Автор Тема: Иловайская трагедия произошла из-за безумного плана командования  (Прочитано 25425 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Чесно кажучи, я у ваших постах сумбурних трохи заплутався. З ваших слів виходить, що вояки гівно, генералітет гівно, всі обісралися. Дві тисячі кацапів заблокували сім тисяч наших вояків у Іловайську. Наказу на вихід по коридору не було. А до речі який тоді наказ був ?

Наші 7000 тисяч обісравшихся вояків пішли коридором самовільно, де їх розстріяли 2 тисячі кацапів.

А виною всьому було 400 бандерівців, які обісралися і дали 2 тисячам кацапів розстріляти 7 тисяч наших переляканих вояків в Іловайську.

Так ?
Не переймайтесь. Пишіть собі й далі оди делятинським фермо-пільцям, які героїчно драпонули з "пекла".

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Чесно кажучи, я у ваших постах сумбурних трохи заплутався. З ваших слів виходить, що вояки гівно, генералітет гівно, всі обісралися. Дві тисячі кацапів заблокували сім тисяч наших вояків у Іловайську. Наказу на вихід по коридору не було. А до речі який тоді наказ був ?

Наші 7000 тисяч обісравшихся вояків пішли коридором самовільно, де їх розстріяли 2 тисячі кацапів.

А виною всьому було 400 бандерівців, які обісралися і дали 2 тисячам кацапів розстріляти 7 тисяч наших переляканих вояків в Іловайську.

Так ?
Не переймайтесь. Пишіть собі й далі оди делятинським фермо-пільцям, які героїчно драпонули з "пекла".

Чуєш, ану дай посилання на оди, або не пизди.

Ось що я писав:

"Я їх захищати не буду. Є у нас органи, хай розбираються. Але якщо ви вважаєте, що ми віддали Лугнандон , тому що 400
чоловік (добровольців) пішли з фронту, тоді в консерваторії щось не так."
« Останнє редагування: Вересня 25, 2014, 09:56:04 21:56 від OlegSky »

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Алє, вояки. Ще раз. Ви пишете, що наших було 7 тисяч, яких заблокували 2 тисячі кацапів і наші обісралися.

Так ?

плюс-мінус так...
завдання нашим було поставлено невірно, переляк був в Главкома, який кинувся домовлятися про коридор... забули?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Алє, вояки. Ще раз. Ви пишете, що наших було 7 тисяч, яких заблокували 2 тисячі кацапів і наші обісралися.

Так ?

плюс-мінус так...
завдання нашим було поставлено невірно, переляк був в Главкома, який кинувся домовлятися про коридор... забули?

От з цього місця я й хочу розслідування. Відкрите і публічне.

Бо вся наука воєнна каже, що замкнути у мішок 2 тисячам 7 тисяч це є дуже -дуже  неймовірна операція.

Тому або кацапи генії, або наші генерали довбойоби.

От мене і цікавить правда.

То що там главком домовлявся це одне, і його прокинули.

А от як так сталося що 7 тисяч не могли виїбати 2 тисячі кацапів, це дуже цікаво.
Що призвело до такої ситуації ? Я вже почув, що 400 обісравшихся і смердючих бандерівців які тікали в Делятин.

Ще варіанти є ? Чи це все ?


« Останнє редагування: Вересня 25, 2014, 09:58:22 21:58 від OlegSky »

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд


Іловайський не вартий штурму та/чи руйнувань...
нам потрібно було перерізати постачання, яке можна було зробити у будь-якому місці, навіть - в 1км від Іловайську...



А я повністтю поділяю Вашу думку з точки зору , але це у випадку коли готувалась облога . А це нот зе кейс , бо готувався штурм Донецька . Іловайськ потрібно було просто зрівняти з з гівном , тоді у випадку удару з тилу військ Хуйлостану реально можна булотстворити сценарій Сталінграду . Спеціально коли з Ларька і Песків є забеспечення тилу . Я промовчу про прориви з Амвросіївки , але Дебальцівський вузол , таки реально надавав таку можливість . Ну хочаб " правим серповим "
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Алє, вояки. Ще раз. Ви пишете, що наших було 7 тисяч, яких заблокували 2 тисячі кацапів і наші обісралися.

Так ?

плюс-мінус так...
завдання нашим було поставлено невірно, переляк був в Главкома, який кинувся домовлятися про коридор... забули?

От з цього місця я й хочу розслідування. Відкрите і публічне.

Бо вся наука воєнна каже, що замкнути у мішок 2 тисячам 7 тисяч це є дуже -дуже  неймовірна операція.

Тому або кацапи генії, або наші генерали довбойоби.

От мене і цікавить правда.

То що там главком домовлявся це одне, і його прокинули.

А от як так сталося що 7 тисяч не могли виїбати 2 тисячі кацапів, це дуже цікаво.
Що призвело до такої ситуації ? Я вже почув, що 400 обісравшихся і смердючих бандерівців які тікали в Делятин.

Ще варіанти є ? Чи це все ?

2 тисячі не генії, ними керують цілеспрямованій люди...
наших же 7 тисяч просто заганяти у тому Іловайську...
це як біг на тренажері - нульове пересування при виснаження всіх ресурсів...
це в першу чергу недоліки управління...
а про домовленості з хуйлом... чесно, треба бути наївним...
« Останнє редагування: Вересня 25, 2014, 10:20:49 22:20 від MakYury »

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча


Іловайський не вартий штурму та/чи руйнувань...
нам потрібно було перерізати постачання, яке можна було зробити у будь-якому місці, навіть - в 1км від Іловайську...



А я повністтю поділяю Вашу думку з точки зору , але це у випадку коли готувалась облога . А це нот зе кейс , бо готувався штурм Донецька . Іловайськ потрібно було просто зрівняти з з гівном , тоді у випадку удару з тилу військ Хуйлостану реально можна булотстворити сценарій Сталінграду . Спеціально коли з Ларька і Песків є забеспечення тилу . Я промовчу про прориви з Амвросіївки , але Дебальцівський вузол , таки реально надавав таку можливість . Ну хочаб " правим серповим "

і все одно сам Іловайський цінності не представляє...
людей треба було орієнтуватися на виконання послідовності завдань: перерубали постачання - частина переходить у захист, частина йде далі...
але наші прапорцями над міськрадами переважно зайняті...

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Нижче карта Іловайська. Кругом поля. Зажати там 2 тисячами 7 неможливо фізично, навіть з технікою.

 Бо можна прориватися в будь-який бік (немає природніх перепон) там кругом поля, не треба нічого форсувати, не треба прориватися болотами чи лісами.

Якщо не було ніяких наказів на вихід по коридору, як вище написав оутсайдер, то який взагалі був наказ ?

Це все якийсь брєд.


Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Дійсно багато питань, коли побачив карту...
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

Це все якийсь брєд.

Егеж бо . Особливо гуманітарний коридор від Путіна  посеред степу .
Це треба бути реальним дебілом . Сцикуни просто погодились бути вбитими , бо реально втратили волю до життя з-за власного боягузтва . Вівці .
Тут вже ніякий Гелетей не доктор .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд


і все одно сам Іловайський цінності не представляє...
людей треба було орієнтуватися на виконання послідовності завдань: перерубали постачання - частина переходить у захист, частина йде далі...
але наші прапорцями над міськрадами переважно зайняті...

Ну так а я про що , шановний ? Зрівняти з гівном і йти далі . Повністтю погоджуюсь з Вашою стратегією .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Алє, вояки. Ще раз. Ви пишете, що наших було 7 тисяч, яких заблокували 2 тисячі кацапів і наші обісралися.

Так ?


Так

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Алє, вояки. Ще раз. Ви пишете, що наших було 7 тисяч, яких заблокували 2 тисячі кацапів і наші обісралися.

Так ?


Так

Так .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Outsider , слухай , я чогось думав, що православні - безпринципні негонорові уйобища . Перепрошую за свою недалекоглядну опінію . Тощо , мир ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Добре. Тепер стає зрозумілим, що це не було боягузство. Я поясню чому.

В перші тижні другої світової війни в полон здалося мільони червоноармійців. Вони також не були боягузами, але вони
були впевнені що будуть наступати і ворога бити на їх території.

Це сталося і у нас. Перед Іловайськом кожен день рапортувалося про відбиті від ворога міста, обіцяли визволити до Дня Незалежності Донбас. і т.д. Наші воєнні плани розроблялися в у відповідності до директиви, що у нас війна з сепарами-алкоголіками. Таким чином війська не були готові до справжної війни і просто були повністю деморалізовані і дезорієнтовані після нападу кацапів.

Але я би не називав їх боягузами. Це неправильно. Кожна людина боїться коли на неї їде танк, і звинувачувати
цих бійців є неконструктивно.

Треба винести уроки з цієї поразки, яку я насправді вважаю перемогою. Ми би не змогли прогодувати Лугандон, якщо б його відбили, а в такій ситуації після зимівлі там все буде трохи по іншому.

Але нам треба  готуватися до війни справжньої, а не до поїздок в АТО для отримання посвідчення учасника бойових дій.
Бо це не остання наша битва, і ще буде час та можливіть проявити свої справжні якості.


« Останнє редагування: Вересня 25, 2014, 11:54:26 23:54 від OlegSky »

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Так, сумна і трагічна іловайська історія. Я живу в Кіровограді і коли вперше почув про «Уманський котел» або трагедію «Зеленої брами» 1941року – я був вражений тими подіями. Тим більше, що це сталося практично на батьківщині мого діда і бабці – в Ново архангельському районі. Був не раз в тих місцях (робота пов’язана з поїздками по області), намагався якось зрозуміти факт – «сведения о более чем 30-ти тысячах павших в котле есть усредненная статистика по соотношению количества убитых с обеих сторон на отдельно взятых участках самого ожесточенного противостояния сторон в котле. До сих пор на полях былых сражений находятся массовые неучтенные захоронения бойцов 6-12-ой армий. Планомерно ведется поисковая работа, но скорее всего, вернуть с войны всех - одной человеческой жизни не хватит…»

Можливо недоречні якісь порівняння з тими давніми подіями, але все ж таки.

«..первая волна прорывающихся  по молодому подсолнуху, в 2.30 ночи, скрытно пошла на позиции егерей. Конечно, в неразберихе они не догадывались, что поле пристреляно минометным и перекрестным пулеметным огнем идеально. Егеря умудрялись класть мины прямо на спины наступавшим, укрывающихся в воронках. По личным подсчетам на позициях егерей стояло около десятка станковых пулеметов МГ-34 и как минимум два расчета ротных и полковых минометов.

О вооружении наступающих - наши солдаты первой волны были сформированы в произвольные штурмовые группы по немецкому типу (роты автоматчиков), вооруженные пистолетами-пулеметами ППД-38 и ППД-40, фланговую поддержку обеспечивали расчеты пулеметчиков вооруженных ДП. Это позволило создать в первой фазе прорыва весьма высокую плотность огня. Кроме сорокопяток, в артподготовке были задействованы 76-мм горные пушки образца 1938 года. Стреляли они шрапнельными зарядами и весьма эффективно. Иногда попадали прямо в немецкие ячеи. Во второй волне бойцы, которые шли на прорыв, были оснащены весьма и весьма не плохо как для окруженцев - у них было большое количество винтовок АВС и СВТ, гранат Ф-1 и РГД-33. Среди наступающих первых волн было много молодых офицеров, по воле рока павших смертью героев. Вечная им слава и память.
В последствии немецкие позиции были взяты, наши смогли продвинутся еще немного вперед, но были перехвачены локтевыми соединениями, расчленены и почти полностью уничтожены.

Прорывы были в разные стороны и в разные дни, некоторые вообще вопреки здравой логике прорывались на запад - к немцам в тыл наивно полагая, что за волной наступающих немцы за собой оставляют пустые тылы удобные для маневра. Основная волна прорывающихся стремилась на восток и юго-восток. Наиболее крупные прорывы были 3-го и 4-го в двух почти параллельных направлениях - на Терновку и на Буряковку. Небольшие группы прорывались в те дни на юг на Покотилово и Михайловку. Трагическим и ошибочным также я считаю приказ о том, чтобы формировать небольшие группы из личного состава и прорываться в разных направлениях, нащупывая тем самым бреши в немецкой обороне. В начале, такие бреши были конечно и причем не маленькие, на некоторых участках до 3-ех километров, но бог войны был на стороне вермахта и наши этим не смогли воспользоваться. А когда отдали приказ выходить группами по 10-20 человек, было уже поздно - клещи сомкнулись и егеря вылавливали ушедшие в ночные прорывы группы красноармейцев на полях как зайцев, многие конечно отчаянно сражались и гибли в неравных боях. Остальных ждала "Уманская яма". Неясно что хуже...» 


http://reibert.info/threads/umanskij-kotel-41-go.67702/page-9

http://reibert.info/attachments/2dopros-jpg.1216196/

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
... Сцикуни просто погодились бути вбитими , бо реально втратили волю до життя з-за власного боягузтва . Вівці . ...
Ох какая вонь подрейтузная поперла! переквантили самого Кванта..
 :Ganba: :Ignor:
Sapere aude

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Outsider , слухай , я чогось думав, що православні - безпринципні негонорові уйобища . Перепрошую за свою недалекоглядну опінію . Тощо , мир ?

Ми дійсно саме такі. Рівно як і греко-католики :) Ясна справа що мир.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд


Ми дійсно саме такі. Рівно як і греко-католики :) Ясна справа що мир.

Г- К , то окрема пісня , краще не починати , а то я не зупинюсь  :gigi: ібуде мені і "ганьба " , і " ігнор "  :gigi:
« Останнє редагування: Вересня 26, 2014, 07:47:52 07:47 від cheshuntt »
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Алє, вояки. Ще раз. Ви пишете, що наших було 7 тисяч, яких заблокували 2 тисячі кацапів і наші обісралися.

Так ?


Так

Зажати там 2 тисячами 7 неможливо фізично, навіть з технікою (с)

це все одно що дві людини "оточіли" сімох

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Але драпонути саме воно. Дали ж всього дві години на роздуми. Соромно, якщо чесно, просто дуже соромно.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд


Зажати там 2 тисячами 7 неможливо фізично, навіть з технікою (с)

це все одно що дві людини "оточіли" сімох

Ну ДНРівські  бабки з  мерзлими трусами " напєрєвєс" роззброювали бригади свого часу , так що я б особливо не дивувався і Вам би не радив .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Хлопці-хлопці... Про що сперечаємось..
Хтось може собі уявити, що в афгані якийсь полк взяв та й відійшов по ініціативі свого командира? Та не просто відійшов, а дриснув аж до Термеза? Оголивши фланги сусідам. Та його задушили б голіруч, такого комполка, якщо раніше гб не закрило б.
Сто раз готовий повторювати -
Армія - це перш за все дисципліна, статут, і єдиноначаліє. Перепрошую, не можу на вкраїнську перекласти.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Хлопці-хлопці... Про що сперечаємось..
Хтось може собі уявити, що в афгані якийсь полк взяв та й відійшов по ініціативі свого командира? Та не просто відійшов, а дриснув аж до Термеза? Оголивши фланги сусідам. Та його задушили б голіруч, такого комполка, якщо раніше гб не закрило б.
Сто раз готовий повторювати -
Армія - це перш за все дисципліна, статут, і єдиноначаліє. Перепрошую, не можу на вкраїнську перекласти.

Плюсую

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Кажучі про Іловайськ, не забуваємо про мясорубку навколо Саур - Могили, Зеленопілля...

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Зажати там 2 тисячами 7 неможливо фізично, навіть з технікою (с)

це все одно що дві людини "оточіли" сімох

Можливо.

Не все одно, але і двоє можуть сімох оточити.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Хлопці-хлопці... Про що сперечаємось..
Хтось може собі уявити, що в афгані якийсь полк взяв та й відійшов по ініціативі свого командира? Та не просто відійшов, а дриснув аж до Термеза? Оголивши фланги сусідам. Та його задушили б голіруч, такого комполка, якщо раніше гб не закрило б.
Сто раз готовий повторювати -
Армія - це перш за все дисципліна, статут, і єдиноначаліє. Перепрошую, не можу на вкраїнську перекласти.

Про єдіноначаліє добре сказано.
Риба гниє з голови.
Хто командує АТО? На це немає відповіді досі ні в кого.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Любой военный план изначально безумен.

Любой военный план имеет сотни факторов ведущих к успехуи столько же к неудачам и валить все на генералов бред и идиотизм... точно те же генералы освободили 2/3 лугандона а когда их подловили под илловайском тут же стали плохими хотя до этого были нормально и иногда даже ничего так...
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Любой военный план изначально безумен.

Любой военный план имеет сотни факторов ведущих к успехуи столько же к неудачам и валить все на генералов бред и идиотизм... точно те же генералы освободили 2/3 лугандона а когда их подловили под илловайском тут же стали плохими хотя до этого были нормально и иногда даже ничего так...

Фактично, окрім Слов'янську, там було мінімум бойових дій. Лугандон був "дутий"...

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Ни один план не переживает встречи с противником.
ХЕЛЬМУТ ФОН МОЛЬТКЕ, немецкий фельдмаршал