Автор Тема: Міністр освіти - той же Табачнік, лише в спідниці  (Прочитано 2584 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
Відкритий лист до міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.

Шановна пані міністр, висловлюю своє незадоволення і рішучий протест проти того, що мою дитину змушують вивчати в школі російську мову.

За кілька днів до останнього дзвоника заступник директора зібрав батьків на збори, де запропонував обрати додатки до навчальних планів, за якими учні вчитимуться у 5-9-х класах. На розгляд батьків було подано два додатки № 1 та №12, тобто без вивчення мови національних меншин та з вивченням мови національної меншини відповідно.

Інші батьки обрали додаток №12, мотивуючи це наступним чином: «ми вчили і вони хай вчать», «за плечима знання не носити» тощо. Я написала в заяві, що обираю додаток №1. Більшістю голосів батьківські збори обрали вивчення російської мови.

З огляду на вищесказане, у мене до вас наступні запитання:

1. Чому моя дитина, яка ніяким чином не належить до національної меншини «росіяни», повинна вчити їхню мову?

Я і мій чоловік маємо «зелені» свідоцтва про народження, де написано, що наші батьки за національністю українці. Відповідно ми і наші діти – теж українці.

2. Чому більшістю голосів мою дитину, українця, примушують вивчати мову, яка є необов’язковою для вивчення згідно чинного законодавства про освіту, вона не є державною та міжнародною?

3. Якщо російська мова – мова національних меншин, то яким чином ви визначаєте, хто з дітей до цієї нацменшини належить? Чи є правомірним вибір цієї мови людьми, які до даної нацменшини не належать?

4. Я не вимагаю, що б через нас свою мову не вчили представники цієї нацменшини, я наполегливо прошу надати нам можливість відмовитися від вивчення чужої для нас мови.

5. Щоб не було різночитань, наголошую, що у мене немає претензій до батьків, які часто не можуть зробити свідомий вибір, чи школи, яка виконує накази та вказівки міністерства, у мене запитання та претензії до Міністерства освіти на науки, молоді та спорту України.

Прошу забезпечити захист моїх прав як добропорядного громадянина, сумлінного платника податків та не допустити дискримінації за мовною та національною ознаками.

З повагою, Хаперська Марина, мама учня 4 класу.
If you are going through hell, keep going.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
А яке це місто?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А яке це місто?
Як завжди у Кота - або самодiяльнiсть, або... забув лiнк додати.
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33187
  • Стать: Чоловіча
Чому Іудушка тут ще сере ? Думав, вже переїбали підараса разом з явними кацапами  :fp2

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Чому Іудушка тут ще сере ? Думав, вже переїбали підараса разом з явними кацапами  :fp2
Це Foxа... вздрючили на 150 дiб бану.
Кiт.... клявся, що ноги його тут не буде.
Як бачiмо, клятва Кота... виявилося... гумором.
 :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33187
  • Стать: Чоловіча
Чому Іудушка тут ще сере ? Думав, вже переїбали підараса разом з явними кацапами  :fp2
Це Foxа... вздрючили на 150 дiб бану.
Кiт.... клявся, що ноги його тут не буде.
Як бачiмо, клятва Кота... виявилося... гумором.
 :smilie1:

Що, повірили підкацапному піларасу ?  :weep: :fp2

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Що, повірили підкацапному піларасу ?  :weep: :fp2
Таки пiдкацапному?..
Маскувався?..
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
А яке це місто?

Здається Львів. Взяв з Фейсбуку.

Гриневич протягує в новому законі про освіту забезпечення навчання кацапською у внз мотивуючи це тим, що спеціалісти без знання кацапської не зможуть обслуговувати язичноє насєлєніє. Тому, мовляв, лікар зобов'язаний знати язик бо тоді він зможе нормально працювати, а от лише з українською - ні.

Квіт не влаштовує правлячу зграю саме тим, що виступає проти подібних речей.
 
Цікаво те, що подібні речі на СУПі нікого не іпуть, а от ФБ аж гуде від цього.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А яке це місто?
Здається Львів. Взяв з Фейсбуку.
Гриневич протягує в новому законі про освіту забезпечення навчання кацапською у внз мотивуючи це тим, що спеціалісти без знання кацапської не зможуть обслуговувати язичноє насєлєніє.
Тому, мовляв, лікар зобов'язаний знати язик бо тоді він зможе нормально працювати, а от лише з українською - ні.
Квіт не влаштовує правлячу зграю саме тим, що виступає проти подібних речей.
Цікаво те, що подібні речі на СУПі нікого не іпуть, а от ФБ аж гуде від цього.
Достав ти вже цими понтами.
Гриневич... може казати будь що.
В Радi е Профiльний комiтет- саме вiн буде вирiшувати кому та як мовити.
 :smilie7:

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Как можно заставить ребенка учить какойто предмет через родительское собрание, что за бред.
Освобождение может вполне быть индивидуальным. Для того что б учить, да, нужно если не большинство то какаято значительная часть желающих. Потому как специалиста надо нанимать. А освободить одного ребенка нефик делать

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
Профільний комітет цю сучку якраз підтримав.
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

Гриневич протягує в новому законі про освіту забезпечення навчання кацапською у внз мотивуючи це тим, що спеціалісти без знання кацапської не зможуть обслуговувати язичноє насєлєніє.



А Ти часом не брешеш?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Как можно заставить ребенка учить какойто предмет через родительское собрание, что за бред.
Освобождение может вполне быть индивидуальным. Для того что б учить, да, нужно если не большинство то какаято значительная часть желающих. Потому как специалиста надо нанимать. А освободить одного ребенка нефик делать

До речі в радянськи часи учні могли запросто отримати при бажанні звільнення від вивчення української мови.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Как можно заставить ребенка учить какойто предмет через родительское собрание, что за бред.
Освобождение может вполне быть индивидуальным. Для того что б учить, да, нужно если не большинство то какаято значительная часть желающих. Потому как специалиста надо нанимать. А освободить одного ребенка нефик делать

До речі в радянськи часи учні могли запросто отримати при бажанні звільнення від вивчення української мови.

100%

Не представляю каким нормативом можно руководствоваться для того что бы заставить ребенка изучать "язык национального меньшинства"

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33187
  • Стать: Чоловіча
Профільний комітет цю сучку якраз підтримав.

Підарасе смердючий, ти ж нібито звідси нахуй обіцяв піти.

Чому не виконано, кацапський смердюху ?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Как можно заставить ребенка учить какойто предмет через родительское собрание, что за бред.
Освобождение может вполне быть индивидуальным. Для того что б учить, да, нужно если не большинство то какаято значительная часть желающих. Потому как специалиста надо нанимать. А освободить одного ребенка нефик делать

До речі в радянськи часи учні могли запросто отримати при бажанні звільнення від вивчення української мови.

100%

Не представляю каким нормативом можно руководствоваться для того что бы заставить ребенка изучать "язык национального меньшинства"

Може це тому що є вчітелі які можуть викладати тільки на російський?
До речі викладання англійської колись пояснювали тим що треба знати мову потенційного ворога :).

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

Ухвалена в першому читанні, пропонує: «Особам, які належать до національних меншин, забезпечується право на навчання рідною мовою чи на вивчення рідної мови — у державних і комунальних закладах освіти... http://www.golos.com.ua/article/287476


Кіт .....як завжди . Трохи підтасував,  для Зради.
От ФСБшний гандон. :gigi:

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Как можно заставить ребенка учить какойто предмет через родительское собрание, что за бред.
Освобождение может вполне быть индивидуальным. Для того что б учить, да, нужно если не большинство то какаято значительная часть желающих. Потому как специалиста надо нанимать. А освободить одного ребенка нефик делать

До речі в радянськи часи учні могли запросто отримати при бажанні звільнення від вивчення української мови.

100%

Не представляю каким нормативом можно руководствоваться для того что бы заставить ребенка изучать "язык национального меньшинства"

Може це тому що є вчітелі які можуть викладати тільки на російський?
До речі викладання англійської колись пояснювали тим що треба знати мову потенційного ворога :).

Я так понял что речь идет не про обучение на русском языке, а про изучение русского языка

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
Тобто якщо в Одесі і Києві населення спілкуєься рідною йому кацапмькою мовою, то тією ж мовою навчатимуть у вузах. Як це й робиться тепер.

If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!

Статус української мови як державної в одному з законопроектів спеціально понижають – Ніцой

– Хочу подати в суд на політиків, які пишуть в законопроектах (про освіту, мову, меншини) завідомо неконституційні формулювання.

Відповідь фахових правозахисників:

– Не існує такої статті, за якою Ви б притягнули політиків до відповідальності за неправомірні формулювання. Депутати у Верховній Раді або ухвалюють ці формулювання або не ухвалюють. Якщо ухвалили, то потім можна опротестовувати закон – подавати в Конституційний суд України (КСУ) на скасування. Можна подати в суд на скасування закону, не можна подати в суд на політиків.

– Ясно. Наступне питання. У Верховній Раді зареєстровано законопроект про мову, у якому є неправомірні формулювання. Цей законопроект ще тільки проект, він лежить і чекає, коли його ухвалять. Чи можу я звернутися до КСУ за роз’ясненнями, які формулювання в ньому неконституційні, щоб їх зняти до голосування.

Відповідь фахових правозахисників:

– Зараз ви не можете звернутися до КСУ за роз’ясненнями, бо КСУ розглядає тільки закони, а не законопроекти. Вам треба було зняти неконституційні формулювання до реєстрації у Верховній Раді, або вже чекайте, коли законопроект з неконституційними формулюваннями ухвалять і тоді звертайтеся до КСУ про його оцінку і скасування.

Отаке, малята. До реєстрації законопроекту за порадою суддів КСУ мені не вдалося зняти неконституційні формулювання в законопроекті 5670-Д, хоч я і виступала в комітеті культури ще перед його реєстрацією і просила поправити до реєстрації у ВРУ. Не поправили, свідомо подали з тими пунктами до Верховної Ради і свідомо зареєстрували з тими пунктами «навчання мовами меншин», «статус державної мови не може заперечувати мови меншин»….

А тепер УВАГА!

Коли законопроект 5670-д у Верховній Раді ухвалять у першому читанні, до нього протягом певного часу можна буде подавати поправки. Ці поправки у вас уже готові і ви їх подасте. Як гадаєте, ХТО УХВАЛЮВАТИМЕ ваші поправки? Відповідаю. Ухвалюватиме комітет культури на своєму засіданні. Той самий комітет культури, який уже одного разу не послухав прохання зняти неконституційні формулювання. Ухвалюватимуть ваші правки знову шамайди-подоляки-княжицькі, які вже раз так і понесли на реєстрацію до ВРУ неконституційні формулювання.

Вони Вам розказують, що легко в закон внести правки. Головне за нього проголосувати. Вони вам БРЕШУТЬ. Нахабно і відверто. Як приклад – законопроект про освіту. В нього ми вносимо правки уже 9 місяців. Люди, 9 місяців війни за два слова навчання-вивчення! То що, внесли правки? Ні, так і проголосували за «навчання мовами меншин», а не «вивчення мов меншин», а це дві різні мовні політики.

Те саме буде із з законопроектом про мову. Автори і лобісти в обох законопроектів ті самі. Вас ДУРЯТЬ. Користаються вашою довірою і тим, що ви ще не стикалися, як ті правки вносити. Я стикнулася. 9 місяців ЩОДЕННОЇ роботи (перемовин, зустрічей, листів, консультацій, ходінь по кабінетах, брифінгів, круглих столів, нарад) результату не дали.


If you are going through hell, keep going.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
А яке це місто?

Здається Львів. Взяв з Фейсбуку.

І що - важко було надати посилання?



Це не Львів, а Харківщина наскільки я зрозумів.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
Мій висновок із цієї саги такий - навіть якщо хуйло знищить половину населення України, то половина що залишиться все одно буде спілкуватися мовою того ж таки хуйла.
If you are going through hell, keep going.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Конкретно у цій ситуації провина у більшості батьків, які проголосували за російську мову.
Але міністерству теж не слід розслаблятись - відділам освіти розіслати вказівки, що російська мова може бути виключно факультативом.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Конкретно у цій ситуації провина у більшості батьків, які проголосували за російську мову.
Але міністерству теж не слід розслаблятись - відділам освіти розіслати вказівки, що російська мова може бути виключно факультативом.

Провына или не провына не имеет значения
Какието там родительские сборы никак не могут законно обязать когото чтото изучать

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
Нагадаю панству ще раз - основа русского міра Хуйла - це русскій язик. Сам Хуйло це неодноразово підтверджував у своїх промовах.

Але міністр освіти України на третьому році війни стверджує, що випускники українських вузів мають бути підготовлені фахово на мовах меншин (де-факто - на мові хуйла).

В США є дохуя меншин із їхніми мовами, але ніде не готують фахівців іспанською, китайською, чи арабською мовами. Бо якщо фахівцеві треба буде - він сам вивчит буль-яку мову.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33187
  • Стать: Чоловіча
Нагадаю панству ще раз - основа русского міра Хуйла - це русскій язик. Сам Хуйло це неодноразово підтверджував у своїх промовах.

Але міністр освіти України на третьому році війни стверджує, що випускники українських вузів мають бути підготовлені фахово на мовах меншин (де-факто - на мові хуйла).

В США є дохуя меншин із їхніми мовами, але ніде не готують фахівців іспанською, китайською, чи арабською мовами. Бо якщо фахівцеві треба буде - він сам вивчит буль-яку мову.

Ольгінець, ти ж обіцяв всім здриснути нахуй. Чому ми ще бачимо тут твій кацапськмй іпальник ?

 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
Конкретно у цій ситуації провина у більшості батьків, які проголосували за російську мову.
Але міністерству теж не слід розслаблятись - відділам освіти розіслати вказівки, що російська мова може бути виключно факультативом.

Те що батьки - дебіли, мене не дивує.
Чому ці дебіли взагалі мають таке право - обирати мову хуйла?
Оце мене й дивує.
If you are going through hell, keep going.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780

Ухвалена в першому читанні, пропонує: «Особам, які належать до національних меншин, забезпечується право на навчання рідною мовою чи на вивчення рідної мови — у державних і комунальних закладах освіти... http://www.golos.com.ua/article/287476


Кіт .....як завжди . Трохи підтасував,  для Зради.
От ФСБшний гандон. :gigi:

Ні х.. собі! Кіт таки правий. Це що, ассирійцям і папуасам (а реально москалям) треба забезпечити можливість вивчення їх мови за державний кошт?

Львівшька завучка таки сучка  :smilie9:

А МОНівське лайно мене давно не дивує.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
До речі в радянськи часи учні могли запросто отримати при бажанні звільнення від вивчення української мови.
Родич (70 роки) такi вilдмовився вiд Укр. мови, бо воно ж не украiiнець за пачпортом.
А мити карбюратори на авторемонтному заводi (в той час) можна було й на суржику.
Його родич (тобто я) чудово розумiю Укр. мову, перекладав, працював в ЗМI де по Закону ТРЕБА було все робити на Укр. мовi.
Тобто, коли обставини "прiжмут", швидко вивче Укр. мову.
Погане те, що люди бiльше до суржика звикли, чим до лiтературноi мови Т. Г. Шевченко й Л. Украiнки, Панаса Мирного та Коцюбинського, Леся Курбаса та Леся Танюка, В. Чорновола та Л. Скорик...
 :smilie7:

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
До речі в радянськи часи учні могли запросто отримати при бажанні звільнення від вивчення української мови.
Родич (70 роки) такi вilдмовився вiд Укр. мови, бо воно ж не украiiнець за пачпортом.
А мити карбюратори на авторемонтному заводi (в той час) можна було й на суржику.
Його родич (тобто я) чудово розумiю Укр. мову, перекладав, працював в ЗМI де по Закону ТРЕБА було все робити на Укр. мовi.
Тобто, коли обставини "прiжмут", швидко вивче Укр. мову.
Погане те, що люди бiльше до суржика звикли, чим до лiтературноi мови Т. Г. Шевченко й Л. Украiнки, Панаса Мирного та Коцюбинського, Леся Курбаса та Леся Танюка, В. Чорновола та Л. Скорик...
 :smilie7:

Люди никогда и нигде не говорили на "правильном" языке. ПОтому что язык это живой организм и рамки в которые пытаются его загнать филологи всегда будут отставать