Автор Тема: Афганістан  (Прочитано 642 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Афганістан
« : Вересня 05, 2017, 12:59:56 00:59 »
Афганістан

П’ятидесяті роки:


На вулицях Кабула


Заняття з біології в кабульському університеті


Афганська армія на параді

Шестидесяті роки:


Кабул, 25 травня 1964 року.


Магазин грамплатівок


в університетській лабораторії


На вулиці



Бутіки на нічній вулиці


Шкільний двір



Курси медсестер



Туристи в парку


На вулиці


Випускний в університеті, кінець шестидесятих


дівчата на вулиці, 1967 рік

Семидесяті роки:


















кабульський університет в кінці семидесятих



дівчата на вулиці, 1979 рік.


Восьмидесяті роки:

Радянський викладач веде заняття з обчислювальної техніки. Кабульский політехнічний інститут.


Кабульські студенти, 1981 рік.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Афганістан
« Reply #1 : Вересня 05, 2017, 08:37:57 08:37 »
До чого нам цей фотоархiв?..
Невже лiньки в Гуглу вiдшукати?..
 :smilie7:

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Афганістан
« Reply #2 : Вересня 05, 2017, 10:55:30 10:55 »
Цей фотоархів співзвучний  моїм відчуттям, що виникають в процесі спостереження за розвитком суспільства і чудово їх ілюструє. Він не є обов’язковим до перегляду і ні від кого не вимагає коментарів.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Афганістан
« Reply #3 : Вересня 05, 2017, 12:14:27 12:14 »
Таке саме було й в Ірані.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26946
Re: Афганістан
« Reply #4 : Вересня 05, 2017, 01:11:19 13:11 »
Угробили в общемто нормальную страну

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Афганістан
« Reply #5 : Вересня 05, 2017, 01:58:33 13:58 »
Що доводить, що зміни на краще не завжди незворотні. Приходять фанатики і на раз руйнують усе, що роками будувалося до них. Іран – та сама історія. А фанатики беруться із забитих сіл, де із усіх просвітників один мулла, і жодної школи.  Можна уявити, що ситуація повториться  десь і з фанатиками іншого, немусульманского типу. Одна із країн прямо на очах деградує до скотського стану.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26946
Re: Афганістан
« Reply #6 : Вересня 05, 2017, 02:03:49 14:03 »
Що доводить, що зміни на краще не завжди незворотні. Приходять фанатики і на раз руйнують усе, що роками будувалося до них. Іран – та сама історія. А фанатики беруться із забитих сіл, де із усіх просвітників один мулла, і жодної школи.  Можна уявити, що ситуація повториться  десь і з фанатиками іншого, немусульманского типу. Одна із країн прямо на очах деградує до скотського стану.

100%

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26946
Re: Афганістан
« Reply #7 : Вересня 05, 2017, 02:08:45 14:08 »
Справедливости ради надо сказать что в России в последние годы шло целенаправленное оскотинивание народа, это была госполитика такая. Тоже пытались распространить и на сопредельные территории Украины в частности.
Я не знаю как процессы шли в Афгане и Иране, но в России это целенаправленная политика. Как бы мы не рассуждали о благодатной почве, но и данный фактор не стоит забывать. И еще, не совсем понятно прошел ли процесс точку невозврата

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Афганістан
« Reply #8 : Вересня 05, 2017, 04:23:40 16:23 »
Основна причина дауншифтингу - скорочення алгоритмів , завдяки ліні душі.
Mocsia delenda est

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Афганістан
« Reply #9 : Вересня 05, 2017, 06:04:42 18:04 »
Що доводить, що зміни на краще не завжди незворотні. Приходять фанатики і на раз руйнують усе, що роками будувалося до них. Іран – та сама історія. А фанатики беруться із забитих сіл, де із усіх просвітників один мулла, і жодної школи.  Можна уявити, що ситуація повториться  десь і з фанатиками іншого, немусульманского типу. Одна із країн прямо на очах деградує до скотського стану.
Афганських фанатиків породили Брєжнєв з Андроповим, які принесли на афганську землю нескінченну війну.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Афганістан
« Reply #10 : Вересня 05, 2017, 07:49:15 19:49 »
Думаю, що в Афганістані було достатньо різних угрупувань, які б чудово воювали між собою і без втручання СРСР. Достатньо вбивства Таракі  компашкою Аміна.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Афганістан
« Reply #11 : Вересня 05, 2017, 08:08:33 20:08 »
Думаю, що в Афганістані було достатньо різних угрупувань, які б чудово воювали між собою і без втручання СРСР. Достатньо вбивства Таракі  компашкою Аміна.
Два зауваження.
1. Аміну та Таракі  ривалюцію робити радянські спецслужби допомагали.
2. Як би там було без радянського втручання зараз можна лише здогадуватись. А по факту це радянське втручання було і саме воно створило в Афгані армію релігійних фанатиків.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Афганістан
« Reply #12 : Вересня 05, 2017, 08:14:07 20:14 »
В Саудівській Аравії або Йемені не було ні Брежнєва, ні, навіть, Хрущова, а фанатиків там море. Та чого далеко ходити - в Ірані теж. Був шах, була нормальна країна. Шаха скинули, і, ласкаво просимо до середньовіччя.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Афганістан
« Reply #13 : Вересня 05, 2017, 08:25:28 20:25 »
В Саудівській Аравії або Йемені не було ні Брежнєва, ні, навіть, Хрущова, а фанатиків там море. Та чого далеко ходити - в Ірані теж. Був шах, була нормальна країна. Шаха скинули, і, ласкаво просимо до середньовіччя.
Є різниця, Сауди вони й жили собі в середньовіччі, поки в них нафту не знайшли.
А Афган в середньовіччя потрапив через катастрофу, яку спричинила спроба есересерії завоювати цю крвїну.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26946
Re: Афганістан
« Reply #14 : Вересня 05, 2017, 09:37:57 21:37 »
В Саудівській Аравії або Йемені не було ні Брежнєва, ні, навіть, Хрущова, а фанатиків там море. Та чого далеко ходити - в Ірані теж. Був шах, була нормальна країна. Шаха скинули, і, ласкаво просимо до середньовіччя.
Є різниця, Сауди вони й жили собі в середньовіччі, поки в них нафту не знайшли.
А Афган в середньовіччя потрапив через катастрофу, яку спричинила спроба есересерії завоювати цю крвїну.

Хз, мы слишком мало знаем про тот регион, тем более в исторической пперспективе чтобы чтото конкретно обсуждать. Например в период довоенных событий в Афгане я школьником еще был и всякие Афганистаны интересовали меня в последнюю очередь :)
Иран тоже небыл в средневековье до революции, да он и при Хомейни в средневековье не был. Только это его не спасает.
А саудиты тоже не в средневековье были, насколько понимаю они жили племенным укладом. От него до феодализма как до Киева раком
Так что чем был Афган до вмешательсвоа СССР нам неизвестно. Таже вроде англичане хозяйничали, понятное дело подняли города, а что там в кишлаках творилось нам неведомо