Автор Тема: Віталій Портніков: Українець - це не знак якості  (Прочитано 5924 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26936
Вообще мне эти страдания по гражданству мне очень напоминают страдания по ЯО с теми же действующими лицами.
Мало того что это "махание кулаками после драки" так еще и с неверным первичным посылом.
Сколько можно писать - если бы дело было в понаехавших то проблем бы  ВООБЩЕ НЕ БЫЛО. Их мало того что меньшинство, та еще и многие из них являются большими патриотами Украины чем иные аборигены.
Проблема в местной быдлоте которая за кусок колбасы готова маму родную продать

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

Проблема в местной быдлоте которая за кусок колбасы готова маму родную продать

Проблема мовострадальцев в том , что они не знают и не отдают себе отчета в том , что они не знают цели и понятия не имеют , чего они хотят добиться этим мововстраданием. Обратите внимание , что ни один мовострадалец внятно не сформулировал своих целей. Вся их формулировка - это набор пустых лозунгов позапрошлого века , которые не имеют ни какого отношение к реальной жизни. Неопределенность цели их и приводит к упрощению и знаку равно между мовой и содержанием носителя мовы. Но когда им указываешь на ошибочность этой теории на конкретных примерах они впадают в истерику.  Кстати москальня пришла в Украину точно с такими же установками и была очень удивлена , то те которых они исходя из своих примитивных посылов считали своими союзниками оказались ярыми противниками их "совкового мира".  При этом мокальня впала в ступор как одних отличить от других. Они до сих пор яро "защищают" русскоязычных при том , что ни они и к примеру я, не знаю кто это такие. Украина двумовная страна и я считаю это огромным достоинством . Хотя это имеет и отрицательные стороны , поскольку кремлевский пропагандон проникает без какой либо обработки , более того, достаточно замаскировалть кремлевского пропагандона мовой , то такие вот мовостадальские Шариковы   запишут вражеского пропагандона  в вЯликие  патриоты.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15832
Проблема мовострадальцев в том , что они не знают и не отдают себе отчета в том , что они не знают цели и понятия не имеют , чего они хотят добиться этим мововстраданием. Обратите внимание , что ни один мовострадалец внятно не сформулировал своих целей. Вся их формулировка - это набор пустых лозунгов позапрошлого века , которые не имеют ни какого отношение к реальной жизни. Неопределенность цели их и приводит к упрощению и знаку равно между мовой и содержанием носителя мовы. Но когда им указываешь на ошибочность этой теории на конкретных примерах они впадают в истерику.  Кстати москальня пришла в Украину точно с такими же установками и была очень удивлена , то те которых они исходя из своих примитивных посылов считали своими союзниками оказались ярыми противниками их "совкового мира".  При этом мокальня впала в ступор как одних отличить от других. Они до сих пор яро "защищают" русскоязычных при том , что ни они и к примеру я, не знаю кто это такие. Украина двумовная страна и я считаю это огромным достоинством . Хотя это имеет и отрицательные стороны , поскольку кремлевский пропагандон проникает без какой либо обработки , более того, достаточно замаскировалть кремлевского пропагандона мовой , то такие вот мовостадальские Шариковы   запишут вражеского пропагандона  в вЯликие  патриоты.
Чому ви тоді так чіпляється за російську мову?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Чому ви тоді так чіпляється за російську мову?

Я чіпляюсь за Конституцию и здравый смысл. Я не принимаю ни какой установки если она хоть в чем-то противоречит реальности. А то что ваше мовострадание противоречит реальности я вам уже указал на многочисленных примерах.

И да, кстати.  Сейчас вы себя сами загоняете в глухой угол, пользуясь большим пространством для спекуляций . Но вы уже знаете как вы из него будете выбираться , когда крымские татары предъявят свои конституционные права? С ними у вас не будет такого спекулятивного поля.  :smilie7:
« Останнє редагування: Січня 07, 2020, 11:44:45 11:44 від Южанин »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15832
Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова.

Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.

В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.

Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.

Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.


3.6.1. Державна мова
№№ 10/99, 13/07, 4/10

Під державною (офіційною) мовою розуміється мова, якій державою надано правовий статус обов'язкового засобу спілкування у публічних сферах суспільного життя.
     Конституцією України статус державної мови надано українській мові (частина перша статті 10). Це повністю відповідає державотворчій ролі української нації, що зазначено у преамбулі Конституції України, нації, яка історично проживає на території України, складає абсолютну більшість її населення і дала офіційну назву державі.
     Положення про українську мову як державну міститься у розділі I "Загальні засади" Конституції України, який закріплює основи конституційного ладу в Україні. Поняття державної мови є складовою більш широкого за змістом та обсягом конституційного поняття "конституційний лад". Іншою його складовою є, зокрема, поняття державних символів. <…>
     (абзаци перший-третій пункту 3 мотивувальної частини)

Положення частини першої статті 10 Конституції України, за яким "державною мовою в Україні є українська мова", треба розуміти так, що українська мова як державна є обов'язковим засобом спілкування на всій території України при здійсненні повноважень органами державної влади та органами місцевого самоврядування (мова актів, роботи, діловодства, документації тощо), а також в інших публічних сферах суспільного життя, які визначаються законом (частина п'ята статті 10 Конституції України).
     Поряд з державною мовою при здійсненні повноважень місцевими органами виконавчої влади, органами Автономної Республіки Крим та органами місцевого самоврядування можуть використовуватися російська та інші мови національних меншин у межах і порядку, що визначаються законами України.
     (пункт 1 резолютивної частини)

Виходячи з положень статті 10 Конституції України та законів України щодо гарантування застосування мов в Україні, в тому числі у навчальному процесі, мовою навчання в дошкільних, загальних середніх, професійно-технічних та вищих державних і комунальних навчальних закладах України є українська мова.
     У державних і комунальних навчальних закладах поряд з державною мовою відповідно до положень Конституції України, зокрема частини п'ятої статті 53, та законів України, в навчальному процесі можуть застосовуватися та вивчатися мови національних меншин.
     (пункт 2 резолютивної частини)

Рішення Конституційного Суду України у справі за конституційними поданнями 51 народного депутата України про офіційне тлумачення положень статті 10 Конституції України щодо застосування державної мови органами державної влади, органами місцевого самоврядування та використання її у навчальному процесі в навчальних закладах України (справа про застосування української мови) від 14 грудня 1999 року № 10-рп/1999

 

Проведений Конституційним Судом України аналіз статті 10 Конституції України, законів України, в тому числі міжнародних правових актів, ратифікованих Україною, які регулюють питання застосування державної мови та мов національних меншин, дає підстави зробити висновок, що обов’язок дотримуватися положень частини другої статті 14 Закону щодо обов’язкового дублювання або озвучення чи субтитрування державною мовою іноземних фільмів перед їх розповсюдженням в Україні не порушує прав національних меншин на використання своєї мови в галузі кінематографії.
     (абзац четвертий пункту 6 мотивувальної частини)

В аспекті конституційного подання положення частини другої статті 14 Закону України „Про кінематографію“ „іноземні фільми перед розповсюдженням в Україні в обов’язковому порядку повинні бути дубльовані або озвучені чи субтитровані державною мовою…“ необхідно розуміти так, що іноземні фільми не підлягають розповсюдженню та демонструванню в Україні, якщо вони не дубльовані або не озвучені чи не субтитровані державною мовою, а центральний орган виконавчої влади у галузі кінематографії не має права надавати суб’єктам кінематографії право на розповсюдження і демонстрування таких фільмів та видавати відповідне державне посвідчення.
     (пункт 1 резолютивної частини)

Рішення Конституційного Суду України у справі за конституційним поданням 60 народних депутатів України про офіційне тлумачення положень частини другої статті 14 Закону України „Про кінематографію“ (справа про розповсюдження іноземних фільмів) від 20 грудня 2007 року № 13-рп/2007

 

Таким чином, в розвиток конституційних положень про статус української мови як державної та порядок застосування мов згаданими законами України встановлено одну з засад державної мовної політики в сфері освіти: навчальна і виховна робота в загальноосвітніх навчальних закладах здійснюється українською мовою, поряд з якою можуть застосовуватися та вивчатися мови національних меншин.

(абзац четвертий пункту 4 мотивувальної частини)
     Рішення Конституційного Суду України у справі за конституційним поданням 52 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Постанови Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до Положення про загальноосвітній навчальний заклад“ від 2 лютого 2010 року № 4-рп/2010

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15832
Я чіпляюсь за Конституцию и здравый смысл. Я не принимаю ни какой установки если она хоть в чем-то противоречит реальности. А то что ваше мовострадание противоречит реальности я вам уже указал на многочисленных примерах.

И да, кстати.  Сейчас вы себя сами загоняете в глухой угол, пользуясь большим пространством для спекуляций . Но вы уже знаете как вы из него будете выбираться , когда крымские татары предъявят свои конституционные права? С ними у вас не будет такого спекулятивного поля.  :smilie7:
Здоровий глузд нічого про англійську мову вам не каже?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Здоровий глузд нічого про англійську мову вам не каже?

А как английская мова вписываетсчя в ваше примитивное Шариковское мовострадание?

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Я не претендую на абсолютную истину, всё что я пишу это просто мои мысли и наблюдения, возможно, незрелые.
1. Мы живём в двуязычной стране. Это наша реальность. Нравится кому-то или нет.
2. При этом наш народ достаточно монолитен. Попытки расколоть наш народ по языковому признаку до сих пор проваливались. Но эти попытки продолжаются, как снаружи так и изнутри, продолжаем наблюдать.
3. Язык общения по команде изменить нельзя. Быстрая смена языка с родного на другой - это по сути эмиграция.
4. Всякое давление в языковом вопросе обычно приводит к обратному результату.
5. Я вижу только один реальный путь - культурная экспансия. Книги, спектакли, фильмы и телепередачи, музыка, даже попса на украинском языке - должны как минимум не уступать. Вся мировая культура всех времён и народов должна быть переведена на украинский язык.
6. Но культурный путь, похоже, не наш путь...
« Останнє редагування: Січня 07, 2020, 12:15:55 12:15 від GreenGhost »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26936
Я не претендую на абсолютную истину, всё что я пишу это просто мои мысли и наблюдения, возможно, незрелые.
1. Мы живём в двуязычной стране. Это наша реальность. Нравится кому-то или нет.
2. При этом наш народ достаточно монолитен. Попытки расколоть наш народ по языковому признаку до сих пор проваливались. Но эти попытки продолжаются, как снаружи так и изнутри, продолжаем наблюдать.
3. Язык общения по команде изменить нельзя. Быстрая смена языка с родного на другой - это по сути эмиграция.
4. Всякое давление в языковом вопросе обычно приводит к обратному результату.
5. Я вижу только один реальный путь - культурная экспансия. Книги, спектакли, фильмы и телепередачи, музыка, даже попса на украинском языке - должны как минимум не уступать. Вся мировая культура всех времён должна быть переведена на украинский язык. Но культурный путь, похоже, не наш путь...

99%

Но в нашем случае должен быть добавлен административный компонент в силу глубины жопы. Просто "рыночным механизмом" ситуацию выправить не получится

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15832
А как английская мова вписываетсчя в ваше примитивное Шариковское мовострадание?
Зрозуміло, що англійська мова не вєлікій русский єзиг але все ж таки є сучасною латиною, яку вивчаєш після оволодіння рідною мовою. Відповів на питання?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15832
Я не претендую на абсолютную истину, всё что я пишу это просто мои мысли и наблюдения, возможно, незрелые.
1. Мы живём в двуязычной стране. Это наша реальность. Нравится кому-то или нет.
2. При этом наш народ достаточно монолитен. Попытки расколоть наш народ по языковому признаку до сих пор проваливались. Но эти попытки продолжаются, как снаружи так и изнутри, продолжаем наблюдать.
3. Язык общения по команде изменить нельзя. Быстрая смена языка с родного на другой - это по сути эмиграция.
4. Всякое давление в языковом вопросе обычно приводит к обратному результату.
5. Я вижу только один реальный путь - культурная экспансия. Книги, спектакли, фильмы и телепередачи, музыка, даже попса на украинском языке - должны как минимум не уступать. Вся мировая культура всех времён и народов должна быть переведена на украинский язык.
6. Но культурный путь, похоже, не наш путь...
1. А як ця реальність досягнута?
 2.Факти протирічать вашим твердженням.
 3.А хтось намагається?
 4.То як в Україні поширилася російська мова?
 5.І все? При тиску РФ це допоможе?
 6. Вже тепліше. Чому?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

 3.А хтось намагається?


Так вы же по совковому и намагаєтесь. Бо соки умеют только по совковому , а потом делают круглыми  свои большевистские гразки и орут "это не мы". Тягнибык уже давал кремлю такой пасс, потому что кремлю он тогда нужен был. Теперь вы играете на кремль , что-бы какому-то региону  надоели ваши большевистские притязание к своим гражданам и они не захотели положить этому конец взяв в руки оружие, чего кремль и добивается  руководя вами Шариковыми .

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15832
Так вы же по совковому и намагаєтесь. Бо соки умеют только по совковому , а потом делают круглыми  свои большевистские гразки и орут "это не мы". Тягнибык уже давал кремлю такой пасс, потому что кремлю он тогда нужен был. Теперь вы играете на кремль , что-бы какому-то региону  надоели ваши большевистские притязание к своим гражданам и они не захотели положить этому конец взяв в руки оружие, чего кремль и добивается  руководя вами Шариковыми .
Так наведіть приклади намагання швидкої зміни за командою мови спілкування?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Так наведіть приклади намагання швидкої зміни за командою мови спілкування?

