Автор Тема: Однажды в России  (Прочитано 966 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Однажды в России
« : Вересня 04, 2018, 09:32:41 09:32 »
https://www.novayagazeta.ru/articles/2018/09/03/77683-odnazhdy-v-rossii

Многабуков і 18+, але рекомендується для прочитання і розуміння, який поруч з нами Мордор, і від чого нам ціною багатьох життів вдалося відпетляти в 14му.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15878
Re: Однажды в России
« Reply #1 : Вересня 04, 2018, 11:22:04 11:22 »
https://www.novayagazeta.ru/articles/2018/09/03/77683-odnazhdy-v-rossii

Многабуков і 18+, але рекомендується для прочитання і розуміння, який поруч з нами Мордор, і від чого нам ціною багатьох життів вдалося відпетляти в 14му.
Я не думаю,що у нас набагато краще.Хоч би згадати звідки пішла назва міліціонерів “оборотні“ .А почали тікати ще 2004.Ще звернув увагу на ділетанство виконавців :міліціонери повинні були знати,що сліди знищуються по максимуму і трупи за собою не залишають,найбільш розумно було їх спалювати аби і кісток не лишалося .Виконання вбивств на власній базі теж не від великого розуму.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6484
Re: Однажды в России
« Reply #2 : Вересня 04, 2018, 02:57:19 14:57 »
Я не думаю,що у нас набагато краще.
А дарма.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15878
Re: Однажды в России
« Reply #3 : Вересня 04, 2018, 05:01:39 17:01 »
Я не думаю,що у нас набагато краще.
А дарма.
А якщо перефразувати:краще але не набагато ?))

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19223
Re: Однажды в России
« Reply #4 : Вересня 04, 2018, 10:59:00 22:59 »
Хоч би згадати звідки пішла назва міліціонерів “оборотні“ .

З кацапстану.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15878
Re: Однажды в России
« Reply #5 : Вересня 05, 2018, 06:22:44 06:22 »
Хоч би згадати звідки пішла назва міліціонерів “оборотні“ .

З кацапстану.
Десь на початку 2000~х у Києві взяли ОЗГ на чолі з міліціонером(офіцера,по моєму УБОПовця) і у складі міліціонерів ,підприємців і ще когось.Там теж вони боролися за справедливість ,вбили з десяток чи півтора ,от їх у нас і назвали оборотнями в погонах.Там ще дуже цікаво слідство шло:у СІЗО до суду років з вісім відсиділи,хоча по закону максимум до двох,а очільник,після заяв у бік політиків/чиновників лапті відкинув.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19223
Re: Однажды в России
« Reply #6 : Вересня 05, 2018, 06:26:03 06:26 »
Хоч би згадати звідки пішла назва міліціонерів “оборотні“ .

З кацапстану.
Десь на початку 2000~х у Києві взяли ОЗГ на чолі з міліціонером(офіцера,по моєму УБОПовця) і у складі міліціонерів ,підприємців і ще когось.Там теж вони боролися за справедливість ,вбили з десяток чи півтора ,от їх у нас і назвали оборотнями в погонах.Там ще дуже цікаво слідство шло:у СІЗО до суду років з вісім відсиділи,хоча по закону максимум до двох,а очільник,після заяв у бік політиків/чиновників лапті відкинув.

Назва "оборотні в пагонах" 100% походить з хуйлостану. Належить робаду Гризлову і посилається на справу хуйлянських ментів з 2003 року.

PS. Не кажучи вже про те, що в українській мові слова "оборотєнь" немає, а є слово "вовкулака".

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15878
Re: Однажды в России
« Reply #7 : Вересня 05, 2018, 08:07:50 08:07 »
Наших взяли в 2002,а коли їх так назвали хтозна. але за Кучми і наскільки пам‘ятаю,,на кацапів не посилалися:  https://www.segodnya.ua/criminal/Bandu-oborotney-v-pogonah-osudili-na-pozhiznennoe.html

А що стосується мови,то тоді українською писали з загальноукраїнських популярних може пару видань.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Однажды в России
« Reply #8 : Вересня 05, 2018, 10:57:51 10:57 »
Термін "Оборотни в погонах" я почув вперше в Москві в передачі "600 секунд" Невзорова, здається ще в кінці 80их. Це була одна з найрейтинговіших передач того періоду, нарівні зі "Взглядом". 10 хвилин відвертої "чорнухи" абсолютно непритаманної радянському телебаченню.
А пішов цей термін взагалі від назви однієї з серій серіалу 70х років "Народжена революцією".
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19223
Re: Однажды в России
« Reply #9 : Вересня 05, 2018, 10:59:03 10:59 »
Термін "Оборотни в погонах" я почув вперше в Москві в передачі "600 секунд" Невзорова, здається ще в кінці 80их. Це була одна з найрейтинговіших передач того періоду, нарівні зі "Взглядом". 10 хвилин відвертої "чорнухи" абсолютно непритаманної радянському телебаченню.
А пішов цей термін взагалі від назви однієї з серій серіалу 70х років "Народжена революцією".

Ну тобто з кацапстану бп.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Однажды в России
« Reply #10 : Вересня 05, 2018, 01:29:39 13:29 »
Термін "Оборотни в погонах" я почув вперше в Москві в передачі "600 секунд" Невзорова, здається ще в кінці 80их. Це була одна з найрейтинговіших передач того періоду, нарівні зі "Взглядом". 10 хвилин відвертої "чорнухи" абсолютно непритаманної радянському телебаченню.
А пішов цей термін взагалі від назви однієї з серій серіалу 70х років "Народжена революцією".
Памятаю той серiал - то були "звичайнi" мародери.
В Украiнi були своi "Героi" - "Оборонтнi" зявилися в кiнцi 90...
Одна iз справ була повяза iз вбивством народного цiлителя Юрiя Омельченка - чувак не погано пiднявся, а коли став крутим, його помiтили чуваки, якi були наче менти - в Броварському лiсi, пiд Киiвом... Ю. Омельченка було страчено.
Уявiть собi, якi оберти та який бiзнес в тi роки мали псевдо-менти...
 :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15878
Re: Однажды в России
« Reply #11 : Вересня 05, 2018, 01:54:16 13:54 »
Термін "Оборотни в погонах" я почув вперше в Москві в передачі "600 секунд" Невзорова, здається ще в кінці 80их. Це була одна з найрейтинговіших передач того періоду, нарівні зі "Взглядом". 10 хвилин відвертої "чорнухи" абсолютно непритаманної радянському телебаченню.
А пішов цей термін взагалі від назви однієї з серій серіалу 70х років "Народжена революцією".
Памятаю той серiал - то були "звичайнi" мародери.
В Украiнi були своi "Героi" - "Оборонтнi" зявилися в кiнцi 90...
Одна iз справ була повяза iз вбивством народного цiлителя Юрiя Омельченка - чувак не погано пiднявся, а коли став крутим, його помiтили чуваки, якi були наче менти - в Броварському лiсi, пiд Киiвом... Ю. Омельченка було страчено.
Уявiть собi, якi оберти та який бiзнес в тi роки мали псевдо-менти...
 :smilie7:
Ніякий,вони тільки посаджали ОЗГ,все було попереду.Крім донецьких.