потрібна насамперед морально.



Порошенко - дійсно найкращий.
« : Березня 08, 2019, 10:24:21 22:24 »
Цитувати
Я минулого року тут писав, що у світі на даний час лідера рівного Порошенкові немає.

Я дійсно так вважаю.

Хто не згоден - прошу надати ваш варіант.
« Останнє редагування: Квітня 26, 2024, 10:12:02 22:12 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6312
Re: в чем сила Порошенко?
« Reply #2 : Квітня 27, 2024, 10:55:17 10:55 »
в том , что он на голову умнее и хитрее хуйла
кацапам прокинуть его невозможно
это не зеленое лошье
слабость Пороха...  излишний гуманизм , излишняя вера в наш глупый нарид
Слабкість Пороха в його силі, й тому, що з цього витікає.
А саме - в тому, що зараз вже найтупорилішому з зебілів абсолютно чітко ясно: Порох по всіх критично важливих питаннях був правий, мав залишатися президентом, й його необрання привело до трагічних наслідків, а необрав його якраз отой найтупориліший з зебілів.
Тому кожного разу, коли цей найтупориліший зебіл бачить прізвище "Порошенко", він попри всі свої зусилля відчуває дискомфорт через розуміння, що особисто він доклав до тих трагічних наслідків руку.
І його цей дискомфорт настільки харить, що зебіла просто рве на шматки. Він про це хоче забути, зробити вигляд що цього ніколи не було, перевести тему на бесіду про птічєк, побитися головою об стіну - коротше що завгодно, аби власний мозок йому не нагадував, який він зебіл.
Таких зебілів три чверті від голосувалих у 2019 році, й відповідно вся ця маса виборців ніколи не проголосує ані за Петра, ані за Марину, ані за кого завгодно з прізвищем що починається на "Поро".

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19143
Re: в чем сила Порошенко?
« Reply #3 : Квітня 27, 2024, 05:17:14 17:17 »

І його цей дискомфорт настільки харить, що зебіла просто рве на шматки. Він про це хоче забути, зробити вигляд що цього ніколи не було, перевести тему на бесіду про птічєк, побитися головою об стіну - коротше що завгодно, аби власний мозок йому не нагадував, який він зебіл.

Типова реакція всіх віруючих, котрих наїбав їхній бох. І це не тільки зелупнів стосується. Віруючі у персональний проект і змію поводяться абсолютно так само. Єдине що останні ніяк на процес влізання боха на табуретку не впливали, на відміну від.

 “It’s easier to fool people than to convince them that they have been fooled.” --Mark Twain

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26931
Re: в чем сила Порошенко?
« Reply #4 : Квітня 27, 2024, 05:55:22 17:55 »
Мне кажется что вы сильно переоцениваете интеллектуальные возможности большинства зебилов.
Мне кажется большинство из них так и не поняло то что их выбор привел к нынешней ситуации.
По крайней мере среди тех с кем я знаком я ни от кого не слышал подобного понимания

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4028
Re: в чем сила Порошенко?
« Reply #5 : Квітня 27, 2024, 08:40:31 20:40 »
сила пороха в томиу що він є правдива українська шляхта

в первісному значенні цього слова

він перша ластівка відновлення цього явища - без якого неможливо становлення будь-якої держави

тому його так мочить русня

бо шляхта то є те на чому тримаються всі держави світу
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6312
Re: в чем сила Порошенко?
« Reply #6 : Квітня 27, 2024, 11:23:32 23:23 »
Мне кажется что вы сильно переоцениваете интеллектуальные возможности большинства зебилов.
Мне кажется большинство из них так и не поняло то что их выбор привел к нынешней ситуации.
По крайней мере среди тех с кем я знаком я ни от кого не слышал подобного понимания
Ну тут просто особливих можливостей не треба, коли майскіє шашличкі запам'яталися іншими подіями, та й цитати типу "можемо дати на армію, але ж як тоді будувати дороги".
Інша справа що в них, у місцях концентрації, може бути добре розвинуте щось на кшталт "битися головою об стіну", або скоріш "ДА ВАШ ПАРАШЕНКО ІШО ХУЖЕЄ В СТО РАЗ!!!111". Плюс вони можуть ховатися за формулюваннями типу "русня все одно б напала", що технічно правда, й для них це типу робить питання "а що ти, кондом, робив з розумінням що русня все одно нападе, у 2019 році" другорядним.
В мене просто трохи викривлена картина, за кордоном за зебіла голосували здебільшого цікаві особистості, котрі нажерлися правильного лайна в рунетє чи московському патріархаті. Я маю в знайомих обидва випадки (це два єдиних зебіла, знайомих мені особисто :) ), в умовах коли навкруги три чверті порошенківців й ще чверть біженців-перефарбованих зебілів, вони ведуть себе буквально як я описую, ну хіба що головою об стіну не б'ються (хоча є близький аналог)) )

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6312
Re: в чем сила Порошенко?
« Reply #7 : Квітня 27, 2024, 11:24:09 23:24 »
сила пороха в томиу що він є правдива українська шляхта

в первісному значенні цього слова

він перша ластівка відновлення цього явища - без якого неможливо становлення будь-якої держави

тому його так мочить русня

бо шляхта то є те на чому тримаються всі держави світу
в русні нуль розуміння таких речей.