Автор Тема: Білорус, який на міграційне законодавство України х... ложив  (Прочитано 877 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча

Співак, якому заборонено в'їзд в Україну, гуляє по Києву 27.06.2017 20:30
Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2017/06/27/249508-spivak-yakomu-zaboroneno-vyizd-ukrayinu-gulyaye-po-kyyevu

Білоруський репер Макс Корж, якому заборонено на в'їзд в Україну строком на п'ять років у зв'язку з його концертами в окупованому Росією Криму, приїхав у Київ. Про це свідчать фото Макса в Instagram. Пише УНІАН. На одному знімку він позує на Майдані Незалежності, на другому – на тлі "Батьківщини-матері". Про те, що фото зроблено після заборони, а не старі, як запідозрили деякі фолловери співака, свідчить панно "Freedom is our religion" на Будинку профспілок. Заборонили реперу в'їзд взимку 2016 року, а панно повісили до Євробачення. Як повідомляв УНІАН-Таблоїд, що в Києві нещодавно дав великий концерт російський репер Баста (Василь Вакуленко). СБУ не стала забороняти в'їзд артисту в Україну, хоча він виступав в окупованому Росією Криму. (???????????????????????)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
Білорус “ложив“ х...й разом із прикордонниками та СБУшниками.

На що ти очікуєш, якщо в столиці серед білого дня вибухає авто із керівником військової розвідки?
 :fp2
« Останнє редагування: Червня 28, 2017, 12:35:02 00:35 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
На що ти очікуєш, якщо в столиці серед білого дня вибухає авто із креівником військової розвідки?
 :fp2



Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
 на марафоні у Бостоні


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
Не знаю, наскільки адекватне порівняння із 9/11, але мені здається, що після аналогічного замаху на полковника-розвідника в Маріуполі, СБУ і не лише мали б зачухатися і вжити відповідних заходів.

Аналогія із США в тому, що нєхєр пускти в країну хєр зна кого. Особливо із Кацапстану. Прохідний двір...
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Кіт сраний ....не тим ти тут спекулюєш.

Зі.Ти б моджахедів спочатку перерахував у своєму США...бо наврочиш і на свою голову


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
Царнаєви діяли наодинці.
А в Києві була ретельно спланована операція. Я не думаю, що це був якийсь самотній вовк.
З іншого боку - авто де тіки не було без догляду - починаючи від підземного гаражу до СТО. Там десь і підклали тротил.
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Да дада. В США лише "випадкові одиниці" Пентагон підривають...





Мабуть ти не знав, сраний ти кондоме, що від тероризму немає гарантій ні в кого...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
Я заве знав шо ти тупий.
Вбивство в Києві - диверсія спланована Кремлем.
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Я заве знав шо ти тупий.
Вбивство в Києві - диверсія спланована Кремлем.

Не ну ти точно якась радіоточка довбойобського радіо.
Тероризм - завжди спланований. Тільки я от намагаюсь пояснити тупому баняку, що протистояти тероризму на 100 відсотків, та нейтралізувати всі загрози, на данний момент не може жодна держава.
І твій смердючий висер не дуже зрозумілий, бо навіть твою жалюгідну шкуру льохко може попсувати черговий Царнаєв...будь де.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
В даному разі мова іде не про тероризм а про детально спланований замах на офіцера розвідки. Це значно серйозніше.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33187
  • Стать: Чоловіча
Царнаєви діяли наодинці.
А в Києві була ретельно спланована операція. Я не думаю, що це був якийсь самотній вовк.
З іншого боку - авто де тіки не було без догляду - починаючи від підземного гаражу до СТО. Там десь і підклали тротил.

Підарасе кацапський, Царнаєви були хуйловським лайном, так як і ти  :moskali: