Автор Тема: Мендель насмішила  (Прочитано 967 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9395
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Мендель насмішила
« : Жовтня 05, 2019, 10:18:23 22:18 »
Звинуватила журналістів у всіх смертних гріхах.
Який пафос :smilie5:

https://censor.net.ua/video_news/3152319/moe_povedenie_ne_doljno_vyzyvat_takogo_urovnya_travlyu_bulling_i_harassment_mendel_o_konflikte_s_jurnalistami

Здається, вона навіть не знає, що означають оці слова - булінг і харасмент. Ліпить для "красівості"  :laugh:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Мендель насмішила
« Reply #1 : Жовтня 05, 2019, 10:20:32 22:20 »
Звинуватила журналістів у всіх смертних гріхах.
Який пафос :smilie5:
https://censor.net.ua/video_news/3152319/moe_povedenie_ne_doljno_vyzyvat_takogo_urovnya_travlyu_bulling_i_harassment_mendel_o_konflikte_s_jurnalistami
Здається, вона навіть не знає, що означають оці слова - булінг і харасмент. Ліпить для "красівості"  :laugh:
Якась там журнал. спiлка вимагае вигнати Ю. Мендель з посади Пресухи Фюрера...
Годi iй своiм IQ торгувати...
 :gb:
« Останнє редагування: Жовтня 05, 2019, 10:32:43 22:32 від Бувалий »

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Мендель насмішила
« Reply #2 : Жовтня 05, 2019, 10:29:25 22:29 »
Вони реально там всі настільки тупі, що ніхріна не розуміють у що вони вляпались. Херасмент їм буде коли до стінки ставитимуть, а булінг коли на шиї мотузку затягуватимуть. Якщо і далі продовжуватимуть йти по шляху державної зради.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33370
  • Стать: Чоловіча
Re: Мендель насмішила
« Reply #3 : Жовтня 05, 2019, 10:33:44 22:33 »
А навіщо звільняти, її рівень повністю відповідає рівню 'клієнта'  :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Мендель насмішила
« Reply #4 : Жовтня 05, 2019, 10:35:20 22:35 »
Вони реально там всі настільки тупі, що ніхріна не розуміють у що вони вляпались.
Херасмент їм буде коли до стінки ставитимуть, а булінг коли на шиї мотузку затягуватимуть.
Якщо і далі продовжуватимуть йти по шляху державної зради.
Витрачатися на щось особливе... не варто.
Просто приiдуть до дому дефочкi веселi хлопцi, дочекаються Юляху, вкрадуть ii тiло, разважаться, а залишок... скинуть в болото...
А навіщо звільняти, її рівень повністю відповідає рівню 'клієнта'  :smilie7:
Та воно й клiенту не треба - лише Шефа соромить...
 :triniti:

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: Мендель насмішила
« Reply #5 : Жовтня 05, 2019, 10:39:54 22:39 »
Мендель- це щось палестинське?
Чи біля ?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Мендель насмішила
« Reply #6 : Жовтня 05, 2019, 10:57:52 22:57 »
Мендель- це щось палестинське?
Чи біля ?
Типова тупа жидiвочка, яка пригрiлася на Iнтерi...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15878
Re: Мендель насмішила
« Reply #7 : Жовтня 09, 2019, 08:19:48 08:19 »
 Мендель у твіті англійською написала кацапський  варіант міста Київ і її норм так відшмагали і от реакція:
Речниця президента України Юлія Мендель вибачилась за неправильне написання назви столиці України англійською мовою.

Про це прессекретар Зеленського написала у Twitter.

«Kyiv not Kiev. Я не поміняла написання назви столиці України в нещодавній цитаті. Винна. Всі мої твіти говорять тільки про українську версію написання Києва. Я особисто завжди підкреслювала це для всіх ЗМІ, в яких я працювала. Прошу вибачення у всіх, чиї почуття були ображені, коли я не змінила цитату»,— написала Мендель Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/news/mendel-vibachilas-za-nepravilne-napisannya-stolici-ukrajini-631196.html

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Мендель насмішила
« Reply #8 : Жовтня 09, 2019, 08:32:35 08:32 »
Мендель у твіті англійською написала кацапський  варіант міста Київ і її норм так відшмагали і от реакція:
Речниця президента України Юлія Мендель вибачилась за неправильне написання назви столиці України англійською мовою.

Про це прессекретар Зеленського написала у Twitter.

«Kyiv not Kiev. Я не поміняла написання назви столиці України в нещодавній цитаті. Винна. Всі мої твіти говорять тільки про українську версію написання Києва. Я особисто завжди підкреслювала це для всіх ЗМІ, в яких я працювала. Прошу вибачення у всіх, чиї почуття були ображені, коли я не змінила цитату»,— написала Мендель Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/news/mendel-vibachilas-za-nepravilne-napisannya-stolici-ukrajini-631196.html

Читала десь по твітерах, що коли її призначили, то її зарубіжні колеги просто офігіли, бо вона не була відома високим професіоналізмом. А чим вона була відома, то це тим, що якийсь козел написав їй у соціальних мережах, що хотів її грубо відтрахати.

Jedem das Seine  :laugh:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Мендель насмішила
« Reply #9 : Жовтня 09, 2019, 09:20:02 09:20 »
Читала десь по твітерах, що коли її призначили, то її зарубіжні колеги просто офігіли, бо вона не була відома високим професіоналізмом.
А чим вона була відома, то це тим, що якийсь козел написав їй у соціальних мережах, що хотів її грубо відтрахати.
Jedem das Seine  :laugh:
Для телеканалу Iнтер, який е фiлiею московського Першого каналу ОРТ, Мендель була -  :smiley24:
Адже Iнтер давно хворiв на проф. журналiстiв - там були своi Майдани, багато проф. гравцiв при Януковiчi пiшла, канал трусило, були проблеми з кадрами та рейтингом, адже Iнтер дивляться майже третина Украiни, вiн мае вплив на рос. мовне населення та пенсiв, якi дають каналу найбiльшу аудiторiю...

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Мендель насмішила
« Reply #10 : Жовтня 10, 2019, 05:49:02 05:49 »
 Шрек Баблокат
несомненно, Мендель имеет талант - вызывать к себе отвращение..
Зеленский похож на собачников, которые любят маленьких уродливых собачек.. чем отвратительнее, тем лучше..

 :weep: :weep: :weep:



Хіба порядна дівчина буде корячитися у таких позах, та ще і з сигаретою?

Ну і викликала відповідні пропозиції. Але ж яким треба бути збоченцем, щоб збудитися на таке?  :smilie10: :smilie10:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Мендель насмішила
« Reply #11 : Жовтня 10, 2019, 05:50:23 05:50 »
Хех, дочитала статтю до кінця і не одна я так думаю  :laugh:


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Мендель насмішила
« Reply #12 : Жовтня 10, 2019, 05:53:53 05:53 »
До речі, а звідки у неї такі страшні зморшки? їй же навіть 40-ка ще немає  :smilie10:




Yuriy Characternyk
@пать она разжирела за несколько месяцев)) кинець эпохи бидности для менделей)
28.09.2019 13:19


Лора Нагорняк d64760b1
в зелеофісе завелися мендельвошкі ... треба санстанцію викликати ...
28.09.2019 17:28
« Останнє редагування: Жовтня 10, 2019, 05:59:46 05:59 від Ad Astra »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Мендель насмішила
« Reply #13 : Жовтня 10, 2019, 09:22:39 09:22 »
Громадянка Мендель... типова жи...ська хвойда, яка призабула, що ii хвамiлiя може спровокувати дуже неприемнi стосунки - не лише через твiти, але й через образи проф. журналiста, по сутi, колеги, про яке вона якось призабула, коли своi ручонки розпускала...
Уявiть, аби ця хвойда в США, перед Бiлим домом... почала перед пресою махати руками та лаятися...
Бачiш Мендель - дай iй пендель...
Лише при Зеленському таке можливо...
 :vinsent:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19224
Re: Мендель насмішила
« Reply #14 : Жовтня 10, 2019, 04:37:57 16:37 »
МендЕль - в бордель.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Мендель насмішила
« Reply #15 : Жовтня 11, 2019, 07:02:52 07:02 »
МендЕль - в бордель.

Вона вже для борделю застара. А вважає себе фотомоделлю, напевно. Бачили, як вона того журналіста відштовхнула та загребла і типу "нам треба на каву". Я бачила, як деякі дівчата себе так поводили з хлопцями.

Але це ж непрофесійно та вважається харасментом, адже вона на хлопця поклала свої лапи. Він опупів, йому це було неприємно. А вона з такою либою, типу жінка-вамп.

Ну цирк на дроті.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Мендель насмішила
« Reply #16 : Жовтня 11, 2019, 08:02:45 08:02 »
Вона вже для борделю застара.
А вважає себе фотомоделлю, напевно.
Бачили, як вона того журналіста відштовхнула та загребла і типу "нам треба на каву".
Я бачила, як деякі дівчата себе так поводили з хлопцями.
Але це ж непрофесійно та вважається харасментом, адже вона на хлопця поклала свої лапи.
Він опупів, йому це було неприємно. А вона з такою либою, типу жінка-вамп.
Ну цирк на дроті.
:smiley24:
А може там щось iнше - ви нiколи не бачiли пяних повiй - схоже, що панi Мендель вирiшила, що невелика iмпровiзацiя в командi кловуна iй не завадить, тому й почала руки розпускати...
Психологiю такоi хвойди важко передбачiти - такi дii кажуть про те, що... я втомилася тебе чекати, швидко йдемо в кущi, бо в мене мало часу, а ти такий зайка...