Ваши мовострадания и попытка маркировать своих граждан по мове, потому Кроваленки и Тягнибыки у вас в патриотах числяться. И словом националист вы сегодня называете перекрашенных коммуняк, не вникая в суть их деяительномсти, бо это вам не надо, поскольку они на мове вредят стране значит для вас это супер-патриоты, что характерно в этом вы едины с кремлевским пропагандоном. 

А той закон про мову який був нещодавно прийнятий , то була міна під Порошенко , яку судячт зі всього підкладалася йульками . Але міна спрацувала пізніше того часу на кий вона розраховувалась. Якби вона вибухнула у час на який розраховували вороги , то у другому турі були б бабця з клоуном.
« Останнє редагування: Січня 07, 2020, 12:54:35 12:54 від Южанин »

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Не всі з 73%. В них не було шансів. Вал гімна з пропаганди від політтехнологів 95-го кварталу + від олігархів + від кацапіа був таким масивним, що люди які не політизовані як ви, не давали собі труд докопатися до всіх фактів та перевірити, ці люди просто не мали шансів.
 Я взагалі здивований що Порох набрав в цих умовах 25% - це подвиг громадянського суспільства.
Саме ця частина була на майданах, потім воювала та волонтерила. 25% це Дуже багато.

2. Ви не маєте права називати когось бидлом хоча б тому, що не ввдмовились від мовного та культурного кацапізму. І швидше за все не збираєтесь цього робити
Хочете ви цього чи ні - об'єктивно ви цільова аудиторія московитської пропаганди. Ви служите пасивно для них виправданням їх злочинів. Це ж вас вони притендують захищати. Вас в множинному числі. Звісно ви цього не хочете, але їх це вже не цікавить.
 Я вам скажу більше, хоч мені це дуже важко усвідомлювати.
Україна приречена на розкол. Немає шансів. Російськомовна частина рано чи пізно відколиться з великою кров'ю.
Вас персонально я поважаю за вашу політичну позицію. Але вона половинчата та розмита. Головним є те, що за 28 (!) Років ви не спромоглися стати україномовним, як і ваші близькі та оточуючі. Таких як ви багато мільйонів.
Про це вам говорить Портніков.
Але ви найдете сто тисячу аргументів щоб це заперечувати


Знову завивання "патріота".
Як ви вже заїпали своїми пророцтвами.
Ти чомусь не помічаєш, шо на 80% російськомовний Київ став центром патріотизму №2 після Львова.
А щоло мови, так питання буде зняте саме тоді, коли саме в Києві українська стане домінантною, на що знадобиться ще років 15.
Я з Харкова і запевняю, що ніякого розколу точно не буде, просто слід тримати тренд на поступову українізацію всіх сфер, і не буде жодних серйозних ексцесів, якщо це робити грамотно.

Пиздіти - не мішки ворочати, це саме про тебе.

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
2.Факти протирічать вашим твердженням.
В моей реальной жизни не противоречат. В моём окружении люди воспринимают друг друга такими какие они есть. "Нативные" носители украинского языка ничего никому не навязывают, и ничего не требуют, они просто делятся с собеседниками своим красивым литературным культурным интеллигентным украинским языком, так, что им хочется подражать, и я им часто подражаю, когда говорю по-украински.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20416
В моей реальной жизни не противоречат. В моём окружении люди воспринимают друг друга такими какие они есть. "Нативные" носители украинского языка ничего никому не навязывают, и ничего не требуют, они просто делятся с собеседниками своим красивым литературным культурным интеллигентным украинским языком, так, что им хочется подражать, и я им часто подражаю, когда говорю по-украински.

украинский литературный это фантастический по восприятию язык
к сожалению благодаря руссификации высшего образования его выдавили на маргинес  и большая часть образованного  населения им не владеет

крайне важно все озвучивать на украинский на ТВ
дело в том что даже дикторы ТВ у нас часто не владеют украинским на уровне нейтив элиты

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15832
В моей реальной жизни не противоречат. В моём окружении люди воспринимают друг друга такими какие они есть. "Нативные" носители украинского языка ничего никому не навязывают, и ничего не требуют, они просто делятся с собеседниками своим красивым литературным культурным интеллигентным украинским языком, так, что им хочется подражать, и я им часто подражаю, когда говорю по-украински.
2.Донбас ,Крим, ОПЗЖ, ПР, Южанін.
 А чому тоді носії російської мови щось вимагають?
 До речі, в якій частині країни чи місті ви мешкаєте, що у вас така ідилія?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20416
очень важно не коверкать украинский на ТВ
если плохо знают мову - или делать перевод или вообще нехрен на тв делать

когда опарыш оманский пытается говорить на украинском это ужасно

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15832
украинский литературный это фантастический по восприятию язык
к сожалению благодаря руссификации высшего образования его выдавили на маргинес  и большая часть образованного  населения им не владеет

крайне важно все озвучивать на украинский на ТВ
дело в том что даже дикторы ТВ у нас часто не владеют украинским на уровне нейтив элиты
Не всьо так однозначна. Южанін тм

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча


Ти чомусь не помічаєш, шо на 80% російськомовний Київ став центром патріотизму №2 після Львова.
А щоло мови, так питання буде зняте саме тоді, коли саме в Києві українська стане домінантною, на що знадобиться ще років 15.


Ни Ивано-Франковску , ни Тернополю , ни Ровно мова ни как не помогла отличить соков замаскированных за шароварным мовостраданием от патриотов. Ни на что мова не влияет  и ни на что не указывает. 

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15832
очень важно не коверкать украинский на ТВ
если плохо знают мову - или делать перевод или вообще нехрен на тв делать

когда опарыш оманский пытается говорить на украинском это ужасно
То ви аваківку не чули і азірівку призабули.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20416
2.Донбас ,Крим, ОПЗЖ, ПР, Южанін.
 А чому тоді носії російської мови щось вимагають?
 До речі, в якій частині країни чи місті ви мешкаєте, що у вас така ідилія?


вы не находите смешным эти споры при президенте Зеленском
м при том проценте который дали за него западные и центральные области

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15832
Ни Ивано-Франковску , ни Тернополю , ни Ровно мова ни как не помогла отличить соков замаскированных за шароварным мовостраданием от патриотов. Ни на что мова не влияет  и ни на что не указывает.
Чому тоді ви вперто чіпляється за русскій єзиг? Чому на англійській не спілкуєтеся?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15832
Ваши мовострадания и попытка маркировать своих граждан по мове, потому Кроваленки и Тягнибыки у вас в патриотах числяться. И словом националист вы сегодня называете перекрашенных коммуняк, не вникая в суть их деяительномсти, бо это вам не надо, поскольку они на мове вредят стране значит для вас это супер-патриоты, что характерно в этом вы едины с кремлевским пропагандоном. 

А той закон про мову який був нещодавно прийнятий , то була міна під Порошенко , яку судячт зі всього підкладалася йульками . Але міна спрацувала пізніше того часу на кий вона розраховувалась. Якби вона вибухнула у час на який розраховували вороги , то у другому турі були б бабця з клоуном.
Що з прикладами? Наведете чи тільки попиз@іти?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15832

вы не находите смешным эти споры при президенте Зеленском
м при том проценте который дали за него западные и центральные области
Ви ж не вважаєте смішними ваші твердження, коли технології застосовані Зе-командою десять раз розжували.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
2.Донбас ,Крим, ОПЗЖ, ПР, Южанін.
 А чому тоді носії російської мови щось вимагають?
 До речі, в якій частині країни чи місті ви мешкаєте, що у вас така ідилія?


Как раз это вы  мововстрадальцы  что-то требуете от сограждан не похожих на вас выпячиваю свой дегенератизм как достоинство. А граждане Украины имеют полное конституционное право быть не похожими на вас дегенератов , которые возомнили что мова делает вас похожими на интеллектуалов. Ты йоршик на интеллектуала не похож. Ты на Коваленко похож.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Чому на англійській не спілкуєтеся?

Своей жене шароварник будешь указывать , а не мне. Твое шароварное мовострадальское  нытье мне до жопы , как нытье других подпёздышей путлера.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20416
Ви ж не вважаєте смішними ваші твердження, коли технології застосовані Зе-командою десять раз розжували.


у меня круг ближайших знакомых говорят на русском  (разными судьбами прошла их руссификация, но все достаточно образованные)- все голосовали за Пороха
ну и кто больше украинец?  украиномовный который рвал жопу за этого жедочка, которых полно ( он на фупе даунов куча)

по сути украиноязычные выстрелили в спину мне и моим знакомым, которые всегда выступали за украинизацию

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

по сути украиноязычные выстрелили в спину мне и моим знакомым, которые всегда выступали за украинизацию

Возвращаюсь к своему тезису оглашённому чуть ранее. Ни один мовострадалец не может четко сформулировать цели своего мовострадания.