Автор Тема: Ющенко підписав контракт з ВСУ і захищає Україну  (Прочитано 358 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
механіком Т-80  :smilie1:

Із початком російської аґресії проти України Джон Ющенко, канадієць із українським корінням, не вагаючись, подолав Атлантичний океан, аби дістатися Львова та допомогти українській армії. Там досвідчений автомеханік запропонував свої знання та навички командуванню місцевої аеромобільної бригади та долучився до ремонту військової техніки.
Свій вчинок 51-річний Джон тоді пояснив просто та без зайвого пафосу: «Я стільки новин бачив. Не міг всидіти вдома та лише співчувати. Адже можу чимало корисного для українського війська зробити. Я був механіком удома, і всю цю військову техніку більш-менш розумію. Й ось подумав: чому ж не зможу придбати квиток і прилетіти, аби допомогти нашим воїнам?» Наступні дві відпустки він провів не в родинному колі, а в боксі військової частини та фахово допоміг поставити на колеса чимало одиниць військової техніки.

Як писав «Міст», у червні ц. р. набув чинності Указ Президента України, згідно з яким було визначено порядок проходження іноземцями військової служби в Збройних силах України. Зазначені зміни в українському законодавстві відкрили двері для тих патріотів з-за кордону, котрі хотіли би допомогти своїй історичній батьківщині в боротьбі з підступним ворогом, однак до того не мали на це достатніх правових підстав.

Джон Ющенко одним із перших дізнався про нововведення, отже, порадившись із родиною в Су-Сент-Марі (провінція Онтаріо) поїхав туди, де з 2014 року було його серце, — до плюндрованою ворогами України. Тепер він є повноправним військовослужбовцем 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. :Ganba:

Джон Ющенко зліва

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
 :smiley24:
Я вже думав, що наш колишнiй През... змiнив амплуа великого бджоляра на вояку.
 :smilie7:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
:smiley24:
Я вже думав, що наш колишнiй През... змiнив амплуа великого бджоляра на вояку.
 :smilie7:

Майстерність заголовку :shuffle:
але те що ви так подумали робить плюс Віктору Андрійовичу

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
 :smiley24:
А як побачiв iмя Джон... зрозумiв, який саме Юшенко.
 :smilie7: