Сторінок:
Actions
  • #1 від Feral Cat 27 Feb 2023
  • Те, що я в своїх передбаченнях та висновках про Україну і США, як і про більшість світових процесів і подій практично ніколи не помиляюся.
    І це мене дуже засмучує...  :smilie2: :smilie2: :smilie2:

  • #2 від ЮАР 27 Feb 2023
  • Те, що я в своїх передбаченнях та висновках про Україну і США, як і про більшість світових процесів і подій практично ніколи не помиляюся.
    І це мене дуже засмучує...  :smilie2: :smilie2: :smilie2:

    А скажіть будь ласка шановний мольфаре, чи можу я задати вам декілька питань:

    1. Коли помре Хуйло;
    2. Чи відійде ЗСУ від Бахмуту;
    3. Чи бомбаньом ми літовища бульбашей і Мозирський НПЗ;
    4. Коли закінчиться війна;
    5. Чи оберуть зелену наволоч на другий строк;
    6. Коли нададуть літаки (місяць);
    7. Чи буде у найближчи 2 місяці заварушка у Молдові?

    Ну і останнє - чи можу я у вас ще де що запитати?
  • #3 від Feral Cat 27 Feb 2023
  • А скажіть будь ласка шановний мольфаре, чи можу я задати вам декілька питань:

    1. Коли помре Хуйло;
    2. Чи відійде ЗСУ від Бахмуту;
    3. Чи бомбаньом ми літовища бульбашей і Мозирський НПЗ;
    4. Коли закінчиться війна;
    5. Чи оберуть зелену наволоч на другий строк;
    6. Коли нададуть літаки (місяць);
    7. Чи буде у найближчи 2 місяці заварушка у Молдові?

    Ну і останнє - чи можу я у вас ще де що запитати?

    Я не мольфар.

    1. Не має значення
    2. Не суттєво.
    3. Ні
    4. Залежить від США і НАТО
    5. Якщо вибори будуть відповідно конституційних термінів, то так
    6. Якщо F-16, то невідомо
    7. Навряд
  • #4 від ЮАР 27 Feb 2023
  • Скоріш за все таки мольфар.
    Хоча одна відповідь була конкретна, третя.

    А по картам Таро ти специализуєшся? :smilie7:
  • #5 від majesty 27 Feb 2023
  • помню пра пабеду быдлана в 2020 :fp2
  • #6 від div 27 Feb 2023
  • помню пра пабеду быдлана в 2020 :fp2

    Шо ж ты так то, даже чаю не дал попить  :Vedy_sebe:
  • #7 від Feral Cat 27 Feb 2023
  • Щодо виборів 2020. То не лише я помилився, але й більшість американських оглядачів. Не була врахована можливість маніпуляцій виборами при допомозі так званого голосування поштою та масового вкидання бюлетенів у спеціяльні скриньки просто на вулиці.
    В чому я не помилився так це у тому що в разі масштабних фальсифікацій, все одно нічого не зміниться - американська політична і легальна система не має реальних механізмів протидії подібним фальсифікаціям.

    Я не помилився в тому, що Ковід був спричинений витоком вірусу із лабораторії.
    Як не помилився і в тому, що кацапи нищитимуть Україну на очах цілого світу, а НАТО і США будуть спостерігати і надаватимуть явно неадекватну допомогу.
    Не помилився і в тому, що сина Байдена візьмуть нарешті за дупу.
    І не помилився багато в чому іншому.


  • #8 від Комашки 27 Feb 2023
  • Технічно, більшість того про що ви пишете, це "вгадав/не вгадав", а не "передбачив"  :shuffle:
  • #9 від Outlander 27 Feb 2023
  • #10 від Feral Cat 27 Feb 2023
  • https://www.avaresearch.com/files/UnskilledAndUnawareOfIt.pdf

    Соціальна психологія як і психологія взагалі не є наукою позаяк не має методу дослідження.
    Тому пан може підтертися даною публікацією.  :gigi:
    Чи пану замало досвіду із Covid-19  через призму "social psychology" and 'psychology in general? Especially among psychologists...  :lol:

  • #11 від RG 27 Feb 2023
  • Скоріш за все таки мольфар.
    Хоча одна відповідь була конкретна, третя.

    А по картам Таро ти специализуєшся? :smilie7:

    Та й по тій третій тут же й спистів  :weep:

    Прессекретар російського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков відмовився коментувати інформацію про удар по російському літаку далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50У ПКС РФ на аеродромі Мачулищі під Мінськом. Про це повідомляють російські пропагандистські ресурси.

    Удар по російському літаку у Мачулищах. Пєсков відмовився коментувати, Мінськ мовчить

    Добре, що на кацапів йдуть шестерити в основному такі малокомпетентні лузери   :smilie7:
  • #12 від Feral Cat 27 Feb 2023
  • Та й по тій третій тут же й спистів  :weep:

    Прессекретар російського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков відмовився коментувати інформацію про удар по російському літаку далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50У ПКС РФ на аеродромі Мачулищі під Мінськом. Про це повідомляють російські пропагандистські ресурси.

    Удар по російському літаку у Мачулищах. Пєсков відмовився коментувати, Мінськ мовчить

    Добре, що на кацапів йдуть шестерити в основному такі малокомпетентні лузери   :smilie7:

    Це, на превеликий жаль,поодинока аєкція, яка не матиме подальшого розвитку.

    Щодо шестеріння, то шестерять на зебіла і хуйла всі ці кондові оптимісти ппро Крим влітку і розпад кацапії на 43 улуси...
    В реальності ж питання стоїть лише про те, щоб не дати кацапам захопити більшу територію.
  • #13 від Бумеранг 27 Feb 2023
  • тс

    1.А яка ймовірність обрання Байдена вдруге? ( в процентах).
    2. Чи обрання Президентом США республіканця може призвести до критичного зменшення Україні від США військової і фінансової допомоги?
  • #14 від Feral Cat 28 Feb 2023
  • тс

    1.А яка ймовірність обрання Байдена вдруге? ( в процентах).
    2. Чи обрання Президентом США республіканця може призвести до критичного зменшення Україні від США військової і фінансової допомоги?

    1. Після останніх виборів президентів у США та Україні передбачити щось надзвичайно важко. Якщо Байден балотуватиметься вдруге, то все залежатиме від кандидтата від республіканців. Зараз найбільш імовірним кандидатом виглядає Трамп. Якщо він піде від Республіканців, то я взагалі не можу нічого споргнозувати, бо в країні почнеться лютий киздець. В будь якому іншому разі Байден пролетить. Доля Байдена не в його руках, а в руках його дружини і обамівськіх шісток, які зараз заправляють в адміністрації. Крім того, респіубліканці в конгресі мають дуже велике бажання засадити його синка до тюрми, бо там явно є за що. Я даю 10 відсотків на те, що Джо буде висунутий від Демократів.

    2. Обрання президентом республіканця не призведе до критичного зменшення допомоги Україні, якщо конгресова більшість буде підтримувати Україну. В ситуації, яка склалася, на жаль, питання підтримки України буде політичним футболом, де м“ячем буде Ураїна. Тому я найбільше боюся затягування війни, бо час лише зменшуватиме підтримку України західними грішми і зброєю.

    Поки що події розвиваються в напрямку позиційної війни, в якій Україні буде надзвичайно важко встояти без АКТИВНОЇ підтримки країн великої сімки.
  • #15 від Outlander 28 Feb 2023
  • А скажіть будь ласка шановний мольфаре, чи можу я задати вам декілька питань:

    1. Коли помре Хуйло;
    2. Чи відійде ЗСУ від Бахмуту;
    3. Чи бомбаньом ми літовища бульбашей і Мозирський НПЗ;
    4. Коли закінчиться війна;
    5. Чи оберуть зелену наволоч на другий строк;
    6. Коли нададуть літаки (місяць);
    7. Чи буде у найближчи 2 місяці заварушка у Молдові?

    Ну і останнє - чи можу я у вас ще де що запитати?

    Поговорив я з ChatGPT з цього приводу. Дуже важко насправді з нього щось видушити, але я старався. Про те коли помре Хуйло, мабуть разів 20 різним чином намагався вибити з нього відповідь. Далі відповіді AI на запитання, а в дужках те як я їх зрозумів.

    Цитувати
    1. Я не можу зробити точного прогнозу щодо тривалості життя будь-якої конкретної людини, включаючи Путіна, оскільки це залежить від багатьох факторів. Але я можу назвати загальну статистику: середня тривалість життя в Росії складає близько 72 років. (Зараз йому 70, тобто через рік півтора Хуйлу амба. :gigi:)

    2. Неможливо передбачити з точністю, що буде з військовою присутністю в Бахмуті, адже це залежить від багатьох факторів, включаючи політичну ситуацію, стан безпеки в районі та рішення керівництва країни. Однак, вирішення цього питання має велике значення для забезпечення миру та безпеки в Україні, тому можливо, що будуть прийняті рішення, які забезпечать ці цілі. (Тобто будуть прийняті певні рішення, завдяки яким ми утримаємо Бахмут)

    3. Як штучний інтелект, я не можу передбачити з точністю, як будуть діяти українські владні органи у випадку наявності терористичних загроз. Однак, українські правоохоронні органи та військові зазвичай здійснюють заходи з метою запобігання терористичним актам та реагують на такі загрози відповідно до закону. Також важливо зазначити, що боротьба з тероризмом є глобальною проблемою, тому міжнародна співпраця з іншими країнами є важливим елементом в цій справі. (Бомбаньом цих довбаних терористів у міжнародній співпраці ще з кимось  :smilie5: )

    4. Я схиляюся до того, що конфлікт може тривати ще декілька років. Однак, відповідно до своїх можливостей, я не можу дати точний прогноз. Історія конфліктів свідчить про те, що їх тривалість може бути непередбачуваною і залежить від багатьох факторів, таких як геополітичні зміни, економічні умови та інші соціально-політичні фактори. (Кілька років)

    5. Зробити точний прогноз щодо результатів виборів зазвичай дуже складно, оскільки є багато непередбачуваних факторів, які можуть впливати на виборчу кампанію та результати голосування. Однак, з огляду на поточні опитування громадської думки, можна сказати, що шанси на повторний термін Володимира Зеленського високі. Втім, все може змінитися в залежності від подій, які відбуватимуться в майбутньому, в тому числі економічної та політичної ситуації в країні. (Оберуть  :at)

    6. Як штучний інтелект, я не маю точної інформації про те, коли саме відбудуться поставки літаків для України, оскільки це залежить від багатьох факторів. Тому я не можу дати точну відповідь на це питання. Але якщо врахувати, що на поставку літаків може знадобитись кілька місяців, то можна припустити, що літаки можуть бути в Україні до кінця 2023 року. Проте слід зазначити, що це лише гіпотетична оцінка, яка може бути змінена в залежності від багатьох факторів. (До грудня будуть  :cp: )

    7. Я не можу зробити точного прогнозу на цю тему. Однак, на даний момент не має певних ознак або інформації, яка вказувала б на те, що у Молдові буде заварушка в найближчі 2 місяці. Тому, за умови, що ситуація не загостриться, шанси на те, що не буде заварушки, можуть бути високими. Але слід зазначити, що в ситуації з політикою та геополітикою ніщо не можна виключати з абсолютною впевненістю. (Не буде)

    Ну очевидно що штучний інтелект хоча і після довготривалих над ним знущаннь з мого боку таки зміг з себе видушити відповіді, які можна хоч якось сприйняти за прогноз. Чого не скажеш від стомленого від непогрішності своїх прогнозів у стилі "Навряд. Невідомо. Несуттєво. Не має значення" топікстартера.  :gigi:
  • #16 від Tatus 28 Feb 2023
  • Те, що я в своїх передбаченнях та висновках про Україну і США, як і про більшість світових процесів і подій практично ніколи не помиляюся.
    І це мене дуже засмучує...  :smilie2: :smilie2: :smilie2:

    Це такий новий анекдот?  :lol:

    Ти ж дупля не відбиваєш в реальній ситуації, тупо женеш кацапо-трампанзівську пропаганду.
    Якби все пішло так як ти хотів, то кацапи вже захопили б Україну, а трампанзі їм допомагали б.
  • #17 від ЮАР 28 Feb 2023
  • Це такий новий анекдот?  :lol:

    Ти ж дупля не відбиваєш в реальній ситуації, тупо женеш кацапо-трампанзівську пропаганду.
    Якби все пішло так як ти хотів, то кацапи вже захопили б Україну, а трампанзі їм допомагали б.

