Автор Тема: Иловайская трагедия произошла из-за безумного плана командования  (Прочитано 25256 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Вставлю свої п`ять копійок. Перелом наступив не через ввід військ хуйлостана, це було передбачувано, а через героїчний драп українців при одному вигляді кацапів. П`ятсот багнетів Прикарпаття особливо показова історія. Злі язики кажуть що до них просто підійшли росіяни і дали "два часа на сьебатся нахуй". І браві Бандерівці зйобувались до самого Делятина



Справедливості заради - далеко не одні вони

Взагалі то тільки ідіоту прийшла до голови думка формувати батальони тероборони з мусорів .
Ось і результат .

Там багато чого, але конкретне Прикарпатя це проект Свободи. Теоретично мусили бути кращі з кращих. Ідейні і вмотивовані.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Вставлю свої п`ять копійок. Перелом наступив не через ввід військ хуйлостана, це було передбачувано, а через героїчний драп українців при одному вигляді кацапів. П`ятсот багнетів Прикарпаття особливо показова історія. Злі язики кажуть що до них просто підійшли росіяни і дали "два часа на сьебатся нахуй". І браві Бандерівці зйобувались до самого Делятина
Справедливості заради - далеко не одні вони

Не тільки рашистам краще за нас відомо, що тут діється, але і піндосам.
Така сувора правда життя.

Тупий і хамський наїзд.Дохєра тобі з Делятина видно, да. До самого Іловайська....

яке їхало таке здибало
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
я пишу про це з квітня...
що до бажаючих, то що зробила країна для заохочення та постачання?

Встречный вопрос
Чем должна занимать страна в первую очередь: существующими войсками или добровольческими батальонами?
Ответь, отбросив пафос.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
я пишу про це з квітня...
що до бажаючих, то що зробила країна для заохочення та постачання?

Встречный вопрос
Чем должна занимать страна в первую очередь: существующими войсками или добровольческими батальонами?
Ответь, отбросив пафос.

це в однієї людини одна голова і дві руки, а "країна" багато чого має робити паралельно...

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Вставлю свої п`ять копійок. Перелом наступив не через ввід військ хуйлостана, це було передбачувано, а через героїчний драп українців при одному вигляді кацапів. П`ятсот багнетів Прикарпаття особливо показова історія. Злі язики кажуть що до них просто підійшли росіяни і дали "два часа на сьебатся нахуй". І браві Бандерівці зйобувались до самого Делятина
Справедливості заради - далеко не одні вони

Не тільки рашистам краще за нас відомо, що тут діється, але і піндосам.
Така сувора правда життя.

Тупий і хамський наїзд.Дохєра тобі з Делятина видно, да. До самого Іловайська....

яке їхало таке здибало

Значить так. Іди дрочити на партрету бублика і уклінно прошу поставити мене в ігнор, герой оборони

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд


Там багато чого, але конкретне Прикарпатя це проект Свободи. Теоретично мусили бути кращі з кращих. Ідейні і вмотивовані.

Я б тут розрізнив задля чистоти наукового підходу . Бо одна річ " Свобода " як партія , а інша річ " Свобода " як керманичі в Ів - Фр . Так от Прикарпаття це проект власне " другої" Свободи . Тут і на регіональну специфіку треба теж вважати , це щодо " ідейності " . Бо одна справа бути гугенотом в Ля Рошелі , а інша в Кордові .
Я  Свободу тут не вигорожую ( бо терпіти не можу різних лівацьких дебілів ) , просто висловлюю своє бачення ситуації.
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Та не змайматся хуйнею. ДБ нормальні були для війни з терористами, для чого вони й створювалися. Але коли на тебе наступає регулярна армія, їй повинна протистояти також регулярна. Бо добре все зіпхати на 400 бандерівців, але якщо одина батальон мав зупинити кацапську армаду, то якого хуя в нас стільки воєнних части в Україні. Давайте всіх армійців розженемо нахєр, а воювати будуть одні бандерівці, і тоді побачимо як воно буде.

АЛЕ, за однієї умови. ВСЮ техніку зі складів армії передати бандерівцям. І планувати операції також будуть тільки ДБ.

От тоді і будемо говорити про результат.


Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Та не змайматся хуйнею. ДБ нормальні були для війни з терористами, для чого вони й створювалися. Але коли на тебе наступає регулярна армія, їй повинна протистояти також регулярна. Бо добре все зіпхати на 400 бандерівців, але якщо одина батальон мав зупинити кацапську армаду, то якого хуя в нас стільки воєнних части в Україні. Давайте всіх армійців розженемо нахєр, а воювати будуть одні бандерівці, і тоді побачимо як воно буде.

АЛЕ, за однієї умови. ВСЮ техніку зі складів армії передати бандерівцям.

на війні кожен відповідає за СВОЮ ділянку в плані ВЗАЄМОДІЇ на всьому твд
і якщо хтось ПРОСТО оголює певну територію то це відбивається МАЙЖЕ на всіх

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Я і не кажу що вся проблема виключно через "Прикарпаття".  Драпали всі. При тому що росіян за оцінками Пентагона було хіба тисяч з п`ять

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Та не змайматся хуйнею. ДБ нормальні були для війни з терористами, для чого вони й створювалися. Але коли на тебе наступає регулярна армія, їй повинна протистояти також регулярна. Бо добре все зіпхати на 400 бандерівців, але якщо одина батальон мав зупинити кацапську армаду, то якого хуя в нас стільки воєнних части в Україні. Давайте всіх армійців розженемо нахєр, а воювати будуть одні бандерівці, і тоді побачимо як воно буде.

АЛЕ, за однієї умови. ВСЮ техніку зі складів армії передати бандерівцям.

на війні кожен відповідає за СВОЮ ділянку в плані ВЗАЄМОДІЇ на всьому твд
і якщо хтось ПРОСТО оголює певну територію то це відбивається МАЙЖЕ на всіх

Плюсую

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Та не змайматся хуйнею. ДБ нормальні були для війни з терористами, для чого вони й створювалися. Але коли на тебе наступає регулярна армія, їй повинна протистояти також регулярна.

Ну римляни , коли Ганібал кинув в прорив бойових слонів , теж би могли сказати :"  ми так не договарювалісь " . Я знаю що Ви зараз скажите , " де римська армія , а де українська ? " . А я Вам теж скажу , що на час Пунічних воєн римська армія складалась з "призивників " і в більшості з сільскої місцевості . А те що сцикуни собі виправдяння знайдуть , так це - закон жанру .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Та не змайматся хуйнею. ДБ нормальні були для війни з терористами, для чого вони й створювалися. Але коли на тебе наступає регулярна армія, їй повинна протистояти також регулярна.

Ну римляни , коли Ганібал кинув в прорив бойових слонів , теж би могли сказати :"  ми так не договарювалісь " . Я знаю що Ви зараз скажите , " де римська армія , а де українська ? " . А я Вам теж скажу , що на час Пунічних воєн римська армія складалась з "призивників " і в більшості з сільскої місцевості . А те що сцикуни собі виправдяння знайдуть , так це - закон жанру .

І це плюсую. Генштаб може бути сто разів довбойобом, це не привід для драпа

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

Генштаб може бути сто разів довбойобом, це не привід для драпа

Я б сказав інакше . Якщо хтось довбойоб , не означає , що самому теж треба ним бути . Історичний досвід показує , що драп військового підрозділу це 9 з 10 - смерть .
В Іловайську не ходи вони калідорами  , а тримай  грамотно оборону- втрати були б на порядок меньші .
Взяти прикладом 51 - у бригаду . Мало того що там жахливі втрати живої сили і техніки , так ще й в переліку зниклих без вісті і полонених , 51 - ша бригада аж рябить в очах .
Це як циган робить все , щоб тільки не робити , а 51 -ша воювала так , що б тільки не воювати . Результат як кажуть "на лицо " .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Я б тобі ще раз плюсанув але не можу)) Саме так. Не знаєш що робити - прочитай бойовий статут про бій в оточенні а не агітку хуйла про "гуманітарний" коридор

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409

Генштаб може бути сто разів довбойобом, це не привід для драпа

Я б сказав інакше . Якщо хтось довбойоб , не означає , що самому теж треба ним бути . Історичний досвід показує , що драп військового підрозділу це 9 з 10 - смерть .
В Іловайську не ходи вони калідорами  , а тримай  грамотно оборону- втрати були б на порядок меньші .
Взяти прикладом 51 - у бригаду . Мало того що там жахливі втрати живої сили і техніки , так ще й в переліку зниклих без вісті і полонених , 51 - ша бригада аж рябить в очах .
Це як циган робить все , щоб тільки не робити , а 51 -ша воювала так , що б тільки не воювати . Результат як кажуть "на лицо " .
Так , а ми про що?
Зібрали комбайнерів, програмістів і хочете , щоб вони воювали?  Офіцери не мають досвіду бойових дій і думають, що Статут написаний просто так, а війна це гра в танчики.  Згадайте, як розстріляли 51 бригаду під Допропіллям. Армійці думали, що приїхали на пікнік , а війна це так собі в телевізорі.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

Так , а ми про що?
Зібрали комбайнерів, програмістів і хочете , щоб вони воювали?  Офіцери не мають досвіду бойових дій і думають, що Статут написаний просто так, а війна це гра в танчики.  Згадайте, як розстріляли 51 бригаду під Допропіллям. Армійці думали, що приїхали на пікнік , а війна це так собі в телевізорі.

Читайте , он в мене внизу підпис стоїть . Тут ні мої,  ні Ваші бажання в розрахунок не беруться . Це фундаментальні принципи буття задіяні
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Та не змайматся хуйнею. ДБ нормальні були для війни з терористами, для чого вони й створювалися. Але коли на тебе наступає регулярна армія, їй повинна протистояти також регулярна. Бо добре все зіпхати на 400 бандерівців, але якщо одина батальон мав зупинити кацапську армаду, то якого хуя в нас стільки воєнних части в Україні. Давайте всіх армійців розженемо нахєр, а воювати будуть одні бандерівці, і тоді побачимо як воно буде.

АЛЕ, за однієї умови. ВСЮ техніку зі складів армії передати бандерівцям.

на війні кожен відповідає за СВОЮ ділянку в плані ВЗАЄМОДІЇ на всьому твд
і якщо хтось ПРОСТО оголює певну територію то це відбивається МАЙЖЕ на всіх

По моїх даних Прикарпаття відійшов останній. Всі підрозділи, що були біля них відійшли, а вони залишилися самі.
Так що ще не знати хто перший драпанув, і хто які ділянки оголив.

PS. Мої дані, це свідчення бійців підрозділу.
« Останнє редагування: Вересня 25, 2014, 03:39:58 15:39 від OlegSky »

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Я б тобі ще раз плюсанув але не можу)) Саме так. Не знаєш що робити - прочитай бойовий статут про бій в оточенні а не агітку хуйла про "гуманітарний" коридор

При чому тут Статут ?. Є наказ на відхід по коридору і його треба виконувати. Це ж армія, а не дискотека, хто куди хоче,
той туди йде. До речі ви знаєте що написано в Статуті про порушення наказу ?

Так що не пишіть дурниці.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
По моїх даних Прикарпаття відійшов останній. Всі підрозділи, що були біля них відійшли, а вони залишилися самі.
Так що ще не знати хто перший драпанув.

PS. Мої дані, це свідчення бійців підрозділу.

а про те що вони САМОВІЛЬНО поїхали аж в саме прикарпаття свідчень немає?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818

По моїх даних Прикарпаття відійшов останній. Всі підрозділи, що були біля них відійшли, а вони залишилися самі.
Так що ще не знати хто перший драпанув.

PS. Мої дані, це свідчення бійців підрозділу.

А у Вас були оперативні дані точно такі як у Генштабу? Тербат мав зайтяти оборону, окопатися і стояти до кінця. Бійці тербату чимось гірші від таких же самих бійців ЗСУ. Не так само їх в окопах сидіти? Не така сама у них зброя? А як прикрити позиції тербату - це вже задача Генштабу. Однозачно їх прикривала як мінімум артилерія та гради, які розміщені далеко від них. При необхідності їм могла прийти на підмогу танкова група. Але ж ні, вирішили втекти.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
По моїх даних Прикарпаття відійшов останній. Всі підрозділи, що були біля них відійшли, а вони залишилися самі.
Так що ще не знати хто перший драпанув.

PS. Мої дані, це свідчення бійців підрозділу.

а про те що вони САМОВІЛЬНО поїхали аж в саме прикарпаття свідчень немає?

Є, звичайно, але ми обговорюємо те що відбулося на фронті, а не те куди хто поїхав. Чи ви вважаєте, що Іловайська трагедія ( дивіться назву теми) відбулася тому , що "Прикарпаття" поїхало в Делятин ?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757

По моїх даних Прикарпаття відійшов останній. Всі підрозділи, що були біля них відійшли, а вони залишилися самі.
Так що ще не знати хто перший драпанув.

PS. Мої дані, це свідчення бійців підрозділу.

А у Вас були оперативні дані точно такі як у Генштабу? Тербат мав зайтяти оборону, окопатися і стояти до кінця. Бійці тербату чимось гірші від таких же самих бійців ЗСУ. Не так само їх в окопах сидіти? Не така сама у них зброя? А як прикрити позиції тербату - це вже задача Генштабу. Однозачно їх прикривала як мінімум артилерія та гради, які розміщені далеко від них. При необхідності їм могла прийти на підмогу танкова група. Але ж ні, вирішили втекти.

Не розказуйте дурниць. Ніяка танкова група не йшла. Їх забули на передовій як 9 роту, а своїх ВСУ відвели.
Квант я багато можу розказати такого, що від них почув, що вам буде дуже неприйємно за наші ЗС.

І до речі, якщо вони провалили фронт, то чому наші основні втрати в глибині території, а не біля границі ?

А саме тому, що коли Прикарпаття відходило, біля границі вже НІКОГО не було.

А де тоді окопалися всі інші , про яких ви говорите ? А ні де...
« Останнє редагування: Вересня 25, 2014, 03:47:34 15:47 від OlegSky »

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818

Є, звичайно, але ми обговорюємо те що відбулося на фронті, а не те куди хто поїхав. Чи ви вважаєте, що Іловайська трагедія ( дивіться назву теми) відбулася тому , що "Прикарпаття" поїхало в Делятин ?

Це одна з основних причин. Наприклад, Новоазовськ здали тому, що 75 бійців тербату Вінниця теж втекли додому. Також втекли у Суми 44 прикордонника на ПАЗіку, кинули там два БТРа, які навіть не підірвали. І Новоазовськ кацапи взяли без будь якого бою, без жодного пострілу.
Є ще одні "герої", які теж втекли з АТО цілим батальйоном, я не буду про них писати, але кацапи уже в себе в новинах показують.
От і як можна планувати генералам лінію фронту, якщо людей на АТО мало, а ті, що є у значній мірі просто тікають додому?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818

Не розказуйте дурниць. Ніяка танкова група не йшла. Їх забули на передовій як 9 роту, а своїх ВСУ відвели.
Квант я багато можу розказати такого, що від них почув, що вам буде дуже неприйємно за наші ЗС.

І до речі, якщо вони провалили фронт, то чому наші основні втрати в глибині території, а не біля границі ?

А саме тому, що коли Прикарпаття відходило, біля границі вже НІКОГО не було.

А де тоді окопалися всі інші , про яких ви говорите ? А ні де...

Як це можна було забути про 400 чоловік? Те, що ЗСУ відвели війська ще не значить, що їх кинули або про них забули. Це галіма відмазка. Про них усі прекрасно знають. У штабі АТО є бойові карти з задачами кожного підрозділу з організацією прикриття.

Якщо про них забули, то яким же чином їх "побіг" перепинили? Не бачу логіки! Про них же забули!
Бійці 5-го батальйону територіальної оборони Прикарпаття повним складом покинули АТО і зі зброєю рухається в Делятин. Вояків перепинили біля Знам'янки спецпризначенці. Військове начальство веде з ними переговори.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча

По моїх даних Прикарпаття відійшов останній. Всі підрозділи, що були біля них відійшли, а вони залишилися самі.
Так що ще не знати хто перший драпанув.

PS. Мої дані, це свідчення бійців підрозділу.

А у Вас були оперативні дані точно такі як у Генштабу? Тербат мав зайтяти оборону, окопатися і стояти до кінця. Бійці тербату чимось гірші від таких же самих бійців ЗСУ. Не так само їх в окопах сидіти? Не така сама у них зброя? А як прикрити позиції тербату - це вже задача Генштабу. Однозачно їх прикривала як мінімум артилерія та гради, які розміщені далеко від них. При необхідності їм могла прийти на підмогу танкова група. Але ж ні, вирішили втекти.

Та ще точніші данні  ніж  в генштабі !!!
- Тербат зайняв оборону  на передовій  - хоча казали що будуть  стояти  в 3 ешелоні
 - окопалися  - бо бронежелетів небуло - то  один вихід був закопатися
- стояли до кінця  - але Кінець встав і побіжав
-зброя була не така  в ЗСУ
- Генштаб задачу не виконав  - не прикрив позиції тербату
- артилерія і гради були лишень з сторони  ворога   - а що і в нас були гради і артилерія ???
- А що і танкова група була в ЗСУ ???

і взагалі - поїхали  на ротацію  - папір є від генштабу
Що тобі копію не вислали ???


І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757

Не розказуйте дурниць. Ніяка танкова група не йшла. Їх забули на передовій як 9 роту, а своїх ВСУ відвели.
Квант я багато можу розказати такого, що від них почув, що вам буде дуже неприйємно за наші ЗС.

І до речі, якщо вони провалили фронт, то чому наші основні втрати в глибині території, а не біля границі ?

А саме тому, що коли Прикарпаття відходило, біля границі вже НІКОГО не було.

А де тоді окопалися всі інші , про яких ви говорите ? А ні де...

Як це можна було забути про 400 чоловік? Те, що ЗСУ відвели війська ще не значить, що їх кинули або про них забули. Це галіма відмазка. Про них усі прекрасно знають. У штабі АТО є бойові карти з задачами кожного підрозділу з організацією прикриття.

Якщо про них забули, то яким же чином їх "побіг" перепинили? Не бачу логіки! Про них же забули!
Бійці 5-го батальйону територіальної оборони Прикарпаття повним складом покинули АТО і зі зброєю рухається в Делятин. Вояків перепинили біля Знам'янки спецпризначенці. Військове начальство веде з ними переговори.

Я їх захищати не буду. Є у нас органи, хай розбираються. Але якщо ви вважаєте, що ми віддали Лугнандон , тому що 400
чоловік (добровольців) пішли з фронту, тоді в консерваторії щось не так.

Як на мене, то просто керівництво армії шукає на кого би списати свій довбойобізм.

Нехай росзсекретять все що звязано з Іловайськом, і тоді побачимо, хто справжній козел.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Квант лови  - вибачай  що тобі копію не вислали ...


« Останнє редагування: Вересня 25, 2014, 04:11:51 16:11 від server error »
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Квант лови  - вибачай  що тобі копію не вислали ...


Тому, що країні не потрібно зараз тисячі справ про дезертирство. Але як мінімум усіх офіцерів батальйону треба судити. Бо без рішення офіцерів - солдати з поля бою не тікають. А якщо в батальйоні немає дисципліни, то це теж вина офіцерів, які підбирали особовий склад.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818

Я їх захищати не буду. Є у нас органи, хай розбираються. Але якщо ви вважаєте, що ми віддали Лугнандон , тому що 400
чоловік (добровольців) пішли з фронту, тоді в консерваторії щось не так.


Як на мене, то просто керівництво армії шукає на кого би списати свій довбойобізм.

Нехай росзсекретять все що звязано з Іловайськом, і тоді побачимо, хто справжній козел.

У мене товариш доброволець теж дезертир. Рішення про "тікати додому" дав підполковник, а налякані хлопці раді були втекти додому. І не тому, що вони не патріоти, а тому, що в батальйонах немає армійської дисципліни. Страх за життя вищий ніж рівень патріотизму. І з їх підрозділу теж нікого кацапи не вбили, але вони втекли.
З прикарпатців втекли не 400 чоловік, а 385. З них 15 чоловік таки воїни і їх я поважаю. Решта - шлак, і це я кажу без іронії.

У всіх частинах ЗСУ більше половини мобілізованих. Дядьки по 30-45 років, але тим не менш - масового дезертирства немає. Бо у частинах (крім 51 бригади) є армійська дисципліна і усіх мобілізованих офіцери ставили на місце.
Тому добровольцями йти треба тільки в ЗСУ.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд


, і тоді побачимо, хто справжній козел.

Ну я дивився відео з отмазками дезертирів 9 вінницького батальону , і однозначно , що козли власне вони , причому безрогі .
 75 втекло , решта залишились  і продовжують службу . Як же ж так? Явно хтось десь киздить .
" ми не хочемо бути пушечним мнясом "  :weep: 
Їм просто не сказали що вони навіть на " пушечне гамно " непридатні .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП