Автор Тема: Авантюра Путіна на сході України завершується - екс-прем'єр РФ  (Прочитано 681 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Авантюра Путіна на сході України завершується - екс-прем'єр РФ
Субота, 07 червня 2014, 21:34
Версія для друку
Коментарі1

Ультиматум Заходу з вимогою від президента РФ Володимира Путіна до кінця червня забезпечити припинення збройного опору на сході України не залишає йому жодних шансів - він буде змушений визнати свій програш.

Таку думку висловив екс-прем'єр-міністр РФ Михайло Касьянов.

"Своєю української авантюрою Путін залучив всю країну в азартну геополітичну гру, зробивши російський народ заручником своїх амбіцій. Всім вже зрозуміло, що блеф не спрацював", - зазначив він.

"Гра завершується, і головне завдання Путіна - мінімізувати політичні втрати і зберегти обличчя. Основний напрямок зусиль - не здавати своїх. Для цього збройних сепаратистів треба легітимізувати в якості сторони переговорів з офіційними властями Києва. Чи є ресурс для збереження обличчя в такій формі? На мій погляд, такого ресурсу немає ", - зазначив Касьянов.

"Чи є ймовірність того, що Путін продовжить піднімати ставки в цій азартній грі, продовжуючи надавати підтримку сепаратистам в різних формах? Вважаю, що ні .... Авантюра в південно-східній Україні завершується, кримська історія ще довго не буде закрита, а відносини з Україною і Заходом при нинішньому російському режимі відновити не вдасться ", - підсумував екс-прем'єр РФ.

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
можливо, з цим пов'язані пацифістські ініціативи порошенка. захід попросив утриматись від активних дій до кінця червня, щоб дати шанс кремлю виконати останнє попередження. але мені не віриться, що переговори можливі, а якщо так - то з ким?

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Кажуть з сходу вивозять  елітні  іномарки  .....

Через декілька днів мабуть  будуть ложки і вилки  красти ...

Так як це було в Грузії в 2008 році
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
да ничего там так просто и легко не закончится.
ПТН скажет - всё что я смог сделал, а то что там происходит - то какието местные бузят, не имею к ним никакого отношения.