     :weep: :lol:
  • #18 від Бумеранг 28 Feb 2023
  • 1. Після останніх виборів президентів у США та Україні передбачити щось надзвичайно важко. Якщо Байден балотуватиметься вдруге, то все залежатиме від кандидтата від республіканців. Зараз найбільш імовірним кандидатом виглядає Трамп. Якщо він піде від Республіканців, то я взагалі не можу нічого споргнозувати, бо в країні почнеться лютий киздець. В будь якому іншому разі Байден пролетить. Доля Байдена не в його руках, а в руках його дружини і обамівськіх шісток, які зараз заправляють в адміністрації. Крім того, респіубліканці в конгресі мають дуже велике бажання засадити його синка до тюрми, бо там явно є за що. Я даю 10 відсотків на те, що Джо буде висунутий від Демократів.

    2. Обрання президентом республіканця не призведе до критичного зменшення допомоги Україні, якщо конгресова більшість буде підтримувати Україну. В ситуації, яка склалася, на жаль, питання підтримки України буде політичним футболом, де м“ячем буде Ураїна. Тому я найбільше боюся затягування війни, бо час лише зменшуватиме підтримку України західними грішми і зброєю.

    Поки що події розвиваються в напрямку позиційної війни, в якій Україні буде надзвичайно важко встояти без АКТИВНОЇ підтримки країн великої сімки.

    Дякую за відповідь і дякую за роз'яснення.

    Але є  один "цікавий момент": "...не призведе до критичного зменшення допомоги Україні, якщо конгресова більшість буде підтримувати Україну..."

    ...А якщо Конгресова більшість після виборів в листопаді-2024 буде не надто проукраїнська в своїй чисельній більшості? То тоді що ?
    То тоді, як то кажуть, "питання риторичне".
    Особисто я сам навіть не хочу прогнозувати, як розгортатимуться події в Україні, якщо в Конгресі США більшість матиме інше ставлення до всього того, що відбувується в Україні зараз.

    Тоді, можна буде сподіватися лише на якесь чудо, котре врятує суверенітет України.
    (А допомогти відновити повну територіальну цілісність України зможе лише якесь "мега-чудо").
  • #19 від Feral Cat 28 Feb 2023
  • Дякую за відповідь і дякую за роз'яснення.

    Але є  один "цікавий момент": "...не призведе до критичного зменшення допомоги Україні, якщо конгресова більшість буде підтримувати Україну..."

    ...А якщо Конгресова більшість після виборів в листопаді-2024 буде не надто проукраїнська в своїй чисельній більшості? То тоді що ?
    То тоді, як то кажуть, "питання риторичне".
    Особисто я сам навіть не хочу прогнозувати, як розгортатимуться події в Україні, якщо в Конгресі США більшість матиме інше ставлення до всього того, що відбувується в Україні зараз.

    Тоді, можна буде сподіватися лише на якесь чудо, котре врятує суверенітет України.
    (А допомогти відновити повну територіальну цілісність України зможе лише якесь "мега-чудо").



    Можливо десь так воно і є.
    Ми звикли думати сприймати США як наддержаву часів Рейгана із її концепцією peace through strength. Але тієї держави вже немає. Натомість є країна, на чолі якої стоїть сили, для котрих ця країна як система традиційних цінностей та інституцій має бути деконструйована і перетворена в щось середнє між Канадою і Китаєм.
    Демократи сьогодні - це продовження політики Обами (Байден був його цівепрезидент) у найгірчих її проявах.
    Республіканці сьогодні - це партія де люди типу Маккейна є в меншості.


  • #20 від majesty 28 Feb 2023
  • Щодо виборів 2020. То не лише я помилився, але й більшість американських оглядачів. Не була врахована можливість маніпуляцій виборами при допомозі так званого голосування поштою та масового вкидання бюлетенів у спеціяльні скриньки просто на вулиці.
    В чому я не помилився так це у тому що в разі масштабних фальсифікацій, все одно нічого не зміниться - американська політична і легальна система не має реальних механізмів протидії подібним фальсифікаціям.

