Автор Тема: АТО информация из всевозможных источников Лайф Ньюз не предлагать.(продолжение)  (Прочитано 136164 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
" По перше, це добровольчий батальйон. По друге, хлопці після 18 років далеко не діти. По третє, вони знали на що йшли.
По четверте, бронежилети далеко не панацея. "

Погоджуюсь що бронежелет це 5-10 відсотків виживання

Також знаю таке  - що  при пораненнях в живіт  - багато відсотків виживання дає  - чи їла людина чи ні
То відсутність харчів  на передовій на протязі 3 днів  - можна вважати  хвилювання командування за  життя солдатів
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
як припинити війну знаю і я, і та жінка

треба перестати звертати увагу на інфраструктуру і жителів, був час виїхати, далі війна по дорослому, з бомбуванням і обстрілами міст і населених пунктів.

попередньо пояснити "мирним жителям", що через 24 години починаємо війну по повній, або хай тікають, або воюють

Варшава повстала проти німців, а в Донецьку, що одні гімнюки живуть? Невже на міліон жителів не має 10-15 тисяч воїнів?


Впевнений, що в Тернополі, Львові та Івано-Франківську за пару ночей вирізали б всіх сепаратистів. хоча, ще більше впевнений. що вони просто не дійшли б до міст, а зникли по дорозі в лісах і селах.

Слава Україні
« Останнє редагування: Липня 16, 2014, 11:56:40 11:56 від Nik02121971 »

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
таки пропоную нову гілку (вже створив)... лаги з доступом. невже не дістають нікого?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
таки пропоную нову гілку (вже створив)... лаги з доступом. невже не дістають нікого?
На мою думку проблема не в кількості листів в темі - мабуть валять  сайт ...
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Прикрываю эту веточку и открываю новую с ссылками на две предыдущие
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))