Автор Тема: Коронавірус розлетівся по планеті  (Прочитано 265130 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8292
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2730 : Травня 15, 2020, 04:29:28 16:29 »
Пандемія: глава ПЦУ Епіфаній надіслав листа Шмигалю щодо пом'якшення карантину для вірян
КИЇВ. 15 травня. УНН. Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній надіслав листа прем’єр-міністру України Денису Шмигалю щодо адаптивного застосування карантинних обмежень та пом'якшення карантину для вірян, пише УНН з посиланням на повідомлення ПЦУ.

“Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній надіслав листа Прем’єр-міністру України Денису Шмигалю з проханням у найближчий час розглянути лист із пропозиціями Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо адаптивного застосування карантинних обмежень (від 7 травня 2020 року)”, — вказано у повідомленні.

У пресслужбі Київської Митрополії зазначили, що: “Пропозиції від ВРЦіРО базовані на узагальненому досвіді поетапного виходу з карантину низки європейських країн та покликані забезпечити баланс між необхідністю захисту населення від поширення хвороби та потребами релігійних громад у виконанні свого безпосереднього призначення”.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1603
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2731 : Травня 15, 2020, 07:50:38 19:50 »
Готелі, транспорт та відновлення перельотів: як ЄС змінює правила туризму в епоху коронавірусу

https://www.eurointegration.com.ua/articles/2020/05/15/7109946/

це все незручно і стрьомно

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8292
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2732 : Травня 15, 2020, 07:54:02 19:54 »
Зеленский подписал закон о массовом тестировании украинцев на коронавирус
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2733 : Травня 15, 2020, 07:58:32 19:58 »
Зеленский подписал закон о массовом тестировании украинцев на коронавирус
Будуть хватать на улице и тестировать?..
 :ap

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2734 : Травня 15, 2020, 08:09:54 20:09 »
Зеленский подписал закон о массовом тестировании украинцев на коронавирус

Аналіз сечі чи калу робитимуть?  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2735 : Травня 15, 2020, 09:37:01 21:37 »
Масовий спалах коронавірусу у київському дитбудинку: заражена 81 людина

В інтернаті Києва спалахнув коронавірус

У Києві виявили нове вогнище коронавірусу – у Дарницькому будинку-інтернаті для дівчат захворіла 81 людина.

Про це на брифінгу повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Протестували на вірус загалом 182 особи. Серед хворих – 53 вихованки від 7 до 35 років. З персоналу інтернату захворіли 26 жінок і двоє чоловіків.

Інфіковані у задовільному стані, вони отримують допомогу в інтернаті, розповів мер Києва.

Троє людей з персоналу зараз у лікарні. Решта – на самоізоляції.


 
Є ймовірність, що інфекцію принесла одна з працівниць закладу. Інтернат закрили на карантин. Його дезінфікують.

Інфіковані вихованки закладу перебувають у задовільному стані і отримують медичну допомогу в інтернаті.


 
На в’їзді на територію чергують рятувальники та поліція.

Нагадаємо, що за даними Центру громадського здоров’я, станом на ранок 15 травня в Україні 17 330 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 476 летальних. Коронавірус вилікували 4 473 пацієнта. За добу зафіксовано 483 нових випадки.

Бідні діти :(

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2736 : Травня 15, 2020, 09:39:38 21:39 »
Будуть хватать на улице и тестировать?..
 :ap

Справа у тому, що навіть високоякісні тести не завжди визначать коронавірус, бо він просто може не бути у місці, де беруть тест (наприклад, з горла). Дивитись тут з 4 хв.:

&t=275s  [/youtube]


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2738 : Травня 16, 2020, 09:47:55 09:47 »
15 травня 2020

https://web.archive.org/web/20200509203445/https://moz.gov.ua/article/news/operativna-informacija-pro-poshirennja-koronavirusnoi-infekcii-2019-ncov-1

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 15 травня в Україні 17330 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 476 летальних, 4473 пацієнта одужало. Хворобу підтверджено у 1 220 дітей та 3 420 медиків.