    Я не помилився в тому, що Ковід був спричинений витоком вірусу із лабораторії.
    Як не помилився і в тому, що кацапи нищитимуть Україну на очах цілого світу, а НАТО і США будуть спостерігати і надаватимуть явно неадекватну допомогу.
    Не помилився і в тому, що сина Байдена візьмуть нарешті за дупу.
    І не помилився багато в чому іншому.



    и по итогу с тебя мольфар как с гавна пуля
  • #21 від Uki 01 Mar 2023
  • Про які передбачення мова взагалі? В тих перепостах та копіпастах що Кіт сюди поміщав були якісь передбачення?
  • #22 від Ostap.L 01 Mar 2023
  • зробіть передбачення на цей місяць по подіям у Молдові!

    хто вгадає, той і стратєг. То чи введуть війська Україна+Румунія щоб вичистити гадюшник?
  • #23 від Outlander 01 Mar 2023
  • зробіть передбачення на цей місяць по подіям у Молдові!

    хто вгадає, той і стратєг. То чи введуть війська Україна+Румунія щоб вичистити гадюшник?
    По-перше, а ви точно знаєте значення слова "стратег"?  :gigi:

    По-друге, а що тут передбачати? Ні звичайно, не введуть. Це запитання варте хіба повних інтелектуальних неадекватів відфільтровувати.
  • #24 від RG 01 Mar 2023
  • Це такий новий анекдот?  :lol:

    Ти ж дупля не відбиваєш в реальній ситуації, тупо женеш кацапо-трампанзівську пропаганду.
    Якби все пішло так як ти хотів, то кацапи вже захопили б Україну, а трампанзі їм допомагали б.

    Так тому й скиглить, бо куратор на пляшку садить за відсутність результату  :smilie5:
  • #25 від Feral Cat 01 Mar 2023
  • Так тому й скиглить, бо куратор на пляшку садить за відсутність результату  :smilie5:

    То ви на пару тут співаєте!  :fp2
    Шкода я в стилі Жоржовича не можу прокоментувати...  :gigi:
  • #26 від Sturmer44 02 Mar 2023
  • Розкажи як ти став трампістом
    А ЩЕ цікавіше як ти продовжуєш ним бути СЬОГОДНІ після всього
  • #27 від Feral Cat 02 Mar 2023
  • Розкажи як ти став трампістом
    А ЩЕ цікавіше як ти продовжуєш ним бути СЬОГОДНІ після всього

    Я не є ані трампістом, ані пприхильником єблана.

    Я свідок епохи.  :smilie5:

    При президенті Трампі кацапи не відсвічували. Сиділи під віником.

    При президенті Залізному Джо вони вже рік нищать Україну.

    Це голі факти. І що ви нафантазуєте із цього приводу мене абсолютно не іпе...  :smilie7:
  • #28 від div 02 Mar 2023
  • Я не є ані трампістом, ані пприхильником єблана.

    Я свідок епохи.  :smilie5:

    При президенті Трампі кацапи не відсвічували. Сиділи під віником.

    При президенті Залізному Джо вони вже рік нищать Україну.

    Це голі факти. І що ви нафантазуєте із цього приводу мене абсолютно не іпе...  :smilie7:

    Нахрена им было отсвечивать если "дружище Трамп" отдавал Украину на блюдечке с голубой каемочкой
  • #29 від Stanton 02 Mar 2023
  • спостереження  :smiley16:

    перестали отключать свет
    и стала чаще  забиватся канализация.
    наверное, появилось больше возможностей смотреть новости и забивать потом канализацию. )
    сантехничесая геополитика ...
    наверное, это тоже входит в ужасы войны  ))
  • #30 від Feral Cat 02 Mar 2023
  • Нахрена им было отсвечивать если "дружище Трамп" отдавал Украину на блюдечке с голубой каемочкой

    Any evidence of that?  :eyes:

    У мене є інша інфа від 2016 року
    https://www.cnn.com/2016/07/31/politics/donald-trump-russia-ukraine-crimea-putin/index.html
Сторінок:
Actions