Автор Тема: Місцеві здали нас...  (Прочитано 727 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46542
  • Never give in!
Місцеві здали нас...
« : Вересня 12, 2014, 04:48:53 04:48 »


- Розкажіть, Андрію, як ви виходили? Що довелося пережити?  З вами були поранені?

- Ні, не було, дякувати богу. Тобто група вийшла без 300, без 200.

Ми виходили без техніки, пішки, у формі зі зброєю. Вийшли обманним шляхом - зробили вигляд, що йдемо в один бік, а пішли в інший.

Йшли 16 днів, нас було 21 разом зі мною. Я пам'ятаю кожну хвилину, але розповідати доведеться це кілька діб.

Йшли полями, посадками, від джерельця до джерельця по карті. Вночі йшли, вдень відпочивали.

Уявіть собі: 21 людина без їжі і води. Вночі холодно. Спали просто на землі, рядком, притулившись один до одного - таким чином зігрівалися. Якщо хтось перевертався на інший бік, то всі 20 також переверталися.

- Коли ви відходили, місцеві допомагали чи навпаки?

- В одному у населеному пункті нас і здали. Нам не було що їсти, ми були на кукурудзяному полі. Хтось необдумано взяв і облущив кукурудзу і лишив її. А то ж зразу помітно.

От хтось з місцевих "ДНРівцям" і сказав, що є сліди. Вони прийшли вночі і обстріляли посадку. А нам довелося бігати із посадки в посадку


Не всі місцеві раді українським збройним силам. Загалом виходить 50 на 50: хтось радий, а хтось ні.

- А як ви виживали?

- Ми їли кукурудзу, насіння соняшників. Дощ йшов, то ми пили дощову воду. Брали плащпалатки, в них під час дощу набиралася вода, от її і пили.

А останні 5 днів сиділи без води і без їжі. Місцеві здали нас, тобто передали по ланцюгу інформацію про нас з села в село, і нам перекрили всі джерела.

Перекрили доступ до води - в тих місцях, де вона є, всюди сиділи їхні "секрети". Як тільки ми підходили - нас одразу обстрілювали.

- Вам було страшно?

- Страшно було. Тільки дурний не боїться. Було страшно, коли вперше під мінометний обстріл потрапив. А потім якось звикаєш. Поки відходили, неодноразово доводилось тримати бій. І на засідки наривались не один раз.

- На момент вашого виходу хтось з наших ще залишався у оточенні?

- Не впевнений, але мені здається, що ми останні. Принаймні я крім "ДНРівців" та росіян, нікого не бачив. Вночі бачив двічі колони російської техніки. Дві колони приблизно до 25 машин в кожній.

Коли виходили, я наших не бачив. Хоча, можливо, я не повністю володію інформацією.

Ми вийшли в 60 км від Маріуполя. Спочатку ми попросили води, бо дуже хотілося пити. А потім трішечки гарячого. Після п'яти діб голодування я сказав групі, що можна трохи гарячого, потім через три години знову трохи. А вранці більш менш нормально поснідали пацани.

Найсмачнішим був борщ. А ще я нарешті спав у наметі. Таке враження було, що це був п'ятизірковий готель.

А потім, щоб нас доправити в Маріуполь, командир того батальйону дав людину і машину. Нас сюди привезли, перевдягнули. Я нарешті поголився, помився, став схожим на людину.

Зараз у хлопців настрій бойовий. Тільки нам дадуть 10 діб перепочинку, бо ми у зоні АТО на Донбасі дуже довго. Найголовніше, що я живий і здоровий, що я повернуся у Львів до дітей, що вони тата побачать.

 - Чи був у вас весь цей час зв'язок з керівництвом?

- Був. Вони не могли нас виводити, бо кільце замкнулося, коли бойовики відвоювали Амвросіївку. Ми самі йшли, наші не знали, де ми.

- Добровольчі батальйони весь час говорять, що їх зраджує командування. У вас є претензії до керівництва?

- Ніхто нікого не зраджував. Командування підтримувало нас, в телефонному режимі робило все, щоб нас витягнути. Але ми всі - дорослі люди і розуміємо, що вони - не боги, і чудес не можуть робити. Але жодного разу не було такого, щоб командування нас "кинуло". Дуже погано, що на той момент (момент виходу з оточення - УП), в Амвросіївці вже включили роумінг...

- Який роумінг? Російський?

- Так, звичайно. У мене за 2 дні 2 тисячі гривень з телефону роумінг з'їв.

- Як ви вважаєте, чи був сенс так довго тримати сектор Д?

- Утримуюсь від відповіді.

http://www.pravda.com.ua/articles/2014/09/11/7037463/
If you are going through hell, keep going.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Місцеві здали нас...
« Reply #1 : Вересня 12, 2014, 04:51:27 04:51 »
Перейменуйте тему на: Місцеві 50/50
Згідно тексту )
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline waclaw

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 72
Re: Місцеві здали нас...
« Reply #2 : Вересня 12, 2014, 05:26:15 05:26 »
Цікаво, як вони заряджали мобіли

Offline МастерТук

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Re: Місцеві здали нас...
« Reply #3 : Вересня 12, 2014, 05:36:10 05:36 »
скоріше за все вмикали на дуже короткий час одну мобілу. коли сіла - другу і тд. Як що було б інакше, їх швидко вирахували б і знищили.