За добу зафіксовано 483 нові випадки.

16 травня 2020

 https://web.archive.org/web/20200516064558/https://moz.gov.ua/article/news/operativna-informacija-pro-poshirennja-koronavirusnoi-infekcii-2019-ncov-1

За добу зафіксовано 528 нових випадків.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2739 : Травня 16, 2020, 10:55:35 10:55 »
 :smilie9:





Valeria Trunilina почувається сердитою разом з Олексієм Пивоваровим та
ще 10
.
15 год · Публічно
Хотите друзья, я расскажу вам, про COVID-19 не из теории, а практики?
Вся моя семья заболела в конце марта, и мы ушли на самоизоляцию, ну пандемия же, а вдруг и у нас? Побережем людей вокруг… Мы очень законопослушная, ответственная семья )
Через неделю болезни  - лайт вариант такой у нас как ОРЗ, ОРВи, много всякого было, но не до больнички, муж потащил нас в Добробут на прием к терапевту, сдачу КТ и тд (переживал сильно за нас и небезосновательно). Конечно же декларацию я не заключила и семейного доктора у меня не было. После визита к терапевту и КТ подтвердили подозрение и  характерные изменения в легких.Мы сдали ПЦР – подтвердили таки COVID-19 – через день). И с 1 апреля мы лечились дома. Спасибо Леся Кирсенко за поддержку, лечение и  все остальное))
Спустя 2 недели болезни  - нам лучше. Мы нашли семейного доктора у себя в поликлинике, заключили декларацию и все прекрасно.  Нужно ж сдать 2 ПЦР теста с отрицательным результатом чтобы тебя выпустили и ты не нарушал социальную и криминальную ответственность. И тут понеслось, правда только со мной и Варей. Мишу выпустили, он отстрелялся) два теста отрицательных и он в дамках.
С 16 апреля мы с Варей  сдали тесты 5 раз!!!! Следующий анализ можно сдать после результата предыдущего, а делают его минимум неделю. По итогу, что имеем по трем – результат не выявлен некорректно отобран материал  и отправляют на пересдачу, по двум другим  результата до сих пор нет. Некорректно отобран? – ну не верю (так скребли по горлу и носу,  что будьте нате – хорошо поковырялись).  Сегодня 15 мая и мы месяц не можем получить качественный анализ и понять, больны ли мы  или нет. Хотя конечно, думаю что нет,  прошло то с начала болезни 2 месяца!!!!
Ни мой доктор, ни я, не могу добиться никакого ответа от  лаборатории в которой и делают эти анализы СЕС КИЇВСЬКА МІСЬКА ВІРУСОЛОГІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ которая находится за по адресу: м. Київ, вул. Естонська, 3.Там тупо не берут трубку. МОЗ – дозвониться не возможно. Горячая линия КМДА принимает мои негодования, но сделать ничего не может и отправляет к семейному доктору),  и так по кругу. Доктор мой семейный, говорит что на их запросы, жалобы никто не реагирует. Я не одна такая. Есть уникум который 12 раз сдал ПЦР. 12 раз ребята!!!!
А плюс ко всему этому меня контролирует: КМДА – звонят, уточняют где я нахожусь, как себя чувствую и т.д. Нац гвардия – мы у вас под подъездом вы дома?, Варта – туда же, Бот в телеграмме, который я согласилась себе поставить) и должна ему в течении 10 минут после его запроса отправить свою геолокацию, т.е. я с этим телефоном хожу в душ, туалет, постоянно его проверяю тд.  Запросы,  этот самый бот присылает, когда ему вздумается). Ну я же ответственная) ОТМЕЧАЮСЬ.  Да уже  подбрасывает  т.к он уже тоже стоит у меня под месяц.
А еще прикольная история мой больничный закрыт 17 апреля. На каком основании я нахожусь, дома и не хожу на работу? Прогулы на работе или штраф за нарушение самоизоляции. Выбирай любой вариант. Благо моя компания - надежная, понимающая!!!
В каком месте происходит сбой, я не понимаю, и понимать не хочу. Я выполняю все свои обязательства по отношению к государству, почему же оно такое «прекрасное» не печется о своих гражданах? Вопрос риторический…
Но пойду до конца, пишу, отправляю официальные письма, буду сдавать анализы в гос. лаборатории. Хотя мне предложили сдать в частной клинике – 2400 грн. за один, а нам с Варей нужно четыре.
За это время наша семья прошла многое)
Спасибо нашим друзьям за поддержку и внимание – продукты, лекарства, сюрпризы, подарки!!! Пасха, День рождение Вари. Благодарю!
Борьба продолжается!!! Друзья ну это жесть, правда.
Я чувствую себя очень меленьким человечком, который не может достучатся и получить по праву ему положенные свободы по закону и Конституции.
Друзьям, прошу репост и отметить людей возможных повлиять и дать оглазку данному безобразию.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2740 : Травня 16, 2020, 11:04:09 11:04 »
тысатри, как присунули этим "специалистам" от медицины по самое небалуй, так оказалось что никто ничего и не планировал  :weep:



Цитувати
▪️ У відповідь спільноті українських анестезіологів щодо закупівлі продукції компанії “Новатор” (мобільних інвазійних апаратів ШВЛ) МОЗ інформує, що такої закупівлі не передбачається, адже після проведення необхідних консультацій з експертами та президентом Асоціації анестезіологів України Сергієм Дубровим потреби в таких апаратах не виявлено. Також МОЗ підкреслює, що експертна думка українських лікарів-анестезіологів є найважливішим критерієм для впровадження чи придбання тої чи іншої продукції.

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1603
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2741 : Травня 16, 2020, 01:48:22 13:48 »
наскількі я розумію це буде дуже дороге лікування для патриціїв  :shuffle:

Цитувати
hrough further testing, Sorrento researchers found that there was one particular antibody that was 100 percent effective in blocking COVID-19 from infecting health cells — STI-1499.
"When the antibody prevents a virus from entering a human cell, the virus cannot survive," Dr. Ji told Fox News. "This [antibody] puts its arms around the virus. It wraps around the virus and moves them out of the body."
Ji also pointed out that an antibody treatment could conceivably be brought to market in a much shorter time than a vaccine -- a matter of months compared to at least a year.
But getting it to market would be contingent on FDA approval, something that Sorrento is still seeking.
When contacted by Fox News, FDA officials declined to comment on any sort of approval for Sorrento's STI-1499 treatment.
Other medical experts say that while news of this treatment is promising, the most effective solution will be a vaccine.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2742 : Травня 16, 2020, 06:23:04 18:23 »
наскількі я розумію це буде дуже дороге лікування для патриціїв  :shuffle:

Не думаю. Уряд заплатить. За вакцину ж теж платять. Це може бути навіть дешевше вакцини.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2743 : Травня 16, 2020, 06:25:02 18:25 »
тысатри, как присунули этим "специалистам" от медицины по самое небалуй, так оказалось что никто ничего и не планировал  :weep:

Просто ШВЛ неефективні для лікування більшості пацієнтів з КОВІДОМ, як виявляється. Зараз стали просто давати кисень і лікувати препаратами для зниження цитокінного шторму та запобігання тромбозам, які і призводять до великої кількості смертей.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2744 : Травня 16, 2020, 06:26:22 18:26 »
:smilie9:





Valeria Trunilina почувається сердитою разом з Олексієм Пивоваровим та
ще 10
.
15 год · Публічно
Хотите друзья, я расскажу вам, про COVID-19 не из теории, а практики?
Вся моя семья заболела в конце марта, и мы ушли на самоизоляцию, ну пандемия же, а вдруг и у нас? Побережем людей вокруг… Мы очень законопослушная, ответственная семья )
Через неделю болезни  - лайт вариант такой у нас как ОРЗ, ОРВи, много всякого было, но не до больнички, муж потащил нас в Добробут на прием к терапевту, сдачу КТ и тд (переживал сильно за нас и небезосновательно). Конечно же декларацию я не заключила и семейного доктора у меня не было. После визита к терапевту и КТ подтвердили подозрение и  характерные изменения в легких.Мы сдали ПЦР – подтвердили таки COVID-19 – через день). И с 1 апреля мы лечились дома. Спасибо Леся Кирсенко за поддержку, лечение и  все остальное))
Спустя 2 недели болезни  - нам лучше. Мы нашли семейного доктора у себя в поликлинике, заключили декларацию и все прекрасно.  Нужно ж сдать 2 ПЦР теста с отрицательным результатом чтобы тебя выпустили и ты не нарушал социальную и криминальную ответственность. И тут понеслось, правда только со мной и Варей. Мишу выпустили, он отстрелялся) два теста отрицательных и он в дамках.
С 16 апреля мы с Варей  сдали тесты 5 раз!!!! Следующий анализ можно сдать после результата предыдущего, а делают его минимум неделю. По итогу, что имеем по трем – результат не выявлен некорректно отобран материал  и отправляют на пересдачу, по двум другим  результата до сих пор нет. Некорректно отобран? – ну не верю (так скребли по горлу и носу,  что будьте нате – хорошо поковырялись).  Сегодня 15 мая и мы месяц не можем получить качественный анализ и понять, больны ли мы  или нет. Хотя конечно, думаю что нет,  прошло то с начала болезни 2 месяца!!!!
Ни мой доктор, ни я, не могу добиться никакого ответа от  лаборатории в которой и делают эти анализы СЕС КИЇВСЬКА МІСЬКА ВІРУСОЛОГІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ которая находится за по адресу: м. Київ, вул. Естонська, 3.Там тупо не берут трубку. МОЗ – дозвониться не возможно. Горячая линия КМДА принимает мои негодования, но сделать ничего не может и отправляет к семейному доктору),  и так по кругу. Доктор мой семейный, говорит что на их запросы, жалобы никто не реагирует. Я не одна такая. Есть уникум который 12 раз сдал ПЦР. 12 раз ребята!!!!
А плюс ко всему этому меня контролирует: КМДА – звонят, уточняют где я нахожусь, как себя чувствую и т.д. Нац гвардия – мы у вас под подъездом вы дома?, Варта – туда же, Бот в телеграмме, который я согласилась себе поставить) и должна ему в течении 10 минут после его запроса отправить свою геолокацию, т.е. я с этим телефоном хожу в душ, туалет, постоянно его проверяю тд.  Запросы,  этот самый бот присылает, когда ему вздумается). Ну я же ответственная) ОТМЕЧАЮСЬ.  Да уже  подбрасывает  т.к он уже тоже стоит у меня под месяц.
А еще прикольная история мой больничный закрыт 17 апреля. На каком основании я нахожусь, дома и не хожу на работу? Прогулы на работе или штраф за нарушение самоизоляции. Выбирай любой вариант. Благо моя компания - надежная, понимающая!!!
В каком месте происходит сбой, я не понимаю, и понимать не хочу. Я выполняю все свои обязательства по отношению к государству, почему же оно такое «прекрасное» не печется о своих гражданах? Вопрос риторический…
Но пойду до конца, пишу, отправляю официальные письма, буду сдавать анализы в гос. лаборатории. Хотя мне предложили сдать в частной клинике – 2400 грн. за один, а нам с Варей нужно четыре.
За это время наша семья прошла многое)
Спасибо нашим друзьям за поддержку и внимание – продукты, лекарства, сюрпризы, подарки!!! Пасха, День рождение Вари. Благодарю!
Борьба продолжается!!! Друзья ну это жесть, правда.
Я чувствую себя очень меленьким человечком, который не может достучатся и получить по праву ему положенные свободы по закону и Конституции.
Друзьям, прошу репост и отметить людей возможных повлиять и дать оглазку данному безобразию.

Чому її так ковбасить? вірус погано вивчений, в організмі багатьох пацієнтів він сидить навіть після того, як пройдуть симптоми. Плюс фактор неякісних і неточних тестів.

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1603
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2745 : Травня 16, 2020, 10:21:52 22:21 »
Не думаю. Уряд заплатить. За вакцину ж теж платять. Це може бути навіть дешевше вакцини.

цьому винаходу вже 100 років - сиворотку роблять з крові вилікуваних. Я так зрозумів що вони хочуть виділяти певне антитіло "one particular antibody" то така фільтрація потребує набагато більше крові і процес може бути дуже коштовний. Це лабораторна технологія для цільових клієнтів...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2747 : Травня 17, 2020, 12:10:01 00:10 »
Чому її так ковбасить? вірус погано вивчений, в організмі багатьох пацієнтів він сидить навіть після того, як пройдуть симптоми. Плюс фактор неякісних і неточних тестів.
ее "колбасит"(с) как раз от того, что она не может пройти эти самые тесты, а это доставляет массу неудобств и доводит жизнь до маразма как невозможность выйти на работу при закрытом больничном (какую причину невыхода указывать, а?). Про Зе! приложение с необходимостью отмечаться тоже туда же. Т.е. не подтвердили что в моменте лна м дочь больны, но ограничили, и пока беспросветно

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2748 : Травня 17, 2020, 04:59:29 04:59 »
ее "колбасит"(с) как раз от того, что она не может пройти эти самые тесты, а это доставляет массу неудобств и доводит жизнь до маразма как невозможность выйти на работу при закрытом больничном (какую причину невыхода указывать, а?). Про Зе! приложение с необходимостью отмечаться тоже туда же. Т.е. не подтвердили что в моменте лна м дочь больны, но ограничили, и пока беспросветно

Просто у даному випадку наука ще не дійшла до повного розуміння проблеми і вимагати щось від лікарів чи лаборантів нема сенсу.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2749 : Травня 17, 2020, 01:12:01 13:12 »
Просто у даному випадку наука ще не дійшла до повного розуміння проблеми і вимагати щось від лікарів чи лаборантів нема сенсу.
т.е. проведение положенных после лечения двух тестов - это что-то недоступное ныне для медицины??  :fp3

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26963
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2750 : Травня 17, 2020, 01:33:18 13:33 »
ее "колбасит"(с) как раз от того, что она не может пройти эти самые тесты, а это доставляет массу неудобств и доводит жизнь до маразма как невозможность выйти на работу при закрытом больничном (какую причину невыхода указывать, а?). Про Зе! приложение с необходимостью отмечаться тоже туда же. Т.е. не подтвердили что в моменте лна м дочь больны, но ограничили, и пока беспросветно

Интересно на каком основании  ей закрыли больничный без результатов теста

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2751 : Травня 17, 2020, 02:59:16 14:59 »
Интересно на каком основании  ей закрыли больничный без результатов теста
амбулаторно лечились, там сроки. Нет подтверждения - нет больничного. Имхо

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26963
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2752 : Травня 17, 2020, 03:10:25 15:10 »
амбулаторно лечились, там сроки. Нет подтверждения - нет больничного. Имхо

Так подтверждение как раз есть как я понял - первый положительный анализ на ковид. Нет как раз подтверждения выздоровления

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2753 : Травня 17, 2020, 04:43:36 16:43 »
Про шкоду карантину.
Відомий фахівець із епідеміології:

https://www.spiked-online.com/2020/05/15/we-could-open-up-again-and-forget-the-whole-thing/amp/?__twitter_impression=true
« Останнє редагування: Травня 17, 2020, 07:50:14 19:50 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2754 : Травня 17, 2020, 06:32:29 18:32 »
т.е. проведение положенных после лечения двух тестов - это что-то недоступное ныне для медицины??  :fp3

