Сторінок:
Actions
  • #61 від bоrderlander 26 Nov 2019
  • У прихильників Пороха і свої дурні є, не треба всіх їх вважати розумними. Висловився зрозуміло чи теж загадково?
    Ну ти то не прихильник Пороха, це факт. Але з якого дива ти вирішив, що це робить тебе розумним  :weep: ?
  • #62 від arrow 26 Nov 2019
  • Юрась-Юрась теж не пройшов тест бордерляндера на справжній порошенківський патріотизм.

     :laugh:
  • #63 від Yuras Yuras 26 Nov 2019
  • Ну ти то не прихильник Пороха, це факт. Але з якого дива ти вирішив, що це робить тебе розумним  :weep: ?
    Хвороба прогресує.
     Думка Arrow тут слушна буде:
    Юрась-Юрась теж не пройшов тест бордерляндера на справжній порошенківський патріотизм.

     :laugh:
  • #64 від bоrderlander 26 Nov 2019
  • Хвороба прогресує.

    Ну то лікуйся.

     Думка Arrow тут слушна буде:
    Вот і встрєтілісь два адіночєства, іскатєлі пазітіффа Бубочки  :weep:
  • #65 від Yuras Yuras 26 Nov 2019
  • Ну то лікуйся.Вот і встрєтілісь два адіночєства, іскатєлі пазітіффа Бубочки  :weep:
    Та я то вже вилікувався, а от ви, як бачимо, вже безнадійно втрачений.
  • #66 від bоrderlander 26 Nov 2019
  • т ви, як бачимо, вже безнадійно втрачений.
    Для іскатєлєй пазатіффа Бубочки? Безумовно.
    Міг би й раніше здогадатись. Якби повільніше читав, то й не мав би ілюзій.
  • #67 від Yuras Yuras 26 Nov 2019
  • Для іскатєлєй пазатіффа Бубочки? Безумовно.
    Міг би й раніше здогадатись. Якби повільніше читав, то й не мав би ілюзій.
    Для медицини.
  • #68 від bоrderlander 26 Nov 2019
  • Для медицини.
    :lol:
    Іскатєль пазітіва, ти таки довбойоп.
    Був би розумніший, то давно би зрозумів і не продовжував суперечку, яка тобі і не по зубам, та й просто не вигідна.
    Бо ти лише можеш беззмістовним флеймом займатись, типу того, що я з глузду з'їхав і що втрачений для медицини, а я навожу факти твоєї прокацапської діяльності. Після чого твоя діяльність втрачає будь-яку цінність для твоїх кураторів.
  • #69 від Yuras Yuras 26 Nov 2019
  • :lol:
    Іскатєль пазітіва, ти таки довбойоп.
    Був би розумніший, то давно би зрозумів і не продовжував суперечку, яка тобі і не по зубам, та й просто не вигідна.
    Бо ти лише можеш беззмістовним флеймом займатись, типу того, що я з глузду з'їхав і що втрачений для медицини, а я навожу факти твоєї прокацапської діяльності. Після чого твоя діяльність втрачає будь-яку цінність для твоїх кураторів.
    Покищо "факти" ти в себе з дупи виколупуєш, які, зрозуміло, саме фактами не є
  • #70 від bоrderlander 26 Nov 2019
  • Покищо "факти" ти в себе з дупи виколупуєш, які, зрозуміло, саме фактами не є
    :weep:
    Іскатєль Бубочкіного пазітіва, ти знову тупим флеймом займаєшся? Бо факти твоєї прокацапської діяльності навіть в цій темі знайти не важко, а знищити їх постредагуванням ти вже не зможеш, бо і я, і Жоржович їх цитували  :smilie7:
  • #71 від Yuras Yuras 26 Nov 2019
  • :weep:
    Іскатєль Бубочкіного пазітіва, ти знову тупим флеймом займаєшся? Бо факти твоєї прокацапської діяльності навіть в цій темі знайти не важко, а знищити їх постредагуванням ти вже не зможеш, бо і я, і Жоржович їх цитували  :smilie7:

     Що то за факти, я вище вказав. Цитуйте на здоров'я.
  • #72 від bоrderlander 26 Nov 2019

  •  Що то за факти, я вище вказав. Цитуйте на здоров'я.
    Тобто твої цитати ти називаєш "виколупуванням з дупи"  :laugh:?
    Самокритичненько, навіть не чекав такого від кацапотроля.
  • #73 від Yuras Yuras 26 Nov 2019
  •  Якщо деменція так тяжко вас вразила, то от посилання:
    Покищо "факти" ти в себе з дупи виколупуєш, які, зрозуміло, саме фактами не є
    Відповідь на цей висер:
    :lol:
    Іскатєль пазітіва, ти таки довбойоп.
    Був би розумніший, то давно би зрозумів і не продовжував суперечку, яка тобі і не по зубам, та й просто не вигідна.
    Бо ти лише можеш беззмістовним флеймом займатись, типу того, що я з глузду з'їхав і що втрачений для медицини, а я навожу факти твоєї прокацапської діяльності. Після чого твоя діяльність втрачає будь-яку цінність для твоїх кураторів.
  • #74 від bоrderlander 26 Nov 2019
  • Якщо деменція так тяжко вас вразила, то от посилання: Відповідь на цей висер:
    Іскатєль кацапського пазітіва, ти флеймиш, тому доведеться таки повертатись на першу сторінку цієї теми, щоб всі ще раз почитали твої гівноцитати:
    А є якась різниця хто буде пиз@ити? Як на мене, хай краще Мустафа
    Якщо саме те, що пише, пуштун буде робити, то досить розумно.
  • #75 від Yuras Yuras 26 Nov 2019
  •  
    Іскатєль кацапського пазітіва, ти флеймиш, тому доведеться таки повертатись на першу сторінку цієї теми, щоб всі ще раз почитали твої гівноцитати:

    Для хворих на деменцію і що ще там впливає на розумові здібності, повна цитата:

    А є якась різниця хто буде пиз@ити? Як на мене, хай краще Мустафа, бо не профі, слідів більше залишить. Крім цього ви забуваєте, що він і Троянським конем вміє працювати
    Виділене важливе для розуміння написаного. Хоча, можете і з дупи знову "фактів" наколупати.
     І ще: не слід вважати всіх дурнями, насправді, зазвичай навпаки.
  • #76 від bоrderlander 26 Nov 2019

  •  І ще: не слід вважати всіх дурнями, насправді, зазвичай навпаки.
    Кацапотролику, я назвав тебе довбойопом, після кількох тижнів твого флейму про те, що я з'їхав з глузду і що медицина безсила.
    Так що якби свою пораду до себе застосуй для початку  :weep:
  • #77 від Yuras Yuras 26 Nov 2019
  • Кацапотролику, я назвав тебе довбойопом, після кількох тижнів твого флейму про те, що я з'їхав з глузду і що медицина безсила.
    Так що якби свою пораду до себе застосуй для початку  :weep:
    О, то я вас вже кілька тижнів тролю? Ню-ню. Втрата орієнтації в часі ...  Вам би до психіатра звернутися, він допоможе з кацапотролями боротися, у них для цього є гамівні сорочки і диво-пігулки.
  • #78 від bоrderlander 26 Nov 2019
  • О, то я вас вже кілька тижнів тролю? Ню-ню. Втрата орієнтації в часі ...  Вам би до психіатра звернутися, він допоможе з кацапотролями боротися, у них для цього є гамівні сорочки і диво-пігулки.
    Кацапотроль Йурас в своєму репертуарі. Тупий флейм без жодних спростувань моїх тез та захисту своїх  :weep:
  • #79 від Yuras Yuras 26 Nov 2019
  • Кацапотроль Йурас в своєму репертуарі. Тупий флейм без жодних спростувань моїх тез та захисту своїх  :weep:
    Спеціально для вас виділив ваші слова у попередньому пості, у своїй відповіді зробив акцент. Чи ви і недобачаєте? Сумно. Ну, нічого, завтра терміново біжіть до нотаріуса заповіт укладати. Якщо є що заповідати.
  • #80 від Outlander 26 Nov 2019
  • Срьотєсь?  :gigi:
  • #81 від div 26 Nov 2019
  • Срьотєсь?  :gigi:

    Интересно
    Почему в общем то физиологически практически идентичные функции как то "ссыцца" и "сраться" в переносном смысле имеют столь разное значение

     :smilie11:
  • #82 від Yuras Yuras 26 Nov 2019
  • Интересно
    Почему в общем то физиологически практически идентичные функции как то "ссыцца" и "сраться" в переносном смысле имеют столь разное значение

     :smilie11:
    Сцикун і серун, синоніми боягуз; обісцявся і обісрався синоніми злякався
  • #83 від Ad Astra 27 Nov 2019
  • Сцикун і серун, синоніми боягуз; обісцявся і обісрався синоніми злякався

    Було десь? ось вам сорос і його компашка  :smilie10: :smilie10: :smilie10:

  • #84 від Бумеранг 27 Nov 2019
  • Сорос - це лякалка для ватних ідіотів, яку використовують ольгінські тролі.

    Лякалка для ватних ідіотів?

    Це твоє твердження знаєш, що нагадує ?  Тезу (точніше мульку) запущену з Банкової в 2010 році, перед голосуванням в 2-му турі: "Голосуйте проти обох! То два Кремлівських проекти! Всі вони однакові" і т.п

    Чим закінчилась та "однаковість" в 2014 році ? ( І ще й сьогодні не закінчилась і ще невідомо чим закінчиться).
    ................................
    Поцікався більше і конкретно Соросом, і загальним сприйняттям України західним світом.
    І ще, поцікався складом Уряду Гончарука, де всі ті хлопчики й дівчатка здобували освіту.
  • #85 від arrow 27 Nov 2019
  • Лякалка для ватних ідіотів?

    Це твоє твердження знаєш, що нагадує ?  Тезу (точніше мульку) запущену з Банкової в 2010 році, перед голосуванням в 2-му турі: "Голосуйте проти обох! То два Кремлівських проекти! Всі вони однакові" і т.п

    Чим закінчилась та "однаковість" в 2014 році ? ( І ще й сьогодні не закінчилась і ще невідомо чим закінчиться).
    ................................
    Поцікався більше і конкретно Соросом, і загальним сприйняттям України західним світом.
    І ще, поцікався складом Уряду Гончарука, де всі ті хлопчики й дівчатка здобували освіту.

    Убюток отримав "вводную" з Турівської: мочити Сороса та міжнародний капітал загалом  :laugh:

    У Люлі є свої, атєчєствєнниє капіталісти, а-ля Тарута.
  • #86 від Надин 19 Dec 2019
  • У Муси конец эпохи бедности таки есть, насосал



    Михаил ШнайдерПодписаться
    16 декабря в 18:30
    Друзья, давайте поздравим Мустафу Найема.
    Ведь на днях, он получил свою первую зарплату на новой должности в ГОСУДАРСТВЕННОМ концерне "Укроборонпром".
    А теперь Внимание.
    За 10 дней "Тяжелейшей" работы, Мустафа "Заработал"... 310 ТЫСЯЧ 521 ГРИВНУ.
    Повторю ещё Раз. За десять дней... 310 ТЫСЯЧ ГРИВЕН.

    Это просто какая-то фантасмагория, за гранью понимания и здравого Смысла.
    Как в нищей и воюющей стране, чиновник средней руки может получать такие колоссальные Деньги?
    За какие особые навыки, знания и заслуги, ему насчитали эту фантастическую Сумму?
    Неужели эти персонажи считают, что мы будем молча наблюдать за всем этим Цирком?
    Нет Ребята. В это раз такой фокус не Пройдет.
    Украинский народ молчать уже не Будет...
  • #87 від Бувалий 19 Dec 2019
  • У Муси конец эпохи бедности таки есть, насосал
    Михаил ШнайдерПодписаться
    16 декабря в 18:30
    Друзья, давайте поздравим Мустафу Найема.
    Ведь на днях, он получил свою первую зарплату на новой должности в ГОСУДАРСТВЕННОМ концерне "Укроборонпром".
    А теперь Внимание.
    За 10 дней "Тяжелейшей" работы, Мустафа "Заработал"... 310 ТЫСЯЧ 521 ГРИВНУ.
    Повторю ещё Раз. За десять дней... 310 ТЫСЯЧ ГРИВЕН.

    Это просто какая-то фантасмагория, за гранью понимания и здравого Смысла.
    Как в нищей и воюющей стране, чиновник средней руки может получать такие колоссальные Деньги?
    За какие особые навыки, знания и заслуги, ему насчитали эту фантастическую Сумму?
    Неужели эти персонажи считают, что мы будем молча наблюдать за всем этим Цирком?
    Нет Ребята.
    В это раз такой фокус не Пройдет.
    Украинский народ молчать уже не Будет...
    I що ви зробити держ. чiновнику?..
    Треба всiх Мусь перевiрити та обмежити мiн. прожитковим кошиком - хай спробують прожити на 3000 гр. в мiсяць...
     :ap
  • #88 від Адам Жоржович 19 Dec 2019
  • У Муси конец эпохи бедности таки есть, насосал



    Михаил ШнайдерПодписаться
    16 декабря в 18:30
    Друзья, давайте поздравим Мустафу Найема.
    Ведь на днях, он получил свою первую зарплату на новой должности в ГОСУДАРСТВЕННОМ концерне "Укроборонпром".
    А теперь Внимание.
    За 10 дней "Тяжелейшей" работы, Мустафа "Заработал"... 310 ТЫСЯЧ 521 ГРИВНУ.
    Повторю ещё Раз. За десять дней... 310 ТЫСЯЧ ГРИВЕН.

    Это просто какая-то фантасмагория, за гранью понимания и здравого Смысла.
    Как в нищей и воюющей стране, чиновник средней руки может получать такие колоссальные Деньги?
    За какие особые навыки, знания и заслуги, ему насчитали эту фантастическую Сумму?
    Неужели эти персонажи считают, что мы будем молча наблюдать за всем этим Цирком?
    Нет Ребята. В это раз такой фокус не Пройдет.
    Украинский народ молчать уже не Будет...

    Клас: більше штуки баксів на день. Цікава реакція антонін. У них, я пам'ятаю, дуже підгорало від бонусів Коболева сотоваріщі (котрі принесли в казну міліарди і попередили втрату десятків міліардів доларів). А тут якась муся йобана з інтелектом інфузоріі і прохвесією "шлюха пера"....
  • #89 від majesty 19 Dec 2019
  • Коболев профи высокого класса
    а кто этот афганский писдобол?
  • #90 від Бувалий 19 Dec 2019
  • Коболев профи высокого класса
    а кто этот афганский писдобол?
    Сука, ссученный - так кличут на зоне тех, кто продался начальству за пайку супа и готов стучать на верх...
     :ap
Сторінок:
Actions