Просто, як я написала, у деяких людей, що перехворіли, вірус все одно сидить в організмі довгий час, навіть якщо вони почуваються краще.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2755 : Травня 17, 2020, 06:38:38 18:38 »
ЛОНДОН (Ройтерс) - Лондонська поліція заарештувала 19 людей у ​​суботу за свідоме порушення принципів соціального дистанціювання на знак протесту проти цих правил, у перші вихідні з моменту, коли прем'єр-міністр Борис Джонсон оголосив про невелике послаблення Англії.

Столична поліція заявила, що група в центральному лондонському Гайд-парку протестувала проти відповіді уряду на пандемію COVID-19 і не виконала неодноразових прохань про розгін.

"Розчаровувало те, що відносно невелика група в Гайд-парку зібралася, щоб протестувати проти правил, явно порушуючи вказівки, піддаючи себе та інших людей, ризику заразитися", - заявив у заяві заступник помічника комісара в столичній поліції Лоренс Тейлор.

https://uk.reuters.com/article/health-coronavirus-britain-protest/british-police-arrest-19-at-london-protest-against-social-distancing-idUKKBN22T02F

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2756 : Травня 17, 2020, 07:52:05 19:52 »
Щось я не бачу у Білорусі масового падєжа... :smilie5:
Хєрня всі ці карантини.
If you are going through hell, keep going.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2757 : Травня 17, 2020, 10:44:42 22:44 »
Так подтверждение как раз есть как я понял - первый положительный анализ на ковид. Нет как раз подтверждения выздоровления
на больничке это возможно, имхо, а поликлиника, насколько помню, то все грустно - 7 дней + 7 дней врач, потом должен отправить на комиссию, которая по признакам и анализам продлевает. Нет анализов - нет оснований продлить, т.е. автоматом закрыто. Не претендую на истину, чистое имхо, так поняла этот спич

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2758 : Травня 17, 2020, 11:13:09 23:13 »
Это сегодня от одесского штаба волонтеров, там в т.ч. и про лаборатории, что тестируют, все грустно ((( сорри что все цитирую - с телефона, редактировать неудобно


&
(click to show/hide)

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1603
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2759 : Травня 18, 2020, 01:01:50 13:01 »
Україна і десятки інших країн вимагають розслідувати походження коронавірусу
https://www.bbc.com/ukrainian/news-52702959
Цитувати
Україна та десятки інших країн доєдналися до проєкту резолюції асамблеї Всесвітньої організації здоров'я, яка вимагає провести незалежне розслідування походження коронавірусу.
Проєкт ініціювала Австралія. Як повідомляє Sydney Morning Herald з посиланням на джерела серед дипломатів, наразі вже 116 зі 194 держав-членів асамблеї доєдналися до підтримки резолюції. Від самого початку документ підтримали 62 держави, зокрема, Україна, країни ЄС та Британія.
Голосування має відбутися на онлайн-засіданні асамблеї вже у понеділок. Для ухвалення треба зібрати голоси двох третин членів, тобто 129 країн.Проєкт резолюції не називає місце, звідки почалася пандемія, але вимагає від ВООЗ визначити "зоонозне джерело (те, що походить від тварин. - Ред.) вірусу і шляхи його поширення серед населення, зокрема, можливу роль носіїв-посередників".
Така масштабна підтримка резолюції може ізолювати Китай, який раніше відхилив можливість проведення незалежного розслідування, назвавши такі спроби "політичною маніпуляцією".Очільниця МЗС Австралії Меріс Пейн назвала зростаючу підтримку проєкту "перемогою міжнародної спільноти та Австралії".
Минулого тижня Китай запровадив нові мита на австралійську яловичину та ячмінь.

от поясніть для чого це розлідування якщо на цій гілці все розтлумачено? :smilie11: